Escape From Tarkov | PC

https___forum.bazicenter.com_attachments_1617108872395-png.200145_.jpg

عنوان Escape from Tarkov یک بازی FPS-MMO می باشد که داستان محور است و دارای المان های Hardcore نیز می باشد که بر خلاف بسیاری از بازی های امروزی کار را برای پلیر ها راحت نمی کند.

داستان بازی از آن جایی شروع می شود که ماموران حکومتی شهر Tarkov روسیه را بنا به دلایلی قرنطینه می کنند و حالا این شهر به میدان جنگی میان ارتش های خصوصی و مزدوران شده است.
بازی المان های شوتر و RPG را با هم ادغام کرده و از سیستم Loot و Inventory بسیار جذابی بهره می برد.

تا به حال اطلاعات چندانی از بازی در دسترس نیست، اما 3 تریلر از بازی منتشر شده که در زیر قرار گرفته اند. همچنین بتا بازی در زمان نا معلومی از 2016 شروع می شود که می توانید از سایت اصلی بازی برای آن ثبت نام کنید.

Escape From Tarkov

Last edited by a moderator:
Join the EFT.IRAN Discord Server!
بچه ها اینم دیسکورد من سر کارم از سر کار بیام میام توش ولی خدایی جوین بشین
رستم این دیسکوردت چرا محدودیت داره؟
لیو دادم دوباره جوین شدم، اما هیچ کانالی نداره.
فکر کنم محدود شدم یا همچین چیزی، وقت کردی یه نگاه بنداز.

رستم این دیسکوردت چرا محدودیت داره؟
لیو دادم دوباره جوین شدم، اما هیچ کانالی نداره.
فکر کنم محدود شدم یا همچین چیزی، وقت کردی یه نگاه بنداز.
اره به خودشم گفتم باور اول اوکی بود اما بعدش اصلا متصل نمیشد

• Like
Reactions: m.d.makan
منم اگر بتونم میام شب ها معمولا. ولی خوب نوبم چون زیاد بازی نمیکنم
فقط در حد پرت کردن حواس بقیه برای فرار موفق روی من حساب کنید!!
بیا من و تو باهم میریم جلو، قبلش یک کیلو گوشت میخریم میمالیم به سر و کله، جلو جلو میریم، بچه هارو Carry میکنیم :))

احتمالا خیلیها میدونن ولی اگر تازه بادیسکورد آشنا شدین و با بالا آوردن دیسکورد مشکل دارین و باید فیلتر شن بزنین، با استفاده از این کار بدون فیلتر شکن میتونین باز کنین:
دیسکورد یه دامنه جدید خریده. این آدرس از قبل اینکه دیسکورد بخردش فیلتر بوده و برا همین به مشکل خورده و فقط موقع اجرای اولیه نیاز به فیلتر شکن داره و بعد لود برنامه میتونید قطعش کنید. اما رو نسخه دسکتاپ دو تا راه داره که کلا بدون فیلتر شکن کار کنید.

اولیش اینه برید تو فولدر نصب برنامه و برنامه رو از پوشه app-0.0.306 اجرا کنید. یا این آدرس زیر رو تو file explorer بزنید و بعد برنامه رو از این پوشه اجرا کنید.
Code:
%localappdata%\Discord\app-0.0.306

راه دوم که بهتر هست اینه برید به آدرس زیر
Code:
%appdata%\discord
بعد فایل settings.json رو با یه ادیتور متن مثلا notepad باز کنید. و مثل تنظیمات دیگه که داخل {} قرار گرفته خط زیر رو قرار بدید و فایل رو سیو کنید.
Code:
"API_ENDPOINT": "https://discordapp.com/api",
برای مثال من تو فایل settings.json من به این شکل این خط اضافه کردم:
Capture.JPG
با تشکر از @sabco عزیز

• Like
Reactions: sabco
justemutarkov کاملا آفلاین با بات قابل بازی هست
فقط اصلا فکر نمیکردم انقدر گرافیک بازی با ویدیو هایی که دیدم اختلاف داشته باشه. اصلا هم اپتمایز نیست شاید بیلد من قدیمیه ولی گرافیک ضعیفه واقعا

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or