تصاویر Fallout 4

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,285
عکسا خیلی خوبه ، اما به نظر مثل Witcher 3 فانتزی میاد ، نسخه قبلی طبیعی تر و مرموز تر بود زنگ آمیزی ـش ....:)

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,303
نام
Mehrdad
عکسا خیلی خوبه ، اما به نظر مثل Witcher 3 فانتزی میاد ، نسخه قبلی طبیعی تر و مرموز تر بود زنگ آمیزی ـش ....:)

دقیقا اون حس اخرالزمانی و خاکستری fallout3 را نداره... نگران شدم. انتظارم از گرافیک هم بیشتر بود این خیلییییییییی گرافیکش معمولیه انگار عکس های fallout3... هرچند برای fallout گرافیک اخرین فاکتور محسوب میشه. Washington Monument چی میگه؟ این که capital wasteland...
مگه نسخه جدید ماساچوست نبود؟ حالا هر جایی باشه مگه میشه دوباره پایتخت باشه؟ مطمئنین عکس ها موثقه؟
عکس‌ها که از تریلر هست
biggrin1.gif
ولی‌ احتمال اینکه اتفاقات بازی یه مدت خیلی‌ بعد تر از F3 باشه زیاد هست،چون چیزایی‌ که تو تریلر نشون دادن بیشتر شبیه Vegas بود که عملا تو جنگ هسته‌ ای دست نخورده باقی‌ مونده بود،یعنی‌ یه مدت طولانی‌‌ای گذشته که East coast هم تونسته به این حالت در بیاد.
البته باید منتظر اطلاعات باشیم،این ها تئوری‌ Fan های بازی هست
biggrin1.gif
چه جالب من اصلا تاپیک معرفی را ندیده بودم:-o بیبینیم چی میشه. اگر مدت زمان زیادی گذشته باشه احتمالا داستان جالبی داشته باشه. در هر حال امیدوارم اتمسفر بازی حفظ شه

آخرین ویرایش:

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
دقیقا اون حس اخرالزمانی و خاکستری fallout3 را نداره... نگران شدم. انتظارم از گرافیک هم بیشتر بود این خیلییییییییی گرافیکش معمولیه انگار عکس های fallout3... هرچند برای fallout گرافیک اخرین فاکتور محسوب میشه. Washington Monument چی میگه؟ این که capital wasteland...
مگه نسخه جدید ماساچوست نبود؟ حالا هر جایی باشه مگه میشه دوباره پایتخت باشه؟ مطمئنین عکس ها موثقه؟
عکس‌ها که از تریلر هست :D ولی‌ احتمال اینکه اتفاقات بازی یه مدت خیلی‌ بعد تر از F3 باشه زیاد هست،چون چیزایی‌ که تو تریلر نشون دادن بیشتر شبیه Vegas بود که عملا تو جنگ هسته‌ ای دست نخورده باقی‌ مونده بود،یعنی‌ یه مدت طولانی‌‌ای گذشته که East coast هم تونسته به این حالت در بیاد.
البته باید منتظر اطلاعات باشیم،این ها تئوری‌ Fan های بازی هست :D

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
عکس ها رو بند انگشتی کنید اینترنتمون نمیکشه بخدا. خواهشن اقدام کنید یا مجبورم پاک کنم پست ها رو.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,141
نام
∂αнмα
فعلا سه سری تصویر از بازی لیک شده
=========================================

سری اول (کیفیت متوسط از نسخه ی PS4)

سری دوم (کیفیت خوب از نسخه ی PS4)

سری سوم (PC تنظیمات Ultra Setting)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند