Farcry 3 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

wow
آقا یه صحنه یه دشمن داشت میومد نزدیکم بعد یه مار کبری هم اونجا بود این یارو اومد این مار ـه نیش ـش زد خیلی طبیعی اون یارو هم نفهمید :d
یه صحنه هم داشتم تو عرض رودخونه شنا میکردم یه کروکدیل از وسط شقه ـم کرد :دی
یعنی فوق العاده ـس این بازی

واو:-o
این بازی معرکس به خدا . من به شما توصیه میکنم نخرید چون عجیب معتادش میشید. من نگران افت فریم و باگ بودم که دیدم خدا رو شکر نداره . این بازی 100% بازی سال میشه. یه شاهکار دیگه از یوبیسافت
:x

آخرین ویرایش:
من بازی گرفتم، ولی وقت نکردم یک سوال عجیب،
میشه مثلا مار گیری کرد ،بعد بندازیش به جون یکی؟ یا فقط از پوستشون میشه استفاده کرد؟
جان من جواب بدید

دوستان چی رو باید آپگرید کرد یا خرید که بشه 2 یا 3 تا اسلحه باهم برداشت؟
باید از حیوانات استفاده کنی.مثلا یک جا دو تا کوسه شکار میکنی بعد میتونی از قلبشون برای افزایش ظرفیت محمات استفاده کنی.برو تو منوی crafting بازی اونجا نوشته کدوم حیوون به درد چه کاری میخوره

---------- نوشته در 01:16 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:14 AM ارسال شده بود ----------

میشه مثلا مار گیری کرد ،بعد بندازیش به جون یکی؟ یا فقط از پوستشون میشه استفاده کرد؟
جان من جواب بدید
مار گیری که نمیشه کرد تازه از پوست مار هم نمیشه استفاده کرد ولی مثلا در بعضی جاها میشه حیواناتی که داخل قفس هستن رو آزاد کرد و اونا دشمنو میکشن

جان من جواب بدید
اگه یه مرحله توو هند داشته باشه آره میشه تازه میتونی مار رو هم برقصونی:d

واقعا بازی عالی هست!!
در اوایل بازی داشتم تو ردخونه اب تنی میکردم :دی دیدم یه گیاهی اونجا هست رفتم تا رسیدم به گیاه دیدم یا علی یه تمساح پرید رومون!! :دی
واقعا صحنه ترسناکی بود !:دی
تازه مخفیکاریش هم کلی استرس داره.:دی
مثلا یه موقع یه سنگ پرت کردم طرف ماشین بعد یارو داشت میومد یهو همه جا سکوت شد بعد داد زد Shittttt!! :دی
کلا بازی از استرس و ترس بسیار بالایی برخوردار هست.

یعنی لعنت به انتخاب کننده های مراسم VGA که چیزی از گیم حالیشون نیست.
البته شاید به خاطر این فارکرای رو قرار ندادن چون تاریخ انتشارش بعد از مراسمه!!)x

دوستان من احساس میکنم فریم ریت بازی کلا پایینه (مثلا در مقایسه با مدال جدید کاملا مشهوده ؛ هرچند که مقایسه ی این دوتا تو بعضی از موارد درست نیست)و بعضا پارگی تصویر هم داره . درسته ؟کسی همچین چیزی دیده تو بازی ؟

دوستان من احساس میکنم فریم ریت بازی کلا پایینه (مثلا در مقایسه با مدال جدید کاملا مشهوده ؛ هرچند که مقایسه ی این دوتا تو بعضی از موارد درست نیست)و بعضا پارگی تصویر هم داره . درسته ؟کسی همچین چیزی دیده تو بازی ؟
برای من که افت فریم تا اینجای بازی فقط تو کات سین ها داشته و تو گیم پلی نداشته ولی پارگی تصویر تا اینجای بازی نداشتم >:d

افت فریم منظورم نیست . منظورم اینه که احساس می کنم فریم ریت بازی کلا پایینه . مثلا در مقایسه با بردرلند2 (با وجود اینکه هردوبازی محیطشون بزرگه) تو فارکرای 3 آدم احساس می کنه بازی روون نیست . این امر وقتی که سرمون رو تند تند می چرخونیم یا زمان هایی که کلا سرعت بازی خیلی بالاس بیشتر مشهوده.

به نظر من هم همینطوره، فکر میکنم فریم ریت به زور 30 تا بشه، گرافیک فنی بازی هم به نظرم ضعیفه، البته تو شماره قبل هم همینطور بود ولی گرافیک هنری بازی بالاست، من شماره قبل رو با پی سی و روی ultra بازی کردم واقعاً زیبا بود، ولی روی کنسول گرافیک اون زیبایی رو نداره، در کل بازیه خوبیه و من شدیداً بهش علاقه مندم!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
    or