Multi Platform Fall Guys: Ultimate Knockout

3716838-fallguys.jpg

Fall Guys
-Ultimate Knockout-

Developer: Mediatonic
Publisher: Devolver Digital
Platforms: PS4 & PC
Release Date: August 4, 2020
Genre: Obstacle Racing, Battle Royale

قیمت: 20$ | رایگان برای اعضای PS Plus

Fall_Guys___Pre_Alpha_Screen_3.0.jpg Fall_Guys_Screen_9.0.jpg
fall.jpg fall-guys-ultimate-knockout-screenshot-05-ps4-04may20-en-us.jpg VSb8ABKFcuJTrj4nWCmRR6.jpg

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
برای من ظهر راحت اجرا میشد الان هر یه دستی که میری تو گیم یه بار باید مودم خاموش روشن کنی !! اینم فکر کنم از دست دادیم تو ایران
نه فکر نکنم به ایران مرتبط باشه.
هر روز یکی دو ساعت سرورا Down میشه ولی الان اوکیه.

sa-sot1

ʙʀᴇᴀᴋ ɪᴛ ᴛᴏ ᴍᴇ
کاربر سایت
Dec 11, 2012
954
نام
Soheil
سرورا کلا کشش ندارن داخل صفحه استور استیمشون هم اعلام کردن دارن کیفیت رو میبرن بالاتر، امیدوارم وضع بهتر شه کلا همه لگن واسه من و منم فقط به جلو توجه میکنم. :D
آقا این بازی رو تا حالا طبق psnprofiles کسی نتونسته پلات کنه (من که کلا بیخیال پلاتش شدم) حالا الان تقریبا واسه من آسون شده تا فینال برم، بیاین با هم بریم بلکه اون تروفی 5 تا وین پشت همو بگیریم تا سقف 4 نفر پارتیش جا داره فکر کنم.

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,178
خیلی بازیش کردم خیلی سعی کرده به بازیهای نینتدوو برسیه ولی نمیتونه
بازی فان و جذابه اما فقط برای چند ساعت بعدش خسته کننده میشه
مقداری ایراد تو پریدن داره
گاهی سرورا کلا قطع هستن
اما به خوبی بهش وصل میشه و عالی میشه بازی کرد
در کل ۷ براش خوبه

Sent from my iPhone using Tapatalk

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
شما هم مثل من غصه دار اینید که عضو PS+ نیستید یا پول خرید بازی رو استیم رو ندارید
یوتیوب یار شماست :D

پف فیل بیارید با هم استریم پیودز رو ببینیم :D

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
اتفاقا بازی متفاوت و بی نظیری هست
زیبایی بازیش اینه توی 60 نفر هیچ کدوم نمیدونن تا آخرین لحظه کی برنده میشه !!! اصلا هم بچگونه نیست چون کوچکترین اشتباهی باعث باختتون میشه

بازی قرار نبوده اینجوری ازش استقبال بشه پس سرور ها ظرفیت خیلی بالایی نداشتن و الان زمان میبره برای 10 میلیون نفر سرور جور کننL-)
بازم تاکید میکنم بازیش رو از دست ندید فوق العاده فان هست و قطعا بزودی با آپدیت بازی مینی گیم های بیشتری بهش اضافه میشه
کلا بازی آینده داری هست احتمالا توسعه اش بدن

• Like
Reactions: Radiance

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,658
نام
امین
من خودم از وضع سرورهای بازی یکم میترسیدم ولی بازی رو خریدم و وضعیت سرورا اونقدرا بد نیست یعنی لگ تو بازی کمه ولی متاسفانه واسه من خیلی دیر به دیر بازی پیدا میکنه.کلا بازی 5 دقیقه گیم پلیه و 10 دقیقه لودینگ بین بازی و این چیزا.همینش یکم حوصله سر بر هست.بعد یک مدت هم بازی هاش تکراری میشه ولی بازی پتانسیلش زیاده و راحت میشه 100 مدل بازی دیگه توش اضافه کرد ولی فعلا شرایطش اینجوریه دیگه.
کلا بازی خیلی فان و خنده داره.پلاس هم ندارین به این قیمت پایین میصرفه واقعا

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,661
نام
Moein
بازی واسه موقعی خوبه که له و خسته ای از زندگی، حس ترای هارد کردن هم نداری میشینی لش میکنی یکم حال و هوات عوض شه D: البته میشه توش پرو هم شد و صرفا بازی کژوال محض نیست.
به جز روز اول و دوم عرضه که تونستم بازی کنم، 10 روز فکر کنم شده توی لودینگ بازی گیر میکنم و ارور لاگین فیلد میده که امیدوارم زودتر درست کنن این وضع سروراشو، شدیدا رو مخه

• Like
Reactions: navid-25

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,904
نام
نـــــــویـــــــــد

مهم نی بازی بکنی یا نه، تقریبا غیر ممکنه با لاو استوری بین Timthetatman و اکانت توئیتر فال گایز آشنا نباشی :D قطعا استریمر شناخته شده‌ای بود اما عملا این اتفاقاتی که افتاد خصوصا اولین پیروزیش، یه بوستی بود واسه کریرش :D فال گایز رو هیچوقت از یاد نخواهد برد

• Like
Reactions: Arima Kishou

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر