FALLOUT 3

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
بنده شديدا این بازی رو دوست دارم. اما تا موقعی که نسخه پال کاملا سالم و بدون باگ ازش نياد نميخرم.
آدم 2 هفته صبر کنه در عوض بهترين رو بخره فکر ميکنم بهتر باشه.
دوستانی که گرفتن فکر کنم تا 31 اکتبر باید صبر کنند بعد به لایو وصل بشن
فکر ميکنی مايکروسافت نميتونه بفهمه که کی بازی اجرا شده داخل دستگاه؟
من که فکر ميکنم خيلی راحت ميتونه. پس این حرف درست نميتونه باشه.!

بازی واسه pc تا اخر این هفته میادش.اخ عجب حالی میده این بازی.خیلی گرافیکش جالبه.خوش به حال کنسول دار ها.تا اون موقع که ما بگیریم شما تموم کردین.;)

اصولا سیستم ساعت و تاریخ 360 جالب نیست یعنی با قطع برق ریست میشه پس اگه شما به لایو وصل نشی و توی گیمر تگ ثبت نشه خبری هم از بن شدن نیست

درضمن الان هم چندین نفر(تا الان 1374نفر) بازی رو بازی کردن و به لایو هم وصل شدن که توی تگشون هم هست : کلیک کنید

پس زیاد وسواس به خرج ندید، همین که تا روز عرضه به لایو وصل نشید کافه.

بنده شديدا این بازی رو دوست دارم. اما تا موقعی که نسخه پال کاملا سالم و بدون باگ ازش نياد نميخرم.
آدم 2 هفته صبر کنه در عوض بهترين رو بخره فکر ميکنم بهتر باشه.
من نمیدونم یک حرف چند دفعه باید تکرار کرد قربونت برم خدا که مغز دادی فکر کنیم نه حرفی از سر معده بزنیم این نسخه که تو بازار یه کپی از نسخه است که شرکت برای ریویو مجلات و سایت های معتبرفرستاده شده به نظر شما ناقص قدر امتیاز بالا گرفته ؟؟

چقدر سخته لامصب یا من بی استعدادم 10 تا تیر زدم تو سر یک یارو تا مرد در کل اکشن بازی خیلی سخت کسی راهکاری داره بگه من الان مرحله Galaxy Radio Station هستم.
عجب Radio های قوی داره آهنگای خیلی خفنی میزاره که آرشیو عظیم قدیمی من در مقابلش کم میاره.حرفهای رییس جمهور آمریکا خیلی باحاله حتما گوش کنید ... راستی یک چیزی اگه می خوایند آینده واقعی دنیا رو ببینید این بازی رو بگیرید و در آخر:
War...War never changes !

چقدر سخته لامصب یا من بی استعدادم 10 تا تیر زدم تو سر یک یارو تا مرد
من این بازی رو انجام ندادم ولی فکر میکنم باید به نقاط حساستر armor کاراکترها و با اسلحه مناسب شلیک کنی. البته این توضیحی که بدرد بخوره نبود ولی گفتم تا بقیه بدونن.
در مورد ارزش بازی هم همین بس که از همه نظر جزو برترین RPGهای امسال و حتی دوران هستش.
گرافیک دیدنی هستش. صداگزاری زیباست. گیم‌پلی قطعا فوق‌العادست. این بازی جزو 5 بازیی هستش که من در انتظارشون هستم. تجربه این عنوان بی‌نظیر رو از دست ندید.
البته لذت این بازی رو RPG بازها بیشتر درک می‌کنن چون به پیچیدگی‌های این سبک عادت دارن ولی کلا این بازی قشر کمتر RPG باز رو هم مطمئنا راضی میکنه. فقط نباید از این سبک فراری باشید.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or