Fable: The Journey | Kinect

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,711
نام
مراد حلیمی
خوب بازي تموم شد مدت زمان بازي با رفتن به اكثر مكانهاي اختياري و تماشاي كات سيناي پرتعداد بازي يه چيزي حدود ١٠ ساعت اينا طول مي كشه كه خيلي هم زياد نبود(بر خلاف ادعاي سازنده)
ولي در عوض بخش اركيد بازي كه مدال ميده و اچيو داره و ايتم مخفي ميده واسه دوستتدار بازي يكي دو ساعتي كشش داره

+

خوبيهاي بازي گيم پلي فان و موضوع و شخصيتهاي خوب و كلا رسيدن به يه پله جديدتري تو ارايه بازيهاي كيكنكتي بود

بديهاي بازي هم كم عمق بودن بعضي مسايل بازي و تكراري بودن برخي بخش ها(در مقايسه با تمام بازيها نه فقط كينكتي) و كم بودن تنوع تو قدرتها بود(البته دقت كينكت هم براي افراد متغير كه براي من نه خيلي خوب بود نه خيلي بد)

+

در كل فكر كنم بازي متاش يه چيزايي در حدود ٧٠ اينا خواهد بود(اگه محتويات داخل بازي رو بيشترش مي كردن خيلي بيشتر امتياز مي گرفت ....يعني ادم فكر مي كنه اين يه جور شروع بوده يه جور ازمايش نه ارايه اي كامل)

خلاصه ارزش داره یا نه؟
حتما ارزششو داره مخصوصا واسه كسايي كه با كينكت بازي مي كنن و ازش خوششون مياد.......ولي در حدي نيس كه كسايي كه بازيهاي حركتي رو دوس ندارن به خودشون جذب كنه(به قولي چيز خيلي هاردكوري نيس:d)

.

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,711
نام
مراد حلیمی
اين بخش اركيدش باحاله و چالش خوبي داره دقت خوب كينكت تو قسمت اكشن بازي هم به طراوتش اضافه مي كنه و چون ميشه راحتم اچيو گرفت(تقريبا ١٠٠ گيم اسكور رو اين بخش راحت ميده و البته خود بازي هم خوب اچيو ميده)كمي به ارزش تكرار بازي اضافه ميكنه

بازی حتما باید برنرمکس باشه یا با رایت 97 درصد هم جواب میده ؟
نميدونم والله ولي بازي خودش xgd3 هست و من برنر مكس گرفتم

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
دوستان هر کی کینکت داره در خرید بازی شک نکنه اصلا :D بازی واقعا خوبه، البته نسبت به سایر بازی های کینکت منظورمه. از Rise of Nightmare و StarWars و امثالهم شدیدا بهتره، یه سری امتیازات پایینی که گرفته به خاطر این بوده که با سری اصلی Fable مقایسش کردن وگرنه حداقل حقش 7 یا 7.5 هست به نظرم. فقط مشکل اصلیش تو هدف گیری هست که بعضی وقت ها شدیدا اعصابتون رو خرد میکنه ولی با این وجود و تو این قحطی بازی واسه کینکت انجام بازی حسابی حال میده :D

• Like
Reactions: Destro

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,711
نام
مراد حلیمی
. فقط مشکل اصلیش تو هدف گیری هست که بعضی وقت ها شدیدا اعصابتون رو خرد میکنه
بذاريد دشمن بياد جلو تا دقيق كار كنه كينكت و تو فواصل دور هم از پرتاب دو زمانه استفاده كنيد....حله.....البته اگه چند ساعت بازي كنيد قلقش دستتون مياد و خطا هم به كمترين حد كاهش پيدا مي كنه

يعني اگه يه نفر با همين مشكل بسازه خداييش بازي ارزشش از ٦.٥ يا ٧ كمتر نيس(دقيقا مثه كاري كه منتقد ign كرده بود)

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
بذاريد دشمن بياد جلو تا دقيق كار كنه كينكت و تو فواصل دور هم از پرتاب دو زمانه استفاده كنيد....حله.....البته اگه چند ساعت بازي كنيد قلقش دستتون مياد و خطا هم به كمترين حد كاهش پيدا مي كنه

يعني اگه يه نفر با همين مشكل بسازه خداييش بازي ارزشش از ٦.٥ يا ٧ كمتر نيس(دقيقا مثه كاري كه منتقد ign كرده بود)
وقتی تعداد دشمن ها زیاد هست نمیشه اینجوری استفاده کرد، در کل مشکل بزرگی هست خصوصا که تو پازل ها بیشتر مشخصه :D کاش هدف گیری اتوماتیک گذاشته بودن، حداقل بهتر از این بود. مشکل بعدی هم اون اسب سواری های بیش از حدش هست که هیچ لذت خاصی هم نداره، تنوع بازی هم کمه. اینا یه دور Puss in Boots بازی کرده بودن خیلی راحت میتونستن بخش های متنوعی به گیم پلی اضافه کنن و بازی رو از حالت یکنواخت بیرون بیارن. ولی بازم نسبت به اکثر بازی های کینکت خصوصا اونایی که تو همین سبک هستن یه سر و گردن بالاتره.

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,711
نام
مراد حلیمی
وقتی تعداد دشمن ها زیاد هست نمیشه اینجوری استفاده کرد، در کل مشکل بزرگی هست خصوصا که تو پازل ها بیشتر مشخصه :D کاش هدف گیری اتوماتیک گذاشته بودن، حداقل بهتر از این بود. مشکل بعدی هم اون اسب سواری های بیش از حدش هست که هیچ لذت خاصی هم نداره، تنوع بازی هم کمه. اینا یه دور Puss in Boots بازی کرده بودن خیلی راحت میتونستن بخش های متنوعی به گیم پلی اضافه کنن و بازی رو از حالت یکنواخت بیرون بیارن. ولی بازم نسبت به اکثر بازی های کینکت خصوصا اونایی که تو همین سبک هستن یه سر و گردن بالاتره.

البته جلوتر كه آپگريد و نيروهاي جديد اضافه ميشه ميشه چند نفرو با هم تركوند.....ولي در كل براي من خيلي مشكل بزرگي تو مبارزات نبود تا جايي كه اكثر بخشاي اركيدو طلا هم گرفتم(يعني يه كمي بايد ور رفت و ديد دستو كجا بزني كجا ميتركه و حفظ كني:d)ولي تو پازلا رو مخه.....قبول دارم

اسب سواريشم كه تمومي نداره:d ....يعني به نظر من بزرگترين ضعف بازي تكيه بيش از حد رو همين اسب سواريه

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
بازی منم امروز رسید به دستم و یک ساعتی بازی کردم ،
جدا از بازی خیلی لذت بردم ، هم گرافیک برای یک عنوان کینکت خیلی خوب بود و هم اینکه تا اینجا میشد بازی رو نشسته روی صندلی انجام داد و لازم نبود سرپا وایسیم ، گیم پلی بازی هم خیلی خوب بود .
به نظرم که جزو بهترین بازی های کینکت هست . واقعا نمیدونم چرا کینکت با این همه قابلیت چهار تا بازی اینجوری براش نمیاد ؟

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
مثل اینکه این بازی خیلی طرفدار نداره .
ولی به نظر من بهترین بازی کینکت هست که تاحالا بازی کردم .
همه چیز فوق العاده و مثل بازی های قبلی درصد باگ و عدم شناسایی حرکات در پایین ترین مقدار خودش قرار داره .
اونایی که کینکت دارن این بازی را از دست ندن .

merikhi110

کاربر سایت
Mar 13, 2007
204
منم بازی کردم بنظر منم بازی خوبیه.یکی از بهترین‌های کینکت. بدترین قسمت بازی اون هدف گیری پازلهاست که یکیش خیلی اذیتم کرد! کاش تو بازی کلاس هم میذاشتن یعنی مثلا به جای جادو میشد با شمشیر و سپر هم رفت! :d

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
الان موفق شدم بازی را تمام کنم ،
بهترین بازی کینکتی که تا حالا بازی کردم و البته اولین بازی کینکتی که موفق شدم تمومش کنم .
بهترین نکته بازی اینه که آدم میشینه و نیازی نیست سرپا بازی کنیم . همه چیزه بازی هم در بهترین نوع خودش قرار داشت ، هم گرافیک خیلی خوب بود هم داستان و نشانه گیزی ها هم اصلا بد قلق نبودند .
کل بازی فکر کنم خدوده 10 تا 12 ساعت طول کشید تا تموم شه .
کلا هر کسی کینکت داره و این بازی را انجام نده به شدت پشیمون میشه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر