Euro Truck Simulator 2 | PC

backg.png

سرتاسر اروپا را سفر کنید ، شما بعنوان یک راننده کامیون محموله های مهمی را در مسافت های طولانی جا به جا میکنید ! با گذشتن از شهر های بسیار مثل انگلیس ، بلژیک،ایتالیا،هلند ،لهستان و بسیاری شهرهای دیگر .

با مهارت و سرعت میتوانید محدودیت ها را کنار بزنید .

عنوان : Euro Truck Simulator 2
استدیو سازنده : SCS Software
ناشر : Excalibur Publishing
سبک : شبیه ساز رانندگی کامیون
پلتفرم : PC
تاریخ انتشار : 2012/10/19
رده سنی : 3+

سیستم مورد نیاز :

Minimum System Requirement

Windows XP/Vista/7, Dual core CPU 2.4 GHz
2GB RAM, graphics card with 256 MB memory
(GeForce 7600 GT-class equivalent or better)

Recommended System Requirement

Windows 7, Dual core CPU 3.0 GHz
4GB RAM, graphics card with 1024 MB memory
(GeFOrce GTS 450-class equivalent or better)

Euro Truck Simulator 2 نسخه دوم بازی Euro Truck Simulator است که به جرات میتوان گفت نسخه دوم این بازی بهترین شبیه ساز کامیون است که تا به امروز ساخته شده همانطور که استدیو سازنده بازی از این بازی بعنوان بهترین بازی 15 سال سابقه کاری خود یاد کرده . شما در این بازی بعنوان یک راننده کامیون می توانید برای کمپانی های مختلفی بار جا به جا کنید درآمد کسب کنید و سپس خود تصمیم به تاسیس کمپانی بگیرید و راننده استخدام کنید ، گاراژ بخرید و لول خود را بالا ببرید تا شرکت های بیشتری بار های خود را به شما بسپارند.
سازنده ها سعی کرده اند تا کامیون ها هر چه بیشتر به واقعیت و مدل های واقعی خود نزدیک شوند ، نقشه بازی هم سعی شده تا شامل محیط ها و شهر ها و جاده های واقعی باشد . گرافیک ، فیزیک ، نور پردازی ، سایه زنی ، صداگذاری بازی هم نسبت به نسخه های قبل پیشرفت بسیار چشمگیری داشته .محیط اطراف و طبیعت بسیار متنوع و واقعیست که شامل رودخانه ها ، کوه ها ، گردنه ها ،جنگل ها ، دریاچه ها دشت ها و مزارع می باشد.
این تنوع محدود به محیط نیست بلکه شامل شهر ها و کامیون ها و تریلرها نیز میشود ، درضمن تریلر های دوبل نیز به بازی اضافه شده اند .
کامیون های بازی شامل :
Renault Magnum
Renault Premium
Mercedes Benz Actros
Man TGX
Iveco
Daf XF
Scania
Volvo FH16

می باشد که تا کنون سه برند Scania , Renault و Man لایسنس شده اند .
بازی دارای بیش از 60 شهر مختلف اروپا ست . کیلومتر ها جاده های اصلی و فرعی که محیط بسیار گسترده ای را برای کاربر فراهم می نماید .
سیستم ترافیک از قبل بهتر شده علائم رانندگی دقیق تر طراحی شده اند ، برای استراحت نیازی نیست به محل مخصوصی رفت و بلافاصله بعد از خسته شدن راننده می توان کنار جاده توقف و استراحت کرد .
چرخه زمان همراه با نور پردازی عالی و ترکیب چرخه آب و هوا باعث می شود بازی هر چه بیشتر به واقعیت نزدیک شود که این یکی دیگر از ویژگی های این بازی است .
شخصی سازی کامیون ویژگی دیگری هست که به بازی اضافه شده و شما می توانید گارد ، چراغ و چراغ های گردان ، بوق ، اگزوز ، آیینه ها ، چرخ ها ، رنگ و طرح های مختلفی برای کامیون خود انتخاب کنید ، کامیون خود را بصورت تخصصی ارتقاء بدهید که در نوع خود یک نوآوری نیز محسوب میشود.
کامیون ها این قابلیت را دارند تا مجهز به سیستم gps شوند تا نیازی نباشد مدام به نقشه بازی نگاه کنید همچنین سیستم راهنمای مسیر Route Advisor نیز به شما در پیدا کردن مسیر کمک میکند .
در مجموع این بازی را می توان بهترین شبیه ساز کامیون دانست که تا به امروز ساخته شده .
ویژکی های بازی بصورت خلاصه :
گرافیک و فیزیک عالی به نسبت حجم بازی
قابلیت Deep of Field و HDR
تنوع کامیون تریلر جاده ها شهر ها و محیط اطراف
شخصی سازی و ارتقاء کامیون
کیلومتر ها جاده های واقعی
وجود جاده های فرعی
چرخه زمان و آب و هوا
پخش آهنگ های دلخواه در حین بازی
تنظیم تور چراغ ها
تنظیم آیینه ها

و .......

سایت رسمی بازی :

Euro Truck Simulator 2

وبلاگ استدیو سازنده :

blog.scssoft.com

منبع SCS Software و یکمی خودم

تصاویری از بازی :

زمان و شرایط جوی مختلف :

نقشه بازی (گفته شده بعد از انشار بازی آپدیت هایی برای بازی منتشر خواهد شد که احتمالا بزرگ تر شدن نقشه را هم شامل می شود ):

در ضمن من اولین باری هست که تاپیک ایجاد میکنم پس اگه کم و کسری بود به بزرگواری خودتون ببخشید .

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy
خب خسته نباشید میگم به خودم . اولین کار که حمل لوله های فلزی بود و 362 یورو دستمزد داشت رو با ضرر 730 یورو به پایان رسوندم . :d

یه 400 یورو ناقابل هم باید از چیب بدم شرکت واسه 16 درصد خسارتی که به این کامیون خوشرکاب زدم :d . دو تا بار دیگه این مدلی جابجا کنم ، اخراج و باید برم بنایی :d

آخرین ویرایش:
دوستان وقتی کامیون چپ میکنه وسط جاده ولم میکنن باید چیکار کنم؟؟؟:d

از روی GPS شماره خدمات رو بگیر با یک هزینه بالا درستش می کنند، فقط دکمشو یادم نیست.

---------- نوشته در 07:30 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:29 PM ارسال شده بود ----------

اگر منظورت مودهاست باید بریزیC:\Users\MY\Documents\Euro Truck Simulator 2\mod
اگر pach بازی رو میگی خودش نصب میکنه توی فولدر بازی
این مودها کجا میشه ازش استفاده کرد؟

DAF XF هم به جمع سه برند لایسنس شده بازی پیوست . طبق اون چیزی که وبلاگ scs نوشته daf هم لایسنس شده و با یک آپدیت به بازی اضافه خواهد شد البته واسه من با mod خیلی وقته لایسنس شده ولی اینجوری رسما لایسنس میشه:d .
ناگفته نماند این آپدیت شامل بهبود و تغییر در نقشه ، هوش مصنوعی ، فیزیک ، نور و زبان بازی هم میشه . به گفته خودشون آپدیت در حال تست شدن هست و هنوز تاریخ واسه عرضه آپدیت اعلام نشده .
ولی خب در حال حاضر بزرگترین مشکل ما کرک بازی هست که اصلا کرکی وجود نداره و فقط یه سه چهار تا شماره سریال هست که اونا هم بازی در میارن یه بار قبول میکنه یه بار قبول نمیکنه وسط بازی esc میزنی میگه اکتیو کن بار میخوای ورداری میگه اکتیو کن و ... البته به هر شکلی هست میشه بازی کرد ولی با مشکل .

---------- نوشته در 11:06 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:02 AM ارسال شده بود ----------

خب خسته نباشید میگم به خودم . اولین کار که حمل لوله های فلزی بود و 362 یورو دستمزد داشت رو با ضرر 730 یورو به پایان رسوندم . :d

یه 400 یورو ناقابل هم باید از چیب بدم شرکت واسه 16 درصد خسارتی که به این کامیون خوشرکاب زدم :d . دو تا بار دیگه این مدلی جابجا کنم ، اخراج و باید برم بنایی :d

شما یه کاری کن یه وام 100 تایی بگیر و کامیون واسه خودت بخر بعد شروع کن کار کردن یه کم که بار ببری از طرف بانک یه پیشنهاد وام 400 تایی بهت میشه اونم بگیر و یه کامیون دیگه بخر و راننده استخدام کن البته قبل اینا باید گاراژت رو آپگرید کنی !
اینجوری شاید لازم نباشه بری بنایی :d

---------- نوشته در 11:11 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:06 AM ارسال شده بود ----------

از روی GPS شماره خدمات رو بگیر با یک هزینه بالا درستش می کنند، فقط دکمشو یادم نیست.

---------- نوشته در 07:30 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:29 PM ارسال شده بود ----------

این مودها کجا میشه ازش استفاده کرد؟

mod ها رو که بریزی تو اون مسیری که دوستمون گفت یعنی که داری ازشون استفاده میکنی دیگه . میدونی کاربردشون تو بازی متفاوته بعضی هاش به عینه دیده میشن بعضی هاشون هم زیاد به چشم نمیان .
مثلا مود لوگوی واقعی کامیون ها فقط همون آرم و لوگوی کامیون رو عوض میکنه ، مود کمپانی های واقعی تابلو های سردر کمپانی ها و اسمشون و شکل تریلرهارو عوض میکنه .

---------- نوشته در 11:13 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:11 AM ارسال شده بود ----------

دوستان وقتی کامیون چپ میکنه وسط جاده ولم میکنن باید چیکار کنم؟؟؟:d

شما F7 رو بزن و بعد enter به نزدیکترین تعمیرگاه انتقال داده میشین .

ممنون حامد . اره ، حیف که بازی درست کرک نشده و گروه هایی مثل اسکیدرو هم محل نمیدن که این بازی زیبا رو کرک کنند ! از طرفی بازی روی استیم هم ارائه نشده و خود استودیو از کاربرها خواسته رای بدن که بازی به استیم اضافه بشه .

دوستان چرا وقتی داخل کابین راننده هستی صداهای بیرون اصلا به گوش نمیرسه و خیلی خیلی کمه ( صدای رعد و برق . صدای ماشینهاو . . .) شیشه ماشین پایین نمیاد؟ یا این مشکل صدا برای منه؟

سلام به همه ! یادش به خیر اون موقع ها King Of the Road بازی میکردیم .. بعدش 18 چرخ ها اومد و ..

میخواستم یک فروشگاه ماشینای بنز معرفی کنین !

سیوم رو آپ کردم حال کنین :d ( رنک 39 :d ) : profile.rar

راستی من هر وقت تو بازی ESC رو میزنم سریال میخواد :(( میگه دموت تموم شده :|

ممنون میشم یکی کرکشو آپ کنه :d

---------- نوشته در 07:15 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:15 PM ارسال شده بود ----------

دوستان چرا وقتی داخل کابین راننده هستی صداهای بیرون اصلا به گوش نمیرسه و خیلی خیلی کمه ( صدای رعد و برق . صدای ماشینهاو . . .) شیشه ماشین پایین نمیاد؟ یا این مشکل صدا برای منه؟
نه ! تو تریلی هم سوار بشی همینطوریه :d شیشه ها پایین بالا نمیره ! اما آینه هارو میتونی دستکاری کنی ..

دوستانی که با سریال مشکل دارند و گاه و بیگاه اعلام دمو و ... میگیرن, احتمالا با فایروال جلوی اتصال بازی رو به اینترنت نگرفتن وگرنه من خودم ساعتها بازی کردم و هیچ مشکلی نداشتم و بازی با همون سریالها کامله کامله.

دوستان دقيقا بايد تو بازي چي كار كني؟ يه قسمت داره نوشته كوييك جاب ، كل بازي بايد اين كار ها رو انجام بدي؟
يه كم از گيم پليش خوب نيست. گرافيكش رو مي تونستن بهتر كنن. در كل خوب بود. من فكر مي كردم خيلي بهتره.

واسه همه اینطوریه تو نسخه های قبل هم همین طور بوده یکم صدای اسپیکرت رو ببر بالا . شیشه هم نمیاد پایین ولی میتونی سرت رو از تو شیشه ببری بیرون :d

---------- نوشته در 01:41 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:31 PM ارسال شده بود ----------

سلام به همه ! یادش به خیر اون موقع ها King Of the Road بازی میکردیم .. بعدش 18 چرخ ها اومد و ..

میخواستم یک فروشگاه ماشینای بنز معرفی کنین !

سیوم رو آپ کردم حال کنین :d ( رنک 39 :d ) : profile.rar

راستی من هر وقت تو بازی ESC رو میزنم سریال میخواد :(( میگه دموت تموم شده :|

ممنون میشم یکی کرکشو آپ کنه :d..

اینا رو تونستم پیدا کنم :

Aberdeen - Daf, Iveco
Birmingham - Volvo, Renault
Cardiff - Mercedes, Iveco
Edinburgh - Scania, Volvo
Felixtowe - Renault, Iveco
London - DAF, MAN, Volvo, Scania
Manchester - DAF, Renault, Mercedes, Scania
Newcastle - DAF, Mercedes
Plymouth - DAF, MAN

این مشکل همه هست و فعلا هم کرکی در کار نیست منم خودم هر بار که بازی میکنم مجبور میشم دو سه بار کد بدم بهش .

کار کردی رسیدی به لول 39 یا چیت زدی ؟:d

---------- نوشته در 01:45 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:41 PM ارسال شده بود ----------

دوستانی که با سریال مشکل دارند و گاه و بیگاه اعلام دمو و ... میگیرن, احتمالا با فایروال جلوی اتصال بازی رو به اینترنت نگرفتن وگرنه من خودم ساعتها بازی کردم و هیچ مشکلی نداشتم و بازی با همون سریالها کامله کامله.

فایروال هم کارگر نیست هم خودم هم یه سری دیگه از دوستان با این روش نتیجه نگرفتیم بازم کد میخواد . اون کد نخواستنش فکر میکنم واسه لول های پایینه (شروع بازی). چون دیشب با یه پروفایل با لول 1 هر چی Esc زدم تو بازی کد نخواست ولی تو پروفایل دیگه با اینکه لولم پایینه (11) دو بار که Esc زدم کد خواست .

---------- نوشته در 01:53 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:45 PM ارسال شده بود ----------

دوستان دقيقا بايد تو بازي چي كار كني؟ يه قسمت داره نوشته كوييك جاب ، كل بازي بايد اين كار ها رو انجام بدي؟
يه كم از گيم پليش خوب نيست. گرافيكش رو مي تونستن بهتر كنن. در كل خوب بود. من فكر مي كردم خيلي بهتره.

خب quick job یعنی تو راننده ای و خودت کامیون نداری و باید بعنوان یه راننده بار ببری ولی بعد که پول جمع کنی یا وام بگیری میتونی کامیون بخری ، گاراژ بخری ، راننده استخدام کنی و ..... ولی کلا هدف و گیم پلی بازی یه چیزه رانندگی با کامیون چون سبکش همینه و طرفدارای خاص خودش رو داره . الان تاپیک این بازی تو یه انجمن دیگه تعداد صفحاتش رسیده به 221 پس یعنی طرفدار زیاد داره .

اینا رو تونستم پیدا کنم :

Aberdeen - Daf, Iveco
Birmingham - Volvo, Renault
Cardiff - Mercedes, Iveco
Edinburgh - Scania, Volvo
Felixtowe - Renault, Iveco
London - DAF, MAN, Volvo, Scania
Manchester - DAF, Renault, Mercedes, Scania
Newcastle - DAF, Mercedes
Plymouth - DAF, MAN
کار کردی رسیدی به لول 39 یا چیت زدی ؟:d

من ؟؟ چیت ؟؟ :-" ( سیو داون کردم :d )

راستی اینا چرا به ایویکو میگن IVIDO :| ؟ باگ ـه :d ؟ بنز چیا داره ؟؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or