FALLOUT 3

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
خوب، بد!، سفارش دادم :دی. سیستم اتقاع و این حرفهاش پیچیده ست یا نه؟ گسترده گی محیط چه قزه ست :دی؟.
قفط حواست باشه.گفتن اگه قبل از عرضه ی رسمی بازی توسط کسی انجام بشه بن می شه.
----------------
طبق رسم معمول دوستانی که بازی رو می خرن بیان در مورد گیم پلی بازی توضیح بدن.
قبل از این که از پناهگاه خارج بشیم چه کارهایی باید کرد؟

آخرین ویرایش:
باید رشد کرد از یک نوزاد تا 19 سالگی [کار خاصی نباید انجام داد توVault

GalaXy News کجاست هر جایی که میرم بم بسته:biggrin1: از کجا راه داره ؟؟؟

world map رو بزن Galaxy news رو پیدا میکنی راحته پیدا کردنش ولی راحه رسیدن بهش بس ناامن هست..
این Fatman ها عجب چیزای توپیه مینی اتمه انفجار قارچ مانندشون خیلی جالبه البته اکثر مواقع خودتون هم بر اثر انفجار این اسلحه میمیرید!!!.

آخرش ما نفهميديم. نسخه اصلی این بازی که کامل هست و چه ميدونم از این جور چيزا نداره آمد يا نه؟
این بازی چرا ريليزش اینقدر پيچيده شده. آخر نفهميديم سورس اصليش آمد يا نه؟ ( پال)

سلام منم يه چند روزي هست كه اين بازي گرفتم من نميدونم كي گفته اين نسخه ايراد داره من ز
پيكسل گرفتم... تا الان 22ساعت بازي كردم ماموريت اصلي بازي به اتمام رسوندم و دوباره لود كردم كه به فرعيها برسم تا الان هيچ گونه باگي نديدم در ضمن اين بازي فوق العاده هست پيشنهاد ميشه 100%

Bingo بابا من پام شل شده نمیدونم کجا ترمیمش مونم داروخانه هیچ جا نیست در کل بازی 22 ساعت هست اومده که شما تموم کردی :).شوخی کردم;)

دوست عزيز كل داستان اصلي 8 ساعت تموم كردم تا الانم شده28ساعت در ضمن مثل oblivionنيست كه وقتي بازي تموم كني بتوني تو شهر بگردي كلا تموم ميشه منتها قبلش بايد تمام ماموريت فرعي رد كني بعد بازي تموم كني به خاطر همين من اچيومنت مرحله اخر گرفتم بعد لود كردم يه مرحله قبل تا به فرعيها برسم تا الانم 570 گيم اسكور گرفتم....شما براي اين كه پات خوب بشه ميتوني 24 ساعت حتما بايد 24 ساعت باشه بخوابي يا تو همون مگاتن بقل valut101داخل شهر كلينيك هست بايد بري پيشه دكتر يا امپول بزنه ياازش يه چند تا stimpakازش بخري +توbigtown+rivetcity+pridise fallsدكتر پيدا ميشه كلا همون 24 ساعت بهتره:biggrin1:

Bingo بابا من پام شل شده نمیدونم کجا ترمیمش مونم داروخانه هیچ جا نیست در کل بازی 22 ساعت هست اومده که شما تموم کردی :).شوخی کردم;)
Stim Pack داری/ اگه داری pipboy رو باز کن بعد توی اون قسمتی که اعضای بدن رو نشون میده سه تا گزینه هست الان بازی جلوم نیست نمی دونم اسمش چی بود. می تونی اونجا مثلا پا تو انتخاب کنی Stim Pack بزنی توش خوب می شه. یا می تونی بری پیش دکتر توی Ten Penny Tower یا Megatown . نمی دونم فکر کنم با خوابیدن هم درست شه مطمئن نیستم.

دورد
دوستان فالوده باز! تو یکی از ماموریت ها زده "با Colin Moriarty در مورد بابا صحبت کن" ولی نمیدونم چرا تمام نمیشه! چون حرف زدم باهاش!!. یه جا میگه 300 تا نمیدونم چی چی بده که بهش دادم بازم نشد.
ماموریت توی مگاتون، اون بمب رو چیکارش کنم.
ممنون

فریدون جان اون مرحله فکر کنم اونه که کلانتر میگه این بمب خطر ناک رو خنثا(درسته؟)کنی میتونی انتخاب کنی و جون مردم رو نجات بدی و کلی پول بگیری هم میتونی بی خیال بشی عوضش از یک نفر زورگیری کنی و پول مورد نیاز رو به دست بیاری.

بچه ها من یک Fallout 3 اضافه نو نو دارم واسه وست UC pal هست کسی خواست بگه.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or