Escape From Tarkov | PC

https___forum.bazicenter.com_attachments_1617108872395-png.200145_.jpg

عنوان Escape from Tarkov یک بازی FPS-MMO می باشد که داستان محور است و دارای المان های Hardcore نیز می باشد که بر خلاف بسیاری از بازی های امروزی کار را برای پلیر ها راحت نمی کند.

داستان بازی از آن جایی شروع می شود که ماموران حکومتی شهر Tarkov روسیه را بنا به دلایلی قرنطینه می کنند و حالا این شهر به میدان جنگی میان ارتش های خصوصی و مزدوران شده است.
بازی المان های شوتر و RPG را با هم ادغام کرده و از سیستم Loot و Inventory بسیار جذابی بهره می برد.

تا به حال اطلاعات چندانی از بازی در دسترس نیست، اما 3 تریلر از بازی منتشر شده که در زیر قرار گرفته اند. همچنین بتا بازی در زمان نا معلومی از 2016 شروع می شود که می توانید از سایت اصلی بازی برای آن ثبت نام کنید.

Escape From Tarkov

Last edited by a moderator:

M-SNORK

کاربر سایت
Apr 22, 2009
141
یکی از چیزایی که قبلا بچه ها تو تاپیک گفتن اینه که این بازی با این مشکلاتی که عنوان شد اصلا رغیب سر سختی نداره برا همین هم بچه ها باش حال میکنن و لذت میبرن
متاسفانه بله!
فاکتورهای لذت بردن از یک بازی برای آدم ها متفاوت هست.
وقتی یک بازی به صورت Early access منتشر میشه یعنی نیاز داره تا مورد آزمون و خطا قرار بگیره و این رو کامیونیتی بازی بر عهده داره ؛ که به طور مستقیم در بهبود و یا بدتر شدن بازی دخالت میکنه -
به نوعی سبب میزان توجه سازنده به بازی میشن.
درصد زیادی از کامیونیتی در حدی که چند بخش اساسی برطرف بشه کفایت می کنه و ما راضی ایم به توسعه دهنده فشار میارن. در نتیجه این میشه که بقیه حرف ها بهانه هست و غیرقابل ارزیابی.
فایده ای هم نداره البته گفتن این حرف ها اما شوربختانه من کامیونیتی تارکوف رو با این وضع دلیل اصلی عدم پیشرفت محصول در هر زمینه ای میدونم در حال حاضر.

farhad_fr2

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,360
نام
فرهاد
پس یعنی اوایل وایپ برعکس الانه ؟ مثلا همین Propital رو بسازی و بفروشی توی Flea Market سودی که بهت میده بیشتر از اینکه جدا جدا مواد ساختشو بفروشی ؟! اگر اینطوره پس در نتیجه ساخت مواد مورد نیاز خودتم به صرفه تره تا اینکه بخوای بخریشون.
نه همه چیز , اما بیشتر چیزهای که میشه ساخت بله
(البته بستگی به نرف و باف ایتم ها مصرفی هم داره)
برای مثال Propital اوایل ارزونه بعد قیمتش میره بالا و چرا ؟ چون اوایل همه armor لول پایین (1-3) استفاده میکنن و استفاده اصلی Propital تو گان فایت برای امور بالاست که Propital استفاده کنی برگردی به فایت
برای مثال suger اولیل وایپ ارزونه در حد 20کا هرچی میگزره گرون تر میشه تا 100 کا میرسه
خیلی ها آیتمهای که اینطوری گرون میشه رو همیشه انبار میکنن تا 1-1.5 ماه بعد استارت سیزن بفروشن که money رو اوکی کنن

برعکس این قضیه attachment های که برای mission تریدر Mechanic استفاده میشه (Gunsmith part1 تا Gunsmith part16) اوایل سیزن بشدت گرونه و هرچی از سیزن میگذره بشدت ارزون میشه حالا چرا ؟ چون اوایل سیزن همه پلیرها درحال لول اپ تریدرها هستند و برای گرفتن xp و لول اپ مکانیک همه این پارتها رو میخرند و هرچی بازی جلو میره همه تریدرها رو مکس کردند و این attachment رو یا نیاز ندارند یا قیمت مفت از خود تریدر میخرند

• Like
Reactions: just_p30

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
بچه ها بیت کوین فارم چطوریاست ؟ راه بندازم ؟ الان وضعیت اینه ، 1619665352505.png
الان نزدیک 800K با Intelligence Center خرجش میشه تا بسازمشون کلا ، 3 تام گرافیک دارم همون اول کار می تونم بندازم :D سه تا گرافیک ارزش این سرمایه گذاری یهویی رو داره و ارزش اینو داره که بذاری هایداوت روشن بمونه ؟! چون اینقدر تغییرش دادن که من نفهمیدم بلاخره الان چطوریه دخل و خرجش :D راحت هر هفته انگار تغییرش دادن یک زمانی :)) oh nikita
و اینکه بهترین جا برای فارم گرافیک همون اینترچنج هستش ؟! جایه خلوت و دنج تری :D سراغ ندارین ؟!

farhad_fr2

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,360
نام
فرهاد
بچه ها بیت کوین فارم چطوریاست ؟ راه بندازم ؟ الان وضعیت اینه ، View attachment 203698
الان نزدیک 800K با Intelligence Center خرجش میشه تا بسازمشون کلا ، 3 تام گرافیک دارم همون اول کار می تونم بندازم :D سه تا گرافیک ارزش این سرمایه گذاری یهویی رو داره و ارزش اینو داره که بذاری هایداوت روشن بمونه ؟! چون اینقدر تغییرش دادن که من نفهمیدم بلاخره الان چطوریه دخل و خرجش :D راحت هر هفته انگار تغییرش دادن یک زمانی :)) oh nikita
و اینکه بهترین جا برای فارم گرافیک همون اینترچنج هستش ؟! جایه خلوت و دنج تری :D سراغ ندارین ؟!
reserve/shorline/interchange هر سه عالی هستند اما reserve نرف شده دوتایی دیگه رو از نرف و بافش خبر ندارم . یماه و نیمه تو گیم نرفتم سرگرمم بازی های دیگه ام.
الان به صرفس یا نه رو نمیدونم اما کمی قیمت btc رو نرف کردند . اما اگر پول زیاد داری تست کنش یاد بگیری.(چون اینجوری که بوش میاد اگر درست باشه 1-2 ماه دیگه با وایپ نهایت فاصله داریم و فک کنم پچ وپچ فکتوری باشه بهش هم باس اضافه میشه هم مپش ریورک میشه) نگران پول سوختش نباش که هرچی نباشه چند برابر پول سوختش رو در میاره. فروختنی هم باید به Therapist بفروشی.

• Like

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
reserve/shorline/interchange هر سه عالی هستند اما reserve نرف شده دوتایی دیگه رو از نرف و بافش خبر ندارم . یماه و نیمه تو گیم نرفتم سرگرمم بازی های دیگه ام.
الان به صرفس یا نه رو نمیدونم اما کمی قیمت btc رو نرف کردند . اما اگر پول زیاد داری تست کنش یاد بگیری.(چون اینجوری که بوش میاد اگر درست باشه 1-2 ماه دیگه با وایپ نهایت فاصله داریم و فک کنم پچ وپچ فکتوری باشه بهش هم باس اضافه میشه هم مپش ریورک میشه) نگران پول سوختش نباش که هرچی نباشه چند برابر پول سوختش رو در میاره. فروختنی هم باید به Therapist بفروشی.

دمت گرم بابت پاسخگویی.نه نگران پولش نیستم اصلا الان نزدیک 20 میلیون روپل دارم تازه 30 میلیون دادم داداشم استش لول 3 بکنه :D اصلا پول تو این بازی خیلی راحت به دست میاد ، 3-4 روز اول اولویتم بود شدیدا ، ولی الان نه اصلا نگرانش نیستم.
پس انجامش میدم ! منم هر سه تا گرافیک رو از شورلاین گیر اوردم ، ولی شنیدم لوت شورلاین رو هم نرف کردن ، الان سوگولیشون اینترچنجه انگار.

کاستوم و فکتوری اینقدر رفتم دارم بالا میارم خدایی :D می خوام چنج مپ کنم.سمت وود عمرا برم چون دو بار رفتیم باسه کوئست که البته موفقیت آمیزم بود ولی عین هر دوبارش یارام که آمده بودن منو کری کنن بنده خداها مردن از کمپر :D:D (بسوزه رفاقت) سره همین احساس می کنم همشون کمپرن اونجا ولی لعنتی کلی کوئست هم هست اونجا باید بزنی هیچکدوم از وود هارو نزدم غیر 3-4 تای اول ایگیر رو.
لبز که جایه فت بویاست :D من عمرا تا حتی قبل وایپم برم (شایدم یهویی رفتم :D) ولی در کل لبز رو گذاشتم آخرین لول.میمونه اینترچنج و رزرو و شورلاین.بین این سه تا فکر کنم فوکوس کنم روی رزرو و شورلاین بیشتر و باز اینترچنج خیلی نرم.مشکلم با اینترچنج اینکه چند دفعه ای که رفتم پدره چشمام در آمده ... خیلی تاریکه لعنتی ! واقعا حتی میرم توی استریم های بقیه هم میبینم اونجام تاریکه و جالب اینکه اکثرا هم از این موضوع راضی نیستن ولی لوتش خیلی وسوسه کنندست :( چشامو بیشتر دوست دارم :D
رزرو خیلی نرفتم ، ولی به نظر PVP خیلی زیاد داره بعلاوه Extract Camper :D اکثر کلیپ هایی که دیدم از کمپر خروجی مردن توی رزرو بودن حالا نمیدونم چرا باید خودم برم تجربه کنم :D شورلاین هم که خیلی رفتم اوایل مپ اصلیمون بود ولی کاملا دد هستش ... یعنی با داداشم حساب کردیم 13 تا دست رفتیم ، یک دست یک اسکو اسنایپر کشتمون ، یک دستم یک اسکواد توی Resort امدن کشتنمون ، این 2 تا دست ، 11 تا دست دیگش ریزورت رو لوت کردیم ، اون وسط گوگلم باز میکردیم Extract رو پیدا میکردیم ، بعدشم اکسترکت می کردیم :| همینقدر بی هیجان و خالی و مسخره.نمیدونم چرا هیچکی شورلاین نمیره دیگه ! اینقدر یعنی لوتشو نرف کردن ؟!!!

farhad_fr2

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,360
نام
فرهاد
دمت گرم بابت پاسخگویی.نه نگران پولش نیستم اصلا الان نزدیک 20 میلیون روپل دارم تازه 30 میلیون دادم داداشم استش لول 3 بکنه :D اصلا پول تو این بازی خیلی راحت به دست میاد ، 3-4 روز اول اولویتم بود شدیدا ، ولی الان نه اصلا نگرانش نیستم.
پس انجامش میدم ! منم هر سه تا گرافیک رو از شورلاین گیر اوردم ، ولی شنیدم لوت شورلاین رو هم نرف کردن ، الان سوگولیشون اینترچنجه انگار.

کاستوم و فکتوری اینقدر رفتم دارم بالا میارم خدایی :D می خوام چنج مپ کنم.سمت وود عمرا برم چون دو بار رفتیم باسه کوئست که البته موفقیت آمیزم بود ولی عین هر دوبارش یارام که آمده بودن منو کری کنن بنده خداها مردن از کمپر :D:D (بسوزه رفاقت) سره همین احساس می کنم همشون کمپرن اونجا ولی لعنتی کلی کوئست هم هست اونجا باید بزنی هیچکدوم از وود هارو نزدم غیر 3-4 تای اول ایگیر رو.
لبز که جایه فت بویاست :D من عمرا تا حتی قبل وایپم برم (شایدم یهویی رفتم :D) ولی در کل لبز رو گذاشتم آخرین لول.میمونه اینترچنج و رزرو و شورلاین.بین این سه تا فکر کنم فوکوس کنم روی رزرو و شورلاین بیشتر و باز اینترچنج خیلی نرم.مشکلم با اینترچنج اینکه چند دفعه ای که رفتم پدره چشمام در آمده ... خیلی تاریکه لعنتی ! واقعا حتی میرم توی استریم های بقیه هم میبینم اونجام تاریکه و جالب اینکه اکثرا هم از این موضوع راضی نیستن ولی لوتش خیلی وسوسه کنندست :( چشامو بیشتر دوست دارم :D
رزرو خیلی نرفتم ، ولی به نظر PVP خیلی زیاد داره بعلاوه Extract Camper :D اکثر کلیپ هایی که دیدم از کمپر خروجی مردن توی رزرو بودن حالا نمیدونم چرا باید خودم برم تجربه کنم :D شورلاین هم که خیلی رفتم اوایل مپ اصلیمون بود ولی کاملا دد هستش ... یعنی با داداشم حساب کردیم 13 تا دست رفتیم ، یک دست یک اسکو اسنایپر کشتمون ، یک دستم یک اسکواد توی Resort امدن کشتنمون ، این 2 تا دست ، 11 تا دست دیگش ریزورت رو لوت کردیم ، اون وسط گوگلم باز میکردیم Extract رو پیدا میکردیم ، بعدشم اکسترکت می کردیم :| همینقدر بی هیجان و خالی و مسخره.نمیدونم چرا هیچکی شورلاین نمیره دیگه ! اینقدر یعنی لوتشو نرف کردن ؟!!!
برای اینکه Lab رو یاد بگیری میتونی حالت offline mod بری . (تو لب فقط اسکو ریدر هست خبری از اسکو معمولی نیست) و صد البته پلیرهای فول (لب میری باید حتما bullet های که نفوذ خوبی به armor6 دارند ببری)
مپ های دیگه بیشتر طرفدار داره اما اگر بیش از حد خالیه توجه کن سروری که انتخاب کردی تایمش نصفه شب اون کشور نباشه مردم میخوابن :D (بعضی سرورها مثل ترکیه کلا بیس پلیر کمتری دارند) باید سرورهای شلوغ بری و حتما تو تایم روز بازی رو استارت کنی (برای مثال از لانچر بازی رو بزار تک سرور فرانسه و سرور دیگه ای انتخاب نکن) دلیل دیگه که خلوته از سیزن گذشته خیلی ها گیوآپ کردن رفتن سراغ بازی های دیگه ، خوبی وایپ که بچه ها چند صفحه صحبت کردند همینه که بازی جون دوباره میگیره.
رزرو میپ خیلی خوبیه و جز پرسودترین مپهاست اما نسبت به بقیه مپهای دیگه کمتر fps بهت میده.

پ ن :راستی یادم رفت بگم از stashet اینهمه پول نببر تو بازی به کسی بده بشدت بن داره. (تهش میتونی برای همتیمیت یه ست گان و ارمور اینحرفها ببری) (حالا منظورمم پول بصورت مستقیم نیست به هر شکلی جا به جای این همه بن داره)

آخرین ویرایش:
  • Like

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
1619843648036.png

خوب من بیت کوین فارم رو ساختم بلاخره :D برای ساخت لول یک ازتون 30 ساعت وقت میگیره تا بسازه و تا 10 عدد گرافیک توش جا میشه.
10 تا گرافیک الان توشه ، با این تعداد گرافیک هر 22 ساعت یکدونه بیت کوین میده بهم ، هر بیت کوین هم حدود 320 الی 340 هزار روپل فروش میره.یه حساب کتاب بکنیم ، هر پیت نفت 24 ساعته رو اگر از ایگیر بگیرین بهتون میده 160 هزار روپل ، که اگر 22 ساعت روشن باشه بهتون 320 هزار روپل بر میگردونه ، یعنی هر 24 ساعت باید یکدونه 160 هزار بدین که بهتون 320 هزار برگرده ، سودش میشه 320-160=160 هزار روپل !
10 تا گرافیک هم اگر بخواین و اگر مثله من بخرین الان حول و حوش 700 هزار روپل قیمت دارن میانگین ، میشه 7 میلیون روپل ، 1 میلیون روپل هم برای ساختنش گرفت (با مواد) سر جمع 8 میلیون روپل خرجش شد ، 160 هزار روپل رو تقسیم بر 8 میلیون روپل بکنید ، میشه 50 روز ! یعنی من بعد از 50 روز به سود دهی میرسم :D که به نظرم اصلا ارزششو نداره (اگر اولای وایپ بود چرا) در کل چیزی که مشخصه بیت کوین رو خیلی خیلی نرف کردن ! قیمت هر بیت کوین دو هفته پیش 500 هزار روپل بوده ، یا ماه پیش حدودا 600-700 هزار روپل ، بهم دلیل هم گرافیک از 2 میلیون روپل رسیده به 700 هزار روپل که نشون میده داستان چیه.اما مسئله اینکه بیت کوین فقط باسه فروش نیست ، خیلی کارای دیگه هم می تونین باهاش بکنین و چندتا ایتم خوب رو اگر بخواین Barter کنید باید با بیت کوین انجام بدین.اینطوری اگر بخوای نگاه کنی می ارزه.در کل ساختن بیت کوین فارم خیلی تجربه جالبی بود و خیلی خوشحالم :D ذوق و شوق خاصی داشت اماده سازیش و خیلی فان بود.
اهان اینم توی محاسباتم حساب نکردم که هر پیت نفت 24 ساعته و هر بیت کوین 22 ساعت طول میکشه در نتیجه یکم بیشتر از 160 هزار روپل سود میده بعلاوه اگر Solar Power ساخته باشین مصرف نفتتونم میاد پایینتر ، اینارم در نظر بگیرین.

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
اگر یادتون باشه گفتم بازی سه بار در سال تخفیف میخوره ، یکی بلک فرایدی یکی هالیدی ، یکی دیگم بود که یادم نبود اسمشو :D که از امروز عه ، به مناسبت Victory Day ورژن های مختلف از 20 الی 30 درصد اف خوردن ، بهترین فرصته اگر می خواین بازی رو خریداری کنید چون تخفیفات بعدی میره تا اون دوتا تخفیف دیگه ای که بالا گفتم که میشه 4 ماه و 7 ماه دیگه به ترتیب (اگر مثل سال های پیش بخوان تخفیف بدن)

• Like
Reactions: rostam2142

M-SNORK

کاربر سایت
Apr 22, 2009
141
دوستان بازی انگار کرک شده و کرک انلاین هم داره کسی نصب کرده ببینه چطوریه؟با هم بازی کنیم
این مدل بازی ها کرک آنلاینش زود به زود باید عرضه بشه تقریبا با فاصه کم از آپدیت نسخه اصلی. این مشکل اینجور کرک هاست. کرک قبلیش کار نمیده چون دیروز فکر کنم بازی یک آپدیت کوچیکی داد.
امروز خوندم که کرکش غیر فعال شده. نسخه SKIDROW.
نسخه p2p هم داره که خب همش آفلاین هست تقریبا به درد نمیخوره.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,299
نام
مــاکــان
این مدل بازی ها کرک آنلاینش زود به زود باید عرضه بشه تقریبا با فاصه کم از آپدیت نسخه اصلی. این مشکل اینجور کرک هاست. کرک قبلیش کار نمیده چون دیروز فکر کنم بازی یک آپدیت کوچیکی داد.
امروز خوندم که کرکش غیر فعال شده. نسخه SKIDROW.
نسخه p2p هم داره که خب همش آفلاین هست تقریبا به درد نمیخوره.
نه منظورش اون کرک نیست، بازی کلا کرک شده و مثل WOW سرور کرک شده داره.
حتی نسخه آفلاینش هم هست فقط همیشه یک ورژن از نسخه اصلی عقب تر هست.
میتونین روش مدهای مختلف نصب کنین و...
اسمش Emutarkov هست که صفحه های قبل معرفی شده ولینک و... هست.

• Like
Reactions: M-SNORK

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
مرده شور ببرن این دائم الخمر الاغ رو که بازی رو به ورطه نابودی کشوند .

ای بابا ای بابا :D

خوب همونطور که میدونید یا نمیدونید :D فکر کنم ۵-۶ روز پیش نیکیتا با پنج نفر دیگه از استریم ها یک سری Q&A داشتن که تونستم بشینم پایه لایو و ببینم خلاصه صحبتاشونو هرچی یادم هست الان میذارم

• مپ فکتوری باسازی میشه و توی ماه دیگه میاد ٖ اندازه مپ دو برابر میشه و یک دونه باس بهش اضافه میشه ٖ باس همیشه یک دونه اسلج همر و یک دونه شاتگان ماد شده داره.نمی تونین اسلج همرشو که میلی هست رو لوت کنید ولی بقیه چیزاشو می تونین.
  • قراره بعد از مپ فکتوری ٖ مپ لایت هوس اضافه بشه.
  • مپ استریت بعد از دوتا مپ بالا اضافه میشه و بازم گفتن پلنشون اینکه حتما بازی رو تا اخر امسال به ۷۰٪ چیزی که می خوان برسونن.
  • مپ استریت تا ۴۰ پلیر همزمان توش هستن (نگفت PMC گفت پلیر ٖ در نتیجه میشه هم اسکو هم PMC با هم)
  • بزرگترین مپ بازی هستش استریت ٖ دوساله دارن روش کار می کنن.
  • مپ فکتوری ٖ وسط قرار داره و تا اونجا که گفته شد اگر بخواین از کاستوم ٖ استریت و لبز برین و بیاین باید از فکتوری که وسط هست رد بشین (مثل Divison) ولی انگار اپشن اینکه اول از کدوم مپ برین هم مثل قدیم میمونه ولی می تونین از مپ های دیگه برین توی مپ های دیگه اگر راه داشته باشن.
  • DLSS قرار بود اضافه بشه ولی به مشکل خورده.
  • نور مپ اینترچنج توی تایم صبح قراره بیشتر بشه و خودش گفت قرار نبود اینقدر تاریک بشه و میدونیم پلیرها مشکل دارن باهاش.(وای پسر من همیشه چشم درد میگیره اونجا :D سره همین نمیرم اکثرا ...)
  • آلارم توی رزرو رو قراره یک کاری بکنن که پلیرها بتونن قطعش کنن (مثلا به بلندگوش تیر بزنن یا چی) ولی هنوز به نتیجه نهایی نرسیدن چطوری.
  • پستیلی پیشنهاد یک سری اونت داد که نیکیتا گفت خیلی فکر خوبیه و حتما روشون کار می کنیم ٖ مثلا یک هفته لبز رفتن توش مجانی باشه ٖ یا یک هفته لوت فلان مپ بیشتر باشه و ... اونت هایی که باعث میشه بازی فان تر بشه و پلی استایل های مختلف رو پلیر مجبور بشه تست کنه.
  • قراره فیلم تارکو ساخته بشه ٖ خوده نیکیتا هم روی کار هست و نظارت داره ولی گفت بازی اولویت داره براشون.
  • وایپ :D متاسفانه به این زودی ها که همه فکرشو می کردن اتفاق نمی افته ! نیکیتا گفت پلنی برای وایپ نداریم ! :( و اینکه توی هفته ها یا ماه های آینده تازه فکرشو می کنیم کی وایپ کنیم !!
  • گفت با بزرگتر شدن فکتوری وایپ رو نمیدیم ٖ پس میره باسه زمانی که یا لایت هوس رو بدن یا استریت ٖ نظر شخصی ٖ اگر موقع لایت هوس وایپ بدن پس در نتیجه استریت میره باسه ماه اخر سال چون میبینن فاصلش زیاد شده ٖ اگرم موقع لایت هوس وایپ ندن پس میره زمان استریت و میشه گفت استریت همین چند ماه عه میاد ! ولی خوب در کل هیچیشون معلوم نیست :D یهویی هم دیدی نیکیتا صبح بیدار شد حال کرد وایپ کنه دکمه ررو زد :D
  • خیلی تاکید میکرد که بازی به زودی توی همین اپدیت های آینده به کلی تغییر می کنه (بهتر میشه به کل)
  • قراره خراب شدن تفنگ ها و گیر کردن تیر و ... بیشتر توی بازی بشه ٖ همونطور که می دونید همین الان هم سلاح توی بازی دوریبیلتی دارن و کم میشه ازشون ٖ ولی زیر ۲۰٪ که بشن به مشکل میخورن ٖ یعنی نزدیک ۵۰-۶۰ تا رید با یک تفنگ برین :D در نتیجه این خراب شدن رو شما شاید اصلا ندیده باشین حتی توی چند هزار ساعت پلی دادن ٖ اما قراره این دوریبیلیتی واقعه ای تر بشه و سریعتر که دارن روش کار می کنن.
  • اپدیت جدید انجین یونیتی به بازی اضافه میشه ٖ و از نکات و ویزگی هاش استفاده میشه ولی معلوم نیست کی :D
خیلی چیزای دیگه تو ذهنم هست ولی مهم تراش همینا بود فعلا.در کل یکم ناراحت شدم وایپ به این زودیا نیست به شخصه و خیلی منتظر وایپ توی این ماه یا ماه دیگه بودم ٖ ولی خوب از اونطرفم تغییرات و چیزای خیلی مثبتی رو دارن روش کار می کنن و قراره به بازی اضافه بشه که خیلی خوشحال کنندست.در کل اگر حرفایی که زدن امسال میخوان انجام بدن ٖ انجام بشه واقعا عالی میشه.به عنوان یک طرفدار بازی و کسی که بازی رو یک ماه و نیم شروع کردم کاملا ازشون راضیم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر