Fable: The Journey | Kinect

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,503
نام
محمد
من چند تا گیم پلی دیدم از بازی، حالا یا اون یارو بلد نبود بازی کنه یا اینکه خود بازی واقعا مشکل داره، اصلا یه وضع عجیبی بود :D در کل من به عنوان فن این سری بهتون میگم زیاد انتظاراتتون رو نبرید بالا :D این چیزی که من دیدم نهایتا 70 اینجاها میشه امتیازاتش غیر از اینکه بازی نهایی با این چیزی که نشون دادن کاملا متفاوت باشه.

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,755
نام
مراد حلیمی
نه باو......جنازه این بازی هم از اون kinect starwars بهتر:dاز لحاظ تنوع گیم پلی و گرافیک و امکان نشسته بازی کردن و راه رفتن خیلی سرتر از جنگ ستارگان........فقط مشکلی که داره لگش و بعضا متوجه نشدن حرکات هست که اونم نمیدونم به قول شما به اون خنگی:d که داشت بازی رو انجام میداد مربوط بود یا واقعا وضع خراب بود...

Whitebeard

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,382
نام
علی
استاروارز که خوب بود:d:-/
کلا باید همه بازیهای کینکت رو بازی کنی تا بتونی راجع بهشون نظر قاطع بدی.یعنی واقعا مشخص نیست بازی مشکل داره یا اونی که بازی میکنه:d
ولی من فکر میکنم مثل بقیه بازیهای کینکت اینم ایستاده بازی کردنش راحت تره.

Whitebeard

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,382
نام
علی
جدی؟ یعنی میگی این ویدئوهای GT مشکل از اون یارو بود که بازی میکنه؟ :D

آره یارو واقعا بد بازی میکرده!طوری که من یه لحظه فک کردم این دموی گیم‌اسپات از پیش ضبط شدست!
حتما ببین.اگر نسخه نهایی اینطور باشه قول میدم متای بازی میزنه بالای 80.

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,755
نام
مراد حلیمی
آره یارو واقعا بد بازی میکرده!طوری که من یه لحظه فک کردم این دموی گیم‌اسپات از پیش ضبط شدست!
حتما ببین.اگر نسخه نهایی اینطور باشه قول میدم متای بازی میزنه بالای 80.

خیلی جالب و زیبا بود.......واقعا نظرمو در مورد لگ و تاخیر بازی عوض کرد.......خیلی زیبا و سریع بود.....یه نیزه جدیدم استفاده کرد که با حال بود.
اینکه در مورد بزرگی محیط بازی و وجود ماموریتهای فرعی در بازی حرف زد هم خیلی جالب بود و به ارزش بازی اضافه می کنه.

تنها ایرادی که داشت این بود که یارو گفت بازی ONRAIL هست ....در صورتی که مگه مولینو نگفته بود قابلیت راه رفتن هم تو بازی هست:-/

مولینیو خالی زیاد می بنده، زیاد بهش توجه نکن
biggrin1.gif
به نظرم همین On Rail بودن خیلی بهتره، چی بود اون Rise of Nightmare آدم موقع راه رفتن رسما روانی میشد
biggrin1.gif

اخه مولینو دو ماه پیش بود که گفت ما فکر کردیم یه مکانیزمی پیاده کردیم تو بازی که با حرکات شونه های شما کاراکتر حرکت می کنه...پس چی شد؟؟(یعنی در این حد خالی می بنده
yahoo_4.gif
)

+

البته منم قبول دارم که راه رفتن واقعی واسه همچین بازی چندان جالب نیس(مخصوصا اینکه دستا هم به حد کافی تحرک دارن و پاها بهتر استرحات کنه تا پلیر دیرتر خسته بشه)ولی اگه حداقل به صورت OPTIONAL تو بازی میذاشتنش یه امتیاز مثبت بود

.

آخرین ویرایش:

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,503
نام
محمد
تنها ایرادی که داشت این بود که یارو گفت بازی ONRAIL هست ....در صورتی که مگه مولینو نگفته بود قابلیت راه رفتن هم تو بازی هست:-/
مولینیو خالی زیاد می بنده، زیاد بهش توجه نکن :D به نظرم همین On Rail بودن خیلی بهتره، چی بود اون Rise of Nightmare آدم موقع راه رفتن رسما روانی میشد :D

gorgnamaa

کاربر سایت
Mar 17, 2008
445
نام
علیرضا
مولینیو خالی زیاد می بنده، زیاد بهش توجه نکن :D
راست می گن ایشون .
هیچ وقت یادم نمیره واسه بازی فیبل 3 می گفت که شما نقش یه پادشاه رو بدست میارین که خیلی تصمیمات حیاتی ای می گیرین و اصلا کل دنیا به شما وابستست و شما می فهمین که چرا کار پادشاه ها سخته و شما فلان و شما فلان ... .
آخرش گرفتیم بازی کردیم نهایتش 10 دقیقه پادشاه بودیم اونم یکی اومد گفت داداش می خوای یتیم خونه بزنی یا ... خونه ، ما هم دیدیم دومی درآمدش بیشتره از اون زدیم :d
کلا جو زیاد میده ، شما توجه نکن .

aryasoft2872

کاربر سایت
Nov 25, 2009
584
نام
M.P
اولین بازی مایکرو که خیلی دوستش میدارم هاااا خییلی...
Stage Demo گیم اسپات فوق العاده بود.حتما ببینید توی تاپیک E3 هستش.فقط امیدوارم جادوهاش زیاد باشه.

اون دوستمون که می گه مکانیزم حرکت شونه و اینا درست می گه ولی برای راه رفتن نیست برای جابجایی توی کاور و ایناست.البته نه مثل gunstringer محدود،یه خورده ای توی جابجایی دستت بازه.

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
نسخه دمو Fable: The Journey در تاریخ 17 سپتامبر منتشر میشه.انتشار نسخه اصلی که مخصوص کینکت خواهد بود نیز 9 اکتبر برای آمریکا و 12 اکتبر برای اروپا هست.
یه ویدئو جدید هم ازش اومده هرچند کوتاه اما در مورد بخش داستانی و اینا میباشد که تو منبع هست
Fable: The Journey demo hits XBL next month, new video doc released | VG247

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر