Escape From Tarkov | PC

https___forum.bazicenter.com_attachments_1617108872395-png.200145_.jpg

عنوان Escape from Tarkov یک بازی FPS-MMO می باشد که داستان محور است و دارای المان های Hardcore نیز می باشد که بر خلاف بسیاری از بازی های امروزی کار را برای پلیر ها راحت نمی کند.

داستان بازی از آن جایی شروع می شود که ماموران حکومتی شهر Tarkov روسیه را بنا به دلایلی قرنطینه می کنند و حالا این شهر به میدان جنگی میان ارتش های خصوصی و مزدوران شده است.
بازی المان های شوتر و RPG را با هم ادغام کرده و از سیستم Loot و Inventory بسیار جذابی بهره می برد.

تا به حال اطلاعات چندانی از بازی در دسترس نیست، اما 3 تریلر از بازی منتشر شده که در زیر قرار گرفته اند. همچنین بتا بازی در زمان نا معلومی از 2016 شروع می شود که می توانید از سایت اصلی بازی برای آن ثبت نام کنید.

Escape From Tarkov

Last edited by a moderator:

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,093
نام
پوریا
آره درست میگید ولی ایشون فرمودن قیمت بگیرن

اوضاع این فروم خیلی عجیبه دو گروه هستید یه عده بازی رو فحش میدن یه عده می پرستن بازی رو فکر نمیکنم بینابین داشته باشه کسی منم تا حالا انقدر تحقیق نکرده بودم پریشب نشستم 3 ساعت از برگه اول تا آخر این انجمن رو خوندم برام جالب بود نظرات البته به هر دو گروه حق میدم متاسفانه هیچ وقت نشد فن یه بازی یا چیزی باشم ولی خیلی از دوستان هستن یک بازی رو دارن چند سال بازی میکنن و من همیشه میگفتم دمشون گرم چقدر پی گیر هستن

توی یوتیوب هم میدیدم هم قضیه بود یا برای بازی میمردن یا کلا میکوبیدنش حد وسط نداره این بازی منم یا میگیرم حداقل یکسال بازی سرگرمم میکنه یا همون اول میرم توی تیم مخالف ها
دیشب 25 گیگ کرکی بازی رو دانلود کردم بعد کرک کردن دیدم نمیره تو بازی بعد فهمیدم بازی آپدیت داده کرک قدیمی کار نمیکنه سرتون رو درد نیارم قسمت نیست قبلش یه تستی داشته باشم که با دید باز تصمیم بگیرم
ببین دوست عزیز ، من تا الان بالای 10 -20 تا خرید داشتم برای این و اون (روسی) مشکلی نداشته. ولی اگه بخوای در مورد خود بازی بحث کنی، من میگم نخر. تجربه ی من از بازی واقعا بد بوده. پست های قبلیم هم هست. اگه میخوای بیا دیسکورد برات لایو میزارم دقیقا و همه چی بهت نشون میدم. کلا از نظر من گرایند بازی زیاده. خیلی بده

• Like
Reactions: Annunaki ™

farhad_fr2

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,360
نام
فرهاد
فقط یه سوال وایپ کی بوده الان ما بیایم میشیم زنگ تفریح دیگران ؟
7-10 روز پیش اما کلا چون اولین وایپت میشه و تجربه نداری سختت میشه
من 2 ماه بعد وایپ هم شروع به بازی کردم و مشکلی نداشتم چون از قبل تجربه داشتم و میدونستم چکار کنم

• Like
Reactions: just_p30

moh3n_m11

کاربر سایت
Nov 18, 2014
25
نام
محسن محمدی
ببین دوست عزیز ، من تا الان بالای 10 -20 تا خرید داشتم برای این و اون (روسی) مشکلی نداشته. ولی اگه بخوای در مورد خود بازی بحث کنی، من میگم نخر. تجربه ی من از بازی واقعا بد بوده. پست های قبلیم هم هست. اگه میخوای بیا دیسکورد برات لایو میزارم دقیقا و همه چی بهت نشون میدم. کلا از نظر من گرایند بازی زیاده. خیلی بده
دیسکورد بده فردا هماهنگ کنیم صحبت کنیم
شما الان چه بازی بازی میکنی و پیشنهادت چیه چون واقعا خمار یه بازی خوب هستم

moh3n_m11

کاربر سایت
Nov 18, 2014
25
نام
محسن محمدی
7-10 روز پیش اما کلا چون اولین وایپت میشه و تجربه نداری سختت میشه
من 2 ماه بعد وایپ هم شروع به بازی کردم و مشکلی نداشتم چون از قبل تجربه داشتم و میدونستم چکار کنم
هستن دوستانی که الان بازی کنن دست مارو بگیرن ؟

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
مگه کسی از اینجا ریپورشون کرده؟ اصلا جز قوانینشون نیست، چرا باید بن کنن؟ نهایت یه کاری میکنه همیشه باید با آی پی روسیه بازی کنی. یه مورد از این آدمایی که اکانتشون بن شده رو نشونم بده. چون من یه سال دارمش ولی بازیش میکنم (4 ماهه ی اخیر در حد یکی دو دست در هفته) و بن هم نشدم.

عزیزم من و دوستان تجربه خودمون رو داریم در اختیارتون قرار میدیم ! شما باسه 10 نفر بازی رو خریدین و بن نشدن/نشدین ، دلیل نمیشه من و یا @farhad_fr2 وقتی داریم بن شدن ایرانی ها رو میبینیم تک و توک نیایم بگیم !!!

شما ریجنت روسیه باشه ، امکان بن داری ! حالا ممکنه یکی 20 سال دیگه بن بشه ، یکی اصلا بن نشه ، یکی روزه بعده خریدش بن بشه ! پس در نتیجه ریسک داره.

• Like
Reactions: TeTration

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,730
نام
رضا.آ
بن فقط شامل کسایی شد که CDKEY رو از بلک مارکت گرفته بودن که REVOKE شد !
خرید مستقیم از سایت خودشون هر سخه ای هم باشه مشکلی ایجاد نمیکنه .

• Like
Reactions: -Poormaz-

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,353
نام
مــاکــان
این گیفت برای کریسمس رو از وبسایت EFT بعد لاگین کردن ، اکتیو کنین.
https://www.escapefromtarkov.com/profile
eft.JPG
محتویات این گیفت :
The gift, featured in the image at the top of this page, includes 6 impact grenades, 3 flash bang grenades, a keycard holder, ammo case, modded SCAR-H with 5 magazines in total, 120 rounds of M80 and a beard.

====================
لعنتی بدون لاگین بعد وایپ نمیزاره اکتیو کنم.
خیلی خوب دوباره دارم نصب میکنم :D

الان آمار پلیرها سر به فلک میزنه، خود دانید:D

آخرین ویرایش:

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
867
این گیفت برای کریسمس رو از وبسایت EFT بعد لاگین کردن ، اکتیو کنین.
https://www.escapefromtarkov.com/profile
View attachment 237673
محتویات این گیفت :
The gift, featured in the image at the top of this page, includes 6 impact grenades, 3 flash bang grenades, a keycard holder, ammo case, modded SCAR-H with 5 magazines in total, 120 rounds of M80 and a beard.

====================
لعنتی بدون لاگین بعد وایپ نمیزاره اکتیو کنم.
خیلی خوب دوباره دارم نصب میکنم :D

الان آمار پلیرها سر به فلک میزنه، خود دانید:D
New Year, gifts, and discounts on Escape from Tarkov!

تخفیف ۲۵ درصدی هم از امروز گویا اعمال میشه رو همه ادیشن های بازی ...

Pouyaedi

کاربر سایت
Dec 18, 2021
3
دوستان راز زنده موندن توی ریدها چیه؟ من تو 20 raid قبلی توی کاستوم فکر کنم 4 بار زنده موندم، حتی وقتی هم که تو بوته ها قایم میشم تا آب ها از اسیاب بیفته تو 20 دیقه اول یهو از ناکجا نیدم میکنن :-/

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,730
نام
رضا.آ
عزیزم من و دوستان تجربه خودمون رو داریم در اختیارتون قرار میدیم ! شما باسه 10 نفر بازی رو خریدین و بن نشدن/نشدین ، دلیل نمیشه من و یا @farhad_fr2 وقتی داریم بن شدن ایرانی ها رو میبینیم تک و توک نیایم بگیم !!!

شما ریجنت روسیه باشه ، امکان بن داری ! حالا ممکنه یکی 20 سال دیگه بن بشه ، یکی اصلا بن نشه ، یکی روزه بعده خریدش بن بشه ! پس در نتیجه ریسک داره.
ببین بن شدن فقط مربوط به خرید CDKEYبازی از بلک مارکت ها و منابع نامعتبر دیگه میشه
مثلا خیلی ها با کد انویدیا بازی رو خریداری کرده بودن که بعد تمام اون CDKEY ها REVOKE و بن شد . ( تو بازیهای مشابه دیگه )

وگرنه وقتی شما مستقیم ازاستور بازی با کردیت کارت یا وبمانی و سایر راههای پرداخت معتبر بازی رو میخری چه دلیلی داره که بن بشید ! مگر اینکه چیت زده باشید .
کلا خرید نسخه روسی به لحاظ پولی برای ما به صرفه است و بعد میتونید با پرداخت ماوب التفاوت قیمت نسخه روسی با EU بازی تون رو به اون ریجن تغییر بدید .

• Poker Face
Reactions: just_p30

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
ببین بن شدن فقط مربوط به خرید CDKEYبازی از بلک مارکت ها و منابع نامعتبر دیگه میشه
مثلا خیلی ها با کد انویدیا بازی رو خریداری کرده بودن که بعد تمام اون CDKEY ها REVOKE و بن شد . ( تو بازیهای مشابه دیگه )

وگرنه وقتی شما مستقیم ازاستور بازی با کردیت کارت یا وبمانی و سایر راههای پرداخت معتبر بازی رو میخری چه دلیلی داره که بن بشید ! مگر اینکه چیت زده باشید .
کلا خرید نسخه روسی به لحاظ پولی برای ما به صرفه است و بعد میتونید با پرداخت ماوب التفاوت قیمت نسخه روسی با EU بازی تون رو به اون ریجن تغییر بدید .

خیر ، اگر چک بکنند از ایران وصل شدین بنتون می کنن ، باره آخره دیگه در این مورد حرف میزنم @-) اگر سی دی کی روسیه گرفتین و بن شدین بعدش شاکی نشین ! دیگه توی همه کامیونیتی های تارکو ایران هستم ، دیدم چند نفر توی این چندوقته بن شدن سره این قضیه ، که البته افراد زیادی هم نبودند ، ولی بنی داشتیم به هر حال !

دوستان راز زنده موندن توی ریدها چیه؟ من تو 20 raid قبلی توی کاستوم فکر کنم 4 بار زنده موندم، حتی وقتی هم که تو بوته ها قایم میشم تا آب ها از اسیاب بیفته تو 20 دیقه اول یهو از ناکجا نیدم میکنن :-/

از گوشه ها برو ، جاهای شلوغ که کم کم دستت میاد نرو ! مثلا توی کاستوم طرف دورمز یا کرکد هوس و استرانگهولد اصلا نرو ! رید شب بیشتر برو اگر خیلی گیره کارت مخصوصا برای کوئست یا چی و نگران هم نباش کم کم یاد میگیری ، توی ایرانم چندتا کامیونیتی هست به اونا جوین شو کمکت می کنن اگر خواستی بچه ها اکثر کامیونیتی ها یکم هاردکور هستن ولی آدم تازه ببین باهاش مهربونن وایپ اولشو :D

آخرین ویرایش:

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,730
نام
رضا.آ
خیر ، اگر چک بکنند از ایران وصل شدین بنتون می کنن ، باره آخره دیگه در این مورد حرف میزنم @-) اگر سی دی کی روسیه گرفتین و بن شدین بعدش شاکی نشین ! دیگه توی همه کامیونیتی های تارکو ایران هستم ، دیدم چند نفر توی این چندوقته بن شدن سره این قضیه ، که البته افراد زیادی هم نبودند ، ولی بنی داشتیم به هر حال !

از گوشه ها برو ، جاهای شلوغ که کم کم دستت میاد نرو ! مثلا توی کاستوم طرف دورمز یا کرکد هوس و استرانگهولد اصلا نرو ! رید شب بیشتر برو اگر خیلی گیره کارت مخصوصا برای کوئست یا چی و نگران هم نباش کم کم یاد میگیری ، توی ایرانم چندتا کامیونیتی هست به اونا جوین شو کمکت می کنن اگر خواستی بچه ها اکثر کامیونیتی ها یکم هاردکور هستن ولی آدم تازه ببین باهاش مهربونن وایپ اولشو :D
خودت داری میگی cdkey منم همین رو گفتم .
خرید مستقیم از سایت خودش مشکلی نداره چه نسخه روسی چه سایر نسخه ها .
بچه های ما هم چند نفری گرفتن ( خرید مستقیم و نسخه روسی ) هیچ مشکلی نداره با ip ایران هم بازی میکنن . 👍

moh3n_m11

کاربر سایت
Nov 18, 2014
25
نام
محسن محمدی
آقا ما تا بازی رو خریدیم به ۱۰ ساعت نکشید تخفیف خورد 😂
ولی از بازی خوشم اومده الان هم دنبال راهی هستم که به نسخه eod ارتقاء بدم که البته تا الان موفق نشدم متاسفانهاگه دوستان راهی به ذهنشون رسید ممنون میشم راهنماییم کنن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر