F.3.A.R. | PC

500xfear3.jpg

Developer: Day 1 Studios
Publisher:Warner Bros. Interactive Entertainment
Genre: Modern First-Person Shooter
Platforms: PC/PS3/Xbox 360
Release Date: TBA​

بالاخره پس از شایعات منتشر شده در مدت اخیر Warner Bros. Interactive Entertainment
صاحب امتیاز این عنوان با پخش یک تیزر واقعا عجیب در دست ساخت بودن شماره ی سوم از عنوان فوق محبوب F.EA.R. را بزای سه پلاتفورم PS3 ,XBOX360 و رایانه های شخصی تایید کرد.
نکته ی جالب و کمی نگران کننده در این مورد دخالت نداشتن استودیوی Monolith خالق این عنوان در مراحل ساخت شماره ی 3 است و Warner Bros. Interactive Entertainment کار ساخت بازی را به استودیوی Day 1 Studios واگذار کرده است.
نکته ی بسیار جالب توجه در باره ی بازی قابلیت بازی کردن بخش داستانی به صورتco-op است.
با حضور دوبرادر ماورایی بازی یعنی Paxton fettel و point man !!! امری که مطمئنا شرایط جالب داستانی ای را رقم خواهد زد.نجات آلمای حامله از بیمارستان توسط دو پسر نابغه اش مطمئنا شما را برای فهمیدن قضیه بسیار تشنه خواهد کرد....
نکته ی جالب حضور کارگردان مطرح هالیوودی John Carpenter و همچنین نویسنده ی مطرح Steve Niles در تیم ساخت بازی است که مسئولیت نوشتن داستان و کارگردانی cut-scense های بازی را بر عهده دارند.

آقای Denny Thorley موسس و رئیس استودیوی Day 1 درباره ی بازی می گوید:
"طرفداران باید منتظر co-op فوق العاده تاثیر گذار ،
سیستم کاور گیری جدید و یک دنیا ترس برای
F.3.A.R باشند."

قرار است اولین اطلاعات بازی در ماه می فاش شود.

BLOOD RUNS DEEP
F.E.A.R. RUNS DEEPER

لینک تیزر

WANTED93

کاربر سایت
Jun 22, 2011
20
اقا من نفهميدم تو لول 1 موندم:d
در اولي كه با لغت باز مي كنه در دومي چطوري باز كنم من شانسي باز كردم كلا در چطوري وا مي شه؟
بعدشم دوست عزيز مال منم بازي خيلي سخته مي شه بگي چطوري درست كردي؟

varparide2

کاربر سایت
Jul 8, 2011
2
تو اون مرحله از اون در‌ها زیاده. یکیش اینجوریه که بعد اینکه همه رو کشتی‌ اونجا ۲ تا سرباز درو میشکونن میان تو، تو اون یکیم یک ربات مید تو. مطمئن باش که همه دشمن هارو کشتی:d‌
تفنگت ۹۹ تا گلوله می‌خوره؟:d:d
ممنون عزیزم
اینجوری که شما میگی پس بازیه من مشکل داره یه لینک کرک بازیو میشه بهم بدین

m6788

کاربر سایت
May 29, 2009
331
نام
ام ام
دوستان این بازی چند تا interval داره کلا ؟
هفت یا هشت آخرش میره تو داستان درست معلوم نمیشه
در اولي كه با لغت باز مي كنه در دومي چطوري باز كنم من شانسي باز كردم كلا در چطوري وا مي شه؟
باید دکمه E رو نگه داری یا میل اتک کنی با دکمه سوم موس

در کل بازی قشنگیه ولی بعضی جاهاش اعصاب خوردکنه!یه بازی ساز حرفه ای هیچ وقت برای شما قسمتی رو نمیذاره که برای آشنا شدن با اون قسمت بهاش مرگ باشه که تو این بازی فتوفراوونه

mrbahram

کاربر سایت
May 3, 2008
433
sسلام دوستان یکم دیر ولی منم بازی کردمش بازی خوبیه واقعا افکت های ترسش فوقالعادست داستان و جوشم که برگشته به شماره یک (مرحله یک خوب نبود ولی بعدش خیلی تفاوت داره) تنها ایراد به نظر من تکسچرها اصلا خوب نیست اگه این شرکت موتور گرافیکی جدید ارائه بده واقعا تو این سبک یکه...

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
خب من سه تا اينتروال پيش رفتم !!
اصلا تم ترس نداره بازي !!
برعكس خيلي هم خنده داره !! :d
ولي اشكن بازي عاليـــه !
من خيلي پسنديدم !!
هوش مصنوعي تنها شباهتش به نسخه ي اول صبحت هاي دشمناست !!
بطور مثال خيلي واضح براي همديگه توضيح ميدن كه مثلا: وارد سلول A شد ..
رفت روي ميز فلزي ...
رفت پشت اون ديوار !!
و ....
با اين قسمتش خيلي حال كردم و وقتي بهشون صدمه ميزني خيلي جالب حرف ميزنن و ريكشن نشون ميدن !!
اما در عمل خنگ هستن (برعكس شماره اول)
گرافيك بازي هم جالبه !! حس ميكنم كال او ديوتي بازي ميكنم :d
در كل خوشم اومد راضي شدم از ش

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
تمومش كردم !!
ديروز خريده بودمش كه !! :d
-----------------------------------
بازي اكشن خوبي بود، اما اصلا Fear خوبي نبود !!
اخرشم اصلا نفهميدم چطوري تموم شد :-/

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
من که بعضی جاهاش ترسیدم(شاید بخاطر این باشه که فقط دوتا بازی ترسناک تا حالا بازی کردم)
اما قشنگ بود
نه به عنوان يك دوست ..
بلكه به عنوان يك گيمر بهت دستور موكد ميدم كه شماره اول رو بازي كني !! :d
تجربه ي باور نكردنيه ... هنوزم براي هيچ گيمري تكرار نشده از نظر گرافيك (زمان خودش و تا حدودي همين حالا)، تخريب پذيري (هم زمان خودش هم تا حدودي الان)
هوش مصنوعي: به جرات ميتونم بگم هيچ رقيبي براش وجود نداره در زمينه ي AI
گيم پلي: كم نظير ...
ترس ..... بي نظير ...
حتما بازي كن ..
شماره اول و دوتا اسكسپنشن هاش رو :x

apadana.1001

کاربر سایت
Sep 2, 2007
96
نام
محسن
ای خدااااا
یادش بخیر . فکر کنم پارسال بود . 1 تاپیک برای همین بازی زده بودن و ملت میومدن و نظر میدادن .
که آره ، بازی خیلی مزخرفه !!!! ، گرافیکش زاقارته !!!! ، اصلا نمیخرمشش:| !!!! و ....
جالب اینجاست . اون موقع اومدم 1 پست دادم که فکر کنم به خیلی ها برخورد و راپورت دادن و مدیران هم زحمت کشیدن و پاکش کردن .
خوشحالم که میبینم درست حدس زدم . همیشه همینجوری بوده .
حالا خوشتون اومد از بازی یا نه ؟؟؟
راضی هستید از پولی که به بازی دادید ( 5 یا 6 تومن رو میگم ) ؟؟؟

Tochini

کاربر سایت
Jun 16, 2009
122
ای خدااااا
یادش بخیر . فکر کنم پارسال بود . 1 تاپیک برای همین بازی زده بودن و ملت میومدن و نظر میدادن .
که آره ، بازی خیلی مزخرفه !!!! ، گرافیکش زاقارته !!!! ، اصلا نمیخرمشش:| !!!! و ....
جالب اینجاست . اون موقع اومدم 1 پست دادم که فکر کنم به خیلی ها برخورد و راپورت دادن و مدیران هم زحمت کشیدن و پاکش کردن .
خوشحالم که میبینم درست حدس زدم . همیشه همینجوری بوده .
حالا خوشتون اومد از بازی یا نه ؟؟؟
راضی هستید از پولی که به بازی دادید ( 5 یا 6 تومن رو میگم ) ؟؟؟
نه!

واقعا همون زاقارته
همش باید یه مشت آدم بکشی...هیچ ابتکار هیجانی تا حالا ندیدم توش به جز قسمتی که یه ربات میاد بهت شلیک میکنه مثل اونی که تو robocop بود!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر