Multi Platform Far Cry 6

سازنده
Ubisoft Toronto
تاریخ انتشار
October 7, 2021
ناشر
Ubisoft
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
image.jpg

Developers: Ubisoft
Publishers: Ubisoft
Release Date: 18th February 2021
Platforms: PS4, PS5, Xbox one, XOSX, PC

دقایقی پیش بازی لیک شد.

• اسم منطقه ی بازی Yara هست که در آمریکای جنوبی واقع شده.
  • Giancarlo Esposito بازیگر سریال Braking Bad به عنوان شخصیت منفی بازی حضور داره. Esposito در نقش Anton Castillo، دیکتاتور Yara ایفای نقش میکنه.
  • کاراکتر اصلی بازی Dani Rojas هست که باید با Anton مبارزه کنه و آزادی رو به مردمش برگردونه!!!!
  • Far cry 6 بزرگترین مپ تاریخ این فرنچایز رو داره. دارای ساحل، جنگل، و Esperanza (امید) پایتخت Yara هست.
  • همانند نسخه ی قبلی میتونید به صورت کواپ هم بازی کنید.

تاپیک به زودی آپدیت میشه.

Last edited by a moderator:

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
1,320
نام
محمد امین
فارکرای 4 و5 و نیو داون هرسه بینهایت فان بودند . مخصوصا نیو داون با اون سیستم ارتقا و ازاد سازی سلاح هاش - 5 بهترین شخصیت منفی سری رو داشت -بحث های فسلفی پدر در مورد مذهب و دیوانه بازی هایش از همه بهتر بود . گشت وگذار پنج یک اپن ورد فان به معنای واقعی بود شکار و لوپ گشت و گذار و اپگرید و ماهی گیری و رانندگی و... همین میشه چرخه فارکرای بعضی یک جوری صحبت میکنند درباره سری نمیدوند که اینستالمنت 6 بازی داره میاد بیست ساله بازیه بعد انتظار دارند تغییر اساسی ببینه ؟! مثلا چه تغییری توش بدهند ؟ برن به سمت واقع گرایی بهش جی تی ا؟ بشه ردد ؟ اینجور که دیگه فارکرای نیست کلون اوناست . فارکرای شوتر اپن ورلده، شوتر اپن وردلد یعنی همین -شش هم با توجه به نمایش ها هم من از جزیره خوشم امد هم از سلاح ها و گرافیک عالی و به نظر میاد یک نیو داون بسیار بزرگ تر باشه .

وقتی یک چیزی زیاد تکرار شد چه خوب چه بد ملت جبهه میگیرن . 5 بازی بسیار خوبی بود از چهار خیلی قوی تر بود نیو داون هم با توجه به اینکه دنباله 5 است کلی تغییرات جالب داشت که وارد شش شده اینجور که معلومه . 2345 و بلاد دارگون و پرایمٌل و نیوداون همه بازی های خوبی بودند -هدف نهایی اینترتینمنت است سرگرم شدن =-یک جور طرف میاد تو ریویو میگه تکرار تکرار ؟ خوب چی بسازن ؟نسازن دیگه ؟ یا مثلا شبیه ساز بسازند ؟ یا چی خروجی چی باشه ؟ از اسسن و فارکرای ملت کلی ایراد میگیرن بعد کلی هم فروش میکنند نمرات بالا هم میگیرن حتی گهگاه مثل ادیسی نامزد گوتی هم میشند من نمیدونم اینایی که میخرن بازیهای اسسن و فارکرای رو کی هستن؟اگر بازی ها بد هستند چرا استقبال میشه؟ پس بد نیستند همه میدوند ذات این دوسری سرگرم کننده است و موقع بازی کردن زیاد نیاز به فکر کردن ندارن ولی نه اینقدر هم که به شعور آدم توهین بشه . کلا فان یعنی همین .
منم فارکرای 4 و 5 رو خیلی دوست داشتم. مخصوصا 4 که واقعا روزای خوشی رو گذروندم باهاش و هیچ وقت نفهمیدم چرا اینقدر جبهه دارن ملت رو بازی
ولی خب از یک سمت هم وقتی توی 9 سال میای 7 تا فارکرای میدی با یک مکانیزم باید به ملت هم حق بدی شروع کنن غر زدن!

• Like
Reactions: .:HO3IN:.

Nike-90

کاربر سایت
Aug 30, 2008
987
نام
محسن
دوستان این HD تکسچر پک روی پلی ۵ با نصب بازی اتومات نصب میشه؟ چون من فایل بازیو گرفتم دیتای خود بازی ۷۶ گیگه و ۲۴ گیگ هم تکسچر پکه اگه جدا باید نصب بشه از کجا باید نصبش کرد؟

Attachments

• Screenshot_2021-10-16-00-34-49-805_com.opera.browser.jpg
    Screenshot_2021-10-16-00-34-49-805_com.opera.browser.jpg
    155.6 KB · مشاهده: 25
  • Smile
Reactions: noorihamid99

Imaginative

logician
کاربر سایت
Jul 25, 2013
1,454
دوستان این HD تکسچر پک روی پلی ۵ با نصب بازی اتومات نصب میشه؟ چون من فایل بازیو گرفتم دیتای خود بازی ۷۶ گیگه و ۲۴ گیگ هم تکسچر پکه اگه جدا باید نصب بشه از کجا باید نصبش کرد؟

دستی باید انجام بشه.

Options بازی تو منوی کنسول --> گزینه Manage Game Content --> گزینه Far CRy 6 HD Texture Pack --> ری استارت کنسول.

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
2,149
نام
davood
دوستانی که coop براشون نمیاد سرور بازی فیلتر بایدvpnبزنید تا درست بشه من تست کردم تروفی مربوط به انلاین داد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر