Error 0x80a40010 | مشکل در وارد شدن در اکانت

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
596
نام
KAMRAN
سلام ، منم همین مشکلو ۲ روزه پیدا کردم، اول فکرذکردم اکانتم هک شده! بعد دوستان زحمت کشیدن تست کردن دیدم اینجوری نیست! یهو بی دلیل اینجوری شده، قبلش مشکل نداشت، الان تو صفحه کانکشن upnp رو ارور میزنه، dns هاییم که گذاشتن میزنم اصلا کار نمیکنه، هم با نت خودم تست کردم هم lte ایرانسل، هر دو یجورن!!!! حتی با گوشی هم نمیشه با اپیلیکیشن ایکس باکس لاگین کرد، حتما فیلتر شکن میخواد، از دوستانی که با lte ایرانسل باوان ، وصل میشن، خواهش میکنم اگه راه حلی به ذهنشون رسید یا دی ان اسی جواب داده، قرار بدن تا استفاده کنیم، الان gta تو psn هم هنوز که هنوره خرابه! یعنی گفتهذبودن موقتی مشکل مخابراتیش با شبکه ایران، همچنان پا برجاست و با dns به زور وصل میشیم، حالا اگه لایو هم به همون درد دچار شده باشه، بعیده درستش کنن، ماشالا مسولین هم که بیخیالی طی میکنن، بخاری در نمیاد ازشون،شاید ایمیل زدن به خود ماکروسافت مشکلو حل کنه، هر چند میدونم مشکل داخلیه ولی شاید میانبری بهمون پیشنهاد بدن

• Like
Reactions: Mehrdad Bayern

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
من فکر می‌کنم متوجه شدم ایراد از کجاست. ایراد نه از فیلتر ایران و نه از سیستم مایکروسافته .. گویا زیرساخت شبکه ایران به نوعیه که ای پی‌ها مستقیم به سرورهای مایکروسافت متصل نمیشن (شرکت ارتباطات زیرساخت)، بلکه از طریق gateway مخابرات و مجموعه ای پی های اون متصل میشن و سرورهای مایکروسافت ترافیک با حجم بالا رو به عنوان dos attack بلاک میکنه، برای همین موقع لاگین به سرورها ارتباط رو قطع میکنه. مشکل رو باید ispهای شما مثلا شاتل، با شرکت ارتباطات زیرساخت تماس بگیره و‌ حل کنه. بهترین فرد به نظرم وزیر ارتباطاته، آذری جهرمی، باید با توییتر با اینستاگرامش پیام گذاشت تا این هماهنگی انجام بشه. معمولا تعداد بالا باشه پیگیری می‌کنه.
ایران برخلاف کشورهای دیگه چون تحریمه و مایکروسافت و شرکت‌های بزرگ مثل گوگل درش cdn و سرور ندارن خیلی موقع ترافیکش رو چون حجمش زیاده، سرور های خارجی به عنوان حمله dos به شکل موقت بلاک می‌کنند
نه عزیز من حجم لاگین کردن به سرورهای مایکرو در ایران خیلی پایینه و اصلا رقمی محسوب نمیشه که مخابرات بخواد تشخیص بده حمله dos اتک بهش شده منم قبلا این فکرو میکردم که فیلتر شدیم اما وقتی دوستان از کشورهای دیگه اطلاع رسانی کردن فهمیدم فقط ما این مشکل رو نداریم پس فیلترینگی وجود نداره بیشتر احتمال میدم مشکل از طرف مایکرو هست

mirsina1979

کاربر سایت
Sep 12, 2017
193
نام
سینا
امروز کنسول اورم مغازه اینجا اینترنت پارس انلاین دارم به راحتی sing in شد بدون dns
اگه اینجوری باشه خونه هم پارس انلاین میگیرم

• Like
Reactions: pcgamer

mml

کاربر سایت
Oct 4, 2018
27
دوستان عزیز - فکر میکنم که دیگه باید با وصل شدن مستقیم به سرویس لایو خداحافظی کنیم ...
امروز من از طریق اکس باکس اینسایدر برای دریافت پریویو آپدیت کنسول اقدام کردم و آپدیت جدید رو نصب کردم ( الان در مرحله امگا قرار داره و تا چند روز یا حتی چند ساعت دیگه به شکل جنرال در دسترس عموم قرار میگیره )
اروری که به من میده موقع وصل شدن بدون DNS ، به این اشاره داره که این سرویس در منطقه شما امکان دسترسی نداره ....
اگر شرکت خاصی امکان وصل شدن بدون DNS رو فراهم کرده یه جوری این مشکل رو حل کرده ....

Attachments

• xb1error.jpg
    xb1error.jpg
    61.1 KB · مشاهده: 26

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
بالاخره بعد یک‌ماه پیگیری از من از دیشب تاحالا درست شد . بدون dns وارد میشه فکر کنم کچلشون کردم بسکه پیگیری کردم.
راستی خبر خوب فورزا هوزیون ۴هم بخشی از گیم پس هست دانلود کنید حالشو ببرید

mml

کاربر سایت
Oct 4, 2018
27
بالاخره بعد یک‌ماه پیگیری از من از دیشب تاحالا درست شد . بدون dns وارد میشه فکر کنم کچلشون کردم بسکه پیگیری کردم.
راستی خبر خوب فورزا هوزیون ۴هم بخشی از گیم پس هست دانلود کنید حالشو ببرید
از کدوم شرکت سرویس میگیرید ؟

erfan zero

کاربر سایت
Jul 20, 2015
207
نام
Erfan
دوستان عزیز - فکر میکنم که دیگه باید با وصل شدن مستقیم به سرویس لایو خداحافظی کنیم ...
امروز من از طریق اکس باکس اینسایدر برای دریافت پریویو آپدیت کنسول اقدام کردم و آپدیت جدید رو نصب کردم ( الان در مرحله امگا قرار داره و تا چند روز یا حتی چند ساعت دیگه به شکل جنرال در دسترس عموم قرار میگیره )
اروری که به من میده موقع وصل شدن بدون DNS ، به این اشاره داره که این سرویس در منطقه شما امکان دسترسی نداره ....
اگر شرکت خاصی امکان وصل شدن بدون DNS رو فراهم کرده یه جوری این مشکل رو حل کرده ....
فقط امیدوارم واقعیت نداشته باشه ...

mml

کاربر سایت
Oct 4, 2018
27
فقط امیدوارم واقعیت نداشته باشه ...
منم امیدوارم که این اتفاق نیوفتاده باشه اما همه کارای لازم از جمله پاور سایکل و بقیه اقدامات رو انجام دادم که شاید اوکی بشه با DNS های گوگل و کلود فلیر هم امتحان کردم و مشکل پا برجا بود . دیگه چیزی نمونده تا آپدیت جنرال ، ریلیز میشه و خودتون هم میتونید ببینید این مورد رو . بسیار سریعتر هم ارور میده نسبت به ارور قبلی که حدودا یک دقیقه طول میکشید ...
یک مورد قابل اشاره اینه که این آپدیتی که من زدم بتا هست و آپدیت جنرال کامل شده و دیباگ شده ی این آپدیت هست . شاید چون ما کاستومر سرویس ماکروسافت رو نداریم یک همچین مشکلی هست یا اینکه در حال کلی تحریم ها شامل این بخش هم شده ...

پاپون

کاربر سایت
May 22, 2013
261
نام
علی اصلانی
امیدوارم اینجوری نباشه:|دگ یه گیم رو از دست ندیم حداقل
ولی شبکه های استیم و لایو و psn تا الان هیچ کشوری رو ip شو نبسته حتی اگه ساپرتش نکنه
شاید این اپدیت اینسایدر که شما انجام دادی فعلا تو کشور های ساپرت شده قابلیت اتصال داره. جاهای دگ با این اپدیت مشکل ندارن ؟؟

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
منم امیدوارم که این اتفاق نیوفتاده باشه اما همه کارای لازم از جمله پاور سایکل و بقیه اقدامات رو انجام دادم که شاید اوکی بشه با DNS های گوگل و کلود فلیر هم امتحان کردم و مشکل پا برجا بود . دیگه چیزی نمونده تا آپدیت جنرال ، ریلیز میشه و خودتون هم میتونید ببینید این مورد رو . بسیار سریعتر هم ارور میده نسبت به ارور قبلی که حدودا یک دقیقه طول میکشید ...
یک مورد قابل اشاره اینه که این آپدیتی که من زدم بتا هست و آپدیت جنرال کامل شده و دیباگ شده ی این آپدیت هست . شاید چون ما کاستومر سرویس ماکروسافت رو نداریم یک همچین مشکلی هست یا اینکه در حال کلی تحریم ها شامل این بخش هم شده ...

با این DNS ک الان همه استفاده میکنن هم تست کردین؟؟
امیدوارم این اتفاق نیفتاده باشه و مهمتر از همه آمریکا نمیاد ب نظرم یک همچین کاری کنه و بازی بخواد تحر.یم کنه چون منبع در آمد شرکت هست

mml

کاربر سایت
Oct 4, 2018
27
امیدوارم اینجوری نباشه:|دگ یه گیم رو از دست ندیم حداقل
ولی شبکه های استیم و لایو و psn تا الان هیچ کشوری رو ip شو نبسته حتی اگه ساپرتش نکنه
شاید این اپدیت اینسایدر که شما انجام دادی فعلا تو کشور های ساپرت شده قابلیت اتصال داره. جاهای دگ با این اپدیت مشکل ندارن ؟؟
متاسفانه چرا قبلا هم اینکارو کرده ... چیزی که من سرچ کردم و لینکشو برای شما گذاشتم تو سال 2013 که اوج تحریم های سابق بود هم این اتفاق افتاده و لایو سرویس رو قطع کرده رو ایران .
این آپدیت امگا هست یعنی تقریبا کامله و وقتی یک آپدیت تو حلقه امگای اینسایدر میاد معمولا با فاصله خیلی کم (عموما چند ساعت تا یک هفته ) برای عموم هم برای دانلود قرار داده میشه .
لینک زیر مکاتبه ای هست که توی انجمن ماکروسافت سال 2013 انجام شده که توضیح میده چرا این سرویس اون زمان قطع شده که اصلا توجیه منطقی به حساب نمیاد . از نظز من حداقل ایکس باکس شامل اون تکنولوژی که اونجا توی تحریم ها بهش اشاره شده نیست . یه اسباب بازی آخه تحریم داره ؟؟؟
Connecting from Iran

• Like
Reactions: Mehrdad Bayern

mml

کاربر سایت
Oct 4, 2018
27
هنوز هم با DNS شکن میشه آنلاین شد و تقریبا مشکلی نیست توی یکسری ساعت ها اما اینکه میان سرویس رو از دسترس خارج میکنن و پشتیبانیاشون میپیچونن خیلی جالبه واقعا . چون این تاپیک رو دنبال میکردم یادمه که یکی از دوستان با پشتیبانی تماس داشت و بهشون گفته بود که شما ایرانیارو محدود کردید ؟ گقته بود که نه و جامعه گیمر ایرانی برای ما مهمه و .... اگر اشتباه نکنم ولی الان ظاهرا داره عکسش ثابت میشه .

poorya_1

کاربر سایت
Jul 9, 2017
412
هنوز هم با DNS شکن میشه آنلاین شد و تقریبا مشکلی نیست توی یکسری ساعت ها اما اینکه میان سرویس رو از دسترس خارج میکنن و پشتیبانیاشون میپیچونن خیلی جالبه واقعا . چون این تاپیک رو دنبال میکردم یادمه که یکی از دوستان با پشتیبانی تماس داشت و بهشون گفته بود که شما ایرانیارو محدود کردید ؟ گقته بود که نه و جامعه گیمر ایرانی برای ما مهمه و .... اگر اشتباه نکنم ولی الان ظاهرا داره عکسش ثابت میشه .
. بله درسته یادم می یاد حتی استور تو ویندوز هم تحریم بود الان هم فیدبک تو ویندوز تحریمه اگه مشکلی با DNS نباشه خوبه سر می کنیم

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
596
نام
KAMRAN
مثل قضیه فیلتر استوره که نمیشه مستقیم کد زد و خرید کرد، چرت میگه پشتیبانیش، یادمه یدفه به پشتیبانی سونی مسیج دادم باچخاطر مشکلی در کانکشن، تنها حرفی که زدن اینکه کل کنسول رو فرمت کنم!!!!!! :////////
ظاهرا پشتیبانی ایکس باکس هم از سر باز میکنه! ببین اگرم تحریم کرده باشه و ip رو بسته باشه نمیاد مستقیم بگه، چون نمیخواد حتی ما پلیرهای غیر قانونی ایرانی و حتی همون بازار غیر رسمی ایرانو برای کنسول و بازیاش از دست بده!!!!!! فقط میاد انکار میکنه و مارو پله پله محدود میکنه!!! الان سرورای gta هم به زور dns وصل میشه، اما مشخص نشده علتش دقیق چیه!!
الانم که شبکه لایو مسدوده یک ههفتس مسدوده برای من! با dns هم کار نمیکنه!
یچیزی بگم بخندین زنگ زدم به اپراتورم میگم شبکه live مسدوده، میگه مثلا؟؟؟؟ میگم مثلا چیه؟؟؟؟ میگه خوب شبکه ۱-۲-۳ یا؟؟؟؟!!! :/
بعد که حالیش کردم ماکروسافتو میگم ، با یک ژستی میگه با کنسولتون، ps4 تست کردبن؟؟!!!! :/
از این کلا قطع امید کردم،
کسی اگه نتیجه گرفت لطفا بگه، یا dns های دیگه رو تست کرد، چون واقعا نا امید شدم از وصل شدنش

poorya_1

کاربر سایت
Jul 9, 2017
412
مثل قضیه فیلتر استوره که نمیشه مستقیم کد زد و خرید کرد، چرت میگه پشتیبانیش، یادمه یدفه به پشتیبانی سونی مسیج دادم باچخاطر مشکلی در کانکشن، تنها حرفی که زدن اینکه کل کنسول رو فرمت کنم!!!!!! :////////
ظاهرا پشتیبانی ایکس باکس هم از سر باز میکنه! ببین اگرم تحریم کرده باشه و ip رو بسته باشه نمیاد مستقیم بگه، چون نمیخواد حتی ما پلیرهای غیر قانونی ایرانی و حتی همون بازار غیر رسمی ایرانو برای کنسول و بازیاش از دست بده!!!!!! فقط میاد انکار میکنه و مارو پله پله محدود میکنه!!! الان سرورای gta هم به زور dns وصل میشه، اما مشخص نشده علتش دقیق چیه!!
الانم که شبکه لایو مسدوده یک ههفتس مسدوده برای من! با dns هم کار نمیکنه!
یچیزی بگم بخندین زنگ زدم به اپراتورم میگم شبکه live مسدوده، میگه مثلا؟؟؟؟ میگم مثلا چیه؟؟؟؟ میگه خوب شبکه ۱-۲-۳ یا؟؟؟؟!!! :/
بعد که حالیش کردم ماکروسافتو میگم ، با یک ژستی میگه با کنسولتون، ps4 تست کردبن؟؟!!!! :/
از این کلا قطع امید کردم،
کسی اگه نتیجه گرفت لطفا بگه، یا dns های دیگه رو تست کرد، چون واقعا نا امید شدم از وصل شدنش
داخلی ها کلا پرتن
upload_2018-10-4_21-49-43.png

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر