Epic Games: هنوز از همه توانایی های 360 استفاده نشده است.

DieDie

کاربر سایت
Feb 28, 2010
2,772

6qls3rs7pnk9hjfazein.jpg

شایعات پیرامون مرگ کنسولهای نسل فعلی تا حد زیادی اغراق آمیز به نظر میرسد! با توجه به صحبتهای جیم براون سرپرست قسمت "طراحی مراحل" از شرکت Epic و ویلون برینک کارگردان هنری از شرکت People Can Fly: بازی Gears of war Judgment نشان دهنده یک جهش کوانتومی از نظر گرافیک و قدرت (تکنیکی) هست و استودیوها میتوانند با وارد کردن فشار بیشتر دستاوردهای بیشتری از سخت افزار در آینده به دست بیارن.

براون در مراسم معرفی این بازی به OXM گفت: "من تلاش میکنم به یاد بیاورید تفاوتی که بین Gears 1 و Gears 2 و یا بین Gears 2 و Gears 3 بود , یک میلیون تغییرات در آنریل انجین 3 به وجود آمد تا به اون نقطه رسیدیم"
"وقتی ما اولین Geras of war رو ساختیم , یکی از اولین واکنشها , مردمی بودن که میگفتن " وووآ !! اونها دارن Xbox رو به سمت محدودیتهاش میبرن , اونها دارن کار دیوانه کننده ای انجام میدن" و هر وقت که ما خواستیم قدم دیگه ای بر داریم زوایای دیگه ای در 360 پیدا کردیم که هیچ کس از اونها آگاه نبود و زمینه های بیشتری رو جهت پیشرفت برای ما فراهم کرد"

Xbox 360 News: Xbox 360 isn't maxed out yet, says Epic - "there'll always be something more we can figure out" - Xbox 360 - The Official Magazine

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
عجب دنیای کوچیکیه حالا اگر کیج این حرفو راجع به PS3 میزد همین دوستانی که نطر مثبت میدن صحبتهاشون 180 درجه برمیگشت !
اوه بابا ! باز خوبه یکی از کارمندایی که داره برای مایکرو کار میکنه اومده یه حرفی زده و حرفش هم واقعا درسته تو این اواخر با توجه به بازیهایی که تو 360 دیدیم . مثل کیج هر ماه 30 , 40 تا گزارش تهیه نمیشه من اله و بله میکنم من اینم من اونم !
امیدوارم تفاوت را بدونی که علت گیر دادن ها کجاست !

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
تا 100 سال دیگه هم واسه کنسولهای این نسل بازی ساخته شه، میشه ادعا کرد که هنوز از %100 توانشون استفاده نشده.
مشکل اصلی اینه که پیشرفت گرافیکی بازیها با گذشت زمان کم تر و کم تر میشه. اختلاف گرافیکی بازی ای مثل U1 و U2 خیلی بیشتر از U2 و U3 هست.
همین موضوع برای GeOW هم صدق میکنه. اختلاف نسخه ی سوم با جاجمنت، به اندازه ی اختلاف نسخه های قبلی نیست.

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,991
نام
احمد
نسل رفت تموم شه بره اینا تازه یادشون افتاده اژدها بیدار کنن ؟! :d

ولی سوای از شوخی بازیای آخر نسل خیلی پیشرفت کردن ...

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,017
نام
محمد امین
عجب دنیای کوچیکیه حالا اگر کیج این حرفو راجع به PS3 میزد همین دوستانی که نطر مثبت میدن صحبتهاشون 180 درجه برمیگشت !

Epic عملا داره این پیشرفت رو نشون میده و هر شخص متخصص و آماتوری این رو میبینی نه مثل بعضی ها که فقط حرف مفت میزنن..!

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
Epic عملا داره این پیشرفت رو نشون میده و هر شخص متخصص و آماتوری این رو میبینی نه مثل بعضی ها که فقط حرف مفت میزنن..!
از نظر شما حرف مفت تو دنیای واقعی ینی حقیقت ـه محض . خاستم در جریان باشی . بازیای PS رو اگه بازی کرده بودی متوجه پیشرفت میشدی .

میدوارم تفاوت را بدونی که علت گیر دادن ها کجاست !
ما هم امیدواریم شماها هم دیگه به چاهی که خودتون میکنین نیوفتین . تفاوت رو به ما هم بگی بد نیست ;)

آخرین ویرایش:

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
دو نسل بعد هم که معرفی بشن بازم هستن کسانی که بیان و بگن که هنوز از تمام توانایی های X360 و PS3 استفاده نشده :))

این قدرت xbo360کی می خواد بیرون بیاد خدا می دونه !قطعا بعد از خالی کردن جیب مردم خجالت هم نمی کشند فکر کردن دهه 1850 هست مردم را چی فرض کردند این ها !
تمام سازنده های گیم گفتند دیگه کنسول جواب نمیده باز این ها میان حرف خودشو نو میزنن :)):))

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا

تا 8 اکتبر صبر بُنما :D
کلاً کیج گزافه گویی کم نمیکنه ولی شک نکن که این قضیه و پیشرفت رو تو Beyond نیشان میده :D

بعد هم فکر کنم باید بگی PCF :D
(فرقی هم نداره :D)
تمام سازنده های گیم گفتند دیگه کنسول جواب نمیده باز این ها میان حرف خودشو نو میزنن
yahoo_21.gif
yahoo_21.gif

این ها که اینجوری گفتن
Forza ساز ها هم که تقریباً همین حرف رو یادمه زدن ( سازندگان Forza Horizon: هنوز کارهای بیشتری میتوان با 360 انجام داد. - جالبه اون تاپیک هم همین جناب DieDie زده بود :D)
با توجه به اواتار گرامی-بازی کیج و تلو هم قدرت نهایی PS3 رو هم هنوز ندیدیم

حالا کیا گفتن این کنسول ها رو باید انداخت سلط آجغال!؟
بابا کیج اصلا نگفته بازی من سره . کیج گفته Ps3 قدرت بیشتر از اینم داره و بازیای بهتری هم میشه ساخت دقیقا مثل چیزی که این یارو گفته . ولی این باحاله راست میگه ولی کیج غلط کرده
biggrin1.gif

در کل خیلی جالبه قضیه
biggrin1.gif

من هم نگفتم که گفته بازیم سره :| :D
میگم اینکه میگه قدرت نهایی کنسول هنوز در نشده حرف درستیه!!!

آخرین ویرایش:

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
تا 8 اکتبر صبر بُنما :D
کلاً کیج گزافه گویی کم نمیکنه ولی شک نکن که این قضیه و پیشرفت رو تو Beyond نیشان میده :D
بابا کیج اصلا نگفته بازی من سره . کیج گفته Ps3 قدرت بیشتر از اینم داره و بازیای بهتری هم میشه ساخت دقیقا مثل چیزی که این یارو گفته . ولی این باحاله راست میگه ولی کیج غلط کرده :D

در کل خیلی جالبه قضیه :D

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
براون:خبر 1: "حتی اسلحه های geow:j بر روی دیگر کنسول ها اجرا نخواهد شد" خبر 2: "geow:j داستان بازیها رو متحول کرده است و داستان بازی برروی دیگر کنسول ها اجرا نمیشود" خبر n : براون: geow:j فقط از 2.3% توانایی 360 استفاده کرده است" خبر n+1 براون: 0.5% توانایی 360 .... 400 برابر توانایی airbus 330 است"
==>
فرق داره با براون: "از تمام پتانسیل 360 استفاده نشده است"

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
خودتون اسم دیوید کیج رو تو تاپیک مربوط به 360 میارید بعد از ترول شدنش گلایه می کنید؟ :D
مسئله فقط کیج نیست حتی ناتی داگ و گوریلا گیمز رو هم ، هم قطاراتون مورد عنایت خودشون قرار دادن قبلاً .
پستهای حق به جانبتون که واقعا حرف نداره " این با اون فرق میکنه " لول

والا کیلزون و آنچارتد و گاد آف وار و ... عملاً خیلی چیزها رو نشون دادن ولی امثال شما مثل اینکه چشماشون رو فقط مواقعی که به نفعشونه باز میکنن !

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
والا من که خیلی دلم میخاد بازم بازیهایی درسطح گرافیک GeOW-j و Crysis3 و HALO4 روی همین پیرمرد X360 ببینم :d
هرکی نمیخاد بره 4تومن بده برای ps4ـی که چند ماه دیگه میاد :d

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
خودتون اسم دیوید کیج رو تو تاپیک مربوط به 360 میارید بعد از ترول شدنش گلایه می کنید؟ :D
ممد جون تو این حرکت زیبای یه عده رو که دارن به همون گفته ی کیج ولی از سوی جبهه موافق به به چه چه میکنن رو توضیح میدی به من ؟

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,503
نام
محمد
مسئله فقط کیج نیست حتی ناتی داگ و گوریلا گیمز رو هم ، هم قطاراتون مورد عنایت خودشون قرار دادن قبلاً .
پستهای حق به جانبتون که واقعا حرف نداره " این با اون فرق میکنه " لول
خب اونها هم حرفشون تبلیغی هست مثل این حرف Epic Games. ولی مسئله اینجاست که اونجا بیشتر شاهد این قضیه بودیم که "بازی X روی X360 اجرا نمیشه"، فکر میکنم این قضیه ـش خیلی فرق داره با اینکه فلان کنسول از نهایت قدرتش استفاده نکرده. البته بازم میگم همچین حرفهایی صرفا حربه های تبلیغی هست حالا میخواد Epic Games بگه یا هر جای دیگه ای.
ممد جون تو این حرکت زیبای یه عده رو که دارن به همون گفته ی کیج ولی از سوی جبهه موافق به به چه چه میکنن رو توضیح میدی به من ؟
نگرفتم چی شد :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر