Fable Anniversary

dantemaximum

کاربر سایت
Nov 18, 2009
309
سلام من تازه این بازی را شروع کردم ولی با مشکل روبرو شدم بعد از اینکه تمرینات تموم میشه و به بیرون از قلعه که میرم دیگه مکان مشخصی برای انجام ماموریت نیست البته به تمام نقاط نقشه رفتم و یک ماموریت اضافه شد ولی نمیدونم باید چکار کنم ماموریت مربوط به دروازه ای که جلوی آن چند مجسمه شیطان پرنده و وقتی وارد مکان میشی و وارد مقبره میشه دو نفر ایستادند و یک شعله آتش که در آخر اتاق هست ولی نمیشه کاری کرد و ماموریت هم همینجا علامت زده لطفا راهنمایی کنید

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
سلام من تازه این بازی را شروع کردم ولی با مشکل روبرو شدم بعد از اینکه تمرینات تموم میشه و به بیرون از قلعه که میرم دیگه مکان مشخصی برای انجام ماموریت نیست البته به تمام نقاط نقشه رفتم و یک ماموریت اضافه شد ولی نمیدونم باید چکار کنم ماموریت مربوط به دروازه ای که جلوی آن چند مجسمه شیطان پرنده و وقتی وارد مکان میشی و وارد مقبره میشه دو نفر ایستادند و یک شعله آتش که در آخر اتاق هست ولی نمیشه کاری کرد و ماموریت هم همینجا علامت زده لطفا راهنمایی کنید
باید برگردین به گیلد و ماموریت هاتون رو از روی میزی که نقشه روشه بگیرید.برای برگشتن به گیلد هم دکمه پایین D-Pad رو نگه دارین و بعد Guild رو انتخاب کنید.
اون ماموریتی هم که گفتین باعث میشه شخصیتتون شیطانی بشه.برای انجامش باید آدمای عادی رو پیدا کنین و بهشون بگین دنبالتون بیان و ببرینشون اونجا و قربانیشون کنین.
اگه كسي ميدونه چطوري ميشه با خانوم شهردار ازدواج كرد بياد يه توضيحي بده
برید به Bowerstone North و راه سمت چپ کنار دروازه یه زندان هست,با زندانی صحبت کنید و بهتون میگه که شهردار چجور آدمیه و میتونید کمکش کنید تا شخصیت واقعی شهردار رو برملا کنید.بعدش برید به Barrow Field کنار در سنگی یه آدم ایستاده باهاش صحبت کنید,بعدش برید به Grey House و کنار استبل از اینونتوری فانوس رو انتخاب کنین(برای راحتی میتونید assign کنید به یکی از دکمه ها)بعد سه بار فانوس رو روشن خاموش کنید یه کاتسین نشون میده و برید به همون دری که روح رفت,موقع خروج شهردار میاد بهتون پیشنهاد میده و میتونید پیشنهادش رو قبول کنین و باهاش ازدواج کنین یا اینکه نامه رو ببرین پیش کلانتر Bowerstone و ادامه ماجرا.یا اینکه میتونید دعوت شهردار رو قبول کنین و براش کادو بگیرید.از همون مغازه ی Bawerstone North قسمت هدیه ها یک رز مشکی براش بگیرید و ادامه بدید تا باهاش ازدواج کنید.

dantemaximum

کاربر سایت
Nov 18, 2009
309
من در یک جزیره که بعد از اینکه غول سنگی را شکست دادی به یک منطقه میرسی که باید وارد جایی بشی که درش شکل صورت داره و بهم میگه اسم را پیدا کن و راهنمایی میکنه در temple of avo یک شخص هست که اسم را میتونی پیدا کنی ، من به اون مقبره میرم و دو نفر ایستادند وبا هاشون صحبت کردم و یک ظرف وسط مقبره که داخلش سکه ریخته شده و حالا نمیدونم باید چکار کنم ، پول هم تا 1500 ریختم ولی اتفاقی نیفتاده لطفا راهنمایی کنید ؟ راستی چطوری میشه شمشیری که بالای تپه هست را از جا درآورد ؟

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
من در یک جزیره که بعد از اینکه غول سنگی را شکست دادی به یک منطقه میرسی که باید وارد جایی بشی که درش شکل صورت داره و بهم میگه اسم را پیدا کن و راهنمایی میکنه در temple of avo یک شخص هست که اسم را میتونی پیدا کنی ، من به اون مقبره میرم و دو نفر ایستادند وبا هاشون صحبت کردم و یک ظرف وسط مقبره که داخلش سکه ریخته شده و حالا نمیدونم باید چکار کنم ، پول هم تا 1500 ریختم ولی اتفاقی نیفتاده لطفا راهنمایی کنید ؟ راستی چطوری میشه شمشیری که بالای تپه هست را از جا درآورد ؟
باید برین به سنگ هایی که در همون منطقه ی در سنگی هستن ضربه بزنید و اسم در رو اسپل کنین تا باز بشه.اسم در هم HITS هست,به ترتیب به سنگهایی که این کلمه رو اسپل میکنن ضربه بزنین در باز میشه.
اون مقبره هم مثل همون مقبره ایه که آدم میبردین توش با این تفاوت این مقبره به خوب بودنتون کمک میکنه و اون یکی به شیطانی شدنتون.
برای در اوردن شمشیر باید لول health,stamina,toughness سه لول از دفه اولی که سعی میکنین شمشیر رو بیرون بکشین بیشتر شده باشه یا ساده تر, این سه رو تا اخر اپگرید کنین.
خود بازی کامل توضیح میده چکار باید بکنین,به دیالوگا و ماموریتی که بهتون میده توجه کنین.

dantemaximum

کاربر سایت
Nov 18, 2009
309
سلام یه چند تا سوال دارم ، می خواستم ببینم چطوری باید این نامه هایی که اسمشون treasure clue هست را محلشون پیدا کنیم ؟ و این کتابها و نوشته هایی که پیدا یا خریداری میکنیم بدرد چه کاری میخوره ؟ چطوری باید تو بازی آریشگری انجام داد ؟

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
سلام یه چند تا سوال دارم ، می خواستم ببینم چطوری باید این نامه هایی که اسمشون treasure clue هست را محلشون پیدا کنیم ؟ و این کتابها و نوشته هایی که پیدا یا خریداری میکنیم بدرد چه کاری میخوره ؟ چطوری باید تو بازی آریشگری انجام داد ؟
سلام
1-همه ی نقشه ها رو پیدا کردین؟نقشه ها رو با انجام ماموریتها بدست میارین(مثلا شرکت در مسابقه تیر اندازی knothole glade و اول شدن و...).ولی اگر همه رو پیدا نکردین محلش توی orchard farmه بین کاه هایی که کنار دیوار استبل قرار دارن,برید اونجا و بیل رو انتخاب کنین و بکنین(به صورت دستی باید این کار رو انجام بدین,خودش نشونه بیل رو نمیاره)اینجوری frying pan رو بدست میارین که اگه باهاش یه نفر رو بزنین اچیومنت میده.
2-کتابها رو میتونین برید به مدرسه ی توی bowerstone اهدا کنین,باید موقعی ای برین که مدرسه باز باشه و با معلم صحبت کنین و کتاب رو بهش بدین تا تدریس کنه.25 تا کتاب رو اهدا کنین اچیومنت داره.
3-برای آرایشگری یا خالکوبی کارت هایی که پیدا میکنین رو ببرین پیش آرایشگر براتون همونجوری ارایشتون میکنه,یک ارایشگر توی bowerstone هست(باید روز برید تا باز باشن) و یک مغازه ی خالکوبی هم توی knothole gladeه.

dantemaximum

کاربر سایت
Nov 18, 2009
309
من تو یکی از مراحل جانبی که اسمش CHAPEL OF SKORM مشکل پیدا کردم من الان 10 نفر آدم به این مقبره آوردم و قربانی کردم ولی ماموریت تکمیل نشد لطفا راهنمایی کنید

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
من تو یکی از مراحل جانبی که اسمش CHAPEL OF SKORM مشکل پیدا کردم من الان 10 نفر آدم به این مقبره آوردم و قربانی کردم ولی ماموریت تکمیل نشد لطفا راهنمایی کنید
این ماموریت رو لازم نیست کامل کنین,فقط اگر بتونین یک نفر قربانی کنین که 400 پوینت شیطانی بگیرید اون وقت یک شمشیر لجندری بهتون میده.
برای گرفتن 400 پوینت هم باید یک آدم بد (آدمای عادی این مقدار رو نمیدن)رو نیمه شب ببرین و قربانی کنین.

ClaP TraP

کاربر سایت
Oct 5, 2014
458
نام
علی
کدوم روح؟
بیل رو میتونین از فروشنده ها بخرین,فکر کنم فروشنده ی oakvale داشته باشتش.

مرسی پیدا کردم.
همون روحی که زنش کنار ساحل منتظره تا بیاد بعد روحه میگه برو از زیر زمین یه امانتی رو بده به زنم و...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر