Farcry 3 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

از همون نمایش اول مشخص بود الکی تو ویدئو میرفت فرضاً پشت کسی فقط عکس دکمه های دسته کنسول رو میزاشتن در حالی که مربوط به ورِژن Pc بودن ویدئو ها :d

آخرین ویرایش:
منم بازیرو تهیه کردم از نظر گیم پلی و داستان خوبه البته در حد نمراتش نیست اما خوبه تقریبا تونستن ایرادات FC2 رو برطرف کنن و یه عالم نکات و المان جدید بهش اضافه کردن اما هسته ی گیم پلی همونه مراحل و ماموریتای متنوع و جالبی داره و کلا از نظر گیم پلی بازی خیلی خوبیه داستان بازیم با وجود واس و اون جو مرموز جزیره و شخصیتای جالب و متنوعش و شروع خوبش واقعا جالبه و برای یه FPS خوب و کافیه
اما گرافیکش خیلی عالی نیست یعنی اصلا در حد دموها نیست و مثلا تریلر E3 بازی خیلی از این بهتره فریم ریت بازی خیلی پایینه و اذیت میکنه واقعا اذیت میکنه کیفیت بافتا معمولیه اما خوب نورپردازی بازی خوبه و طراحی شخصیتا و انیمیشناشون هم خوب انجام شده در کل از نظر گرافیکی یه چیزی در حد همون کرایسیس 1 که برای کنسولا اومد البته یکم پر جزئیات تر اما خوب این به معنی بد یا ضعیف بودن گرافیکش نیست چون محیط خیلی بزرگی داره و دیگه توانایی کنسولا هم همینه و بیشتر از این کشش ندارن ولی خوب اگه یوبی مثل نمایش ACIII تو E3 برای اینم از خود نسخه ی کنسولی نمایش رو ارائه میداد الان شاید گرافیک اینقدر ضد حال نمیزد
از بازی خوشم اومد اما در حد نمراتش نبود حقش از 8 بیشتر نیست انصافا رو بازی خوب کار کردن و جزئیات زیادی تو محیطا وجود داره که جون میده برای گشت و گذار

آخرین ویرایش:
آقا من خوک از کجا پیدا کنم؟ :d این کیف پولش 1000$ بیشتر جا نداره بدجور رو اعصابه هرچیم می‌گردم دنبال خوک که با پوستش کیف‌پول بزرگتر درست کنم پیدا نمیکنم اصلاً. تو نقشه هم جایی واسه شکار خوک نشون داده نشده.

آقا من خوک از کجا پیدا کنم؟ :d این کیف پولش 1000$ بیشتر جا نداره بدجور رو اعصابه هرچیم می‌گردم دنبال خوک که با پوستش کیف‌پول بزرگتر درست کنم پیدا نمیکنم اصلاً. تو نقشه هم جایی واسه شکار خوک نشون داده نشده.
برو تو نقشه عکس حیوانات رو کشیده بعد برو تو حمون منطقه یکم که بگردی پیداش میکنی

از گرافیک انتظار بیشتری داشتم.همون صحنه ی اول بازی که واس میاد جلوت پشتش یه لامپ هست اصلا رد شدن واس از جلو لامپ هیچ تاثیری نداشت مثل بازیای نسل قبل.برگ درختا هم که ثابت.فریم ریت خیلی پایین یک ساعت بازی کردم چشمام درد گرفتن ولی تکسچرا خوبن.
دقیق نگاه نکنی گرافیک خوبه و محیطا هم بزرگن و انتظار بیشتری نمیشه از کنسولا داشت ولی کسی مجبورشون نکرده بود همچین بسازن که فریم ریت بازی خیلی پایین باشه و چشمو اذیت کنه.

برگ درختا کجاش ثابته؟!!!
یک ذره تکون میخوره
و دلیلشم اینکه تابستونه و بادی نمیاد...

آخرین ویرایش:
خوشم میاد همه ازکارشناسای euru gamer و ign یه سر و گردن بالاترن بابا این بازی شاهکاره اینو نه من بلکه نمراتش میگه مگه اون کارشناسا کورن یا چشمشون ضعیفه خوب ایراد میگرفتن

منظورش نمی‌دونم از 5 چپتر اصلی چی بوده ولی من الان چپتر 8-9 ـم:دی
این نقش منفیه رو دوست دارم با دستای خودم خفه کنم.:d

---------- نوشته در 11:36 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:35 PM ارسال شده بود ----------

تیپش ولی باحاله

---------- نوشته در 11:37 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:36 PM ارسال شده بود ----------

خوشم میاد همه ازکارشناسای euru gamer و ign یه سر و گردن بالاترن بابا این بازی شاهکاره اینو نه من بلکه نمراتش میگه مگه اون کارشناسا کورن یا چشمشون ضعیفه خوب ایراد میگرفتن

یوبی سافت کلا بازی هاش خوبه

لطفا انقدر ایراد الکی روی بازی نذارید
بازی من نمیدونم کجاش غیر طبیعیه؟
از صخره... میوفتی برای اینکه خودشو heal بده دستشو درست میکنه
میری روی مین یا بمب میزنن کنارت میخی شیشه ای چیزی میره تو دستت
تیر میخوری تیرشو از تو دستت برمیداره...
از ماشین میوفته کاملا طبیعی...
برگ هاش تکون میخوره...
جایی اتیش میزنی اتیش پخش میشه اگه درخت باشه سیاه میشه...
قایق ماشین گلایدر همه چی هم که داره...

دوستان باز شما توهم زدید ؟؟؟؟؟؟همچین گرافیک بالایی تا حالا دیدید؟؟؟؟؟؟گرافیک بازی خیلی خیلی عالیه یعنی چی ضد حله؟؟؟؟بریدخداتونو شکر کنید یه بازی با این گرافیک روی کنسولتون هست)x
هنوز تو کف بازی crysis1 هستید ,بازی که مال 5سال پیشه؟؟؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or