FIFA 07 Official Thread

Agent47

کاربر سایت
Oct 30, 2005
2,525
نام
Masood
این اطلاعات که توسط سایت آلمانی FIFA4Fans.de منتشر شده، حاوی خصوصیات جدید و اساسی در بازی است. برخی از خصوصیات FIFA 2007 توسط علاقمندان این بازی در بخش نظرخواهی ویژه فیفا 07 در سایت ایرفو پیشنهاد شده بود. در زیر این خصوصیات به چشم می خوردند:

• وضعیت آب و هوایی متغییر و نا متناوب (در حین بازی وضعیت جوی و آب و هوایی تغییر می کند). این موضوع باعث می شود تا استراتژی و تاکتیکهای بازی از سوی تیم تغییر کنند
.
بچه ها این پیشنهاد رو من دادم:p همیشه دلم میخواست شرایط جوی رو در فیفا ببینم مثلا رعد و برق یا مه یا مثلا وقتی بارون میاد قطراتش بچکه روی دوربین مثل بازی cold fear . بازیکنها لیز بخورن حرکات غیر ورزشی کنن و ....

فوتبال در انحصار EA

aliatrvash

کاربر سایت
Nov 26, 2005
46
نام
علي
نوشته شده توسط CRASH:
فکر کنم باید از فدراسیون فوتبال مجوز بگیرند...

اينجور كه نوشته فكر كنم بايد از دولت آمريكا مجوز بگيرن. توي World Cup هم مجبور شدن تيم ايران رو قرار بدن.

Agent47

کاربر سایت
Oct 30, 2005
2,525
نام
Masood
اينجور كه نوشته فكر كنم بايد از دولت آمريكا مجوز بگيرن. توي World Cup هم مجبور شدن تيم ايران رو قرار بدن
.

من فکر میکردم که خود EA با فدراسیون بعضی کشور ها مشکل داره و برای همین هم تیمهای ملی اون کشور ها رو در FIFA قرار نمیده . ایران که بود و نبودش مهم نیست ولی بعضی تیمهای بزرگ هم همینطور هستن مثلا هلند که در بعضی سریهای FIFA حظور نداره و در WORLD CUP ها و EURO ها هم به اجبار قرارش میدن و همیشه هم تیم دره پیتی هست;)

این در حالیه که چهره ی تمام بازیکن های هلند کاملا طراحی شده ولی تیم ملی هلند رو نمیبینیم باید دید در 07 این رویه ادامه داره یا نه

vahid1400

کاربر سایت
Sep 24, 2005
799
نام
وحید
با سلام

اولا باید بگم که هنوز در مورد بود ونبود ایران در 07 مطلبی منتشر نشده البته اگر ea بخواد روند همیشگی خودشو ادامه بده بازم شاهد ایران نخواهیم بود ولی همونطور که گفتم هنوز لیست تیمها منتشر نشده

در مورد مجوز هم این رو بگم که ea برای قرار دادن و ساختن تصویر بازیکنان باید یه مجوز از فدراسیون هر کشور داشته باشه ( در مورد تیم های ملی)
که روند کار بدین صورته که ea با پرداخت مبلغی این مجوز رو از فدراسیون ها دریافت میکنه

در مورد نبودن هلند به طور مثال مبلغ در خواستی هلند برای این امر زیاد بود که ea با این مبلغ موافقت نکرد
این جمله بالا رو مستقیما از خود مدیر سایت فیفا و در جواب سوال خودم شنیدم پس در صحتش شک نکنید البته این موضوع بر میگرده به روزهای انتشار فیفا 06

وقتی در مورد ایران پرسیدم گفت که مشکلی که ما با هلند داریم هیچ شباهتی به ایران نداره

یعنی اینکه اونها به خواست خودشون از ایران صرفه نظر میکنن
به امید حضور ایران
(ایران با امیر خان قلعه نوعی)
موفق باشید

آخرین ویرایش:

challengeeverything

کاربر سایت
Sep 25, 2005
3,543
نام
محمدرضا
من شنیدم در سال 2003 یکسری ایرانی میرن جلوی Ea Canada و میپرسن چرا تیم ملی ایران رو در بازی نمی گذارید؟
جواب:برید از فدراسیون فوتبال ایران سوال کنید.:-"

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
سلام.
از کدوم شماره ی فیفا ایران توش نیست؟
غیر از World Cup 06 که مجبور بودن بذارن ، آخرین شماره ای که ایران هم بود 2001 هست .
اما فکر کنم امسال باشه .
چرا ؟
چون ببینین ایران 98 که رفت جام جهانی توی بازیهای 99 و 2000 و 2001 بود . 2002 که نرفت ، توی 2003 و 04 و 05 و 06 نبود .
پس قاعدتا باید ایندفعه باشه

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
چون ببینین ایران 98 که رفت جام جهانی توی بازیهای 99 و 2000 و 2001 بود . 2002 که نرفت ، توی 2003 و 04 و 05 و 06 نبود .
پس قاعدتا باید ایندفعه باشه
با عرض معضرت اینطوری اصلا نیست
همانطور که وحید هم گفت باید مجوز داشته باشن از هر فدراسیون کشور که نمیدونم این مجوز چجوری باید صادر باشه ولی تا اونجا که من خبر دارم هنوز مجوزی صادر نشده البته فعلا پس تو این نسخه هم نیست
پس اینطوری نیست که مثلا تو جام جهانی 98 رفت به خاطر این تو فیفا های قبلی بود یا اینکه تو 2002 نرفت تو فیفا ها نبود و حالا که رفته حتما هست این که نمیشه دلیل این حرف شما فقط توی world cup ها قابل اجرا است که اگه تو جام جهانی باشه تو world cup هم هست اگه نباشه world cup هم نیست پس ربطی به خوده فیفا نداره;)

آخرین ویرایش:

CRASH

کاربر سایت
Sep 24, 2005
383
نام
مهدی
گرفتم مجوز تو ایران هم که به این راحتی ها نیست یا باید خشکه حساب کنی یا باید از هفت خان بگزری احتمالا EA یه نماینده فرستاده به ایران اون هم رفته فدراسیون دیده اینا عجب ادمایی ان ولشون کن بابا...:cheesygri

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
نوشته شده توسط pandora tomorrow:
میگم امید منطقی تر نمیشد بگی :)
میگم امین خودت هم قبول داری که حالت زیاد خوب نیست:cheesygri تو که اینجوری میگی پس چرا ازش تشکر کردی:cheesygri :D

گرفتم مجوز تو ایران هم که به این راحتی ها نیست یا باید خشکه حساب کنی یا باید از هفت خان بگزری احتمالا EA یه نماینده فرستاده به ایران اون هم رفته فدراسیون دیده اینا عجب ادمایی ان ولشون کن باب
:cheesygri :cheesygri

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
میگم امین خودت هم قبول داری که حالت زیاد خوب نیست:cheesygri تو که اینجوری میگی پس چرا ازش تشکر کردی:cheesygri :D

تشکر کردم به خاطر اینکه حداقل اون منو تحوبل گرفت :)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر