FIFA 07 Official Thread

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
نوشته شده توسط pirates:
اصلا هنوز اقدام به ساختش شده!!؟
مگه میشه اقدام به ساختش نکرده باشن این بازی معمولا اکتبر هر سال ریلیز میشه دیگه چیزه زیادی نمونده تا اکتبر

Iranian_sports

کاربر سایت
Jul 14, 2006
8
سلام
اگر قراره مثل Fifa Wc 06 باشه بهتره اصلا نیاد
چون سری بازی های Konami خیلی از Ea بهتر شده
مخصوصا این Fifa Wc 06 که خیل افتضاح شده بود
موفق باشید
فعلا

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
با سلا من نمیدونم چرا بعضی از افراد بی دلیل میگن که we بهتر از fifaآخه خودتون قضاوت کنید فوتبالی با گرافیک و شباهت بسیار زیاد بازیکنان fifa 2006 بهتره که البته در هر تیم حد اقل بازی کنانش یکیش چهره اصلی را باز سازی کردن یا این بازی کنامی که همون برزییلش هم به درد خودش میخوره در ضمن شما اگر دموی fifa wc2006 را که مخصوص xbox360هست را ببینی دیگر چنین حرفی نمیزنی من تا حالا 4 بار این اشتباه را کردم و این بازی کونمی را خریدم و فکر کردم در شماره جدید بهتر بشه ولی بازم این طور نشد و با یک فوتبال بی روح مواجه شدم البته از حق نباید بگزریم که در استفاده از تکنیک ها روون است انشاالله در آینده شامل گرافیک بهتری در این بازی باشیم و مطمعن باشید ea دست به سینه نمی شیند

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
با سلا من نمیدونم چرا بعضی از افراد بی دلیل میگن که we بهتر از fifaآخه خودتون قضاوت کنید فوتبالی با گرافیک و شباهت بسیار زیاد بازیکنان fifa 2006 بهتره که البته در هر تیم حد اقل بازی کنانش یکیش چهره اصلی را بازسازی کردن یا این بازی konamiکه همون برزییل ش هم به درد خودش میخوره در ضمن شما اگر دموی fifa wc2006 را که مخصوص xbox360هست را ببینی دیگر چنین حرفی نمیزنی من تا حالا 4 بار این اشتباه را کردم و این بازی konami را خریدم و فکر کردم در شماره جدید بهتر بشه ولی بازم این طور نشد و با یک فوتبال بی روح مواجه شدم البته از حق نباید بگزریم که در استفاده از تکنیک ها روون است انشاالله در آینده شامل گرافیک بهتری در این بازی باشیم و مطمعن باشید ea دست به سینه نمی شیند

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
نوشته شده توسط godfather:
با سلا من نمیدونم چرا بعضی از افراد بی دلیل میگن که we بهتر از fifaآخه خودتون قضاوت کنید فوتبالی با گرافیک و شباهت بسیار زیاد بازیکنان fifa 2006 بهتره که البته در هر تیم حد اقل بازی کنانش یکیش چهره اصلی را بازسازی کردن یا این بازی konamiکه همون برزییل ش هم به درد خودش میخوره در ضمن شما اگر دموی fifa wc2006 را که مخصوص xbox360هست را ببینی دیگر چنین حرفی نمیزنی من تا حالا 4 بار این اشتباه را کردم و این بازی konami را خریدم و فکر کردم در شماره جدید بهتر بشه ولی بازم این طور نشد و با یک فوتبال بی روح مواجه شدم البته از حق نباید بگزریم که در استفاده از تکنیک ها روون است انشاالله در آینده شامل گرافیک بهتری در این بازی باشیم و مطمعن باشید ea دست به سینه نمی شیند
عزیزم اولش کلی دلیل و مدرک است که pes خیلی بهتر از فیفا است بعد من نمیخام صحبت کنم دیگه چون خیلی دربارش حرف زدیم تو تاپیکهای دیگه اینجا هم جاش نیست فقط درباره فیفا حرف بزنید لطفا!

آخرین ویرایش:

Iranian_sports

کاربر سایت
Jul 14, 2006
8
سلام
هر کس یک سلیقه ای داره
من خودم تا همین چند وقت پیش از طرفدارهای سری فیفا بودم ولی توی این فیفا ورد کاپ خیلی بازی سطحش پایین بود
نحوه بازی کردن
استیل بازیکنها که هم انگار پیر شدن و دیگه نمیتونن صاف وایستن
هیچ کدوم از بازیکنها هم استیل حرکتهاش مثل خودش نیست برخلاف PES
زمین های چمن رو هم اگر دقت کنی کنی میبینی یاد بازی پرسپولیس - شهید قندی میفتی و به ورزشگاه یزد امیدوار میشی.
من امیدوارم که فیفا 07 دیگه اینجوری نباشه
به نظر من بهترین بازی سری فیفا همون Champions league 2005 بود که من خودم خیلی باهاش حال کردم
ولی فعلا به نظر من Konami خیلی از EA بهتر
ولی بازم میگم به سلیقه فرد بستگی داره
موفق باشید
فعلا

sam.fisher

کاربر سایت
May 29, 2006
878
نام
نويد
ممنون كه نظر ميديد ولي لطفا فقط در باره fifa صحبت كنيد.اگر هم از بازي خوشتون نمياد خوب اصلا وارد تاپيك نشيد.به اندازه كافي تاپيك در مورد اين موضوعات هست.مي تونيد بريد اون جا.
مرسي:love: :love: :love: :love: :love:

MVBDX

کاربر سایت
Jul 4, 2006
167
نام
محمد
EA همانند اخلاق همیشگیش این بارم قصد گذاشتن ایران رو تو 07 نداره
البته تو World Cup مجبوره!
شایدم حق داره!!!

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,792
نام
امین
نوشته شده توسط MVBDX:
EA همانند اخلاق همیشگیش این بارم قصد گذاشتن ایران رو تو 07 نداره
البته تو World Cup مجبوره!
شایدم حق داره!!!
دوست عزیز این مطمئنی؟؟
میشه لینک منبعت ور بدی؟؟
اخه هنوز فکر نکنم چیزه زیادی در مورده 07 معلوم شده باشه ;)

MALEKY

کاربر سایت
Nov 21, 2005
148
Fifa 07

با سلام

مطلبی که در زیر می خوانید تقریبا اولین اخبار از فیفا 07 هستش

FIFA Football 07 Electronic Arts در فستیوال IDEF که در Cannes کشور فرانسه برگزار شد، رسما اطلاعاتی از خصوصیات جدید بازی ویدیویی فیفا 07 را اعلام کرد.

این اطلاعات که توسط سایت آلمانی FIFA4Fans.de منتشر شده، حاوی خصوصیات جدید و اساسی در بازی است. برخی از خصوصیات FIFA 2007 توسط علاقمندان این بازی در بخش نظرخواهی ویژه فیفا 07 در سایت ایرفو پیشنهاد شده بود. در زیر این خصوصیات به چشم می خوردند:

• وضعیت آب و هوایی متغییر و نا متناوب (در حین بازی وضعیت جوی و آب و هوایی تغییر می کند). این موضوع باعث می شود تا استراتژی و تاکتیکهای بازی از سوی تیم تغییر کنند.

• چمن زمین به نوع بازی و وضعیت مالی بستگی خواهد داشت. برای مثال چمن تیمهای کوچک کیفیت تیمهای ثروتمند را نخواهد داشت.

• نوع شادمانی های پس از گل متفاوت و فراوان خواهد بود.

• قابلیتهای کلیدی بازی واقعی تر خواهند بود. به گفته FIFA4Fans سازندگان بازی 8 نوع حالت شوتزنی در بازی را وعده داده اند.

• سیستم حرکات بدن بازی بهبود یافته که این باعث می شود تا جایگیریها و حرکات تکنیکی سریعتر انجام شوند.

• وجود رقابتهای قهرمانی سوییس و ترکیه.

• وجود لیگ محاوره ای (Interactive League) که این امکان را می دهد تا در سه رقابت قهرمانی ملی کشورهای فرانسه، آلمان و انگلستان شرکت کرد.

انتظار نمی رود تا در فیفا 07 تیم ملی ایران حضور داشته باشد. طی آخرین خبر، هنوز EA Sports مجوزی را برای اینکار دریافت نکرده است. ایرفو بزودی اخبار تازه تری را در اینباره در اختیار شما قرار می دهد. همچنین خبری خوشحال کننده در این زمینه در آینده نزدیک به شما ارایه خواهد شد.

منبع: http://www.IRFO.ir

یک تریلر از بازی هم ارایه شده که از لینک زیر می توانید دریافت کنید.

http://www.gamingaccess.com/index.php?news_id=5279&language=english&combined_news=1

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
نوشته شده توسط pandora tomorrow:
دوست عزیز این مطمئنی؟؟
میشه لینک منبعت ور بدی؟؟
اخه هنوز فکر نکنم چیزه زیادی در مورده 07 معلوم شده باشه ;)
آره امین جون ایران تو fifa 07 هم نخواهد بود به احتمال 90 درصد فعلا که مجوزی ندارن ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر