FIFA 10 | Xbox360

• Thread starter Thread starter Sweeney
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
سلام راهی نداره که شب و روز و اب و هوا رو تغییر بدیم من لیگ بازی میکنم با چلسی همش بارونی میشه و اکثرا روز و هیچ وقت برفی نمیشه فقط یک بار شد ایا میشه کلکی زد

یکی نیس بیاد در مورد تاکتیک های بازی توضیح بده ؟ یا یک اموزش از فیفا 10 بزاره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:confused:
اموزش تو خود بازی هست بشکل تصویری
اگرم منظورتون اموزش در سطح بالاتر هست من کلاس مربی گری رو توصیه میکنم
یه جوری میگین اموزش تاکتیک انگار واقعا میخواید یه تیم را اداره کنید....کاری نداره که یه مقدار بازی کنید واز کاستوم وکوییک تاکتیک استفاده کنید همه چی میاد دستتون

دوستان سوال
1- تو منیجر مود با بازیکنانم میخوام تمدید قرار داد کنم نمیتونم حتی خیلی بیشتر پول میدم اما میگه renewal contract declined چرا؟؟؟؟؟؟ همشون اینجورین تیمم تو لیگ اوله شرایط خوبیم داره ها

2- من تو بازی خیلی کم میزارم بهم حمله کنن به خاطر همین اکثرا دروازه بانم کار خاصی انجام نمیده
به همین دلیل بیشتر اوقات rating ش میشه 4 یا 5 به همین خاطر افت کرده اونو چیکار کنم؟؟؟

p.s : منیجر مود رو با بایرن مونیخ رو world class میرم دروازه بانمم مانوئل نویره

درود.
به شدت منتظر سری جدید التیمیت تیم هستم. من التیمیت تیم 09 رو خوردم و یادش بخیر یک تیم داشتم همه چیزش 99 بود :دی
تو فیفا چیزی هم مخفی وجود داره که بشه آزارش کرد ؟ مثل تیم ؟
تیم های قدیمی هم داره ؟ اگه آره چه جوری باید آزادش کنم ؟

هیچ چیزی وجود نداره.

تو منیجر فیفا 10 چی اضافه شده؟ یا اصلا چه چیز هایی داره ؟ نکته های جالب رو بگید !

اصولی چیزی عوض نشده.

- تو منیجر مود با بازیکنانم میخوام تمدید قرار داد کنم نمیتونم حتی خیلی بیشتر پول میدم اما میگه renewal contract declined چرا؟؟؟؟؟؟ همشون اینجورین تیمم تو لیگ اوله شرایط خوبیم داره ها

2- من تو بازی خیلی کم میزارم بهم حمله کنن به خاطر همین اکثرا دروازه بانم کار خاصی انجام نمیده
به همین دلیل بیشتر اوقات rating ش میشه 4 یا 5 به همین خاطر افت کرده اونو چیکار کنم؟؟؟

1- من غالبا با این روش که بازیکن قدیمی رو با قیمت خوب می فروختم و با قیمت مناسب بازیکن می خریدم. البته بعضی اوقات هرکاری کنی یک بازیکن حفظ نمیشه. مثلا اگر همیشه تیم دوم باشه و ... کلا در حفظ بازیکن موفق نبودم.

2- کاریش نمیشه کرد. باید خوب دروازبانی کنه. می تونی یک دروازه بان درجه 1 بیاری و بذاری حریف بیشتر حمله کنه و در عوض در حمله موفق عمل کنی. ولی اگر می خوای شیوه رو حفظ کنی دروازه بان عالی بخر کارت رو راه می یندازه ...

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or