Epic Games: هنوز از همه توانایی های 360 استفاده نشده است.

DieDie

کاربر سایت
Feb 28, 2010
2,772

6qls3rs7pnk9hjfazein.jpg

شایعات پیرامون مرگ کنسولهای نسل فعلی تا حد زیادی اغراق آمیز به نظر میرسد! با توجه به صحبتهای جیم براون سرپرست قسمت "طراحی مراحل" از شرکت Epic و ویلون برینک کارگردان هنری از شرکت People Can Fly: بازی Gears of war Judgment نشان دهنده یک جهش کوانتومی از نظر گرافیک و قدرت (تکنیکی) هست و استودیوها میتوانند با وارد کردن فشار بیشتر دستاوردهای بیشتری از سخت افزار در آینده به دست بیارن.

براون در مراسم معرفی این بازی به OXM گفت: "من تلاش میکنم به یاد بیاورید تفاوتی که بین Gears 1 و Gears 2 و یا بین Gears 2 و Gears 3 بود , یک میلیون تغییرات در آنریل انجین 3 به وجود آمد تا به اون نقطه رسیدیم"
"وقتی ما اولین Geras of war رو ساختیم , یکی از اولین واکنشها , مردمی بودن که میگفتن " وووآ !! اونها دارن Xbox رو به سمت محدودیتهاش میبرن , اونها دارن کار دیوانه کننده ای انجام میدن" و هر وقت که ما خواستیم قدم دیگه ای بر داریم زوایای دیگه ای در 360 پیدا کردیم که هیچ کس از اونها آگاه نبود و زمینه های بیشتری رو جهت پیشرفت برای ما فراهم کرد"

Xbox 360 News: Xbox 360 isn't maxed out yet, says Epic - "there'll always be something more we can figure out" - Xbox 360 - The Official Magazine

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,055
نام
محمد امین
مگه از شماها بعیده ؟ داره کارای خودتو انجام میده دیگه :D ما هم این وحید رو نماینده کردیم تا به این مسائل رسیدگی کنه تا شماها تنها نمونی :D

این بنده خدا رو سوژه کردین انداختین جلو خودتون کشیدین عقب خدارو خوش میاد انصافا ؟! :-/ (2)

تو هی این Forza Motorsport 4 و Forza Horizon رو از قلم میندازی منو عصبی میکنی :d

.

فورتزا تو یک جبه دیگه ای میجنگه..:d

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
Terova
Navid iii
این بنده خدا رو سوژه کردین انداختین جلو خودتون کشیدین عقب خدارو خوش میاد انصافا ؟! :-/ (2,1)
شما نگران خودت باش ایشون داره با همه مثل خودش رفتار میکنه و همه ما هم مثل اون هستیم . با همه مثل خودش رفتار میکنیم ;)

آخرین ویرایش:

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
انگار دارن در مورد یه غار کشف نشده صحبت میکنن!!!:d

اینو خوب گفتی :D
ولی پیشرفت ها خیلی کم هست واقعا حیف کیفیت led که من دارم باش ایکس باکس بازی می کنم :D
من که خیلی منتظر نسل بعد هستم دیگه این نسل کشش رو از نظر گرافیک از دست داده فقط جنبه سرگرمیش مونده ن لذت از محیط گرافیکی بازی

alimx360

کاربر سایت
Jul 13, 2008
438
نام
ali
wow امروز يه ساعتي بازي كردم به خودم ميگفتم اين 360 كه داره اين بازي رو run ميكنه نور پردازي بسيار زيبا و top افكت هاي عالي محيطهاي پويا طراحي هنري 20( ياد اولين عكس geow1) افتادم به نظرم كه يه قدرت نهفته پيدا كردن از 360 به دوستان پيشنهاد ميشه حتما بگيريد بعد ميفهميد چي ميگم

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
ای بابا از دست این سونی و ماکرو دیگه خسته شدم قرار باشه هر دفعه این قدر پیشرفت کنن که خوب هنوز که هنوزه ps1 هم جای پیشرفت داره

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad
جیگر تهدیگش رو هم خیلی وقت پیش خوردن تموم شد رفت بساطتون رو جمع کنید برای نسل بعد اماده بشید.

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
یهو دیدی Black Tusk یه گرافیکی رو کرد از Gears J و Halo 4 بالاتر :D.
مگه قراره Black Tusk بازی واسه 360 عرضه کنه ؟!:D قبلا خودم فکر میکردم امکانش هست ولی وقتی داخل 2013 هستیم و خبری ازش نیست دیگه احتمالش خیلی کم میشه مگر اینکه به صورت مشترک برای این نسل و نسل بعد بیاد .

dream maker

کاربر سایت
Nov 23, 2012
36
امروز داشتم gow j بازی میکردم. متوجه شدین مرحله های بازی بعضیاش چقدر به جنگ جهانی دوم شبیهه؟ مثلا همین مرحله که عکسش تو اول این خبر هست کپی از نرماندیه یا مرحله اول دقیقا مثل فتح برلینه.

KRATUS

کاربر سایت
Aug 17, 2008
360
نام
Ashkan
بس کنید بابا تورو خدا یعنی چی بخاطر دو تا کمپانی که نشستن دارن پول پارو میکنن و میگن و میخندن انقدر خودمون رو پاره میکنیم و بخاطرشون بهم دیگه توهین میکنیم, مگه سونی و مایکرو ارث بابامونه که بخاطرش انقدر حرص و جوش بخوریم؟! اینا اگه ضرر کنن چیزی از ما کم میشه یا اگه سود کنن پولی تو جیب ما میره که بخاطرشون بیایم به هم کیش و هموطنمون توهین کنیم؟!
کِی میخوایم درست شیم...؟!

Metropolise

کاربر سایت
Jan 1, 2012
325
بس کنید بابا تورو خدا یعنی چی بخاطر دو تا کمپانی که نشستن دارن پول پارو میکنن و میگن و میخندن انقدر خودمون رو پاره میکنیم و بخاطرشون بهم دیگه توهین میکنیم, مگه سونی و مایکرو ارث بابامونه که بخاطرش انقدر حرص و جوش بخوریم؟! اینا اگه ضرر کنن چیزی از ما کم میشه یا اگه سود کنن پولی تو جیب ما میره که بخاطرشون بیایم به هم کیش و هموطنمون توهین کنیم؟!
کِی میخوایم درست شیم...؟!

شما ناراحت نباش بازیه پنج تومنی و فن های کاذب و دو آتیشه...

dream maker

کاربر سایت
Nov 23, 2012
36
کاری به نهایت قدرت و ... ندارم ، ولی GeOW J باور کنید بدون اغراق اگه به عنوان لانچ تایتل نسل بعد بود من تعجب نمیکردم .... خیلی خیلی خوبه ، تا اینجا از همه بازیهای کنسول بهتر بوده بنظرمن ، GOW Ascension هم امروز 2 ساعتی بازی کردم ، بنظرمن بعد از U3 قرار میگیره و الان اونجوری که GOW III جلوه کرد به چشم نمیاد !

حاجی دیگه یکم زیادی پیاز داغشو نبردی بالا؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر