Fable Anniversary

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,882
Fable_1.png

خوب ساعاتی پیش نسخه HD این عنوان هم تایید شد و قطعا برای فن ها و همین طور کسایی که قبلا رفتن این عنوان رو در زمان خودش یا به خصوص کسایی که هنوز بازی نکردن :D فوق العاده ارزشمنده
هنوز تاریخ ریلیز مشخص نشده و احتمالا تو کنفرانس مایکروسافت در E3 خبرهای بیشتری ازش خواهیم دید​

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,381
عکس باکس ارت ارور میده میگم حالا که باکس ارت داره یعنی این که حتما رو دیسک هم عرضه میشه؟ عکس های بازی رو هم دیدم بازی از اون remaster معمولیا نیست که فقط رزولویشن و کیفیت تصویر رو بهتر کرده باشن خیلی بازی گرافیکش مدرن تر شده یه چیزی مثل همون کاری که micro با halo 1 کرد انگار داشتی عکس های fable 2 رو می دیدی .

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
...
تغییران این نسخه:
رابطه کاربری بهبود یافته کم شدن زمان لودینگ. کنترل بهتر سیستم ذخیره سازی خوب و جدید در این نسخه تصاویر بصری خوب برای کنسول xbox 360 . هماهنگ با SmartGlass و دارای leaderboards برای chicken punting به همراه ساپورت از Achievements و دارای بسته الحاقی Lost Chapters
گرافیک ارتقا یافته و کیفیت صدای خوب.

بازی تعطیلات امسال برای Xbox 360 عرضه میشود

آخرین ویرایش:

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
Ted Timmins سر طراح بازی گفت:"
ما واقعا خوشحال هستیم که Fable را برای Xbox 360 می‌سازیم. طرفداران Fable از ما درخواست کردند این بازی را HD‌ کنیم، پس ما هم به آنان Fable Anniversary را هدیه می‌دهیم و می‌خواهیم هم طرفداران جدید بازی و هم طرفداران قدیمی تجربه متفاوتی از این فرنچیز در این Fable داشته باشند."

آخرین ویرایش:

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
برای انجام نسخه سوم اینقدر اذیت شدم که اصلا از بازی بدم اومد.
امیدوارم بتونم این نسخه رو بدون مشکل انجام بدم.

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,427
نام
علی
من عاشق فیبلم مخصوصا fable 3 خیلی باهاش حال کردم :lovestruck::lovestruck::lovestruck::lovestruck: خداکنه این دفعه هم مثل بازی های قبلیش فانتزی و جالب باشه.

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
3u7hR.jpg

من عاشق فیبلم مخصوصا fable 3 خیلی باهاش حال کردم :lovestruck::lovestruck::lovestruck::lovestruck: خداکنه این دفعه هم مثل بازی های قبلیش فانتزی و جالب باشه.
این ریمیک اولین شمارست پس مسلما مثل شماره های قبلیه چون شماره های قبلی مثل این بودن :D
اینو بازی نکردی که میگی فیبل3 وگرنه فیبل3 ضعیفترین شمارست :D

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر