Multi Platform Fall Guys: Ultimate Knockout

3716838-fallguys.jpg

Fall Guys
-Ultimate Knockout-

Developer: Mediatonic
Publisher: Devolver Digital
Platforms: PS4 & PC
Release Date: August 4, 2020
Genre: Obstacle Racing, Battle Royale

قیمت: 20$ | رایگان برای اعضای PS Plus

Fall_Guys___Pre_Alpha_Screen_3.0.jpg Fall_Guys_Screen_9.0.jpg
fall.jpg fall-guys-ultimate-knockout-screenshot-05-ps4-04may20-en-us.jpg VSb8ABKFcuJTrj4nWCmRR6.jpg

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
بازی توی 24 ساعت اول عرضه‌ی خودش بیشتر از 1.5 میلیون پلیر داشته!

158923

یادش بخیر چند سال پیش Rocket League هم همینطوری روز اول روی پلاس عرضه شد و ترکوند...اینم مثل اینکه همین مسیر رو داره دنبال میکنه.
من گذاشتم دانلود بشه...حجمشم 7.5 گیگه. اگه پلاس دارید حتما امتحان کنید خیلی فان به نظر میرسه.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
بازی توی 24 ساعت اول عرضه‌ی خودش بیشتر از 1.5 میلیون پلیر داشته!

View attachment 158923

یادش بخیر چند سال پیش Rocket League هم همینطوری روز اول روی پلاس عرضه شد و ترکوند...اینم مثل اینکه همین مسیر رو داره دنبال میکنه.
من گذاشتم دانلود بشه...حجمشم 7.5 گیگه. اگه پلاس دارید حتما امتحان کنید خیلی فان به نظر میرسه.
یادمه راکت لیگ قبل اومدن ترول میشد(یا Velocity :-" )
اینم که قیافش باب تروله!

یهو اینجور بازی ها میان و میترکونند:|
و چه طرفدارای اون پلتفرم و جه رقیب، کپ میکنند:))
و آنگاه بازی به عنوان یه عنوان برای کنسول وار استفاده میشود:))

ولی من همچنان هرچی به نمایش هاش مینگرم، نمیگیرم چیش جذابه:-"

• Like
Reactions: EARTHGAME.ORG

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
من چند دست بازی کردم والا زیاد حال نکردم بنظر بعد 30 40 ساعت تکراری میشه، حکایت همون عروس تعریفی هست این بازی، بنظرمن یه بازی متوسطه که اگه پلاس دارید میتونید تستش کنید، البته خب سلیقه هم دخیله

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
رسما میشه گفت مفرح‌ترین بازی تابستونه و تجربه کردنش بین بازیهای بزرگ دیگه خیلی میچسبه...برعکس خیلی از بازیهای دیگه، به خاطر ایده ساده‌ای که داره، هر کسی می‌بینه دارم بازیش میکنم، اتوماتیک جذب میشه و میخواد امتحانش کنه.
نمیدونم اگه شونصد میلیون ساعت بازیش کنم، تکراری میشه یا نه! ولی تا الان خیلی جذاب بوده برام و حتما ارزش تجربه رو داره.

یادمه راکت لیگ قبل اومدن ترول میشد(یا Velocity :-" )
اینم که قیافش باب تروله!

یهو اینجور بازی ها میان و میترکونند:|
و چه طرفدارای اون پلتفرم و جه رقیب، کپ میکنند:))
و آنگاه بازی به عنوان یه عنوان برای کنسول وار استفاده میشود:))

ولی من همچنان هرچی به نمایش هاش مینگرم، نمیگیرم چیش جذابه:-"
یادمه پارسال تاپیک Concrete Genie رو زده بودم، یکی از کاربرا یادم نیست کی بود، میگفت چرا تاپیکش رو زدی اگه امتیازای بازی کم شد، ترول میشیم (!) بزار بی سر و صدا بیاد عرضه بشه و بره! :))
یعنی یه عده رسما بر اساس اینکه بازی امکان ترول شدن داره یا نه، به بازیها علاقه‌مند میشن :D:|

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
سرورا واسه شما هم پوکیده؟ یکی دو ساعته داره اذیت میکنه...
نمیدونم قضیه چیه ولی من با vpn هلند امتحان کردم تونستم بازی کنم. حالا متوجه نشدم یه سری جاهای خاص سروراش مشکل داره یا مساله چیز دیگه ایه. فقطم ایران نیست توی توییتر دیدم جاهای مختلفی مشکل دارن.

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
نمیدونم قضیه چیه ولی من با vpn هلند امتحان کردم تونستم بازی کنم. حالا متوجه نشدم یه سری جاهای خاص سروراش مشکل داره یا مساله چیز دیگه ایه. فقطم ایران نیست توی توییتر دیدم جاهای مختلفی مشکل دارن.
الان واسه من درست شده ولی چند ساعت پیش خیلی سخت مچ پیدا میکرد. توی توییتر هم گفتن مشکل حل شده. کلا معلومه انتظار انقدر پلیر رو نداشتن و فشار اومده به سرورا.

• Like
Reactions: Muse and Z-fan

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر