Euro Truck Simulator 2 | PC

backg.png

سرتاسر اروپا را سفر کنید ، شما بعنوان یک راننده کامیون محموله های مهمی را در مسافت های طولانی جا به جا میکنید ! با گذشتن از شهر های بسیار مثل انگلیس ، بلژیک،ایتالیا،هلند ،لهستان و بسیاری شهرهای دیگر .

با مهارت و سرعت میتوانید محدودیت ها را کنار بزنید .

عنوان : Euro Truck Simulator 2
استدیو سازنده : SCS Software
ناشر : Excalibur Publishing
سبک : شبیه ساز رانندگی کامیون
پلتفرم : PC
تاریخ انتشار : 2012/10/19
رده سنی : 3+

سیستم مورد نیاز :

Minimum System Requirement

Windows XP/Vista/7, Dual core CPU 2.4 GHz
2GB RAM, graphics card with 256 MB memory
(GeForce 7600 GT-class equivalent or better)

Recommended System Requirement

Windows 7, Dual core CPU 3.0 GHz
4GB RAM, graphics card with 1024 MB memory
(GeFOrce GTS 450-class equivalent or better)

Euro Truck Simulator 2 نسخه دوم بازی Euro Truck Simulator است که به جرات میتوان گفت نسخه دوم این بازی بهترین شبیه ساز کامیون است که تا به امروز ساخته شده همانطور که استدیو سازنده بازی از این بازی بعنوان بهترین بازی 15 سال سابقه کاری خود یاد کرده . شما در این بازی بعنوان یک راننده کامیون می توانید برای کمپانی های مختلفی بار جا به جا کنید درآمد کسب کنید و سپس خود تصمیم به تاسیس کمپانی بگیرید و راننده استخدام کنید ، گاراژ بخرید و لول خود را بالا ببرید تا شرکت های بیشتری بار های خود را به شما بسپارند.
سازنده ها سعی کرده اند تا کامیون ها هر چه بیشتر به واقعیت و مدل های واقعی خود نزدیک شوند ، نقشه بازی هم سعی شده تا شامل محیط ها و شهر ها و جاده های واقعی باشد . گرافیک ، فیزیک ، نور پردازی ، سایه زنی ، صداگذاری بازی هم نسبت به نسخه های قبل پیشرفت بسیار چشمگیری داشته .محیط اطراف و طبیعت بسیار متنوع و واقعیست که شامل رودخانه ها ، کوه ها ، گردنه ها ،جنگل ها ، دریاچه ها دشت ها و مزارع می باشد.
این تنوع محدود به محیط نیست بلکه شامل شهر ها و کامیون ها و تریلرها نیز میشود ، درضمن تریلر های دوبل نیز به بازی اضافه شده اند .
کامیون های بازی شامل :
Renault Magnum
Renault Premium
Mercedes Benz Actros
Man TGX
Iveco
Daf XF
Scania
Volvo FH16

می باشد که تا کنون سه برند Scania , Renault و Man لایسنس شده اند .
بازی دارای بیش از 60 شهر مختلف اروپا ست . کیلومتر ها جاده های اصلی و فرعی که محیط بسیار گسترده ای را برای کاربر فراهم می نماید .
سیستم ترافیک از قبل بهتر شده علائم رانندگی دقیق تر طراحی شده اند ، برای استراحت نیازی نیست به محل مخصوصی رفت و بلافاصله بعد از خسته شدن راننده می توان کنار جاده توقف و استراحت کرد .
چرخه زمان همراه با نور پردازی عالی و ترکیب چرخه آب و هوا باعث می شود بازی هر چه بیشتر به واقعیت نزدیک شود که این یکی دیگر از ویژگی های این بازی است .
شخصی سازی کامیون ویژگی دیگری هست که به بازی اضافه شده و شما می توانید گارد ، چراغ و چراغ های گردان ، بوق ، اگزوز ، آیینه ها ، چرخ ها ، رنگ و طرح های مختلفی برای کامیون خود انتخاب کنید ، کامیون خود را بصورت تخصصی ارتقاء بدهید که در نوع خود یک نوآوری نیز محسوب میشود.
کامیون ها این قابلیت را دارند تا مجهز به سیستم gps شوند تا نیازی نباشد مدام به نقشه بازی نگاه کنید همچنین سیستم راهنمای مسیر Route Advisor نیز به شما در پیدا کردن مسیر کمک میکند .
در مجموع این بازی را می توان بهترین شبیه ساز کامیون دانست که تا به امروز ساخته شده .
ویژکی های بازی بصورت خلاصه :
گرافیک و فیزیک عالی به نسبت حجم بازی
قابلیت Deep of Field و HDR
تنوع کامیون تریلر جاده ها شهر ها و محیط اطراف
شخصی سازی و ارتقاء کامیون
کیلومتر ها جاده های واقعی
وجود جاده های فرعی
چرخه زمان و آب و هوا
پخش آهنگ های دلخواه در حین بازی
تنظیم تور چراغ ها
تنظیم آیینه ها

و .......

سایت رسمی بازی :

Euro Truck Simulator 2

وبلاگ استدیو سازنده :

blog.scssoft.com

منبع SCS Software و یکمی خودم

تصاویری از بازی :

زمان و شرایط جوی مختلف :

نقشه بازی (گفته شده بعد از انشار بازی آپدیت هایی برای بازی منتشر خواهد شد که احتمالا بزرگ تر شدن نقشه را هم شامل می شود ):

در ضمن من اولین باری هست که تاپیک ایجاد میکنم پس اگه کم و کسری بود به بزرگواری خودتون ببخشید .

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy

hamedcenter

کاربر سایت
Jun 28, 2009
199
نام
سید حامد ترابی
عاليه!راستي كسي بهترين شبيه ساز هايي كه اومده رو مي تونه معرفي كنه؟ گرافيكشم خوب باشه.

چجور شبیه سازی ؟ کامیون یا همه جور شبیه ساز ؟
تو کامیون که همین یورو تراک 2 که قراره بیاد بهترینه و از نظر گرافیکی هم خوبه ولی بیشتر شبیه ساز ها گرافیک خوبی ندارن من شبیه ساز های نسبتا زیادی بازی کردم مثل شبیه ساز کار با ماشین های راه سازی ، قایق های بادبانی ، شبیه ساز پرواز ، شبیه ساز پلیس که اکثرا از نظر گرافیکی خیلی ضعیف بودن .
نسخه قبلی همین بازی هم خیلی داغون بود .

ir-dl

کاربر سایت
Oct 28, 2011
743
نام
علیرضا
چجور شبیه سازی ؟ کامیون یا همه جور شبیه ساز ؟
تو کامیون که همین یورو تراک 2 که قراره بیاد بهترینه و از نظر گرافیکی هم خوبه ولی بیشتر شبیه ساز ها گرافیک خوبی ندارن من شبیه ساز های نسبتا زیادی بازی کردم مثل شبیه ساز کار با ماشین های راه سازی ، قایق های بادبانی ، شبیه ساز پرواز ، شبیه ساز پلیس که اکثرا از نظر گرافیکی خیلی ضعیف بودن .
نسخه قبلی همین بازی هم خیلی داغون بود .

فرقي نمي كنه. شبيه ساز پل سازي و ساختمان سازي چي مي شناسي ؟

hamedcenter

کاربر سایت
Jun 28, 2009
199
نام
سید حامد ترابی
تصاویر بازی خیلی دل انگیز و دل نشین هستن ولی نمی دونم چرا اغلب این simulator ها جالب از آب در نمیان...

از چه نظر جالب نیستن گرافیک ، گیم پلی .... ؟ یه بازی از scs شبیه همین euro truck 2 هست و من دارم بازی میکنم به اسم scania truck driving simulator با اینکه تقریبا شبیه دمو هست و محدودیت زیاد داره ولی بازم واسه من جالبه و هر روز بازی میکنم .
دو تا شبیه ساز کامیون که scs ساخته یکی german truck و یکی euro truck simulator با اینکه از نظر گرافیک و گیم پلی خیلی در سطح پایینی بود ولی باز نمی تونستم خودمو راضی کنم که این دو تا رو بازی نکنم .
الان این بازی از نظر من که یه چندتایی شبیه ساز بازی کردم بهترینه .

hamedcenter

کاربر سایت
Jun 28, 2009
199
نام
سید حامد ترابی
خیلی منتظر the bus 2 بودم ولی انگار scs قصد ساختشو نداره
قبل این
Scania Truck Driving Simulator Extended
هم داده بود ی مقدار بیش از حد رو اعصاب بود سختیش! کلش هم چلنج بود فکر کنم

نه همش ! اسکانیا تراک یه قسمتیش مربوطه به عبور از جاده های خطرناک و پر از موانع ، یه قسمتش مربوطه به مهارت های رانندگی با کامیون تقریبا شبیه آزمون رانندگی پایه یکه ، یه قسمت کوتاهش مربوطه به سرعت عکس العمل شما در جاده در شرایط مختلفه و یه قسمتش می تونید آزادانه تو یه نقشه نسبتا کوچک بچرخید و بار هم ببرید .
یه جورایی یه تمرینه واسه euro truck simulator 2 که دو ساله منتظرشم و بعد از شاید چهار پنج بار تاخیر بالاخره داره میاد .

یه چیزی رو که نگفتم واسه کسایی که با بازی آشنایی ندارن بگم که شما می تونید آهنگ های دلخواهتون رو با پسوند mp3 تو بازی گوش کنید مثل gta .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر