Error 0x80a40010 | مشکل در وارد شدن در اکانت

majidazad

کاربر سایت
Oct 12, 2011
273
چیزی که ازش میترسم همینه....
همچین صحبتی نمیتونه صحت داشته باشه اونم همزمان هم سونی هم مایکرو سافت
اتفاقی که افتاده مسدود شدن ای پی ها یا پورت های مشترک هست توسط زیرساخت ایران که باعث شده دسترسی ما در ایران یه اکانت هامون قطع بشه که البته چیز جدیدی هم نیست همین چند روز پیش دسترسی به یک سری ای پی ها قطع شده بود که باعث میشد اصلا به لایو کانکت نشی و نمونه های بسیاری که تو این چند وقته زیاد اتفاق مییفته

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
اینکه که میگه مایکروسافت آی پی ایران را مسدود کردد کاملا چرت هست
تمام از سمت خودمون هست
100% تایید میشه
مشکل از شرکت زیر ساخت خودمون هستش
من پرسیدم
ISP های متفاوت نظرهای متفاوتی ارائه دادن
ولی اکثرشون به شرکت زیرساخت اشاره کردن که پورت ها رو دستکاری میکنند و دائم این مشکلات رو به وجود میارند
در کل اوضاع توی اینترنت آسیاتک که خیلی بدتر هستش
اینترنت شرکت مخابرات از کیفیت بهتری نسبت به آسیاتک برخوردار هستش
من همه رو در منزل دارم و تست میکنم

soheil.nilavari2

کاربر سایت
Mar 25, 2017
97
نام
سهیل نیل اوری
View attachment 92499

خب مثل اینکه خبری از تحریم و اینجور چیزا نیست! هر چی هست به زودی مشخص میشه
فکر نکم مشکل از اونور باشه.چون یه سری تونستن با وی پی ان وصل شن.این یعنی این که سرور های لایو مشکل نداره.توی ساپرت لایو هم همه ی سرویس ها running بود

Polarbear

کاربر سایت
Sep 7, 2018
13
View attachment 92499

خب مثل اینکه خبری از تحریم و اینجور چیزا نیست! هر چی هست به زودی مشخص میشه
مشکل از microsoft نیست پریروز یه سری از مشکلات مثل sync شدن بازیها و purchase and content usage از سمت Microsoft بود ولی این مشکلی که از دیشب پیش اومده از سمت ایرانه.
شرکتهای microsoft, Google, Sony هیچوقت IP یه کشورو به هر دلیلی block نمیکنن. جزوی policy هاشونه

• Like
Reactions: pcgamer

PersiAndroid

کاربر سایت
Jul 17, 2012
57
نام
رئوف
بیانیه رسمی درباره چی؟:-/

مشکل رو گفتم و اینکه همه گیر هست و کل کاربرای ایرانی رو درگیر کرده و تو بعضی سایت ها بازتاب داشته گفتن بررسی می کنن و اگر لازم بود تو صفحه خودشون اطلاع رسانی می کنن و بیانیه میدن.
و تاکید کرد که سرویس های اصلی و حیاتی هسته ی اکس باکس لایو فعال هست و مشکلات جزئی که تو روز اخیر بوده در رابطه با خرید و سفارشات بوده که حل شده و مشکلی در ورود و هسته اصلی خود سرویس نبوده

• Like
Reactions: soheil.nilavari2

m_nazary2001

کاربر سایت
Oct 20, 2008
393
نام
محمد نظری
مال من امروز صبح درست شد بعد از ظهر دوباره ترکید دانلود هام انجام میشه ولی به اکانتم رو پلی استیشن وصل نمیشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر