Multi Platform Elden Ring

سازنده
FromSoftware
تاریخ انتشار
Feb 25, 2022
ناشر
Bandai Namco
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
n963053_.gif

بازی Elden Ring توسط شرکت FromSoftware ، اثری از هیدتاکا میازاکی ، سازنده‌ بازی‌های تحسین‌ شده ای همچون Bloodborne و Dark Souls ، با همکاری نویسنده معروف (Game of Thrones) جرج آر. آر. مارتین در دست ساخت است و بر روی کنسول‌های PlayStation 4 ، همچنین XONE و PC منتشر خواهد شد.e
t05882_.png
e680636_.png

• ساخت بازي بعد از دی ال سی DS3 شروع شد .
  • بازي سوم شخص و اکشن آر پي جي خواهد بود .
  • تنوع نقش آفرینی در بازي از سري دارک سولز بيشتر خواهد بود .
  • چالش برانگيز
  • قابلیت سفارشی سازی کارکترها .
  • مارتين دنيا و افسانه های بازی را نوشت .
  • جهان باز (Open World) خواهد بود .
  • تم آن در مورد اراده بشر است .
r638585_.png

@A7A

108994
شایعات پیش تر گفته بودند که بازی یک تجربه OPEN WORLD خواهد بود ، که در آن قلمرو های پادشاهی گوناگونی را خواهید دید و با کشتن پادشاهان آن مناطق و فتح قلمرو ها ، به قدرت های جادویی یا ماورایی جدیدی دسترسی پیدا خواهید کرد .
عکس بالا ، به این فرضیه ما را نزدیک می کند که ، یک حلقه بزرگ نورانی ، چندین حلقه کوچک دیگر را در بر گرفته و مانند یک تاج حلقوی شکل می باشد که چندین تاج کوچک دیگر را در خود جای داده . بنظر میرسد یک منبع انرژی در بالای تصویر وجود دارد که همانند خط و قطره های آب ، به پایین و به حلقه بزرگ تر سرازیر میشود و گویا از حلقه های کوچک هم میگذرد و همراه با گذر کردن ، انرژی آنها را از آن خود می کند . ممکن است بازی روایت گر قهرمانی باشد که از مکانی نیرویی میگیرد و آن را تقویت میکند و در مسیری متفاوت از باقی حکمرانان ، از آن استفاده می کند . اگر چه این ها همه فرضیه است ، اما کاملا مطابق با داستان گویی استودیوی FROM SOFTWARE هستند ، و به ویژه بازی DARK SOULS 3 که در آن Lord Wolnir با گذر از هر پادشاهی و تبدیل آن به خاکستر ، قدرت های ویژه آنها را از خود می کرد .

Last edited by a moderator:

DedSec88

کاربر سایت
Aug 27, 2014
1,577
نام
Alireza
سلام دوستان، من وقتی میخوام به دنیای دیگه ی بازیکنان برم واسه استفاده 3بار از
Festering bloody finger
خطای زیرو میده؟
کسی میدونه چرا؟؟

کنسول ps5
مشکل از نته. از شروع اتفاقات چند ماه گذشته و نابود شدن نت اینطوری شد. (البته حتی قبل این اتفاقاتم من با مولتی پلیر این بازی خیلی بیشتر بازی های قبلی سری مشکل داشتم.)
احتمالا با وی P ان درست میشه ولی من خودم امتحان نکردم.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: BARDI YA

RaminZero21

کاربر سایت
Jan 29, 2014
726
نام
Ramin
دوستان برای رد کردن godskin duo لطفا راهنمایی کنید فوق العاده سخته لول کارکترم رو که تا 94 بردم بالا ، سلاحم و میمیک رو تا ته آپگرید کردم ولی موفق نشدم دو سه بارم ancestor آوردم ولی خیلی از میمیک ضعیف تره باز میمیک یه دمیجی میزنه ، از دارت سمی و این چیزا هم استفاده کردم بازم جواب نداد

Arios 22

کاربر سایت
May 6, 2014
621
نام
Ali
دوستان برای رد کردن godskin duo لطفا راهنمایی کنید فوق العاده سخته لول کارکترم رو که تا 94 بردم بالا ، سلاحم و میمیک رو تا ته آپگرید کردم ولی موفق نشدم دو سه بارم ancestor آوردم ولی خیلی از میمیک ضعیف تره باز میمیک یه دمیجی میزنه ، از دارت سمی و این چیزا هم استفاده کردم بازم جواب نداد

لولت پایینه واقعا
رو یکیشون تمرکز کن اول اونو بزن بعد سریع برو سراغ اون یکی
اون که چاق خطری تر
رون آرک و باف هم هرچی داری بده
Scarlet rot و bleed هم جوابه

• Like
Reactions: RaminZero21

DedSec88

کاربر سایت
Aug 27, 2014
1,577
نام
Alireza
یکیشون رو بخوابون (با Sleep Pot, Sleep Arrow یا Sword of Saint Trina) و در حینی که خوابه رو دومی تمرکز کن.

• Like

RaminZero21

کاربر سایت
Jan 29, 2014
726
نام
Ramin
لولت پایینه واقعا
رو یکیشون تمرکز کن اول اونو بزن بعد سریع برو سراغ اون یکی
اون که چاق خطری تر
رون آرک و باف هم هرچی داری بده
Scarlet rot و bleed هم جوابه
اتفاقا چند روز پیش همینجا یکی از دوستان گفت اگه دیدی نمیتونی یه باسی رو بزنی برو یکم لول آپ کن دوباره برگرد منم سره این باس با لول 80 شروع کردم دیدم اصلا نمیشه بیخیالش شدم تا الان که 94 هستم لول آپ کردم ولی بازم نمیشه فقط از این حرصم میگیره یه بار داشتم تمومش میکردم آخرش انقدر بهم فشار اومد دو تا دکمه رو اشتباه زدم گند زده شد به همه چی ، سره این باس هم به نظرم بازی داره با نامردی و زیادی سخت میگیره ، به نظرت تا چه لولی بیارم بالا ؟

یکیشون رو بخوابون (با Sleep Pot, Sleep Arrow یا Sword of Saint Trina) و در حینی که خوابه رو دومی تمرکز کن.
از این روش استفاده کردم جواب نداد نمیدونم چرا چند تا ویدیو با این روش دیدم خیلی بیشتر میخوابن ، ولی خودم sleep pot میزنم بهشون فکر کنم 30 ثانیه این طورا اثر میکنه

به نظرتون دو تا سلاح بردارم یکیش rivers of blood باشه راحت تر نیست ؟

• Like
Reactions: Arios 22

Arios 22

کاربر سایت
May 6, 2014
621
نام
Ali
اتفاقا چند روز پیش همینجا یکی از دوستان گفت اگه دیدی نمیتونی یه باسی رو بزنی برو یکم لول آپ کن دوباره برگرد منم سره این باس با لول 80 شروع کردم دیدم اصلا نمیشه بیخیالش شدم تا الان که 94 هستم لول آپ کردم ولی بازم نمیشه فقط از این حرصم میگیره یه بار داشتم تمومش میکردم آخرش انقدر بهم فشار اومد دو تا دکمه رو اشتباه زدم گند زده شد به همه چی ، سره این باس هم به نظرم بازی داره با نامردی و زیادی سخت میگیره ، به نظرت تا چه لولی بیارم بالا ؟

از این روش استفاده کردم جواب نداد نمیدونم چرا چند تا ویدیو با این روش دیدم خیلی بیشتر میخوابن ، ولی خودم sleep pot میزنم بهشون فکر کنم 30 ثانیه این طورا اثر میکنه

به نظرتون دو تا سلاح بردارم یکیش rivers of blood باشه راحت تر نیست ؟
Rivers of blood عالیه ولی باید بیلد خودشو داشته باشی
این منطقه بازی حداقل باید لول 120 باشی
فکر کنم خیلی مراحل جانبی و گشت گذار نرفتی جلوتر از این باس هایی هستن که اینا شوخی هم نیستن مقابلش
الان چه سلاحی داری؟

• Like

RaminZero21

کاربر سایت
Jan 29, 2014
726
نام
Ramin
Rivers of blood عالیه ولی باید بیلد خودشو داشته باشی
این منطقه بازی حداقل باید لول 120 باشی
فکر کنم خیلی مراحل جانبی و گشت گذار نرفتی جلوتر از این باس هایی هستن که اینا شوخی هم نیستن مقابلش
الان چه سلاحی داری؟
الان سلاحم longswords هست تا 18 فعلا اپگریدش کردم ashes of war هم bloody slash گذاشتم ولی خیلی از hp کم میکنه ، راجع به بیلدم هم اصلا حواسم نبود من بیلدم روی str هست فکر نمیکنم بتونم rivers of blood بزارم بشه هم خیلی طول میکشه arcane رو بیارم تا لول 20

DedSec88

کاربر سایت
Aug 27, 2014
1,577
نام
Alireza
الان سلاحم longswords هست تا 18 فعلا اپگریدش کردم ashes of war هم bloody slash گذاشتم ولی خیلی از hp کم میکنه
Longsword سلاح خیلی معمولی ایه. تا اینجای بازی باید خیلی سلاح های قویتری میگرفتی.

یه سلاح خوب که احتمالا داری و اگه نداری گرفتنش آسونه, Bloodhound's Fang ه. Bleed داره و اشش با اینکه نسبتا کم FP میخواد دمیج و staggerش خیلی بالاست.

Uchigatana هم با اینکه همون اولای بازی میتونی بگیری بخاطر Bleedش خیلی قویه.

برای بیلد های faith و intelligence هم سلاح های بسیار قوی ای هست ولی من نمیدونم بیلدت چیه.

• Like

RaminZero21

کاربر سایت
Jan 29, 2014
726
نام
Ramin
Longsword سلاح خیلی معمولی ایه. تا اینجای بازی باید خیلی سلاح های قویتری میگرفتی.

یه سلاح خوب که احتمالا داری و اگه نداری گرفتنش آسونه, Bloodhound's Fang ه. Bleed داره و اشش با اینکه نسبتا کم FP میخواد دمیج و staggerش خیلی بالاست.

Uchigatana هم با اینکه همون اولای بازی میتونی بگیری بخاطر Bleedش خیلی قویه.

برای بیلد های faith و intelligence هم سلاح های بسیار قوی ای هست ولی من نمیدونم بیلدت چیه.
این سلاحی که گفتی رو ندارم ولی uchigatana رو دارم دو تا کاتانا دیگه هم دارم rivers of blood و meteoric of blade ، بدبختی هر چی رون جمع کردم گذاشتم برای str و vigor الان بخوام بقیه اتریبیوت ها رو لول آپ کنم بیچاره میشم ، بیلدم رو پایین میزارم ببینید نظرتون چیه

Arios 22

کاربر سایت
May 6, 2014
621
نام
Ali
الان سلاحم longswords هست تا 18 فعلا اپگریدش کردم ashes of war هم bloody slash گذاشتم ولی خیلی از hp کم میکنه ، راجع به بیلدم هم اصلا حواسم نبود من بیلدم روی str هست فکر نمیکنم بتونم rivers of blood بزارم بشه هم خیلی طول میکشه arcane رو بیارم تا لول 20
لول اسلحه ات هم پایینه
سلاح ات s tier نیست چیزای بهتر استفاده کن
برای بیلد str برو سمت greatsword یا ultra
اگه str دوست داری لول اپ کردی ترکیبش کن با faith یا intelligence بیلد ترکیبی بهتر
Roll heavy اصلا خوب نیست وزن کم کن
نیاز نیست همچی باهم اپ کنی برو پیش Rennala داخل آکادمی یه respec بزن راحت لول هارو خرج هرچی خواستی بکن

• Like

jdepp

کاربر سایت
May 29, 2021
820
این سلاحی که گفتی رو ندارم ولی uchigatana رو دارم دو تا کاتانا دیگه هم دارم rivers of blood و meteoric of blade ، بدبختی هر چی رون جمع کردم گذاشتم برای str و vigor الان بخوام بقیه اتریبیوت ها رو لول آپ کنم بیچاره میشم ، بیلدم رو پایین میزارم ببینید نظرتون چیه

ببین heavy load که هستی باعث می شه نتونی داج بدی. آرمورت رو بردار تا مدیوم لود بشی.

برو پیش rennala یدونه larvar tear (احتمالا داری) بهش بده اتریبیوت هاتو ریست کن. بعد کل str رو بده به arcane. بعد دو تا curved sword بگیر دستت هر دوتارو تا جایی که می تونی آپگرید کن رو جفتشون هم اسکیل sepuko بنداز. بعد برو با این باس مبارزه کن اول هم sleep شون کن و با این دو تا curved sword بعد از اینکه sepuko زدی بپر هوا و l1 بزن.

اگرم سخته برات curved sword پیدا کنی و آپگرید کنی می تونی از rivers of blood با لول بالا استفاده کنی و فقط اسکیل بزنی به شرطی که فلاسک های جون و fp رو نصف نصف کنی. (اینم باز arcane 50 به بالا می خواد)

برای این بیلد ها از تلیسمان های افزایش جامپ اتک و successive attack استفاده کن ( shard of alexander هم اگه داری بذار)

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر