Multi Platform Far Cry 5

Developer: Ubisoft Montreal
Publisher: Ubisoft

Director: Dan Hay
Platforms: PS4 PC XB1
Release Date: February 27, 2018

Genre: First-Person Shooter/Action-Adventure

اطلاعات منتشر شده از بازی:
It's the first Far Cry game set in America.
It's also playable on PS4 Pro and Project Scorpio.
You can play the entire story solo or in two-player co-op.
You play as the new junior deputy of fictional Hope County, Montana, players will find that their arrival accelerates a years-long silent coup by a fanatical doomsday cult, the Project at Eden's Gate. Protagonist is customisible meaning you can choose gender and skin color
Villians name is Joseph Seed
You can fly planes and take part in aerial dogfights.
Vehicles include American muscle cars, ATVs, boats, and big rigs.
Weapons include guns, grenades, sledgehammers, and baseball bats.
You can recruit other people to fight for you.
You can also recruit animals like bears and cougars.
There is a map editor that will have "new features that add a new dimension to the content created by fans".
PS4 players are getting a free Far Cry 5 skin pack at launch.
Ubisoft Montreal is leading development, with support from Ubisoft Toronto, Ubisoft Kiev, Ubisoft Shanghai, and Ubisoft Reflections.

آخرین ویرایش:

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
به نظر من ضعیف ترینه
اکثر کسایی که بازی کردن نظرشون همینه.حالا شما بازی نکرده کلا با بازی مشکل داری یا به سلیقت نخورده مشکل شماست سمت بازی نرو حرص خوردن نداره
فقط دنبال اینی یکی از بازی مثبت گفته باشه سریع واکنش منفی بروز بدی:))

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
اکثر کسایی که بازی کردن نظرشون همینه.حالا شما بازی نکرده کلا با بازی مشکل داری یا به سلیقت نخورده مشکل شماست سمت بازی نرو حرص خوردن نداره
فقط دنبال اینی یکی از بازی مثبت گفته باشه سریع واکنش منفی بروز بدی:))
دقیقا خواستم جو یکم متعادل تر کنم مثبت زیاد نشه

• Like
Reactions: mohsen2012

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,298
نام
مهدی
والا خوب چندین نفر از بازی سنتر مفتی به خاطر نقد از یوبیسافت کد دانلود رو گیر اوردن.نوش جانتون:D
ظهر بازی رو خریدم یه ۳ ساعتی رفتم.توضیحات رو که بچه ها دادن چیز خاصی نیست اضافه کنم.محتوی بازی خیلی زیاد هست و کلی کار برا انجام دادن داره.گرافیک و اتمسفرش بی نظیره و همچنین چقدر حیوان هاش طراحی چهرشون با جزییات بالا پیاده شدن.از همه بیشتر با گان پلی بیشتر حال کردم.
فقط این یارهامون همه قفلن.نمیدونم اول برم توی مپ بازشون کنم یا کم کم توسط ماموریت های اصلی بازشون کنم؟:-??

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,503
نام
محمد
والا خوب چندین نفر از بازی سنتر مفتی به خاطر نقد از یوبیسافت کد دانلود رو گیر اوردن.نوش جانتون:D
ظهر بازی رو خریدم یه ۳ ساعتی رفتم.توضیحات رو که بچه ها دادن چیز خاصی نیست اضافه کنم.محتوی بازی خیلی زیاد هست و کلی کار برا انجام دادن داره.گرافیک و اتمسفرش بی نظیره و همچنین چقدر حیوان هاش طراحی چهرشون با جزییات بالا پیاده شدن.از همه بیشتر با گان پلی بیشتر حال کردم.
فقط این یارهامون همه قفلن.نمیدونم اول برم توی مپ بازشون کنم یا کم کم توسط ماموریت های اصلی بازشون کنم؟:-??
من متوجه نشدم منظورت چیه :D ولی از بازیسنتر فقط من کد بازی رو داشتم به اضافه منتقد بازی که فکر کنم تو این تاپیک اصلا کامنت نداده. به هر حال چندین نفر نبودن :D

• Like
Reactions: fifa13

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,298
نام
مهدی
من متوجه نشدم منظورت چیه :D ولی از بازیسنتر فقط من کد بازی رو داشتم به اضافه منتقد بازی که فکر کنم تو این تاپیک اصلا کامنت نداده. به هر حال چندین نفر نبودن :D
شما داشتی ، علی رضا جان داشت ، احسان جان همکار توی تحریریت هم ظهر برام عکسشو فرستاد داره.یه نفر دیگه هم نام کاربریش یادم نیست اونم گفت داره.درضمن من به صورت کلی از بچه ها سایت منظورم بود نه فقط تحریریه و منظور خاصی نداشتم و در انتها گفتم نوش جان :D
حالا جواب سوالم رو ندادی، یارهامو برم خودم توی مپ باز کنم یا طی روند ماموریت های اصلیش باز کنم ؟:D الان فقط سگمون رو خودم اول رفتم باز کردم :D

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,503
نام
محمد
شما داشتی ، علی رضا جان داشت ، احسان جان همکار توی تحریریت هم ظهر برام عکسشو فرستاد داره.یه نفر دیگه هم نام کاربریش یادم نیست اونم گفت داره.درضمن من به صورت کلی از بچه ها سایت منظورم بود نه فقط تحریریه و منظور خاصی نداشتم و در انتها گفتم نوش جان :D
حالا جواب سوالم رو ندادی، یارهامو برم خودم توی مپ باز کنم یا طی روند ماموریت های اصلیش باز کنم ؟:D الان فقط سگمون رو خودم اول رفتم باز کردم :D
به جز من و بهرام که بازی رو نقد کرده، سایر دوستان از طریق سایت های دیگه به بازی دسترسی پیدا کردن. یارها رو هم به مرور برو جلو باز کن، من که اینجوری دارم بازی میکنم:D

Imaginative

logician
کاربر سایت
Jul 25, 2013
1,453
بعد از کلی کلنجار رفتن با خودم امروز عصر میرم بازیو میگیرم:| حس میکنم منتقدا الکی متارو پائین اوردن :D

درست حس میکنی..
در مورد AC Origins هم دقیقا همین اتفاق افتاد. (ازقضا متاش هم همین شد دقیقا!)
منتقدین سختگیرتر و مو از ماست بیرون کش شدن. نمیتونم بگم این اتفاق بدیه، اما باید خودمونو وفق بدیم با شرایط جدید و نگاه دیگه ای داشته باشیم به بازی ای که متای بالای 80 بدست میاره.

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,093
نام
پوریا
اگه کسی بازی رو داره لطفا بهم بگه که کواپ بازی چطوریه؟ اگه دوستم به عنوان پلیر دوم به بازیم بیاد، ماموریت هایی که با هم میریم براش ذخیره میشه یا باید همین ماموریت ها رو برای خودش هم بره؟ ممنون
ویرایش : پیداش کردم
CO-OP F.A.Q

آخرین ویرایش:

Amir.Hsn

کاربر سایت
Feb 4, 2016
109
بچه ها من بازیو گرفتمو اومدم گرفتم خوابیدم:D الان بیدار شدم و در حد 20-30 دیقه بازی کردم بازی واقعا جذابه
اونایی که مث من پشیمون شده بودن از گرفتن بازی ،میتونن با خیال راحت بازیو بگیرن:D

Attachments

• photo_2018-03-27_15-21-15.jpg
    photo_2018-03-27_15-21-15.jpg
    181.2 KB · مشاهده: 85

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر