Multi Platform Fallout 4

تذکر مدیریت: دوستان با توجه به عرضه بازی، هر گونه صحبت در مورد داستان و یا مراحل بازی رو لطفا در تگ اسپویلر قرار دهید و عنوان تگ رو هم بسته به نوع موضوع مشخص کنید. ضمنا اگر عکسی از محیط بازی ارسال می کنید که حاوی اطلاعاتی در مورد داستان بازی هست، حتما در تگ اسپویلر قرار بگیره. همون جور که در عنوان تاپیک ذکر شد با خاطیان شدیدا برخورد خواهد شد.

اکانت رسمی توییتر Bethesda Game Studios دقایقی پیش توییتی با این مضمون، منتشر کرد:

A1TpR.png

همچنین لینکی به سایت رسمی بازی نیز گذاشته شد و تایمر آن نشان دهنده زمان رو نمایی از بازی که فردا خواهد بود، میباشد:

Please Stand By

چندی پیش نیز خبرهایی مبنی بر همکاری استودیو خوشنام Obdisian برای ساخت نسخه جدید Fallout منتشر شد.

09691387821574020732.jpg

Informations

بالاخره و پس از سکوت چند ساله، کمپانی Bethesda رسما از نسخه چهارم سری محبوب Fallout پرده برداری کرد:
  • بازی توسط استودیو خوشنام Bethesda Game Studios در دست ساخت است که عناوینی همچون سری The Elder Scrolls و Fallout را در کارنامه دارد.
  • کارگردان بازی آقای Todd Howard خواهد بود که کارگردانی عناوینی چون Skyrim و Oblivion را بر عهده داشته است.
  • پلتفرم های بازی، PS4, Xbox One و PC خواهد بود و خبری از نسخه های نسل گذشته نیست.
  • بازی با موتور آپگرید شده Creation ساخته شده است. موتوری که پیش از این در ساخت Skyrim استفاده شده بود.
  • بازی به صورت 1080P/30 FPS بر روی کنسول ها اجرا خواهد شد. نسخه PC محدودیتی در این زمینه ندارد.
  • بیش از 50 نوع اسلحه و 700 مد در بازی وجود خواهد داشت.
  • بازیکنان قادر خواهند بود Power Armor خود را شخصی سازی کنند.
  • Dogmeat، سگ وفادار بازیکن اصلی هیچگاه نخواهد مرد. البته این حرف به این معنی نیست که شما می‌توانید Dogmeat را در موقعیت های بدی قرار بدهید و انتظار داشته باشید که آسیبی نبیند .اگر سلامتی او در مبارزات تمام شود، بیهوش شده و قادر به مبارزه نخواهد بود.
  • بازیکن قادر به دستور دادن به Dogmeat خواهد بود. او می‌تواند آیتم های مختلف را پیدا کرده و دشمنان را Loot کند.
  • داستان بازی قبل از بمباران اتمی شروع می‌شود و به نظر می‌رسد خانواده شخصیت اصلی در نزدیکی محل Vault 111 زندگی می‌کرده است.
  • تعیین جنسیت بر عهده بازیکن می‌باشد. در واقع آن ها زن و شوهر هستند.
  • شخصیت سازی به صورت کاملا آزادانه صورت می‌گیرد. به این صورت که بازیکن بخش های دلخواه رو انتخاب کرده و به راحتی آن را شخصی سازی می‌کند.
  • برای اولین بار در سری بازی های TES و FO، شخصیت بازی قادر به حرف زدن می‌باشد.
  • حالات مختلفی برای صورت بازیکن در نظر گرفته شده تا احساسات خود را به خوبی بیان کند.
  • به نظر می‌رسد انتخاب های بازیکن تاثیر مستقیمی در شکل دهی داستان بازی دارد.
  • سیستم Vault-Tec Assisted Targeting System یا V.A.T.S همچنان در بازی حضور خواهد داشت.
  • Mod های ساخته شده بر روی PC، قابل انتقال بر روی کنسول ها خواهد بود.
  • قابلیت جدید تحت نام City Building در بازی وجود دارد که به بازیکن این اجازه را می‌دهد که آیتم های مختلفی را در جهان بازی جمع آوری کرده و به وسیله آن ها، دنیای خود را بسازد. این قابلیت باعث خواهد شد که مردمان زیادی برای سکونت به شهر شما بیایند. حتی تاجر ها نیز به شهر آمده و کاسبی تازه ای را شروع خواهند کرد.
  • برای محافظت از شهر خود باید جنگ افزارهای مختلفی را ساخته و در نقاط مختلف شهر تعبیه کنید تا شهر از هجوم دشمنان در امان باشد.
  • بخشی برای ساخت و ساز سلاح در نظر گرفته شده است.
  • Jet Pack در بازی وجود دارد و قابل استفاده است.
  • اسامی دشمن ها کاملا متفاوت از یکدیگر می‌باشند.
  • برای اولین بار در این سری، قابلیت تخریب محیط وجود دارد . گستردگی آن هنوز مشخص نیست ولی به نظر می‌رسد ساختمان ها و ... مناطق ساخته شده توسط بازیکن قابلیت تخریب پذیری کامل را دارند.
  • زمانی که Power Armor میپوشید HUD بازی عوض می‌شود.
  • بازی Loading نخواهد داشت. به این معنی که برای جا به جایی از منطقه ای به منطقه ای دیگر، هیچگونه توقفی برای بارگذاری فایل های بازی صورت نخواهد گرفت.
  • 12 همراه جدید در بازی حضور خواهند داشت.
  • دشمنان تایید شده تا کنون:
    Raiders
    Yao Guai
    Sentry Bot
    Super Mutants
    Super Mutant Behemoth
    Mirelurk Queen
    Synthetics
    Radscorpion
    Deathclaw
    Protectron
    Ghouls
    Bloodbug
    Brotherhood of Steel
تاریخ عرضه بازی:

11 نوامبر 2015 - 19 آبان 1394

83043263297755324059.jpg

Fallout 4: Official Announcement Trailer
720p
1080p

تصاویر Fallout 4

Last edited by a moderator:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
اینقد ویدئو رو یوتیوب دیدم 300-400 ماد نصب کردن روش متحول کردن همه چیزشو، ماد پکی چیزی پیدا نمیشه یک جا بریزه آدم خلاص شه؟ :D
میدونم اکثرا لیست ماداش و لینکشو گذاشتن ولی آدم باید تک تک دانلود کنه و نمیدونی کدوم مهمه کدوم نیست اگه یک جا بشه بریزی رو گیم خیلی خوبه.

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
اینقد ویدئو رو یوتیوب دیدم 300-400 ماد نصب کردن روش متحول کردن همه چیزشو، ماد پکی چیزی پیدا نمیشه یک جا بریزه آدم خلاص شه؟ :D
میدونم اکثرا لیست ماداش و لینکشو گذاشتن ولی آدم باید تک تک دانلود کنه و نمیدونی کدوم مهمه کدوم نیست اگه یک جا بشه بریزی رو گیم خیلی خوبه.
این بازی را قبل از هر مادی باید روی حالت survival رفت.
survival درجه سختی نیست.
کلا تجربه متفاوتی از گیم پلی هستش خیلی از آیتم هادر حالت survival تازه فعال میشن و البته بخش هایی هم غیر فعال

در کل این بازی فقط برای کسایی واقعا لذت بخش هست که حوصله کشف دنیای FALLOUT4 را داشته باشند برای ماه ها ...
چون بازی خیلی خیلی وسیع و متنوعی هستش مخصوصا با نصب دوتا DLC ورکشاپش .

فقط چند تا ماد ....خوبه که نصب بشه

اول از همه فعال کردن کنسول فرمانش چون اگر باگی وجود داشته باشه میشه به راحتی تو گوگل راه حلش را سرچ کرد و فرمان مربوط بهش را داخل کنسول نوشت .
دومین ماد Tracermod هستش که بشه رد و افکت گلوله ها را دید (خیلی جذاب تر میشه شوتینگش مخصوصا با اسلحه های اوتوماتیک لجندری)
سومین ماد هم SlowTime هستش که همون بولت تایم خودمون البته اگر حالت ولتز مود خود بازی کافی نبود ( این ماد را حتما باید بعد از خروج از پناهگاه ابتدای بازی نصب کرد چون اولش یک باگ به وجود میاره )

برای ماد های افزایش گرافیکی هم بهترین گزینه همون ریشید هستش با پریست های آماده یا دستی خودمون .

با کلی سال تجربه ی بازی از زمان پکمن :D .... به جرات میتونم بگم هیچ بازی مثل FallOut 4 برای من سرگرم کننده نبوده !
و خیلی به سلیقه و حوصله ی افراد بستگی داره .
اگر کسی بازی های اکشن با کات سینهای سینمایی و روند سریع مثل COD خیلی حال میکنه اصلا نباید بره طرف این بازی .
اگر هم اهل گشتن و کشف و روندهای اتفاقی و ابتکار و تنوع هستش بهتره حتما یکبار امتحانش کنه.

• Like
Reactions: majidred2011

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
این بازی را قبل از هر مادی باید روی حالت survival رفت.
survival درجه سختی نیست.
کلا تجربه متفاوتی از گیم پلی هستش خیلی از آیتم هادر حالت survival تازه فعال میشن و البته بخش هایی هم غیر فعال

در کل این بازی فقط برای کسایی واقعا لذت بخش هست که حوصله کشف دنیای FALLOUT4 را داشته باشند برای ماه ها ...
چون بازی خیلی خیلی وسیع و متنوعی هستش مخصوصا با نصب دوتا DLC ورکشاپش .

فقط چند تا ماد ....خوبه که نصب بشه

اول از همه فعال کردن کنسول فرمانش چون اگر باگی وجود داشته باشه میشه به راحتی تو گوگل راه حلش را سرچ کرد و فرمان مربوط بهش را داخل کنسول نوشت .
دومین ماد Tracermod هستش که بشه رد و افکت گلوله ها را دید (خیلی جذاب تر میشه شوتینگش مخصوصا با اسلحه های اوتوماتیک لجندری)
سومین ماد هم SlowTime هستش که همون بولت تایم خودمون البته اگر حالت ولتز مود خود بازی کافی نبود ( این ماد را حتما باید بعد از خروج از پناهگاه ابتدای بازی نصب کرد چون اولش یک باگ به وجود میاره )

برای ماد های افزایش گرافیکی هم بهترین گزینه همون ریشید هستش با پریست های آماده یا دستی خودمون .
ممنون :x
ماد رو بیشتر واسه همون بخش ظاهری قضیه گفتم، بهبود گیمپلی، گرافیک و انیمیشنا و ... منظور، یکی مثلا دیدم اگه اشتباه نکنم انیمیشنای مدرن وارفیرو آورده بودن واسه اسلحه ها خیلی تر و تمیز شده بود و گانپلی خیلی عالی بنظر میرسید، بعضی از این ویدئوهاییم که گفتم اینقد محیط پرجزئیات و گرافیک خفن هست قشنگ بازی درحد یک عنوان 2020 ـی شده :D
از مادینگ این خیلی اطلاعاتی ندارم ولی مثلا اسکایریمو تازه پارسال تموم کردم واسه همین دریایی از ماد جلوم بود حدود 30 تا ریختم به غیر از گرافیک گیمپلی واقعا روون شده بود و حس میکنم خیلی تجربه بهتری داشتم نسبت به کسی که Vannila رو میره :D سر همین دنبال اینم فال اوتم همونطوری برم.
با کلی سال تجربه ی بازی از زمان پکمن :D .... به جرات میتونم بگم هیچ بازی مثل FallOut 4 برای من سرگرم کننده نبوده !
و خیلی به سلیقه و حوصله ی افراد بستگی داره .
اگر کسی بازی های اکشن با کات سینهای سینمایی و روند سریع مثل COD خیلی حال میکنه اصلا نباید بره طرف این بازی .
اگر هم اهل گشتن و کشف و روندهای اتفاقی و ابتکار و تنوع هستش بهتره حتما یکبار امتحانش کنه.
من فقط Fallout4 ـو موقع لانچ همون اوایلش ول کردم (تو فاز RPG نبودم اون زمان:D) بقیه Fallout ـارو هم کلا بازی نکردم امیدوارم بتونم کنار بیام باهاش :D
الانم به این دلیل یادش افتادم که چند وقت پیش The Outer Worlds ـو تموم کردمو واقعا خیلی حال کردم با داستان، شخصیتا و دیالوگاشون و همینطور دنیاش، با توجه به اینکه میگن خیلی از فال اوت الگو گرفتن و شباهت دارن (New Vegas ـم که خودشون ساختن:D)
اگه همینقدرم بتونه منو درگیر دنیاش کنه راضیم :D

راستی Fallout 76 ـو بعد آپدیتا تست نکردی ببینی هنوز به درجه نرسیده که ارزش پلی داشته باشه؟ :D

• Like
Reactions: {ehsan}

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
ممنون :x
ماد رو بیشتر واسه همون بخش ظاهری قضیه گفتم، بهبود گیمپلی، گرافیک و انیمیشنا و ... منظور، یکی مثلا دیدم اگه اشتباه نکنم انیمیشنای مدرن وارفیرو آورده بودن واسه اسلحه ها خیلی تر و تمیز شده بود و گانپلی خیلی عالی بنظر میرسید، بعضی از این ویدئوهاییم که گفتم اینقد محیط پرجزئیات و گرافیک خفن هست قشنگ بازی درحد یک عنوان 2020 ـی شده :D
از مادینگ این خیلی اطلاعاتی ندارم ولی مثلا اسکایریمو تازه پارسال تموم کردم واسه همین دریایی از ماد جلوم بود حدود 30 تا ریختم به غیر از گرافیک گیمپلی واقعا روون شده بود و حس میکنم خیلی تجربه بهتری داشتم نسبت به کسی که Vannila رو میره :D سر همین دنبال اینم فال اوتم همونطوری برم.

من فقط Fallout4 ـو موقع لانچ همون اوایلش ول کردم (تو فاز RPG نبودم اون زمان:D) بقیه Fallout ـارو هم کلا بازی نکردم امیدوارم بتونم کنار بیام باهاش :D
الانم به این دلیل یادش افتادم که چند وقت پیش The Outer Worlds ـو تموم کردمو واقعا خیلی حال کردم با داستان، شخصیتا و دیالوگاشون و همینطور دنیاش، با توجه به اینکه میگن خیلی از فال اوت الگو گرفتن و شباهت دارن (New Vegas ـم که خودشون ساختن:D)
اگه همینقدرم بتونه منو درگیر دنیاش کنه راضیم :D

راستی Fallout 76 ـو بعد آپدیتا تست نکردی ببینی هنوز به درجه نرسیده که ارزش پلی داشته باشه؟ :D
فالات 4 خیلی سنگینتر هستش به خاطر سیستم استراکت یا دی استراکتینگش یکم باید بیشتر احتیاط کرد توی نسب ماد .
فالات یکجورایی فراتر از RPG هستش چون سعی کرده شوتینگ (اول شخص و سوم شخص ) و RPG و حتی بعضی عناصر بازی های استراتژیک(مثل فارمینگ و مدیریت منابع و بیس سازی ) را کنار هم بچینه برای همین هم خیلی ها میگن RPG خوبی نیست !
به طبع نتیجه هم یک مقدار گیم پلی با انیمیشن های خشک درومده .

و در مورد Fallout 76 نتوسنتم ارتباط برقرار کنم باهاش در واقع ترجیح میدادم مثل FO4 و به صورت آفلاین باشه .
یادم هست اولین بار که دموی FO4 را دیدم که ریدیر ها از پشت حصار حمله ور میشدند دقیقا احساس کردم همون بازی هست که باید نصبش کنم بر عکس FO76 .
کلا همه بازی ها تکراری شدن برام شایدم به خاطر شرایط سنی و ... باشه .

• Like
Reactions: majidred2011

noorihamid99

کاربر سایت
Mar 16, 2012
1,647
نام
hamid
دوستان من اصلا سرى فالوت رو نرفتم پيشنهاد ميديد بازيو ؟ خودم عاشق ويچرم و بنظرتون روى پى سى بگيرم يا پلى فايو ؟ ممنون ميشم راهنمايى كنيد

♥aditore♥

کاربر سایت
Feb 13, 2012
428
نام
مسعود
دوستان من اصلا سرى فالوت رو نرفتم پيشنهاد ميديد بازيو ؟ خودم عاشق ويچرم و بنظرتون روى پى سى بگيرم يا پلى فايو ؟ ممنون ميشم راهنمايى كنيد
رو پی سی بهتره بخاطر تنوع ماد. کنسول هم خوبه اما تعداد مادا محدوده

• Like
Reactions: noorihamid99

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
البته ویچر نقش آفرینی خیلی خیلی بهتریه به نظر من . هرچند گیم پلی. هردوشون واسه سال ۲۰۲۳ دیگه منسوخ شده .
کلا گان پلی خیلی خاصی از فالوت نباید انتظار داشته اما مکانیزمهای جالبی داره . به Outer Worlds هم حتما سر بزن ساخته جدید Obsidian خالق Fallout هستش . از فالوت ۴ فان تر و جدیدتره

• Like
Reactions: noorihamid99

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,361
نام
مــاکــان
البته ویچر نقش آفرینی خیلی خیلی بهتریه به نظر من . هرچند گیم پلی. هردوشون واسه سال ۲۰۲۳ دیگه منسوخ شده .
کلا گان پلی خیلی خاصی از فالوت نباید انتظار داشته اما مکانیزمهای جالبی داره . به Outer Worlds هم حتما سر بزن ساخته جدید Obsidian خالق Fallout هستش . از فالوت ۴ فان تر و جدیدتره
جدا Outer Worlds رو اصلا سمتش نرید مخصوصا اگه نسخه ای از فالوت رو بازی کرده باشین.
فاجعست این بازی.

از کوئستهای تکراری برو اونجا اون رو بکش برگرد گرفته تا دنیای پر از خالی ، سیستم پیشرفت افتضاح که از نیم ساعت اول بازی OP میشی و...
بعد از چند ساعت به این نتیجه میرسی که اصلا چرا باید این رو بازی کنم؟
واقعا بده خیلی بد.

مقایسه F4 با اون بازی بنظرم ظلم در حق خود Outer Worlds است.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
اگه اهل مادینگ هستی حتما پی سی.
بشدت مادینگ قویی داره و بعد ماد گانپلیش فوق العاده خوب میشه همینطور مادای گرافیکی خوبی هم داره کلا خیلی بازی خفنی میشه بعد ماد.

البته اگه به دید نقش آفرینی میخوای بری سمتش انتظار ویچرو نداشته باش، اواخر بازی داستان جذاب میشه و انتخابا تاثیر گذار میشه ولی بیشتر بازی تقریبا خیلی تاثیر گذار نیستی.
کلا به دید یه بازی Shooter Looter با کمی Survival بهش نگاه کنی خیلی بیشتر لذت میبری بنظرم.

جدا Outer Worlds رو اصلا سمتش نرید مخصوصا اگه نسخه ای از فالوت رو بازی کرده باشین.
فاجعست این بازی.

از کوئستهای تکراری برو اونجا اون رو بکش برگرد گرفته تا دنیای پر از خالی ، سیستم پیشرفت افتضاح که از نیم ساعت اول بازی OP میشی و...
بعد از چند ساعت به این نتیجه میرسی که اصلا چرا باید این رو بازی کنم؟
واقعا بده خیلی بد.

مقایسه F4 با اون بازی بنظرم ظلم در حق خود Outer Worlds است.
ماکان میبینم مثل همیشه سردمدار کوبیدن Outer Worlds هستی :> :D

حالا خودمم قبل Fallout ـا بازی کردم و قطعا الان به اون اندازه خوشم نخواهد اومد ازش ولی واقعا اون موقع لذت بردم ازش :D
درسته دنیاش جلوی Fallout هیچی نداشت، Faction ـا شت هم نیستن جلوش اما پایشو خوب ریختن بنظرم.

داستان اوکیی داشت، شخصیتاش رو خیلی بیشتر دوس داشتم، همینکه Companion ـا خیلی بیشتر وارد مکالمه ها میشدن، کوئست میدادن و بک استوری درست داشتن خیلی قابل ارتباط برقرار تر میکردنشون تا Companion ـا فال اوت که با اینکه اونا هم داستان خودشونو داشتن اما حس یه AI میدادن که فقط دنبال خودت میکشی تا برات آدم بکشن :D همینطور دیالوگا رو خیلی دوس داشتم چون تم طنز جالبی داشت و کلا همینکه دنیاش خیلی جدی نبود جذابش کرده بود.

و اینم باید در نظر گرفت که بازی بیشتر میشه گفت تا حدودی خطی بود، بودجش زیاد نبوده و نمیشد انتظار داشت مثلا یه دفعه بیان یه چیزی در حد New Vegas بدن بیرون اونم رو یه انجین کاملا جدید (گرچه بدون وجود Josh Sawyer نمیشه :x)
خلاصه بنظرم The Outer Worlds 2 میترکونه اگه بودجه و تایم مورد نیازشو بگیره :D

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Natural Killer

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,361
نام
مــاکــان
ماکان میبینم مثل همیشه سردمدار کوبیدن Outer Worlds هستی :> :D

حالا خودمم قبل Fallout ـا بازی کردم و قطعا الان به اون اندازه خوشم نخواهد اومد ازش ولی واقعا اون موقع لذت بردم ازش :D
درسته دنیاش جلوی Fallout هیچی نداشت، Faction ـا شت هم نیستن جلوش اما پایشو خوب ریختن بنظرم.

داستان اوکیی داشت، شخصیتاش رو خیلی بیشتر دوس داشتم، همینکه Companion ـا خیلی بیشتر وارد مکالمه ها میشدن، کوئست میدادن و بک استوری درست داشتن خیلی قابل ارتباط برقرار تر میکردنشون تا Companion ـا فال اوت که با اینکه اونا هم داستان خودشونو داشتن اما حس یه AI میدادن که فقط دنبال خودت میکشی تا برات آدم بکشن :D همینطور دیالوگا رو خیلی دوس داشتم چون تم طنز جالبی داشت و کلا همینکه دنیاش خیلی جدی نبود جذابش کرده بود.

و اینم باید در نظر گرفت که بازی بیشتر میشه گفت تا حدودی خطی بود، بودجش زیاد نبوده و نمیشد انتظار داشت مثلا یه دفعه بیان یه چیزی در حد New Vegas بدن بیرون اونم رو یه انجین کاملا جدید (گرچه بدون وجود Josh Sawyer نمیشه :x)
خلاصه بنظرم The Outer Worlds 2 میترکونه اگه بودجه و تایم مورد نیازشو بگیره :D
درسته نکات مثبتی هم داشت.
نمیشه که یک بازی همه ویژگیهاش ضعیف باشه و منم قبول دارم.

ولی خب پس موافقیم که مقایسش با F4 واقعا درست نیست.
بازی به غیر از دیالوگهای طنزآلود و بعضی شخصیتها واقعا چیزی برای ارائه نداره.
خودت بهتر میدونی که این دو مورد به اون اندازه که دنیاسازی ، طراحی کوئستها ، سیستم پیشرفتی که کار کنه و بهت انگیزه بده برای ادامه ، طراحی دشمن ، AI خوب ، باس های خوب و... از اولویتهای این سبک نیستن.
اگر کسی بگه به همون اندازه مهمن ولی باز برای پیشبرد بازی کافی نیستن.

البته خود استودیو قبل انتشار گفته بود که بازی AA هست و خب منم با همون ذهنیت بازی کردم ولی باز بنظرم تو همون اسکیل AA هم بازیهای خیلی بهتری داریم که اون جذابیت چند ساعت اولیه OW رو تا آخر حفظ میکنن و مایوست نمیکنن.

در مورد نسخه دوم باهات موافقم.
من حتی قبل از انتشار نسخه اول هم جزو آرزوهام بود که مایکرو هزینه نسخه دوم رو بده که آبسیدین یک چیز فوق العاده تحویل بدن.
من از الان اینو رقیب Fallout نمیدونم، فکر نمی کنم هدف استودیو همین بوده باشه.
اگه در حد اون استانداردها یا بهتر باشه که خب چه بهتر، اما فکر نمیکنم از لحاظ بودجه و هدف گذاری آنچنان بشه بازی AAA حساب کرد.
بیاین با هم فعلا همین راه بریم و توقع از بازی زیاد بالا نبریم.
=========
از طرف دیگه اما برای بازی خیلی خوشحالم چون میدونم اگر حتی به موفقیت نسبی هم برسه، نسخه بعدش شاید با نام دیگه ای با سرمایه عظیم Micro میتونه کل آی پی های بتسدا رو رنگی کنه.
اما با توجه به این جماعت زخم خورده از 76 مطمئنا موفقیت بازی از الان تضمبن شدست.

{mobile-GAMER-117}

کاربر سایت
Jul 16, 2020
2,279
نام
علیرضا
دوستان به تازگی فالوت فن شدم :D
با اون رباته کادموث بود چی بود هم حرف زدم تا اونجا رفتم.
روهنمایی دارد بکنید؟
و اینکه من طی همین مدت کم رادیواکتیویته شدم به خاطر سوسک و مگس ها هدفگیریمم خیلی تو دیواره چکار کنم خوب شم :D بایست برم دکتر؟ قرص و دارو خوردم خوب نشد

• Like
Reactions: rpg321

♥aditore♥

کاربر سایت
Feb 13, 2012
428
نام
مسعود
روهنمایی دارد بکنید؟
و اینکه من طی همین مدت کم رادیواکتیویته شدم به خاطر سوسک و مگس ها هدفگیریمم خیلی تو دیواره چکار کنم خوب شم :D بایست برم دکتر؟ قرص و دارو خوردم خوب نشد
Radaway باید مصرف کنی تا اثر رادیواکتیو بره. دستو پاهاتم میخوای خوب بشه باید stimpack مصرف کنی

الان اول بازی هستی فکر نکنم اصلا دکتری نزدیکت باشه که بتونه فیکست کنه. توی بخش stats هم تمام افکت هارو مینوسه

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
روهنمایی دارد بکنید؟

هدفگیری میتونی ماد بریزی گان پلی رو بهتر کنه
میتونی البته از V.A.T.S هم کمک بگیری
تو این بازی نوع اسلحه تو راحتی نشونه گیری اش خیلی مهمه. من با 10mm Pistol قلع و قمع می کردم همه رو (تازه اتوماتیک هم نبود دستی بود)

کادوورث یار خوبیه
فعلا یخورده ماموریت اصلی ها رو برو تا برسی حوالی Diamond City. اون جاها ماموریت فرعی واسه این که قوی شی زیاده.
حتما فرکانس های رادیویی ای که بهت ماموریت میدن رو برو سمت شون. خیلی مهم اند
تا حد ممکن به مسیر جاده بچسب این اوایل که معلوم نیست خارج از جاده چه بلایی سرت بیاد
Quick Save فراموش نشه
تا جایی که میتونی هر چی میشه بردار تو کیفت بذار. اسلحه ها با قیمت خوبی فروش میرن. Junk ها هم بعدا برای ارتقاء اسلحه و تعمیر Power Armor خیلی به درد میخورن (تازه اگه بخوای Settlement بسازی که بیشتر به درد میخورن)

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
روهنمایی دارد بکنید؟
کامبت فالوت بیشتر بر مبنای vats عه. حتی اسکیل هایی هم هستن که درصد های موفقیت vats رو زیاد میکنن یا AP رو افزایش میدن.
کامبت ریل تایم هم میشه ولی خب بازی شوتر fast paced نیست. سنگینه.

♥aditore♥

کاربر سایت
Feb 13, 2012
428
نام
مسعود
کامبت فالوت بیشتر بر مبنای vats عه. حتی اسکیل هایی هم هستن که درصد های موفقیت vats رو زیاد میکنن یا AP رو افزایش میدن.
کامبت ریل تایم هم میشه ولی خب بازی شوتر fast paced نیست. سنگینه.
گفتی vats یاد این کلیپ معروف افتادم

View attachment F.mp4

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر