Fatal Frame جدید رونمایی شد.

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
014_thumb8.jpg

امروز Nintendo و Koei Tecmo از اولین تریلر Fatal Frame جدید که به صورت انحصاری برای Wii U در حال ساخت است,رونمایی کردند.
بازی در ژاپن با نام Zero: Nuregarasu no Miko شناخته می شود که ترجمه تقریبی آن Fatal Frame: The Black Haired Shrine Maiden می شود.بازی 27 سپتامبر امسال در ژاپن عرضه خواهد شد,اما در حال حاضر هیچ حرفی از عرضه در امریکای شمالی به میان نیامده است.
در این قسمت جدید,بازیکن کنترل Kozukata Yuuri را بر عهده خواهد داشت.دختری که توانایی دیدن افرادی که روحشان به "سرزمین ارواح" برده شده است را دارد.
Yuuri متوجه می شد که می تواند با رسیدن به قله ی Hikamiyama, ارواح را به دنیای واقعی بازگرداند.
بر اساس گفته های Koei Tecmo,این کوه خاص به عنوان کوه مرگ شناخته می شود.جایی که افرادی که آرزوی مرگ دارند,می توانند در یک ساعت خاص از جهان زندگان به دنیای مردگان بروند.
Koei Tecmo همچنین اظهار داشت که نسخه ی جدید,بزرگ ترین Fatal Frame تا به امروز می باشد.
همانطور که در این سری مرسوم است,بازیکنان می توانند ارواح را پیدا کرده و آن ها را با دوربینی که در بازی وجود دارد به تسخیر در آورند.که در این نسخه بازیکنان با استفاده از گیم پد Wii U دوربین را کنترل خواهند کرد.
همانطور که از قبل نیز تایید شده بود,Tecmo Koei علاوه بر بازی جدید,قصد دارد تا یک فیلم برپایه ی کمیک و رمان های Fatal Frame را به عرضه در آورد.
منبع

آخرین ویرایش:

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
جالب قضیه اینجاس. توی ایران، همه از نینتندو بد میگن و میگن چه کنسول داغونی، چه بازیای داغونی و... ولی مث هاپو یه جاشون میسوزه وقتی انحصاریهای کنسولهای نینتندو رو نمیتونن بازی کنن و دنبال امضا میگردن تا بتونن یجوری بازی رو برای کنسولای خودشونم بازی کنن.
ولی از اون‌ور هیچ‌کدوم از نینتندوبازها به هیچ کدوم از انحصاریهای دیگر کنسولها محل هاپو هم نمیذارن. بلکه دنبال امضا بگردن که هیچ وقت اون بازیا برای کنسولشون منتشر نشه!
و البته خیلیهای دیگه هم هستن که ظاهراً طرفدار نینتندو هستن، ولی فقط تا زمانی که کنسولاش هک شده باشن!
باو من هم ds و هم 3ds رو قبل از کپی خور شدن داشتم باو
پولم به بازی دی اس نمیرسید از جلو پایتخت 12 تومن بازی gba میگرفتم لول...

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
جالب قضیه اینجاس. توی ایران، همه از نینتندو بد میگن و میگن چه کنسول داغونی، چه بازیای داغونی و... ولی مث هاپو یه جاشون میسوزه وقتی انحصاریهای کنسولهای نینتندو رو نمیتونن بازی کنن و دنبال امضا میگردن تا بتونن یجوری بازی رو برای کنسولای خودشونم بازی کنن.
ولی از اون‌ور هیچ‌کدوم از نینتندوبازها به هیچ کدوم از انحصاریهای دیگر کنسولها محل هاپو هم نمیذارن. بلکه دنبال امضا بگردن که هیچ وقت اون بازیا برای کنسولشون منتشر نشه!
و البته خیلیهای دیگه هم هستن که ظاهراً طرفدار نینتندو هستن، ولی فقط تا زمانی که کنسولاش هک شده باشن!

از نوشته های شما کاملا معلوم هست :d

کلاً هرکی X1 داره کوفتش بشه:|

خب منم می‌خوام:|

برا آنلاین بازی کردن که اینترنت مشکل ایجاد نمی‌کنه؟:-?

پ.ن : یکم روی لحن صحبت کردنتون تمرین کنید تا خودتون رو زیر سوال نبرید

- - -ویرایش - - -

خرید Wii U دیگه کم کم داره واجب میشه با این همه انحصاری که معرفی شده. یه RE هم بزنن تنگش دیگه واجب واجب میشه

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
از نوشته های شما کاملا معلوم هست :d

اینایی که نقل قول کردی چه ربطی داشت به چیزی که گفتم؟!
من نگفتم کسی که نینتندو بازی میکنه، هیچ کنسول دیگه‌ای نمیگیره. من از انحصاری‌ها حرف زدم:|

بعدم اینکه اگه بازیسازها الکی نینتندو رو بایکوت نمیکردن، من یکی واقعاً هیچ دلیلی برای خردید X1 یا PS4 نداشتم.
البته مولتی‌پلت‌ها هم همچین آش دهنسوزی واسه من نیستن. فقط جهت یه آنتراک بین انحصاریهای نینتندو، بالاخره یکی دو تا از مولتی‌‌پلت‌ها باید باشن این وسط:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر