FALLOUT 3

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
فریدون جان اون مرحله فکر کنم اونه که کلانتر میگه این بمب خطر ناک رو خنثا(درسته؟)کنی میتونی انتخاب کنی و جون مردم رو نجات بدی و کلی پول بگیری هم میتونی بی خیال بشی عوضش از یک نفر زورگیری کنی و پول مورد نیاز رو به دست بیاری.

بچه ها من یک Fallout 3 اضافه نو نو دارم واسه وست UC pal هست کسی خواست بگه.
ممنون، میدونم ولی چطور!. میرم پشتش میگه باید اسکیلت بره بالای 25!. حالا کدوم اسکیل.

اگه مراحل اولیه هستی که تازه از Vault اومدی بیرون بی خیالش شو چون منم نرفتم برو تو کافه با یک نفر صحبت میکنی میگه برو از یک زنه زور گیری کن میری زنرو تهدید میکنی پول میده بعد اون یارو میگه برو Radio galaxy تا پدرت رو پیدا کنی البته اگه اینجا باشی.

بابا من دارم ميميرم.
از کسی که خيلی بهش اطمينان دارم که برام بازی هارو دانلود ميکنه پرسيدم ميگه هنوز سورس سالمش که از طرف سايت های معتبر عرضه سورس تاييد بشه نيامده. شما چطور گرفتين؟
من چيکار کنم؟ ( پال )

چنتا ازبچه ها بازیو تمام کردن بازی مشکلی نداره .
---

دهم Dec
---
تو Museum Of Technology باید چیکار ( یعنی چه جوری اون -- رو نصب کرد )

آخرین ویرایش:
كسايي كه بازيرو تموم كردن بيان جاهايي كه حس مي كنن ردكردنش سخته رو بنويسن تا بقيه به مشكل بر نخورن:biggrin1:
شماها تموم كرديد مال من تازه فردا ميرسه دستم:((
ممنون

من که خیلی سرد شدم نسبت به بازی البته بازی نکردم فقط دیدم اونقدرها هم که تادهاوارد سعی میکرد گندش کنه نیست البته دیگه با بزرگنمایی عادت کردیم مثل همین بازی برادرها دراغوش تکسچرهای لود نشده
همچین سازندش از بازی حرف میزد که ادم باخودش میگفت این حتما انقلابی درژانر تاکتیکال شوترهست دست اخرهم یه عنوان دست چندم مزخرف جنگ جهانی بخوردمون دادن کلا نظرم نسبت به این بازی برگشته شاید نگیرمش

دمتون گرم که دست یاری رساندید! :دی چی شد پس. خالی بستید!.
فری برای خنثی کردن بمب ه که Skill نمیخواد .برو تو کافه یارو بهت پیشنهاد یه کاری رو میده باید بری یکی خفت کنی Cap بگیری بعد بر گرد به MEGATON تو کافه با یاروصحبت کن حله .
Lvl چندی ؟

همون یارو خوشگل پسره که یه گوشه توی کافه واستاده!. مرحله رو رد کردم و با اون صحبت کردم... الان دقیق یادم نیست که پشت بمب رفتم یا نه!!. الان امتحان میکنم.
لول 5 هستم :دی نمیدونم چرا اینقدر بهم حال میده (!!!).

پ.ن. آریا جون چطور میشه اسلحه ساخت. الان اون اسکیلم لول دو شده! ... :دی.
پ.ن.2. این شعله افکنش عجب حال غریبی داره Burn Baby... Burn! :دی.

میشه کمی در مورد سبک بازی توضیح بدید؟
من که RPG باز نیستم از این بازی میتونم لذت ببر؟
Gameplay که من از این بازی دیدم بیشتر شبیه به FPS بود اگه اینجوری باشه که خیلی خوبه:love::biggrin1:

میشه کمی در مورد سبک بازی توضیح بدید؟
من که RPG باز نیستم از این بازی میتونم لذت ببر؟
Gameplay که من از این بازی دیدم بیشتر شبیه به FPS بود اگه اینجوری باشه که خیلی خوبه:love::biggrin1:
سبک بازی اکشن آر پی جی هست.در این بازی هم می تونید به صورت اول شخص و هم سوم شخص بازی کنید.
(مثل اون آر پی جی هایی که فکر می کنی نیست و خوبه )

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or