Multi Platform Far Cry 6

سازنده
Ubisoft Toronto
تاریخ انتشار
October 7, 2021
ناشر
Ubisoft
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
image.jpg

Developers: Ubisoft
Publishers: Ubisoft
Release Date: 18th February 2021
Platforms: PS4, PS5, Xbox one, XOSX, PC

دقایقی پیش بازی لیک شد.

• اسم منطقه ی بازی Yara هست که در آمریکای جنوبی واقع شده.
  • Giancarlo Esposito بازیگر سریال Braking Bad به عنوان شخصیت منفی بازی حضور داره. Esposito در نقش Anton Castillo، دیکتاتور Yara ایفای نقش میکنه.
  • کاراکتر اصلی بازی Dani Rojas هست که باید با Anton مبارزه کنه و آزادی رو به مردمش برگردونه!!!!
  • Far cry 6 بزرگترین مپ تاریخ این فرنچایز رو داره. دارای ساحل، جنگل، و Esperanza (امید) پایتخت Yara هست.
  • همانند نسخه ی قبلی میتونید به صورت کواپ هم بازی کنید.

تاپیک به زودی آپدیت میشه.

Last edited by a moderator:

MEHRDAD.F

کاربر سایت
Sep 11, 2006
2,104
نام
مهرداد
امروز یه دو ساعتی نشستم پاش!

باید بگم این بازی یک آشغال به تمام معنی هست! واقعا چیکار میکردن تو دو سال گذشته که چنین گندی رو زدن؟ اگه پروژه رو میدادن به عمه خدابیارز من خیلی بهتر در میاورد تا این یه تیکه شت تاریخ مصرف گذشته!
بازی یه کپی از نسخه پنج هست با این تفاوت که هرچیزی در نسخه پنج دیدید رو رسما قهوه ای کرده رفته! بازی هیچی برای ارایه نداره هیچی! برو چهار نفر رو بکش برس به هدف بکش بیا دوباره بکش! هوش مصنوعی که رسما وجود خارجی نداره فقط برداشتن مپ رو بزرگ کردن چهارتا Outpost انداختن توش و یا علی! یه قسمت هایی از مپ که میشه گفت اردوگاه بچه های خودی هست بازی سوم شخص میشه!!! یعنی انیمشین راه رفتن شخصیت اول به قدری مسخره و خنده داره که حس میکنید دارن بهتون توهین میکنن! به عنوان یه فن فارکاری این گند رو نمیتونم لاپوشونی کنم واقعا! حیفم میاد بخام نقد بیشتری از این زباله بنویسم!
در پایان باید بگم از هرچی فارکرای هست متنفر شدم! آدم با باقالی نیم ساعت یه قول دو قول بازی کنه اینجوری افسردگی نمیگیره! فقط بگم حیف پول برق و حیف چشماتون اگر بیاید سمت این بازی :| :D

HIGH VOLTAGE

Gold User
Dec 2, 2011
1,527
نام
علی
امروز یه دو ساعتی نشستم پاش!

باید بگم این بازی یک آشغال به تمام معنی هست! واقعا چیکار میکردن تو دو سال گذشته که چنین گندی رو زدن؟ اگه پروژه رو میدادن به عمه خدابیارز من خیلی بهتر در میاورد تا این یه تیکه شت تاریخ مصرف گذشته!
بازی یه کپی از نسخه پنج هست با این تفاوت که هرچیزی در نسخه پنج دیدید رو رسما قهوه ای کرده رفته! بازی هیچی برای ارایه نداره هیچی! برو چهار نفر رو بکش برس به هدف بکش بیا دوباره بکش! هوش مصنوعی که رسما وجود خارجی نداره فقط برداشتن مپ رو بزرگ کردن چهارتا Outpost انداختن توش و یا علی! یه قسمت هایی از مپ که میشه گفت اردوگاه بچه های خودی هست بازی سوم شخص میشه!!! یعنی انیمشین راه رفتن شخصیت اول به قدری مسخره و خنده داره که حس میکنید دارن بهتون توهین میکنن! به عنوان یه فن فارکاری این گند رو نمیتونم لاپوشونی کنم واقعا! حیفم میاد بخام نقد بیشتری از این زباله بنویسم!
در پایان باید بگم از هرچی فارکرای هست متنفر شدم! آدم با باقالی نیم ساعت یه قول دو قول بازی کنه اینجوری افسردگی نمیگیره! فقط بگم حیف پول برق و حیف چشماتون اگر بیاید سمت این بازی :| :D
با سلام
چقدر برای بازی هزینه کردین ؟

desperados

کاربر سایت
Jun 7, 2007
411
نام
arash
معنی بازی جهان باز و به گند کشیده فقط تکرار مکررات من گفتم این و بگیرم گوست اف سوشیما را بشوره ببره بدتر رودل شدم (امیدوارم هورایزن نا امیدم نکنه)
خیلی ضعیفه من تقریبا کل مپ و گشتم سر جمع 2 مدل دشمن داره بعد از یک مدت به شدت تکراری میشه
با این افتضاحش تحریم هم کرده پول دادن به این بازیها بی احترامی به خودته

• Like
Reactions: Amir-Splinter

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,509
نام
مهدی
آقا رو آپدیت ۱.۰۶ ارزش بازی داره؟ من آخرین بازی فارکرای ۳ بازی کردم اگر تکراری میشه مراحل که بیخیال بشم ۱۰۰ گیگه

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,023
آقا رو آپدیت ۱.۰۶ ارزش بازی داره؟ من آخرین بازی فارکرای ۳ بازی کردم اگر تکراری میشه مراحل که بیخیال بشم ۱۰۰ گیگه
حاجی خیلی وقته بازی ای که یوبیسافت ساخته باشه و تکراری نشه، وجود نداشته :D

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,097
نام
پوریا
Far Cry به صورت لایو سرویس، چند از کارمنداش هم از استودیوهاش رفتن. نمیدونم اگه بازیت بده، ربطی به کارمندات داره یا سیاست های همیشگیت؟

desperados

کاربر سایت
Jun 7, 2007
411
نام
arash
کسی با مشکل گلیج ماموریت sondown برخورد کرده(همونه که باید طرف و از اعدام نجات بدی) ؟ بدجور گرفتار شدم ماموریت انجام دادم انتهای مرحله که باید سینماتیک پخش کنه صفحه سیاه شد بازی و ریست کردم ماموریت انجام نشده تو مپ هم دیگه نیست برای تکرار کسی هست بدونه؟
واقعا یوبی سافت گند زد اون از سرورهای تحریم شده و اینم باگ و گلیج فراوان این آخرین فارکرای بود که بازی کردم

Amir-Splinter

کاربر سایت
Apr 24, 2021
230
دوستان منم چند ساعتی این بازی رو تجربه کردم ، واقعا ادم نمیدونه چی بگه، تفاوتی ک بین فارکرای ۱ و ۲ و ۳ بود کجا، این ۳،۴ نسخه اخیر کجا

ادم احساس بی هدفی میکنه، طوری ک انگار داره دنیای just cause رو با دید اول شخص دنبال میکنه، داستان اصلا درگیر کننده نیست تا اینجای کار
یه زمانی تک تک بازیهای یوبی از داستان های درگیر کننده بهره میبردن،الان اکثرا شدن ابدوغ خیاری....
چند خط خزعبل نوشتن و اسمشو گذاشتن داستان
فعالیت های بازی همونجوری ک دوستان گفتن بعد از مدتی تکراری میشن، یه چیزی هم ک هست، ۳تا بازی یوبی سافت به شدت بهم شبیه شدن(فارکری، اساسینز، واتچداگز) خیلی از المان ها باهم مشترک هستش

انیمیشن های بازی واقعا درحد نسل ۷ یا با ارفاق ۸ هستن

حالا سعی میکنم با دشواری بازی رو ادامه بدم، شاید داستان درگیر کننده تر بشه

کاش یوبی این همه هزینه وقت رو صرف ریمیک کردن بازی های قدیمیش می‌کرد، اقلا اونارو دوست داریم و داستان درگیر کننده ایی هم دارن

pvt.miller

کاربر سایت
May 13, 2013
831
نام
Arya Faraji
دوستان منم چند ساعتی این بازی رو تجربه کردم ، واقعا ادم نمیدونه چی بگه، تفاوتی ک بین فارکرای ۱ و ۲ و ۳ بود کجا، این ۳،۴ نسخه اخیر کجا

ادم احساس بی هدفی میکنه، طوری ک انگار داره دنیای just cause رو با دید اول شخص دنبال میکنه، داستان اصلا درگیر کننده نیست تا اینجای کار
یه زمانی تک تک بازیهای یوبی از داستان های درگیر کننده بهره میبردن،الان اکثرا شدن ابدوغ خیاری....
چند خط خزعبل نوشتن و اسمشو گذاشتن داستان
فعالیت های بازی همونجوری ک دوستان گفتن بعد از مدتی تکراری میشن، یه چیزی هم ک هست، ۳تا بازی یوبی سافت به شدت بهم شبیه شدن(فارکری، اساسینز، واتچداگز) خیلی از المان ها باهم مشترک هستش

انیمیشن های بازی واقعا درحد نسل ۷ یا با ارفاق ۸ هستن

حالا سعی میکنم با دشواری بازی رو ادامه بدم، شاید داستان درگیر کننده تر بشه

کاش یوبی این همه هزینه وقت رو صرف ریمیک کردن بازی های قدیمیش می‌کرد، اقلا اونارو دوست داریم و داستان درگیر کننده ایی هم دارن
یوبی سافت فعلا داره با تمام قوا رو NFT کار میکنه یه وقت این فرصت طلایی جهت خالی کردن جیب گیمر هارو از دست نده، وقت برای ریمیک نداره.
فارکرای بعدی هم که گفتن لایو سرویسه، اسسین هم که لایو سرویسه، به احتمال 90 درصد همه گیماش لایو سرویس میشن، ولی خداروشکر گیمر ها یکم به خودشون دارن میان، همین الانش هم گیماش خیلی موفق نیست، بره سمت لایو سرویس جوری زمین بخوره که بلند شدنش چند نسل طول بکشه.
جالبه به رو خودشون هم نمیارن،ویدیو NFT گوست ریکان یکی از پر دیسلایک ترین ویدیو های تاریخ شد فکر کنم :-t بازم بیخیال NFT نمیشن.

• Like
Reactions: ArMaN458

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,509
نام
مهدی
دوستان من بعد از فارکرای 3 دیگه بازی نکرده بودم
اینم به لطف کنسول هک شده دانلود کردم حالا کاری به 100 گیگش ندارم بازی کلا همینه؟ چرا اینقدر انیمیشن ها مسخره ست
هرچی تیر میزنم اصلا واکنشی ندارن
خاک عالم تو سرت یوبی سافت

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
امروز بازی رو روی کنسول بصورت هکی نصب کردم گفتم حداقل بازیش سرگرم کننده باید باشه. از طرفی من از فارکرای ٣ دیگه سمت این سری نرفته بودم و تصورم این بود بعد از اینهمه نسخه که بازی نکردم حداقل چهار چیز جدید تو بازی هست که برام تازگی داشته باشه و منو پای بازی نگه داره اما افسوس که فارغ از ١٠٠ گیگی که دانلود کردم بازی حتی مجانی هم گیرتون بیاد ارزش وقت گذاشتن نداره. حیف و صد حیف به این ip که اینطور خرابش کردن. انگار یه ویروسی افتاده به جون بازیهای یوبیسافت که اینقدر همه ی بازیهاشون بی محتوا ، تکراری ، شبیه بهم و بی منطق هستن. انگار بازیهاشون هیچ چارچوب درستی ندارن همه چیز رو ریختن توی هم، همزدن دادن تحویل مخاطب! هوش مصنوعی بازی و عکس العمل هاشون نسبت به رفتارهای شما درحد جلبک هم نیستن. من توصیه ام اینه که این بازی ارزش وقت گذاشتن نداره.

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,509
نام
مهدی
دوستان من دیروز قبل از اینکه بازی اصلی رو شروع کنم dlc واس رو رفتم و چند ساعتی درگیرش بودم تا کل جوایز مثل ست لباس و اون آدمک واس رو بگیرم ولی موندم اونارو کجا میشه استفاده کرد؟ حالت داستانی که شروع کردم ولی این جوایز برام نیومده
یه چیزی هم که هست وقتی بازی جدید رو شروع کردم کل مراحل واس که رفته بودم حذف شد میگه از اول برو 😐

• Like
Reactions: ArMaN458

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر