Fatal Frame جدید رونمایی شد.

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
014_thumb8.jpg

امروز Nintendo و Koei Tecmo از اولین تریلر Fatal Frame جدید که به صورت انحصاری برای Wii U در حال ساخت است,رونمایی کردند.
بازی در ژاپن با نام Zero: Nuregarasu no Miko شناخته می شود که ترجمه تقریبی آن Fatal Frame: The Black Haired Shrine Maiden می شود.بازی 27 سپتامبر امسال در ژاپن عرضه خواهد شد,اما در حال حاضر هیچ حرفی از عرضه در امریکای شمالی به میان نیامده است.
در این قسمت جدید,بازیکن کنترل Kozukata Yuuri را بر عهده خواهد داشت.دختری که توانایی دیدن افرادی که روحشان به "سرزمین ارواح" برده شده است را دارد.
Yuuri متوجه می شد که می تواند با رسیدن به قله ی Hikamiyama, ارواح را به دنیای واقعی بازگرداند.
بر اساس گفته های Koei Tecmo,این کوه خاص به عنوان کوه مرگ شناخته می شود.جایی که افرادی که آرزوی مرگ دارند,می توانند در یک ساعت خاص از جهان زندگان به دنیای مردگان بروند.
Koei Tecmo همچنین اظهار داشت که نسخه ی جدید,بزرگ ترین Fatal Frame تا به امروز می باشد.
همانطور که در این سری مرسوم است,بازیکنان می توانند ارواح را پیدا کرده و آن ها را با دوربینی که در بازی وجود دارد به تسخیر در آورند.که در این نسخه بازیکنان با استفاده از گیم پد Wii U دوربین را کنترل خواهند کرد.
همانطور که از قبل نیز تایید شده بود,Tecmo Koei علاوه بر بازی جدید,قصد دارد تا یک فیلم برپایه ی کمیک و رمان های Fatal Frame را به عرضه در آورد.
منبع

آخرین ویرایش:

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
واو فقط واو ممنون دکتر جان !

عالی بود بهترین خبر بود برام بعد از E3 !

:x

عاشق جو شماره ی دوم بودم روی وی ولی شماره ی چهارم هم عالی بود روی وی ولی مجبور بودیم با پچ زبان بازی کنیم چون به صورت رسمی خارج از ژاپن نیومده بود . :d

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
دسته بیلِ پدر بزرگِ خدا بیامرزشون از درازا تو حلقشون :D این لعنتی چرا همش انحصاری نینتندو ـه :|

آخرین ویرایش:

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
:( نسخه قبل هم در انحصار wii بود . انقد منتظر شدم که امولاتور pc اومد تا بازیش کنم . :(

یا باید wii u پیدا کنم یا هم قیدشو بزنم که نمیشه قیدشو زد :d

این خبر از بهترین ها بود

mgs2013

کاربر سایت
May 12, 2013
839
انقده گرافیک نسل هشتی دیدیم که دیگه سخت افزار نسل 7 رو فراموش کردیم . بمیری نینتندو با این کنسولت نه با بازیات :d . دپرس شدم وقتی گرافیکو دیدم . واقعا حیف شد . دلم خوش به SIREN و این بازی بود .. چه گرافیکی داشت اگه برای XONE و PS4 میومد . سونی بعد شماره 3 نباید Tecmo رو به حال خودش رها میکرد .

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
خدا رو شکر به نظر میرسه اون دویدن ضایع 4 شماره اول رو درست کردن و توی این مثه اسب میدوه:d
در هر صورت، 4 شماره اول عالی بودن و یه جوری بازیشون کردیم. این یکی رو چجوری بازی کنیم؟:| کلیه آیا؟:d

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
نینتندو واقعا عظمشو جزم کرده که Wii U رو نجات بده، الان اگه بخوام کنسول بخرم میرم Wii U می گیرم:D

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
من یکمی چینی حالیم میشه که به کارِت نمیاد!:d
تا حالا هیچ کدوم از بازیهای این سری رو انجام ندادم. فقط اسمشو شنیده بودم!:d
نمیدونم خوشم بیاد یا نه. آخه بازی جاپونیه:(

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
:( نسخه قبل هم در انحصار wii بود . انقد منتظر شدم که امولاتور pc اومد تا بازیش کنم . :(

یا باید wii u پیدا کنم یا هم قیدشو بزنم که نمیشه قیدشو زد

این خبر از بهترین ها بود

بابا تو که وضعت خوبه برو یه وی یو بخر دیگه:d. من نمیدونم چرا بچه های ما همه پای بحث که میشه همه به نینتندو ارادت دارن موقع خریدن که میشه فقط منتظرن امولاتورش بیاد.

mgs2013

کاربر سایت
May 12, 2013
839
بابا تو که وضعت خوبه برو یه وی یو بخر دیگه:d. من نمیدونم چرا بچه های ما همه پای بحث که میشه همه به نینتندو ارادت دارن موقع خریدن که میشه فقط منتظرن امولاتورش بیاد.

من به محض اومدن این بازی میخرمش ولی یه شرط داره :p هک شده باشه تا اون موقع :d homebrew که راحت devها رو کنسول سوار کردن . تا هکشم فکر نمیکنم فاصله ای باشه .

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM

:d
اتفاقا قصدم اینه بخرم . اما بیشتر به خاطره ماریو و فیتال و ... نیست .

بلکه به خاطره یک jrpg که دیوانش هستم یعنی بایونتا 2 :d انشالله در اکتبر 2014 :bighug:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر