F.3.A.R. | PC

500xfear3.jpg

Developer: Day 1 Studios
Publisher:Warner Bros. Interactive Entertainment
Genre: Modern First-Person Shooter
Platforms: PC/PS3/Xbox 360
Release Date: TBA​

بالاخره پس از شایعات منتشر شده در مدت اخیر Warner Bros. Interactive Entertainment
صاحب امتیاز این عنوان با پخش یک تیزر واقعا عجیب در دست ساخت بودن شماره ی سوم از عنوان فوق محبوب F.EA.R. را بزای سه پلاتفورم PS3 ,XBOX360 و رایانه های شخصی تایید کرد.
نکته ی جالب و کمی نگران کننده در این مورد دخالت نداشتن استودیوی Monolith خالق این عنوان در مراحل ساخت شماره ی 3 است و Warner Bros. Interactive Entertainment کار ساخت بازی را به استودیوی Day 1 Studios واگذار کرده است.
نکته ی بسیار جالب توجه در باره ی بازی قابلیت بازی کردن بخش داستانی به صورتco-op است.
با حضور دوبرادر ماورایی بازی یعنی Paxton fettel و point man !!! امری که مطمئنا شرایط جالب داستانی ای را رقم خواهد زد.نجات آلمای حامله از بیمارستان توسط دو پسر نابغه اش مطمئنا شما را برای فهمیدن قضیه بسیار تشنه خواهد کرد....
نکته ی جالب حضور کارگردان مطرح هالیوودی John Carpenter و همچنین نویسنده ی مطرح Steve Niles در تیم ساخت بازی است که مسئولیت نوشتن داستان و کارگردانی cut-scense های بازی را بر عهده دارند.

آقای Denny Thorley موسس و رئیس استودیوی Day 1 درباره ی بازی می گوید:
"طرفداران باید منتظر co-op فوق العاده تاثیر گذار ،
سیستم کاور گیری جدید و یک دنیا ترس برای
F.3.A.R باشند."

قرار است اولین اطلاعات بازی در ماه می فاش شود.

BLOOD RUNS DEEP
F.E.A.R. RUNS DEEPER

لینک تیزر

robertofantasy

کاربر سایت
Sep 25, 2006
158
نه به عنوان يك دوست ..
بلكه به عنوان يك گيمر بهت دستور موكد ميدم كه شماره اول رو بازي كني !! :d
تجربه ي باور نكردنيه ... هنوزم براي هيچ گيمري تكرار نشده از نظر گرافيك (زمان خودش و تا حدودي همين حالا)، تخريب پذيري (هم زمان خودش هم تا حدودي الان)
هوش مصنوعي: به جرات ميتونم بگم هيچ رقيبي براش وجود نداره در زمينه ي AI
گيم پلي: كم نظير ...
ترس ..... بي نظير ...
حتما بازي كن ..
شماره اول و دوتا اسكسپنشن هاش رو :x

در ضمینه هوش مصنوعی صدرصد موافقم

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,989
نام
احمد
سلام...

دوستان یه چنتا عکس از گیم پلی میزارید

من فقط نسخه اولو بازی کردم یه صحنش خیلی باحال بود همونی که اول بازی داشتیم میرفتیم یکی اومد زدمون خیلی باحال بود
اون موقع هایی هم که نقشه و نشانه وhud گلا همه چی یه طوری میشد(میلرزید) بعد اون دختره از یه سمتی میومد خا...یه میکردم:d

mehran gamer

کاربر سایت
Feb 6, 2011
69
من تو مرحله 4 دشمنا رو که میکشم باید یه روباط بیاد اما نمیاد هیچ اتفاقی هم نمیفته.دوستان میگن مشکل از کرک هست.بچه ها لطف کنید اگه کرک رو دارید برام میل کنید و راهشو هم بهم یاد بدید در ضمن ویندوز من سون هست.مرسی از همگی
dead.space_ps3@yahoo.com

Tochini

کاربر سایت
Jun 16, 2009
122
من تو مرحله 4 دشمنا رو که میکشم باید یه روباط بیاد اما نمیاد هیچ اتفاقی هم نمیفته.دوستان میگن مشکل از کرک هست.بچه ها لطف کنید اگه کرک رو دارید برام میل کنید و راهشو هم بهم یاد بدید در ضمن ویندوز من سون هست.مرسی از همگی
dead.space_ps3@yahoo.com

اینی که من دارم اینه :
http://parsaspace.com/files/8460094884/?c=892

milad_joooooon

کاربر سایت
Jan 15, 2011
2
سلام. چطور میشه با دسته این بازی رو انجام داد؟ دسته من دوبل یو اس بی و ویندوز ایکس پس و سون بازی رو هم بدون کرک اجرا میکنم و فایل های استیم هم داره. خیلی از ورژن های xinput x360 رو امتحان کردم با اسم های مختلف فقط در حالت نام فایل x-3 در شروع بازی صدای بیپ میده ولی خیلی از دکمه ها درست کار نمیکنه و بازیکن اصلا تکون نمیخوره. لطفا یه ورژن از x360 emulator که با این بازی همخونی داره رو برام بذارین

F3AR

کاربر سایت
Jul 30, 2011
12
شما فکر می کنید اسم FEAR سزاوار بازی است. به نظر من نیست چون اصلا وحشتناک نیست.:-$

ترسناک نیست ولی یه سری هیجاناتی تو گیم پلیش هست که من خیلی حال میکنم ، کلا کشتن دشمن تو این بازی خیلی حال میده ، تکه تکه شدن اونا یا غیره.... حتی بعضی بازیهای دیگه با این همه ادعا این حسو به آدم نمیدند ، نسخه یکش خیلی تو اون زمان عالی بود ، فقط تو نسخه 3 انتظار داشتم فیزیک بره بالاتر با گرافیک بهتر :((

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر