Multi Platform Elden Ring

سازنده
FromSoftware
تاریخ انتشار
Feb 25, 2022
ناشر
Bandai Namco
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
n963053_.gif

بازی Elden Ring توسط شرکت FromSoftware ، اثری از هیدتاکا میازاکی ، سازنده‌ بازی‌های تحسین‌ شده ای همچون Bloodborne و Dark Souls ، با همکاری نویسنده معروف (Game of Thrones) جرج آر. آر. مارتین در دست ساخت است و بر روی کنسول‌های PlayStation 4 ، همچنین XONE و PC منتشر خواهد شد.e
t05882_.png
e680636_.png

• ساخت بازي بعد از دی ال سی DS3 شروع شد .
  • بازي سوم شخص و اکشن آر پي جي خواهد بود .
  • تنوع نقش آفرینی در بازي از سري دارک سولز بيشتر خواهد بود .
  • چالش برانگيز
  • قابلیت سفارشی سازی کارکترها .
  • مارتين دنيا و افسانه های بازی را نوشت .
  • جهان باز (Open World) خواهد بود .
  • تم آن در مورد اراده بشر است .
r638585_.png

@A7A

108994
شایعات پیش تر گفته بودند که بازی یک تجربه OPEN WORLD خواهد بود ، که در آن قلمرو های پادشاهی گوناگونی را خواهید دید و با کشتن پادشاهان آن مناطق و فتح قلمرو ها ، به قدرت های جادویی یا ماورایی جدیدی دسترسی پیدا خواهید کرد .
عکس بالا ، به این فرضیه ما را نزدیک می کند که ، یک حلقه بزرگ نورانی ، چندین حلقه کوچک دیگر را در بر گرفته و مانند یک تاج حلقوی شکل می باشد که چندین تاج کوچک دیگر را در خود جای داده . بنظر میرسد یک منبع انرژی در بالای تصویر وجود دارد که همانند خط و قطره های آب ، به پایین و به حلقه بزرگ تر سرازیر میشود و گویا از حلقه های کوچک هم میگذرد و همراه با گذر کردن ، انرژی آنها را از آن خود می کند . ممکن است بازی روایت گر قهرمانی باشد که از مکانی نیرویی میگیرد و آن را تقویت میکند و در مسیری متفاوت از باقی حکمرانان ، از آن استفاده می کند . اگر چه این ها همه فرضیه است ، اما کاملا مطابق با داستان گویی استودیوی FROM SOFTWARE هستند ، و به ویژه بازی DARK SOULS 3 که در آن Lord Wolnir با گذر از هر پادشاهی و تبدیل آن به خاکستر ، قدرت های ویژه آنها را از خود می کرد .

Last edited by a moderator:

hossein gamer

کاربر سایت
Jan 30, 2012
260
نام
حسین
دوستان من نسخه dodi ورژن 1.02.1 رو دانلود کردم ولی موقع اپدیت 1.05.0 ارور میده و اپدیت نمیشه و فقط تا اپدیت 1.03.2 تونستم انجام بدم...کسی میدونه مشکل کجاس؟(اپدیتهارو هم به ترتیب انجام دادم)
تک تک باید نصب کنی و درست

• Like
Reactions: rasool66

AmirStalk

کاربر سایت
Oct 24, 2021
10
رنج لول خودتون و رنج لول گیرتون با ریجنی که توش میخواید invade کنید مناسبه ؟ یه سر به سایتای خارجی بزنید رنج لول ایتم و رون لول ها رو واسه invade تو هر ریجن ببینید
ino nmidoonm
mn lvl khodam 352 e
vali harkio mikham coop konm mizane unable

SWEDAS

کاربر سایت
May 3, 2019
110
رفقا چقدر تاپیک سوت و کور شده ...... حیف واقعا
یه سوال شما آنلاین راحت کسیو پیدا میکنین؟ چه invader و چه دوست ؟🤔
من که اصلا علامت هیچکس برام هیچجا ظاهر نمیشه که سامن کنم با چنتا نت هم امتحان کردم اصلا درست نشد که نشدددددد

RaminZero21

کاربر سایت
Jan 29, 2014
726
نام
Ramin
دوستان سلام من روی یه باس گیرکردم خیلی وحشیه با میمیک شصت هفتاد درصد جونش رو میزنم ولی آخرش نمیشه اسم باس رو میزارم توی اسپویل نمیدونم همینجوری میشه اسمش رو بنویسم ، لطفا یا راهنماییم کنید چه جوری ردش کنم یا اگه میشه دو نفری بزنیم بهم بگید من هنوز با سیستم مولتی پلیر بازی آشنایی ندارم راستش تا اینجا تنهایی اومدم ولی اینو نمیتونم ردش کنم بیلدم هم بیشتر روی strength هست (strength 31)
astel

Amiroli

کاربر سایت
Nov 26, 2022
10
دوستان سلام من روی یه باس گیرکردم خیلی وحشیه با میمیک شصت هفتاد درصد جونش رو میزنم ولی آخرش نمیشه اسم باس رو میزارم توی اسپویل نمیدونم همینجوری میشه اسمش رو بنویسم ، لطفا یا راهنماییم کنید چه جوری ردش کنم یا اگه میشه دو نفری بزنیم بهم بگید من هنوز با سیستم مولتی پلیر بازی آشنایی ندارم راستش تا اینجا تنهایی اومدم ولی اینو نمیتونم ردش کنم بیلدم هم بیشتر روی strength هست (strength 31)
astel
درود :D

اون کلش خوب دمیج میخوره که قطعا میدونی
اگه میتونی از قابلیت blood loss استفاده کن حتما! واقعا قابلیت جذاب و ضروری ای هستش برا کسایی که میج نیستن
اگه چیزی داشته باشی که پویزنی بشه یا اسکارلتش کنه خوب میشه، از جونش تا حد قابل قبولی کم میکنه هی
اون میمیکتم اگه آپگریدش نکردی حتما حتما اپگریدش کن چون فرق لول پایین با لول بالاش زیاده تا جایی که یادمه
و اینکه شاید یکم زیادی سخت بشه ولی یه دگر یا چیزی که فک میکنی باهاش راحتتری با اش آو وارای زیر هم میتونی استفاده کنی یا جطو گزینه هات باشه:
یه پیشنهادم این اش آو واره که خودم رسما سوراخش کردم :D
Ash of War: Bloodhound's Step | Elden Ring Wiki

یه اش آو وار دیگه هم که تقریبا گرفتنش راحته اینه (ولی به نظرم قبلش ویدیوش رو تو یوتیوب ببین که چجوری عمل میکنه!):
Ash of War: Raptor of the Mists | Elden Ring Wiki

اون اش آو وار اولیه برا پیچوندن بهتره به نظرم! مخصوصا موقعی که میخواد لیزر بزنه یهو یا دمشو بکوبه روت یا اون سنگاشو پرت کنه طرفت! میشه از دستش فرار کرد :D

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
astel
لولت چنده. من خیلی وقته بازی رو پلات کردم ولی یادمه بار اول زدمش و حدودای لولم یادم نمیاد چند بود ( بالای 200 بود فکر کنم) ، بیلدم هم دقیقا شبیه تو بود ولی اینو یادمه که قطعا str 90 کرده بودم

RaminZero21

کاربر سایت
Jan 29, 2014
726
نام
Ramin
لولت چنده. من خیلی وقته بازی رو پلات کردم ولی یادمه بار اول زدمش و حدودای لولم یادم نمیاد چند بود ( بالای 200 بود فکر کنم) ، بیلدم هم دقیقا شبیه تو بود ولی اینو یادمه که قطعا str 90 کرده بودم
لولم ۵۸ هست ، یعنی میگی فعلن اینو ول کنم ؟ خیلی بدجور دمیج میده

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
لولم ۵۸ هست ، یعنی میگی فعلن اینو ول کنم ؟ خیلی بدجور دمیج میده
به نظر من لولت پایینه براش، چون باس سختی نبود برا زدن ( شایدم من چون لولم خیلی بالا بود راحت زدم) ، یکم لول آپ کن
کلا بازی های سولزبورن یه قانون دارن : ( اگه دیدی زورت به باس نمیرسه، باید بری لولت رو بالا ببری و بعدا بیایی بزنیش)
دقیقا همون شوالیه ی اسب سوار اول بازی یادته، هیچ رقمه نمیشد اون اوایل زدش، ولی بعدا با لول بالا که میرفتی سراغش راحت میزدیش،

RaminZero21

کاربر سایت
Jan 29, 2014
726
نام
Ramin
به نظر من لولت پایینه براش، چون باس سختی نبود برا زدن ( شایدم من چون لولم خیلی بالا بود راحت زدم) ، یکم لول آپ کن
کلا بازی های سولزبورن یه قانون دارن : ( اگه دیدی زورت به باس نمیرسه، باید بری لولت رو بالا ببری و بعدا بیایی بزنیش)
دقیقا همون شوالیه ی اسب سوار اول بازی یادته، هیچ رقمه نمیشد اون اوایل زدش، ولی بعدا با لول بالا که میرفتی سراغش راحت میزدیش،
باشه پس فعلن کرکترم رو آپگرید میکنم تا بعدا دوباره برگردم سرش ، فقط من چند تا سوال و راهنمایی دیگه هم دارم
۱-برای مثال منطقه Castle morne که پایین مپ هست رو تمام کوئست هاشو انجام دادم ولی هنوز اون خط راهنما داره به اون جا راهنمایی میکنه میخوام بدونم همینجوری داره نشون میده یا واقعا چیزی هست که هنوز انجام ندادم ؟ برای جاهای دیگه هم هست مثلا یکیش هدایت می‌کرد سمت باس اصلی و زدم باس رو ولی هنوز به اونجا هدایت میکنه
۲-من الان دارم به ترتیب از روی یه لیست باس های اصلی رو میزنم میرم جلو ، کلا میخوام بدونم جوری هست که در پایان بازی چیزی از دست بره ؟ البته صفحات قبل خوندم همچین چیزی هست فقط میخوام یه کم با جزئیات بیشتر بدونم چون شاید نتونم دیگه برای بار دوم بازی کنم
۳-ایتم رون آرک توضیحش رو میخونم دقیق متوجه نمیشم چیه به چه کاری میاد ؟
۴- تا الان تقریبا تمام رون هارو دارم خرج vigor و str میکنم میخوام بدونم با توجه به ادامه بازی که خودم چیزی نمیدونم ازش روی همین دو تا خرج کنم خوبه یا برای باس های بعدی لازمه مثلا یکم روی intelligence یا faith هم خرج بشه ؟

آخرین ویرایش:

arthur97

کاربر سایت
Oct 21, 2017
293
سلام دوستان.
یه سوال مسخره داشتم. :D
چجوری میشه فهمید از الدن رینگ خوشمون میاد یا نه؟
ویدیو هارو که میبینم چیز خاصی به نظرم نمیرسه. تم دارک و تکراری. موسیقی هم که انگار کلا نداره. روند بازی کلا خیلی کند به نظرم میرسه. من خودم خیلی با بازی هایی که ممکن ه توش گم بشی و ندونی باید چکار کنی حال نمیکنم ولی الدن رینگ دیگه خیلی هایپ ه و دوست دارم امتحانش کنم و احتمال خیلی زیاد میدم که این چیزهایی که با دیدن ویدیو ها برداشت کردم اشتباهه و تجربه خود بازی یه چیز دیگه است. تا حالا هیچ بازی مشابهی هم انجام ندادم. فکر کنم نزدیک ترین تجربه ام به بازی های نقش آفرینی ac valhala باشه :clap:

RaminZero21

کاربر سایت
Jan 29, 2014
726
نام
Ramin
سلام دوستان.
یه سوال مسخره داشتم. :D
چجوری میشه فهمید از الدن رینگ خوشمون میاد یا نه؟
ویدیو هارو که میبینم چیز خاصی به نظرم نمیرسه. تم دارک و تکراری. موسیقی هم که انگار کلا نداره. روند بازی کلا خیلی کند به نظرم میرسه. من خودم خیلی با بازی هایی که ممکن ه توش گم بشی و ندونی باید چکار کنی حال نمیکنم ولی الدن رینگ دیگه خیلی هایپ ه و دوست دارم امتحانش کنم و احتمال خیلی زیاد میدم که این چیزهایی که با دیدن ویدیو ها برداشت کردم اشتباهه و تجربه خود بازی یه چیز دیگه است. تا حالا هیچ بازی مشابهی هم انجام ندادم. فکر کنم نزدیک ترین تجربه ام به بازی های نقش آفرینی ac valhala باشه :clap:
سلام اصلا با ویدئو دیدن نمیشه تصمیم گرفت ، من خودم ویدئو زیاد دیدم و احتمال میدادم خوشم نیاد ولی الان یه هفتس دارم تایم زیادی براش میزارم و تا حد خوبی جذب محیط بازی شدم ، راجع به تکراری بودن تا الان که حدودا فکر میکنم ۳۰ درصد بازی رو رفتم تکراری نبوده چه از نظر لوکیشن های مختلفی که تو محیط اپن ورد بازی دیدم چه از نظر باس هایی که تا الان تو لوکیشن های بازی زدم ، حالا در ادامه چه جوریه نمیدونم شاید تکراری بشه شاید هم نه ، موسیقی هم تو محیط اپن ورد باشی چیز خاصی نداره موسیقی های اصلی و حماسی بازی که خیلی تاثیرگذار هم بوده برای خودم توی کوئست های اصلی و حین مبارزه با باس های بازی هست که خیلی هم دلهره آورن 😅 ، روند بازی هم در کل طبیعیه که نسبت به یه بازی خطی کندتر باشه ولی تا حد زیادی هم دست خودته که سریع لول آپ کنی کوئست های اصلی رو بری و تموم کنی بازی رو یا اینکه خیلی با حوصله بخوای همه سوراخهای مپ رو بری اکتشاف کنی و ساید کوئست هارو انجام بدی و خیلی چیزهای دیگه توی دنیای بازی هست که خب اینجوری خیلی بیشتر اتمام بازی طول میکشه ، اگه تصمیم به خرید داری راجع به سختی بازی هم یه فکر اساسی کن چون واقعا سخته حداقل برای من که خیلی سخت بوده تا الان چون اولین تجربه من بوده از بازیای میازاکی

• Like
Reactions: arthur97

mehrdadb3

کاربر سایت
Nov 15, 2007
635
باشه پس فعلن کرکترم رو آپگرید میکنم تا بعدا دوباره برگردم سرش ، فقط من چند تا سوال و راهنمایی دیگه هم دارم
۱-برای مثال منطقه Castle morne که پایین مپ هست رو تمام کوئست هاشو انجام دادم ولی هنوز اون خط راهنما داره به اون جا راهنمایی میکنه میخوام بدونم همینجوری داره نشون میده یا واقعا چیزی هست که هنوز انجام ندادم ؟ برای جاهای دیگه هم هست مثلا یکیش هدایت می‌کرد سمت باس اصلی و زدم باس رو ولی هنوز به اونجا هدایت میکنه
۲-من الان دارم به ترتیب از روی یه لیست باس های اصلی رو میزنم میرم جلو ، کلا میخوام بدونم جوری هست که در پایان بازی چیزی از دست بره ؟ البته صفحات قبل خوندم همچین چیزی هست فقط میخوام یه کم با جزئیات بیشتر بدونم چون شاید نتونم دیگه برای بار دوم بازی کنم
۳-ایتم رون آرک توضیحش رو میخونم دقیق متوجه نمیشم چیه به چه کاری میاد ؟
۴- تا الان تقریبا تمام رون هارو دارم خرج vigor و str میکنم میخوام بدونم با توجه به ادامه بازی که خودم چیزی نمیدونم ازش روی همین دو تا خرج کنم خوبه یا برای باس های بعدی لازمه مثلا یکم روی intelligence یا faith هم خرج بشه ؟
شما از چه سلاحی استفاده میکنی وکدوم کلاس رو انتخاب کردی؟

• Like
Reactions: RaminZero21

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر