Fable: The Journey | Kinect

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,711
نام
مراد حلیمی
بازخوردها نسبت به دمو مثبت بوده و از جذابيت و كنترل خوب بازي زياد تعريف شده.......

واسه خاطر همين بازخورداي مثبت من خودم هم تا فردا دانلود مي كنم ميام گزارش ميدم:d

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
بازخوردها نسبت به دمو مثبت بوده و از جذابيت و كنترل خوب بازي زياد تعريف شده.......

واسه خاطر همين بازخورداي مثبت من خودم هم تا فردا دانلود مي كنم ميام گزارش ميدم:d
یادت نره نظرت رو بگی تا اگه نظر شما هم مثبت باشه منم برم یه جوری دانلودش کنم، حجمش هم زیاده 1.22 گیگ :| :D

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
با اینکه کینکتیه و من ازش خوشم نمیاد و .... :d
اما تقریبا بین بیشتر کسایی که دمو رو گرفتن یه چیزی مشترکه. همه با دید منفی رفتن و بعد نظرشون مثبت شده.

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,939
نام
حسین

87539.jpg

از الان متای بالای 8.5 براش پیش بینی می کنیم

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,711
نام
مراد حلیمی
یادت نره نظرت رو بگی تا اگه نظر شما هم مثبت باشه منم برم یه جوری دانلودش کنم، حجمش هم زیاده 1.22 گیگ :| :D

دقت بازي و توانايي اجراي روون بازي خيلي فوق العادس(نشسته بازي كردنش هم عاليه).......
فقط يه بدي كه داره اينه كه تقريبا نصف دمو صرف قسمت آموزشي ميشه و نصف ديگش هم همون قسمتي هست كه تو e3 امسال ديديم (كه اخرش مبارزه با همون غول سنگيه بزرگ بود)ولي در كل خيلي باحال و fun.....

از الان متای بالای 8.5 براش پیش بینی می کنیم

اصلا نميشه گفت .....درسته دقت كينكت خيلي عالي هست و گرافيك و محيط پيرامون هم تقريبا خوب كار شده(البته گرافيك بازم جاي كار داشت) ولي مشكل عمده بازيهاي كينكتي ساختن مراحلي متنوع و پركشش هست كه بايد ديد ميتونن از پسش بربيان يانه
من خودم نميدونم متاش و كلا سطح بازي چطور خواهد شد ولي حداقل از بابت دقت حركات كينكت خيالم راحت شد

+

راستي ليد ديزاينر بازي تو مصاحبش با vg247 از يك arcade mode هم واسه بازي خبر داده كه مثل horde mode هست و به نظرم خيلي ميتونه رو ارزش بازي تاثير بذاره

.

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,711
نام
مراد حلیمی
بازي ليك شده
دوستان كينكتي و فيبل دوست بازي رو بگيرن بيان نظر بدن ببينيم بازي در چه سطحي هست......
فعلا كه preview هاي اخير سايتاي معروف توقعات رو بالا برده

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,823
نام
نـــــــویـــــــــد
امروز دمو رو بازی کردم کاملا فـــِر خوردم . یک میلیونم ثانیه هم لگ و اینجور چیزا نداره :d کلا تشخیص صدا و حرکات بدن در بهترین شکل ممکن قرار داره بدون ذره ای تاخیر .
گیم پلی بازی خیلی خوبه . قابلیت های خوبی بهت میده که همه قابل آپگرید شدن هستن . سرعت عمل بالایی میخواد برای اینکه بتونی جا خالی بدی یا دفاع کنی در مقابل ضربات .گرافیک بازی خیلی خوبه و کاملا راضی کننده هستش
توضیحاتی هم که قبل از شورع بازی بهت میده در مورد فضایی که نیاز داری و این حرفا خیلی جالب و فان هستش :d
به نظر من یکی از بهترین های کینکت هستش . با دسته همن قابل بازی نیستش

• Like
Reactions: Destro

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,711
نام
مراد حلیمی
من از ديروز بازي رسيده دستم و دارم بازي مي كنم......

الان چپتر ٣ هستم. بين بازيهاي موضوع دار كينكت بهترين و مثلا از kinectstarwars تقريبا ٥ سر و گردن بالاتر:d
گيم پلي بازي با اسب سواري شروع ميشه ...كنترل اسب و لذت اسب سواريش خيلي خوبه ميتونيد با اسب در ايستگاهاهاي rest خاصي كه واسش تعبيه شده(و اكثرا اختياريه) تعامل كنيد از جمله heal يا تميز كردن و ميوه بهش دادن و ......

درصد اسب سواري كمي زياد تو بازي چون علاوه بر طي مسير با اسب امكان رفتن به مكانهاي اختياري(باز كردن گاو صندوق و....) هم در حين مسير به شما داده ميشه بخش اكشن بازي هم خوب درست شده از جادو زدن و گارد و ..... فقط گهگاهي بايد رو دقتش تمركز كنيد ولي در كل سريع و خوبه........

تنوع موجودات و مراحل هم خوب درست شده و همه جور محيطي و هر نوع دشمني هست تو بازي به همراه آپگريدهاي متنوع(سه نوع orb هم مثه هميشه هست)

گرافيك بازي هم خوب(مخصوصا اسب سواري و بالاخص شبش)........ كارگرداني بازي هم خيلي خوبه و كلا اون جو فيبلي بازي حفظ شده

+

خلاصه هر كسي كه از كينكت خوشش مياد حتما بازي رو بخره كه بهترين انتخاب

• Like
Reactions: Destro

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,711
نام
مراد حلیمی
يه مقدار توضيح بيشتر ديگه ميدم :

روند بازي رو ماموريت اصلي مي چرخه و چيزي به اسم ماموريت فرعي وجود نداره فقط راههاي اختياري يا فرعي هنگام اسب سواري هست كه ميتونيد انتخاب كرده و بعد از كشتن چند تا موجود باهاش كارتهايي رو باز كنيد(كه فقط به درد كالكشن و اچيو ميخوره)
ولي حداقل روند بازي با وجود نداشتن ماموريت فرعي خوبه و به نظر من كشش داره(البته اولاي بازي كه تقريبا دو سه ساعت اول ميشه كمي روند بازي كند ولي بعدش سريعتر و بهتر ميشه)
قدرتهايي هم كه در دست دارين طناب و نور ابي و اتش و نيزه هست(البته تا اينجا) كه كمي دير داده ميشن و كلا روند كند ابتدايي بازي تو دادن قدرتها هم هست.
گرافيك قسمت اسب سواري و خود اسب و شخصيتها و دورنماهاي محيطا خيلي زيباس ولي بقيه موارد ضعيف

مهمترين قسمتي كه هميشه تو بازيهاي كينكت وجود داره مساله تاخير و دقت كه بايد بگم :

حتما رو صندلي بشينيد(نه مبل دسته دار) و كلا از ابتدا دستگاهو خوب تنظيم كنيد .......دقت قسمت اسب سواري بالاس ولي دقت قسمت اكشن تا جايي كه رو كشتن افراد در فاصله نزديك باشه خيلي عاليه ولي در فواصل دور مشكل ساز ميشه(مخصوصا وقتي به بعضي قسمتاي پازل مانند مي رسيد)و به نظر يه جوري aim كار گذاشتن واسه مبارزات .......

+

همين ديگه ....فكر كنم توضيحات كافي باشه .....اينم بگم كه xgd3 هست و با دسته هم نميشه بازي كرد(اصلا واسه دسته طراحي نشده)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر