Multi Platform Far Cry 5

Developer: Ubisoft Montreal
Publisher: Ubisoft

Director: Dan Hay
Platforms: PS4 PC XB1
Release Date: February 27, 2018

Genre: First-Person Shooter/Action-Adventure

اطلاعات منتشر شده از بازی:
It's the first Far Cry game set in America.
It's also playable on PS4 Pro and Project Scorpio.
You can play the entire story solo or in two-player co-op.
You play as the new junior deputy of fictional Hope County, Montana, players will find that their arrival accelerates a years-long silent coup by a fanatical doomsday cult, the Project at Eden's Gate. Protagonist is customisible meaning you can choose gender and skin color
Villians name is Joseph Seed
You can fly planes and take part in aerial dogfights.
Vehicles include American muscle cars, ATVs, boats, and big rigs.
Weapons include guns, grenades, sledgehammers, and baseball bats.
You can recruit other people to fight for you.
You can also recruit animals like bears and cougars.
There is a map editor that will have "new features that add a new dimension to the content created by fans".
PS4 players are getting a free Far Cry 5 skin pack at launch.
Ubisoft Montreal is leading development, with support from Ubisoft Toronto, Ubisoft Kiev, Ubisoft Shanghai, and Ubisoft Reflections.

آخرین ویرایش:

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,468
نام
محمد
ماموریت هاش کلا مثل جاست کاوس هست ؟ ترکوندن یک پایگاه و پایگاه دیگر ؟
بیشتر ماموریت ها همین شکلی هست ولی خب ماموریت های متنوع هم داره و روند بازی یکنواخت نیست چندان. این هوش مصنوعی دشمن ها ولی اصلا جالب نیست، به نظر میاد صرفا با شلوغ کردن محیط و تعداد زیاد دشمن ها خواستن این مشکل رو پوشش بدن!

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
بیشتر ماموریت ها همین شکلی هست ولی خب ماموریت های متنوع هم داره و روند بازی یکنواخت نیست چندان. این هوش مصنوعی دشمن ها ولی اصلا جالب نیست، به نظر میاد صرفا با شلوغ کردن محیط و تعداد زیاد دشمن ها خواستن این مشکل رو پوشش بدن!
همون موقع یک فیلم دیدم ازش مشخص بود ۳ تا ماشین دشمن بودن راحت همه رو هدشات میکرد تو ماشین یا پیاده میشدن میزدشون

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
این Arcade Mode بازی خیلی متنوعه انصافا...همینطوری رفتم تو بخش Multiplayerاش دیدم ملت تو همین یکی دو روزه، کلی مپ عجیب و غریب ساختن :D بعدش تو یه مپ آخرالزمانی یه Death Match زدم و برگشتم به بازی اصلی :D اونایی که دنبال بخش چند نفره بودن که بعد از بخش اصلی برن سراغش، حتما کلی میتونن باهاش سرگرم بشن <:-P
خود بازی هم که به نظرم با اختلاف متنوع‌ترین نسخه‌ی سری هستش (البته تا اینجایی که بازی کردم :D) یه چیزایی تو گوشه‌ی و کنار مپ میتونید پیدا کنید که اصلا فکرش رو نمی‌کردید توی یه نسخه از Far Cry باهاش مواجه بشید. اصلا هم نمیخوام اسپویلشون کنم که خودتون کشف‌شون کنید <:-P
یه تغییر خیلی خوبی که‌ توی این نسخه انجام دادن اینه که واسه آپگرید کردن دیگه نیازی نیست در به در دنبال شکار حیوونا و بدست آوردن پوست و بقیه‌ متعلقات باشید...آپگریدها از طریق چلنج‌ها انجام میشه و کلا تشویقتون میکنه که توی بازی از اسلحه‌ها و روش‌های حمله‌ی مختلفی استفاده کنید. خدا میدونه تو نسخه‌های قبلی چند ساعت فقط دنبال فلان گونه‌ی کمیاب از یه حیوون می‌گشتم که پوستشو بدست بیارم و اسلحه‌ام رو آپگرید کنم :| اینکه شکار دیگه اجباری نیست، حرکت خیلی خوبیه <:-P حالا اگه شکار کنی یا ماهیگیری کنی، میتونی بفروشی و پول بدست بیاری و اون پول رو واسه هر چیزی که میخوای مصرف کنی <:-P

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
این Arcade Mode بازی خیلی متنوعه انصافا...همینطوری رفتم تو بخش Multiplayerاش دیدم ملت تو همین یکی دو روزه، کلی مپ عجیب و غریب ساختن :D بعدش تو یه مپ آخرالزمانی یه Death Match زدم و برگشتم به بازی اصلی :D اونایی که دنبال بخش چند نفره بودن که بعد از بخش اصلی برن سراغش، حتما کلی میتونن باهاش سرگرم بشن <:-P
خود بازی هم که به نظرم با اختلاف متنوع‌ترین نسخه‌ی سری هستش (البته تا اینجایی که بازی کردم :D) یه چیزایی تو گوشه‌ی و کنار مپ میتونید پیدا کنید که اصلا فکرش رو نمی‌کردید توی یه نسخه از Far Cry باهاش مواجه بشید. اصلا هم نمیخوام اسپویلشون کنم که خودتون کشف‌شون کنید <:-P
یه تغییر خیلی خوبی که‌ توی این نسخه انجام دادن اینه که واسه آپگرید کردن دیگه نیازی نیست در به در دنبال شکار حیوونا و بدست آوردن پوست و بقیه‌ متعلقات باشید...آپگریدها از طریق چلنج‌ها انجام میشه و کلا تشویقتون میکنه که توی بازی از اسلحه‌ها و روش‌های حمله‌ی مختلفی استفاده کنید. خدا میدونه تو نسخه‌های قبلی چند ساعت فقط دنبال فلان گونه‌ی کمیاب از یه حیوون می‌گشتم که پوستشو بدست بیارم و اسلحه‌ام رو آپگرید کنم :| اینکه شکار دیگه اجباری نیست، حرکت خیلی خوبیه <:-P حالا اگه شکار کنی یا ماهیگیری کنی، میتونی بفروشی و پول بدست بیاری و اون پول رو واسه هر چیزی که میخوای مصرف کنی <:-P
این که دیگه واسه آپگرید نیاز به شکار نیست حرکت خوبیه؟؟:|:D
یکی از لذت‌بخش‌ترین بخش‌های فارکرای ۳ شکارهاش و البته شکار حیوان‌های کمیاب بود که هم واسه ادامه دادن بازی لازم بود و هم لذت‌بخش، الان دیگه چه دلیلی واسه شکار هست مخصوصا این‌که احتمالا طبق باقی بازی‌های دیگه یوبی اواسط بازی غرق تو پول هستیم و نیازی به پول نیست، آپگرید از طریق چلنج؟؟ فکر نکنم کلا بتونم با این کنار بیام، احتمالا وسطای درگیری به جای این‌که به درگیری فکر کنیم و از مبارزات لذت ببریم باید حواسمون باشه که چلنج رو انجام بدیم و حرص بخوریم سرش!

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
2,149
نام
davood
اغا من غير از فاركراى ٤ ديگه سرى هاى قبليو نرفتم
حالا سوالم اينه بازي چطوره؟ در طول انجام مأموريتها بازى خسته كننده نميشه؟ حس ميكنم خودم همش رفتن و گرفتن پايگاه ها در طول بازي خسته كننده بشه ؟ شما نظرتون چيه ؟
موندم اينو انتخاب كنم يا a way out رو
يكى راهنمايى كنه
من هر دو این بازی دارم awayoutاز اون بازیای که همه پسند نیست و ممکنه خستت کنه اما فارکرای هیچی نباشه یه گیم پلی خفن با یه محیط عالی داره که سرگرمت میکنه تما اگه دنبال داستان باحالی awayعالی مخصوصا اگه با دوستت بازی کنی

• Like
Reactions: noorihamid99

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
این که دیگه واسه آپگرید نیاز به شکار نیست حرکت خوبیه؟؟:|:D
یکی از لذت‌بخش‌ترین بخش‌های فارکرای ۳ شکارهاش و البته شکار حیوان‌های کمیاب بود که هم واسه ادامه دادن بازی لازم بود و هم لذت‌بخش، الان دیگه چه دلیلی واسه شکار هست مخصوصا این‌که احتمالا طبق باقی بازی‌های دیگه یوبی اواسط بازی غرق تو پول هستیم و نیازی به پول نیست، آپگرید از طریق چلنج؟؟ فکر نکنم کلا بتونم با این کنار بیام، احتمالا وسطای درگیری به جای این‌که به درگیری فکر کنیم و از مبارزات لذت ببریم باید حواسمون باشه که چلنج رو انجام بدیم و حرص بخوریم سرش!
اینکه میگن تغییر ایجاد کنی یا نکنی، بالاخره یکی میاد اعتراض میکنه همینه‌ها! :D
اون واسه نسخه سوم لذت بخش بود...واسه نسخه چهارم لذت بخش بود، واسه Primal لذت بخش بود ولی دیگه انصافا واسه بار چهارم میومدن اینکارو میکردن، خیلی خیلی تکراری میشد روند بازی...به عنوان کسی که همه نسخه‌ها رو 100 درصد کرده، حاضر نیستم دوباره توی اون شرایط قرار بگیرم...شرایطی که مثلا میگه برو یه نوع ماهی عجیب‌غریب که فقط توی یه دریاچه پیدا میشه (اونم بعضی موقع‌ها!) رو شکار کن تا بتونی یه اسلحه اضافه برداری یا گلوله‌هاتو افزایش بدی. این وقتی که می‌خوای توی داستان پیش بری یا داری یه کار دیگه انجام میدی و یهو یه قابلیت لازمته، خیلی اذیت‌کننده میشه و کلا آزادی عمل رو ازت میگیره. الان خیلی اوضاع بهتره...هر چقدر که توی بازی پیشروی میکنی و داستان رو ادامه میدی، بیشتر میتونی ارتقا بدی خودتو.
اون چلنج‌ها هم نمی‌خواد اصلا در موردش خیلی فکر کنی (حداقل تا اینجا که من بازی کردم)...اغلب خودشون با انجام فعالیت‌های مختلف آزاد میشن. اگه اونطوری بود من خودم اولین نفر اعتراض میکردم بهش چون کلا با چلنج‌ها نمیتونم خیلی ارتباط برقرار کنم ولی اینجا اوضاع خوبه...در مورد پول هم واقعا نیازه...کلی آیتم مختلف هستش که میتونی بخری و فک نکنم تا آخر بازی پول زیاد بیاد چون اسلحه و ماشین و ... واسه خرید زیاده + ماموریت‌هایی هم هستش واسه شکار و کشتن حیوونا که باعث میشه کلا شکار نادیده گرفته نشه. <:-P

Amir.Hsn

کاربر سایت
Feb 4, 2016
109
اقا من بدجور دو دلم
بگیرم بازیو یا نگیرم
ظرفیت 2شو میخوام بگیرم ولی موندم چیکار کنم:| هرکی بازی کرده یه چیز کلی راجبش بگه:)) روند داستان چجوریه سلاحا چجورین محیطا چجورین تکراری هست مثل 4 یا نیست هرچی میدونین بگین منو از دو دلی درارین:))

Imaginative

logician
کاربر سایت
Jul 25, 2013
1,452
اقا من بدجور دو دلم
بگیرم بازیو یا نگیرم
ظرفیت 2شو میخوام بگیرم ولی موندم چیکار کنم:| هرکی بازی کرده یه چیز کلی راجبش بگه:)) روند داستان چجوریه سلاحا چجورین محیطا چجورین تکراری هست مثل 4 یا نیست هرچی میدونین بگین منو از دو دلی درارین:))

بهترین کار اینه که کمتر از یک ساعت دندون رو جیگر بزاریم تا نمرات بازی بیاد!
خیلی چیزارو مشخص خواهد کرد...

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,730
نام
رضا.آ
دوستان اطلاعی از مولتی پلیر بازی دارین؟؟ pvp درست حسابی داره؟؟ اگه pvp داره که بازی رو بخریم وگرنه واستیم کرک شه بعد بزنیم

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

خیر دوست عزیز خبری از مولتی پلیر در این نسخه نیست !
ی coop ساده دو نفره برای مراحل داستانی بازی همین !

اما مثل اینکه این آخرین سری از این بازیه و یوبی سافت به خواست و مدد پروردگار دست از ادامه این ip برمیداره !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر