Fable Legends کنسل شد، Lionhead Studios بسته خواهد شد

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
cwtwpnhhiqmx5b19yllp.jpg

درست دقایقی پیش کمپانی مایکروسافت اعلام کرد که ساخت عنوان Fable Legends را متوقف کرده و در حال صحبت با اعضای استودیو Lionhead Studios برای بستن این استودیوی انگلیسی است.

این کمپانی همچنین اعلام کرد که استودیو Press Play واقع در دانمارک را نیز خواهد بست.

Lionhead Studios سری محبوب Fable را در کارنامه خود داشت. Press Play نیز مشغول ساخت عنوان Project Knoxville بوده است.

هنوز دلیل این تصمیم ناگهانی مایکروسافت مشخص نیست.

Changes at Microsoft Studios, UK and Denmark - Xbox Wire

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,468
نام
محمد
من کاری ندارم الان دعوا سر چیه (:D) ولی فراموش کردن Fable بزرگترین حماقتی هست که مایکروسافت میتونه انجام بده. البته اگه مثلا بخواد بازی رو بده یه استودیویی بسازه که هیچ آشنایی یا سنخیتی با Fable نداره همون بهتر که فراموش بشه، ولی اگه بتونن با استفاده از افرادی که روی این سری کار کردن یه دنباله واقعی براش بسازن میشه این اشتباهشون در مورد Lionhead رو بخشید :D همین یه دونه عکس از نصف بازی های مایکروسافت ارزش بیشتری داره! :D
18rjaj4cfk8nbjpg.jpg

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,177
نام
ماکان
سونی حرکت خیلی جالبی کرده که میخواد اینارو جذب کنه. یجورایی از آب گل آلود ماهی گرفتنه:D هم افراد کاملا مستعدی رو جذب گرده و میتونه از پتانسیل های بلقوه اونها که تا الان مسکوت مونده به نفع خودش استفاده کنه و هم اینکه کلا یه کردیت مثبته. سونی، آدم خوب ماجرا و قص علی هاذا. اصلا فکر نمیکردم عاقبت Fable و Lionhead به این سمت بره.

آخرین ویرایش:

Lord Odin

کاربر سایت
Mar 19, 2013
2,014

( Layken )

عضو تحریریه
Nov 29, 2009
3,132
نام
حامد
مالینو* (امریکن) مالینیو (بریتیش) *

("مورینیو"س مگه :D).

مولینیو
biggrin1.gif
قابلمس مگه
biggrin1.gif

میدونم مولینیو هست، می خواستم بگم مو که گفتم ممکنه با اون مو (مورینیو) اشتب بیوفته
گفتم یک بداهه بیام :D

خلاصه این که اینا بیان در زیر چتر سونی، دیگه چه غم؟ :D

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,944
نام
فرهاد
بری تو سایت ریاست جمهوری از وضع اقتصادی کشور انتقاد کنی اونجا هم دست از سرمون بر نمیدارن و انحصاریهایه ps4 رو لیست میکنن

من به خاطر این پست، به شما کردیت میدم و باید بگم این جمله کپی برابر اصل بود و توش پر از سمفونی و هارمونی و چیزایدیگه بود. افرین. رو صدات بیشتر کار کن.

q281rtedda78emfkq0oh.jpg

reach usa

کاربر سایت
Dec 28, 2009
1,209
نام
hassan
من به خاطر این پست، به شما کردیت میدم و باید بگم این جمله کپی برابر اصل بود و توش پر از سمفونی و هارمونی و چیزایدیگه بود. افرین. رو صدات بیشتر کار کن.

q281rtedda78emfkq0oh.jpg
وای سندی خواننده محبوب من!! کی هم بهم کردیت داده !!!

واقعا دیگه ارزش جواب دادن هم نداره پست هایه امثال شما اینو فقط به خاطر اقا شهاب نوشتم

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
ما چند روز پیشه ولی من الان دیدم برام جالب اومد خواستم اینجا هم بذارم.

Alistair Hope کارگردان Alien Isolation:

gzj8_424.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر