FIFA 10 | Xbox360

MAN30T

کاربر سایت
Sep 13, 2009
24
دوستانی که بازیرو دارن من دوتا سوال داشتم ممنون اگه جواب بدبد.1.ضربات سر نسبت به 09 بهتر شده یا نه ؟ 2.من سیتی تو چه حدیه ؟ ممنون
دوست عزیز من یکی از طرفداران من سیتی هستم و به نظرم بدون شک از فیفا 09 50% پیشرفت کرده. خودمم منتظرم بازی دستم برسه.:p

stabilizer

کاربر سایت
Nov 22, 2007
533
دوستانی که راجع به بازارگرمی صحبت می کردن من یادمه که فروشگاه gamedepot بازی رو شنبه صبح اورده بود و مشغول فروش بود !

نظر شخصی بنده راجع به بازی :
اول از همه اینو بگم من یکی از فن های pes بودم واز طرفداران خیلی قدیمی این بازی اما fifa 10 نظر منو کاملا تغییر داد.
اولین بازی از سری فیفا که من تجربه کردم fifa 09 بود که اون زمان فقط بخاطر سرورهای بسیار خوب و طبیعتا گرافیک بالا به بازی می پرداختم اما نظرم هیچوقت راجع به گیم پلی پر از مشکل فیفا تغییری نکرد تا اینکه fifa10 چند روز پیش تست کردم.

این شماره ی بازی 3 پیشرفت خوب و قابل تحسین داره :
1 گیم پلی
2 هوش مصنوعی
3 شبیه سازی
با چند ساعت بازی کردن به تغییرات بسیار مثبت پی می برید. هر بازیکنی کاملا مثل خودش شبیه سازی شده (نحوه ی دویدن-پا به توپ شدن-پاس دادن-شوت زدن و ....) بازیکنها بسیار بسیار خوب جابجا می شوند در فضاهای خالی حرکت می کنند و ضعف بزرگ فیفا های قبلی یعنی دفاع های شلخته و نامنظم کاملا برطرف شده بطوریکه سازمان دفاعی تیم ها بسیار منظم است و فضاهای خالی پشت سر به خوبی پوشش داده می شه تا دیگه از وسط زمین با یه پاس عمقی بلند مهاجم حریف تک به تک نشه در حالیکه مدافعین مشغول تماشا هستند ! ودقیقا به همین علت بازیها کم گل تر شده اند و از اون نتایج عجیب و پر گل فیفا خبری نیست و احتمالا نخواهد بود ! بازی به معنای واقعی روان شده وقتی تک ضرب بازی می کنید این مساله کاملا به چشم میاد همچنین سرعت بازیکنها بیشتر شده (کمبود این بدجوری احساس می شد) , پاس کاریها به دقت خیلی بیشتری نیاز دارن , مدل سانتر ها و شوت ها تغییر کرده و بهتر شده اما همچنان توپ اون وزنی رو که باید داشته باشه نداره و هنوز سبکه که من با این قضیه کنار نمیام. داورها خیلی کمتر دچار اشتباه می شن و مشکل دروازه بان ها در خروج از دروازه حل شده .
اینها تغییراتی بود که به شدت احساس می شد و فیفا نیازمندشون بود.
یه نکته ی خوب دیگه هم بالا رفتن سرعت swap کردن منوهای بازیست که این خیلی روی اعصاب راه
می رفت.
به هر حال این چیزایی بود که با 3 روز بازی کردن کاملا احساس شد و خبری هم از باگهای معروف فیفا نبود و باید به سازندگان بازی بخاطر اینهمه پیشرفت تبریک گفت.

آخرین ویرایش:

KDSM

کاربر سایت
Sep 25, 2009
48
نام
کیارش دوراندیش
نسخه ی PC

خوشبحالتون همه کنسول دارید من بیچاره نسخه ی Pc ش رو نصب کردم به غیر از یکم گرافیک و معدود تغیراتی در گیم پلی تغییر خاصی مشاهده نمیشه . اصلا و به هیچ وجه به نسخه ی PS3 ش نمی رسه ( با این که دموش بود من حاضرم به جای این بازیش کنم ) :(( :(

ariashop.ir

کاربر سایت
Dec 6, 2007
248
خوشبحالتون همه کنسول دارید من بیچاره نسخه ی Pc ش رو نصب کردم به غیر از یکم گرافیک و معدود تغیراتی در گیم پلی تغییر خاصی مشاهده نمیشه . اصلا و به هیچ وجه به نسخه ی PS3 ش نمی رسه ( با این که دموش بود من حاضرم به جای این بازیش کنم ) :(( :(

چرا فقط میگی به نسخه ps3 نمیرسه یعنی به xbox نمیرسه ؟:biggrin1:;)

omid_1985

کاربر سایت
Feb 4, 2007
110
نام
امید
خطرناکه حسن!!!

آقا فیفا10 رو نکتسجن آورده ولی اگر دستگاهتونو دوست دازید تا قبل از 1 ماه دیگه یعنی : 20/10/2009 یا 1388/7/28 بازی نکنید که بن نشید... :ban:

KDSM

کاربر سایت
Sep 25, 2009
48
نام
کیارش دوراندیش
چرا فقط میگی به نسخه ps3 نمیرسه یعنی به xbox نمیرسه ؟:biggrin1:;)

ببخشید من xbox ش رو بازی نکردم که در بارش نظر بدم ;)

آقا فیفا10 رو نکتسجن آورده ولی اگر دستگاهتونو دوست دازید تا قبل از 1 ماه دیگه یعنی : 20/10/2009 یا 1388/7/28 بازی نکنید که بن نشید... :ban:

اگه منظورت Pc هست که من از دیشب 7 ، 8 بار بازی کردم اتفاق خاصی نیفتاده :cheesygri

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
اگر دستگاهتونو دوست دازید تا قبل از 1 ماه دیگه یعنی : 20/10/2009 یا 1388/7/28 بازی نکنید که بن نشید.
منظورت 2009/10/01 بود دیگه:biggrin1:
چون بازی 3 روز دیگه تو اروپا ریلیز میشه!

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,586
نام
امیر
درود.

من امروز نزدیک 6 ساعت ته و توی بازی رو درآوردم. با توجه به اینکه آب از سرم گذشته من Live هم بازی کردم و روز اول 2 برد و 2 باخت کسب کردم :D البته 2 تا باخت برای وقتی میشه که تازه دیسک رو توی دستگاه گذاشتم و بازی رو روی هارد نصب کردم.

من اگر به 09 نمره ی 8 بدم مطمئنا به این بازی 9/5 میدم.

...

گیم پلی بازی فوق العاده روان و زیبا شده. وقتی 10 12 تا بازی انجام بدی تازه می فهمی این گیم پلی روان چه نعمتی هستش.

گزافیک هم یکم از 09 پیشرفت کرده. باگ ها کاملا رفع شده و تا اینجا هیچ باگی ندیدم. قسمت ها و مد های جدید بسیار زیبا طراحی شده و Fifa Store هم نظم جالبی به بازی داده.

سیستم های ضربه کاشته و کرنر رو بسیار جالب تنظیم کردند. یعنی به سادگی می تونید توی Practice Mode جای بازیکنان رو هنگام زدن ضربه و مسیر حرکتشون را مشخص کنید.

از نکات جالب دیگه تاکتیک پذیری تیم هستش.

...

و اما درباره تیم های 2010 : ( نسبت به 09 )

چلسی و لیورپول قوی تر شده اند. رئال و بارسا تقریا قدرتی یکسان دارند. قدرت حمله منچستر ضعیف تر ولی خط دفاع فوق قوی شده. اینتر هم تیم خوبی شده. میلان هم که مشخصه کاملا ضعیف و بی جان شده. البته یک چیزی که جلب توجه می کنه با توجه به تاکتیک پذیر شدن بازیکن ها ، فاصله قدرتی تیم ها بسیار کم شده. البته لیورپول تیم خوبی شده ولی بازم نسبت به بارسا و رئال یکم ضعیف تر هستش ولی در کل با وجود تورس و جرارد تیم به هیچ عنوان کم نیاورد.

...

در کل فقط باید بگم PerFect ... :smile:

آخرین ویرایش:

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
چلسی و لیورپول قوی تر شده اند. رئال و بارسا تقریا قدرتی یکسان دارند. قدرت حمله منچستر ضعیف تر ولی خط دفاع فوق قوی شده. اینتر هم تیم خوبی شده. میلان هم که مشخصه کاملا ضعیف و بی جان شده. البته یک چیزی که جلب توجه می کنه با توجه به تاکتیک پذیر شدن بازیکن ها ، فاصله قدرتی تیم ها بسیار کم شده. البته لیورپول تیم خوبی شده ولی بازم نسبت به بارسا و رئال یکم ضعیف تر هستند ولی در کل با وجود تورس و جرارد تیم به هیچ عنوان کم نیاورد.
یعنی ما بالاخره شما رو با تیم خودتون لیورپول در میادین مشاهده میکنیم یا باز میری سراغ بارسا؟:biggrin1:

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,586
نام
امیر
یعنی ما بالاخره شما رو با تیم خودتون لیورپول در میادین مشاهده میکنیم یا باز میری سراغ بارسا؟:biggrin1:

اگر شما ها بارسا و رئال بر ندارید ، انشاءالله :biggrin1:

...

ولی جدا از شوخی ، تیم لیورپول شده مثل چلسی 09 ...

دو تا بازیکن ستاره ، 4 تا بازیکن خوب و بقیه بازیکن ها معمولی 81 به پایین ... البته با توجه به عوض شدن گیم پلی و تاکتیک از این به بعد لیورپول بر می دارم.

omid_1985

کاربر سایت
Feb 4, 2007
110
نام
امید
منظورت 2009/10/01 بود دیگه:biggrin1:
چون بازی 3 روز دیگه تو اروپا ریلیز میشه!

Release Date: 10/20/2009 به نقل از http://www.gametrailers.com .
لطفا منبع خبرتونو اعلام کنید , اگر درست باشه پس ریجن PAL از تاریخی که گفتید میتونند بازی کنند و NTSC-U ها برای تاریخ اعلامی من هستند, که البته بعید میدونم تاخیر Release بازی بین این دو جا اینقدر باشه.
اینم سایت GameSpy که تاریخ انتشار رو همون October 20, 2009 علام کرده , پس دوستان عجله نکنید:
http://xbox360.gamespy.com/xbox-360/fifa-soccer-2010/
نه بابا انگار ربطی به UC نداره چون همه سایت های معتبر میگن بیستم. این دوستمون منو تو شک انداخت. به هر حال 20 یا 30 روز ارزش بن شدنو نداره:
http://gamereleases.teamxbox.com/index/next-month/

آخرین ویرایش:

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,586
نام
امیر
ریجن UC هنوز لینک ندارند که حالا بخوان بازی کنند. احتمالا یکی دو هفته دیگه لینکش هم براشون می یاد. از جمعه رسما فیفا شروع میشه و تاریخ 20 Oct همگی شروع می کنیم :D

البته من از الان دارم براتون نقشه می چینم :D

sam.fisher

کاربر سایت
May 29, 2006
879
نام
نويد
توجه کردین دیگه تیم های میزبان همیشه شروع کننده بازی نیستند؟(این نکته همیشه روی اعصاب من بود:cheesygri)
در ضمن به نظر میرسه شوت های بازی 3 نوع بیشتر نیست چون من هم توی فیلم آموزشی بازی و هم توی لیست حرکات بازی شوت چهارمی ندیدم(فکر کنم اونی که حذف شده اسمش Aim Shot بود)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر