Euro Truck Simulator 2 | PC

backg.png

سرتاسر اروپا را سفر کنید ، شما بعنوان یک راننده کامیون محموله های مهمی را در مسافت های طولانی جا به جا میکنید ! با گذشتن از شهر های بسیار مثل انگلیس ، بلژیک،ایتالیا،هلند ،لهستان و بسیاری شهرهای دیگر .

با مهارت و سرعت میتوانید محدودیت ها را کنار بزنید .

عنوان : Euro Truck Simulator 2
استدیو سازنده : SCS Software
ناشر : Excalibur Publishing
سبک : شبیه ساز رانندگی کامیون
پلتفرم : PC
تاریخ انتشار : 2012/10/19
رده سنی : 3+

سیستم مورد نیاز :

Minimum System Requirement

Windows XP/Vista/7, Dual core CPU 2.4 GHz
2GB RAM, graphics card with 256 MB memory
(GeForce 7600 GT-class equivalent or better)

Recommended System Requirement

Windows 7, Dual core CPU 3.0 GHz
4GB RAM, graphics card with 1024 MB memory
(GeFOrce GTS 450-class equivalent or better)

Euro Truck Simulator 2 نسخه دوم بازی Euro Truck Simulator است که به جرات میتوان گفت نسخه دوم این بازی بهترین شبیه ساز کامیون است که تا به امروز ساخته شده همانطور که استدیو سازنده بازی از این بازی بعنوان بهترین بازی 15 سال سابقه کاری خود یاد کرده . شما در این بازی بعنوان یک راننده کامیون می توانید برای کمپانی های مختلفی بار جا به جا کنید درآمد کسب کنید و سپس خود تصمیم به تاسیس کمپانی بگیرید و راننده استخدام کنید ، گاراژ بخرید و لول خود را بالا ببرید تا شرکت های بیشتری بار های خود را به شما بسپارند.
سازنده ها سعی کرده اند تا کامیون ها هر چه بیشتر به واقعیت و مدل های واقعی خود نزدیک شوند ، نقشه بازی هم سعی شده تا شامل محیط ها و شهر ها و جاده های واقعی باشد . گرافیک ، فیزیک ، نور پردازی ، سایه زنی ، صداگذاری بازی هم نسبت به نسخه های قبل پیشرفت بسیار چشمگیری داشته .محیط اطراف و طبیعت بسیار متنوع و واقعیست که شامل رودخانه ها ، کوه ها ، گردنه ها ،جنگل ها ، دریاچه ها دشت ها و مزارع می باشد.
این تنوع محدود به محیط نیست بلکه شامل شهر ها و کامیون ها و تریلرها نیز میشود ، درضمن تریلر های دوبل نیز به بازی اضافه شده اند .
کامیون های بازی شامل :
Renault Magnum
Renault Premium
Mercedes Benz Actros
Man TGX
Iveco
Daf XF
Scania
Volvo FH16

می باشد که تا کنون سه برند Scania , Renault و Man لایسنس شده اند .
بازی دارای بیش از 60 شهر مختلف اروپا ست . کیلومتر ها جاده های اصلی و فرعی که محیط بسیار گسترده ای را برای کاربر فراهم می نماید .
سیستم ترافیک از قبل بهتر شده علائم رانندگی دقیق تر طراحی شده اند ، برای استراحت نیازی نیست به محل مخصوصی رفت و بلافاصله بعد از خسته شدن راننده می توان کنار جاده توقف و استراحت کرد .
چرخه زمان همراه با نور پردازی عالی و ترکیب چرخه آب و هوا باعث می شود بازی هر چه بیشتر به واقعیت نزدیک شود که این یکی دیگر از ویژگی های این بازی است .
شخصی سازی کامیون ویژگی دیگری هست که به بازی اضافه شده و شما می توانید گارد ، چراغ و چراغ های گردان ، بوق ، اگزوز ، آیینه ها ، چرخ ها ، رنگ و طرح های مختلفی برای کامیون خود انتخاب کنید ، کامیون خود را بصورت تخصصی ارتقاء بدهید که در نوع خود یک نوآوری نیز محسوب میشود.
کامیون ها این قابلیت را دارند تا مجهز به سیستم gps شوند تا نیازی نباشد مدام به نقشه بازی نگاه کنید همچنین سیستم راهنمای مسیر Route Advisor نیز به شما در پیدا کردن مسیر کمک میکند .
در مجموع این بازی را می توان بهترین شبیه ساز کامیون دانست که تا به امروز ساخته شده .
ویژکی های بازی بصورت خلاصه :
گرافیک و فیزیک عالی به نسبت حجم بازی
قابلیت Deep of Field و HDR
تنوع کامیون تریلر جاده ها شهر ها و محیط اطراف
شخصی سازی و ارتقاء کامیون
کیلومتر ها جاده های واقعی
وجود جاده های فرعی
چرخه زمان و آب و هوا
پخش آهنگ های دلخواه در حین بازی
تنظیم تور چراغ ها
تنظیم آیینه ها

و .......

سایت رسمی بازی :

Euro Truck Simulator 2

وبلاگ استدیو سازنده :

blog.scssoft.com

منبع SCS Software و یکمی خودم

تصاویری از بازی :

زمان و شرایط جوی مختلف :

نقشه بازی (گفته شده بعد از انشار بازی آپدیت هایی برای بازی منتشر خواهد شد که احتمالا بزرگ تر شدن نقشه را هم شامل می شود ):

در ضمن من اولین باری هست که تاپیک ایجاد میکنم پس اگه کم و کسری بود به بزرگواری خودتون ببخشید .

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy

hamedcenter

کاربر سایت
Jun 28, 2009
199
نام
سید حامد ترابی
تو وبلاگ scs یه متن بلند بالا گذاشتن که خلاصش اینه :
وقتی ما تو سپتامبر 2010 کارمون رو شروع کردیم فکر میکردیم کار روی یورو تراک یک سال طول بکشه . در طول این مدت تمام سیستم فیزیک رو کنار گذاشتیم و با سیستم جدید جایگزینش کردیم ،سیستم نور پردازی و سایه ها کاملا عوض شد ، موتر گرافیکی و 3 بعدی به روز استفاده کردیم ، سیستم تیونینگ برای شخصی سازی کامیون قرار دادیم ، مدل های کامیون ها و تریلر ها رو دوباره از نو طراحی کردیم ، کیفیت آیینه ها بهتر و قابل تنظیم شد ، هوش مصنوعی خودروها بهتر شد ، سیستم آب و هوا و روز و شب متنوع تر شد ، آسمان جدید و متحرک شده ، صداهای زیاد جدیدی ضبط شد ، نقشه بزرگی ساختیم پر از مکان های شگفت انگیز و .... در مورد دست اندرکاران پشت صحنه نوشته و اینکه هنوز رو این بازی کار خواهند کرد .

اینم آمار بازدید کنندهای وبلاگ scs تو دو سه سال اخیر که فکر کنم از 2010 به این طرف فقط به خاطر یورو تراک بازدید ها زیاد شده .

Nice_2000_R

کاربر سایت
Oct 17, 2012
5
نام
رسول
به سلام Hamed30 اینجایی؟
میگم راستی زدمودلر 2.2.6 رو امروز هم آپدیتش کردم.حتی T&T رو هم پشتیبانی نمیکنه چه برسه به ETS2!حالا کامیون ولوش رو خواستیم لایسنس کنیم با چی لایسنس کنیم؟جالبه: بازی های scs درصدی از فروش به خاطر اینه که قابلیت ادیت و مود گیری رو داره؛ حالا با ETS2 زدمودلر 3 هم بهتر فروش میکنه! چون این طور که معلومه فقط زدمودلر 3 میتونه ETS2 رو پشتیبانی کنه.تو سایت زدمودلر نوشته زدمودلر 3 از اکتبر فروشش آغاز میشه.
زدمودلر3 وای دانلودش کردم عالیه به 3D MAX میزنه وقتی میخواستم مدلی رو ایمپورت کنم آدرس فایل بیس نوشته بود scania truck simulator یعنی به احتمال زیاد یورو 2 رو هم پشتیبانی میکنه. فقط باید کرکش یا سریالش رو گیر بیارم که ایمپورت کنه. عالیه.

آخرین ویرایش:

hamedcenter

کاربر سایت
Jun 28, 2009
199
نام
سید حامد ترابی
قابل دانلود هست ولی روز ریلیز بازی 23 اکتبر هست یعنی 4 روز دیگر که احتمالا فردا نهایتا پس فردا لینک های بازی لیک بشن.

بازی همین الان روی سایت رسمی بازی قابل دانلود هست باحجم 518 مگ که خود سایت نوشته full version .

Euro Truck Simulator 2

فقط بازی تریال هست که نهایتا امشب یا فردا کرکش میاد .

---------- نوشته در 09:33 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:29 AM ارسال شده بود ----------

به سلام Hamed30 اینجایی؟
میگم راستی زدمودلر 2.2.6 رو امروز هم آپدیتش کردم.حتی T&T رو هم پشتیبانی نمیکنه چه برسه به ETS2!حالا کامیون ولوش رو خواستیم لایسنس کنیم با چی لایسنس کنیم؟جالبه: بازی های scs درصدی از فروش به خاطر اینه که قابلیت ادیت و مود گیری رو داره؛ حالا با ETS2 زدمودلر 3 هم بهتر فروش میکنه! چون این طور که معلومه فقط زدمودلر 3 میتونه ETS2 رو پشتیبانی کنه.تو سایت زدمودلر نوشته زدمودلر 3 از اکتبر فروشش آغاز میشه.
زدمودلر3 وای دانلودش کردم عالیه به 3D MAX میزنه وقتی میخواستم مدلی رو ایمپورت کنم آدرس فایل بیس نوشته بود scania truck simulator یعنی به احتمال زیاد یورو 2 رو هم پشتیبانی میکنه. فقط باید کرکش یا سریالش رو گیر بیارم که ایمپورت کنه. عالیه.

خوش اومدی .
خیلی وقته اینجا عضوم ولی فعالیتی نداشتم میخواستم یه تکونی به خودم بدم و دیدم اینجا هیچکی به فکر ets2 نیست گفتم تاپیکش رو بزنم تا دوستان فیضی ببرن از این بازی .
زدمودلر 3 !!! به به چه شود .

hamedcenter

کاربر سایت
Jun 28, 2009
199
نام
سید حامد ترابی
بازی در حالت دمو یا تریال خیلی محدودیت نداره البته فعلا ، خیلی داره به من حال میده . توصیه میکنم دانلودش کنید کرکش هم بزودی میاد .

hamedcenter

کاربر سایت
Jun 28, 2009
199
نام
سید حامد ترابی
همش 500 مگه؟:|

منم رو حجم بالای 2 گیگ حساب میکردم درسته حالا بعد از نصب میشه 1.5 گیگ ولی بازم به نظر من کمه ولی بازی خوبیه .

اگه بازی غیر فعال شد و کد واسه اکتیو خواست فعلا اینو استفاده کنید تا کرکش بیاد : یکی از دوستان تو تاپیک همین بازی تو یه انجمن دیگه گذاشته بودش .

THWYR-Y553Q-71V7H-L8KLL-4KFXE

nice_2000

کاربر سایت
Apr 15, 2011
539
نام
حسین
بازی کرک شد!

بازی توسط گروه SKIDROW کرک شده بهمراه آپدیت 1.1.1

اما ظاهرا زبانش روسیه. خیلی ها هم سوال کردن که چطور زبانش رو تغییر بدیم...

ویرایش:

نسخه Multi28 برای دانلود اومده که ظاهرا زبان English رو هم داره!
اما حرفی از اون آپدیت 1.1.1 نیست.
نسخه Multi7 هم اومد

مثل اینکه کرکی در کار نیست!
فقط این Serial رو دادن: 3342J-DYJF0-XEA3K-5J0YS-40UFY

1. بازی رو نصب کنید - لینک دانلود از سایت اصلی
2. آپدیت 1.1.1 رو نصب کنید - لینک دانلود از سایت اصلی
(اگر از سایت اصلی بازی رو دانلود کردید نیازی به آپدیت نیست)
3. از Serial بالا برای Active کردن بازی استفاده کنید.
4. بهتره قبل از هرکاری از طریق Firewall ارتباط بازی رو با اینترنت مسدود کنید!

خودم هنوز تست نکردم!
دوستان درصورتی که بازی براتون Active شد و بعد از مدتی احیانا مشکلی پیش اومد اطلاع بدید.

ویرایش 2:
گروه FiGHTCLUB هم بازی رو منتشر کرد.
باز هم فقط یک Serial دادن: 7KWDE-K9MV0-KFM10-ACJ2Q-HY9KZ

[LTR]

• Hazard warning indicators are working with engine off.
  • Improved vehicle maneuverability.
  • Improved HDR tonality.
  • Cruise control disables on any action of the driver.
  • Fixed sunshafts missing with MLAA enabled in some situations.
  • Dynamic force feedback disabled when the game is paused.
  • Truck license plate management corrected.
  • Missing money in UK variant of "lite" Route Advisor fixed.
  • Wrong dashboard cruise control symbols corrected.
  • Wrong handling of double click on certain UI elements fixed.
  • Missing AI traffic on some low-end setups fixed.
  • Missing load/save screenshots for long profile names fixed.
  • Random trailer disappearing after truck upgrade fixed.
  • Missing navigation route after truck upgrade fixed.
  • Parking bonus is awarded correctly.
  • Total job distance computation corrected.
  • Fixed sound bursts of the environment-placed sounds.
  • Parking brake stick animation updated after setting value.
  • Map: signs tweaking, AI speed tweaking on some problem spots.
  • Fixed Majestic windshield wipers.
[/LTR]

آخرین ویرایش:

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
من يه لينك ازش پيدا كردم كه حجمش 1.21 GB هست.
به نظرتون دانلود كنم يا نه؟
يه وقت از اين فايل هاي سركاري نباشه ؟
===============================
پ.ن : مثل اينكه سركاري بوده، خوب شد نذاشتم واسه دانلود#:-s

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
من هم بازی رو از سایت اصلی گرفتم و با سریالی که بالا هست Full شد. بازیش خیلی عالیه و کاملترین شبیه ساز رانندگی با کامیون هست. گرافیکش نسبت به بازیهای مشابه خیلی بهتر شده (البته به غیر از درختاش). اضافه شدن GPS هم خیلی عالیه. اولش که ماشین نداریم و کلی باید رانندگی کنیم تا پول خرید اولین کامیون جور بشه و بعدش خرید و آپگرید و لول آپ و ...

RAMB0o0

کاربر سایت
Mar 9, 2010
227
نام
سیدحسن
بازی بشدت داره حال میده بهترین شبیه سازی رو تو بازی اعمال کردن دمشون گرم از چراغ قرمزم رد میشی جریمه میشی ایول بابا

hamedcenter

کاربر سایت
Jun 28, 2009
199
نام
سید حامد ترابی
بازی بشدت داره حال میده بهترین شبیه سازی رو تو بازی اعمال کردن دمشون گرم از چراغ قرمزم رد میشی جریمه میشی ایول بابا

نه تنها چراغ قرمز که از جلو دوربین های کنترل سرعت هم که با سرعت غیر مجاز رد بشی جریمه میشه تصاذف کنی هم همین طور ، فقط جای یه ماشین گشت پلیس خالیه .
تو نسخه های قبلی مثل german truck سبقت میگرفتی جریمه میشدی البته تو یورو تراک امتحان نکردم ، هر جایی که باسرعت میرفتی جریمه میشدی و محدودیت سرعت همه جا داخل محدوده شهر 50 و بزرگراه ها 90 بود ولی الان محدودیت ها متفاوته مثلا یه جا 40 کیلومتره یه جا 110 .
قبلا ماشینای دیگه خلاف نمی کردن ولی تو این نسخه بعضی وقتا سواری ها تو محدوده سبقت ممنوع هم سبقت میگرن .

اینم دو تا مد : اولی دستگاه GPS برای بنز و دومی اسم و لوگوی واقعی volvo - daf - iveco - benz (من فقط مد لوگوی بنز رو تست کردم درست بوده بقیه رو تست نکردم )

GPS - Mercedes Actros_ets2brasil.com

Real Logos v0.1 beta_ets2brasil.com

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر