Escape From Tarkov | PC

https___forum.bazicenter.com_attachments_1617108872395-png.200145_.jpg

عنوان Escape from Tarkov یک بازی FPS-MMO می باشد که داستان محور است و دارای المان های Hardcore نیز می باشد که بر خلاف بسیاری از بازی های امروزی کار را برای پلیر ها راحت نمی کند.

داستان بازی از آن جایی شروع می شود که ماموران حکومتی شهر Tarkov روسیه را بنا به دلایلی قرنطینه می کنند و حالا این شهر به میدان جنگی میان ارتش های خصوصی و مزدوران شده است.
بازی المان های شوتر و RPG را با هم ادغام کرده و از سیستم Loot و Inventory بسیار جذابی بهره می برد.

تا به حال اطلاعات چندانی از بازی در دسترس نیست، اما 3 تریلر از بازی منتشر شده که در زیر قرار گرفته اند. همچنین بتا بازی در زمان نا معلومی از 2016 شروع می شود که می توانید از سایت اصلی بازی برای آن ثبت نام کنید.

Escape From Tarkov

Last edited by a moderator:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,310
نام
مــاکــان
احتمالا خیلیها میدونن ولی اگر تازه بادیسکورد آشنا شدین و با بالا آوردن دیسکورد مشکل دارین و باید فیلتر شن بزنین، با استفاده از این کار بدون فیلتر شکن میتونین باز کنین:
دیسکورد یه دامنه جدید خریده. این آدرس از قبل اینکه دیسکورد بخردش فیلتر بوده و برا همین به مشکل خورده و فقط موقع اجرای اولیه نیاز به فیلتر شکن داره و بعد لود برنامه میتونید قطعش کنید. اما رو نسخه دسکتاپ دو تا راه داره که کلا بدون فیلتر شکن کار کنید.

اولیش اینه برید تو فولدر نصب برنامه و برنامه رو از پوشه app-0.0.306 اجرا کنید. یا این آدرس زیر رو تو file explorer بزنید و بعد برنامه رو از این پوشه اجرا کنید.
Code:
%localappdata%\Discord\app-0.0.306

راه دوم که بهتر هست اینه برید به آدرس زیر
Code:
%appdata%\discord
بعد فایل settings.json رو با یه ادیتور متن مثلا notepad باز کنید. و مثل تنظیمات دیگه که داخل {} قرار گرفته خط زیر رو قرار بدید و فایل رو سیو کنید.
Code:
"API_ENDPOINT": "https://discordapp.com/api",
برای مثال من تو فایل settings.json من به این شکل این خط اضافه کردم:
Capture.JPG
با تشکر از @sabco عزیز

• Like
Reactions: sabco

drdoremi

کاربر سایت
Jan 31, 2020
280
justemutarkov کاملا آفلاین با بات قابل بازی هست
فقط اصلا فکر نمیکردم انقدر گرافیک بازی با ویدیو هایی که دیدم اختلاف داشته باشه. اصلا هم اپتمایز نیست شاید بیلد من قدیمیه ولی گرافیک ضعیفه واقعا

Nomad.CR

کاربر سایت
Jul 21, 2011
72
نام
امین
justemutarkov کاملا آفلاین با بات قابل بازی هست
فقط اصلا فکر نمیکردم انقدر گرافیک بازی با ویدیو هایی که دیدم اختلاف داشته باشه. اصلا هم اپتمایز نیست شاید بیلد من قدیمیه ولی گرافیک ضعیفه واقعا
خب موردی که وجود داره این هست که به نظرم ارزش بازی tarkov توی pvp هست و اون لذتی که توی scape بین اون همه پلیر به ادم میده بازی رو متمایز کرده
مثلا با لول ۵ وقتی توی یک raid سه تا پلیر لول 21و28و41 رو میزنی و با لوتشون فرار میکنی مسلما لذتش در افلاین و زدن بات نیست!:D(البته بعدش بفهمی جا نداری و بیچاره شی!)
مورد دیگه بازی در مرحله بتاس و جای کار داره ولی شخصا زیاد گرافیک برام اهمیت نداره و گیم پلی بیشتر مهمه برام ولی در کل اینقدر ها هم بد نیست به نظرم
برای خرید بازی هم اگر به این سبک علاقمندی و وقت داری بازی ارزشش رو داره ولی وقت زیاد برای پیشرفت می خواد

• Like
Reactions: drdoremi

drdoremi

کاربر سایت
Jan 31, 2020
280
خب موردی که وجود داره این هست که به نظرم ارزش بازی tarkov توی pvp هست و اون لذتی که توی scape بین اون همه پلیر به ادم میده بازی رو متمایز کرده
مثلا با لول ۵ وقتی توی یک raid سه تا پلیر لول 21و28و41 رو میزنی و با لوتشون فرار میکنی مسلما لذتش در افلاین و زدن بات نیست!:D(البته بعدش بفهمی جا نداری و بیچاره شی!)
مورد دیگه بازی در مرحله بتاس و جای کار داره ولی شخصا زیاد گرافیک برام اهمیت نداره و گیم پلی بیشتر مهمه برام ولی در کل اینقدر ها هم بد نیست به نظرم
برای خرید بازی هم اگر به این سبک علاقمندی و وقت داری بازی ارزشش رو داره ولی وقت زیاد برای پیشرفت می خواد
درسته. لوت و سیستم بازی نو و بکره
فقط تو کلیپها گان پلی و گرافیک خیلی رویایی بنظرم اومد و فقط میخواستم تست کنم که چجوریه که خورد تو ذوقم

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,310
نام
مــاکــان
درسته. لوت و سیستم بازی نو و بکره
فقط تو کلیپها گان پلی و گرافیک خیلی رویایی بنظرم اومد و فقط میخواستم تست کنم که چجوریه که خورد تو ذوقم
درست انجین بازی یونیتی هست و خب انتظار زیادی نباید داشت، ولی در مقابل بهترین گرافیکی هست که با این انجین دیدم.
البته اینطور هم میشه گفت که زرق و برق گرافیکی COD,BF و... نداره، ولی خروجی گرافیک به سمت واقعیت هست و اگه درست تنظیم کنی خیلی میتونه جذاب باشه.
بخوایم با هم سبکهاش (Warznone , Pubg و...) مقایسه بکنیم بنظرم در خیلی قسمتها واقعی ترین خروجی ، صداگذاری و اتمسفر داره.

با همون بات خودت سرگرم کن، خودش دنیایی داره.
خودم هم فعلا اجبارا همینکارو میکنم.

• Like
Reactions: drdoremi

behi09

کاربر سایت
Apr 5, 2013
37
درست انجین بازی یونیتی هست و خب انتظار زیادی نباید داشت، ولی در مقابل بهترین گرافیکی هست که با این انجین دیدم.
البته اینطور هم میشه گفت که زرق و برق گرافیکی COD,BF و... نداره، ولی خروجی گرافیک به سمت واقعیت هست و اگه درست تنظیم کنی خیلی میتونه جذاب باشه.
بخوایم با هم سبکهاش (Warznone , Pubg و...) مقایسه بکنیم بنظرم در خیلی قسمتها واقعی ترین خروجی ، صداگذاری و اتمسفر داره.

شماها رو نمی دونم ولی گرافیک این بازی برای من خیلی بهتر از بازی های آنلاینی هست که من دیدم.( نظر شخصی هست ولی unreal engine خیلی فانتزیه برا من)
در ضمن اون بازی ها رو که مقایسه کردین اصلا هم سبک این بازی نیست. اگر الان هم این بازی رو می تونین با بازی های بتل رویال مقایسه کنین، در پچ های آینده مخصوصا بعد اضافه کردن کارما به بازی کلا مسیر بازی عوض خواهد شد.

• Like
Reactions: m.d.makan

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,310
نام
مــاکــان
شماها رو نمی دونم ولی گرافیک این بازی برای من خیلی بهتر از بازی های آنلاینی هست که من دیدم.( نظر شخصی هست ولی unreal engine خیلی فانتزیه برا من)
در ضمن اون بازی ها رو که مقایسه کردین اصلا هم سبک این بازی نیست. اگر الان هم این بازی رو می تونین با بازی های بتل رویال مقایسه کنین، در پچ های آینده مخصوصا بعد اضافه کردن کارما به بازی کلا مسیر بازی عوض خواهد شد.
بحث سبک یا مقایسه گیم پلی و ویژگیهای یونیک بازی نبود.
بحث مقایسه گرافیکی هست.
گفتم بنظر منم خروجی گرافیکیش برام واقعی تر از اون بازیهای دیگست و زرق و برقِ جذاب ولی غیرواقعی اونهارو نداره.
===========
این سیستم کارما چقدر جالبه، نمیدونستم دارن رو همچین مکانیکی کار میکنن.
watch?v=mduB2yJvX7A

rostam2142

کاربر سایت
Dec 10, 2014
325
چند تا از دوستامون گیم رو خریدن نشستیم بازی کردیم بدون اغراق باید بگم تا حالا تو هیچ گیمی همچین آدرنالینی تو وجودم ترشح نشده بود و هیجانش عالیه واقعا به دوستان پیشنهادش میکنم لذت عجیبی داره

• Like
Reactions: m.d.makan

robertofantasy

کاربر سایت
Sep 25, 2006
158
چند تا از دوستامون گیم رو خریدن نشستیم بازی کردیم بدون اغراق باید بگم تا حالا تو هیچ گیمی همچین آدرنالینی تو وجودم ترشح نشده بود و هیجانش عالیه واقعا به دوستان پیشنهادش میکنم لذت عجیبی داره
برا بازی کردن آیا نیاز به vpn هست

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,730
نام
رضا.آ
سرور وایپ شده برین لذت ببرین

سوال اینجاست چه لذتی میشه برد ؟ :)):))
وقتی تمام skill ها به فنا رفته و مثل چلاغ ها راه میره !!!!
با کسی که روی ویلچر نشسته فرقی نداره !
کرکتر در این حالت از روی یک آجر به ارتفاع 3 سانتی متر نمی تونی بپره :))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر