Multi Platform Elden Ring

سازنده
FromSoftware
تاریخ انتشار
Feb 25, 2022
ناشر
Bandai Namco
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
n963053_.gif

بازی Elden Ring توسط شرکت FromSoftware ، اثری از هیدتاکا میازاکی ، سازنده‌ بازی‌های تحسین‌ شده ای همچون Bloodborne و Dark Souls ، با همکاری نویسنده معروف (Game of Thrones) جرج آر. آر. مارتین در دست ساخت است و بر روی کنسول‌های PlayStation 4 ، همچنین XONE و PC منتشر خواهد شد.e
t05882_.png
e680636_.png

• ساخت بازي بعد از دی ال سی DS3 شروع شد .
  • بازي سوم شخص و اکشن آر پي جي خواهد بود .
  • تنوع نقش آفرینی در بازي از سري دارک سولز بيشتر خواهد بود .
  • چالش برانگيز
  • قابلیت سفارشی سازی کارکترها .
  • مارتين دنيا و افسانه های بازی را نوشت .
  • جهان باز (Open World) خواهد بود .
  • تم آن در مورد اراده بشر است .
r638585_.png

@A7A

108994
شایعات پیش تر گفته بودند که بازی یک تجربه OPEN WORLD خواهد بود ، که در آن قلمرو های پادشاهی گوناگونی را خواهید دید و با کشتن پادشاهان آن مناطق و فتح قلمرو ها ، به قدرت های جادویی یا ماورایی جدیدی دسترسی پیدا خواهید کرد .
عکس بالا ، به این فرضیه ما را نزدیک می کند که ، یک حلقه بزرگ نورانی ، چندین حلقه کوچک دیگر را در بر گرفته و مانند یک تاج حلقوی شکل می باشد که چندین تاج کوچک دیگر را در خود جای داده . بنظر میرسد یک منبع انرژی در بالای تصویر وجود دارد که همانند خط و قطره های آب ، به پایین و به حلقه بزرگ تر سرازیر میشود و گویا از حلقه های کوچک هم میگذرد و همراه با گذر کردن ، انرژی آنها را از آن خود می کند . ممکن است بازی روایت گر قهرمانی باشد که از مکانی نیرویی میگیرد و آن را تقویت میکند و در مسیری متفاوت از باقی حکمرانان ، از آن استفاده می کند . اگر چه این ها همه فرضیه است ، اما کاملا مطابق با داستان گویی استودیوی FROM SOFTWARE هستند ، و به ویژه بازی DARK SOULS 3 که در آن Lord Wolnir با گذر از هر پادشاهی و تبدیل آن به خاکستر ، قدرت های ویژه آنها را از خود می کرد .

Last edited by a moderator:

Deliverer

کاربر سایت
Oct 19, 2016
549
من تا حالا هیچکدوم از بازیهای فرام سافتور رو بازی نکردم:|
دلیلش اینه کلا اعصابم ضعیفه و سن رفته بالا و میترسم برم سراغ بازیهای سخت یجورایی استرس زیاد میگیرم از سختی بالای یه بازی:D ولی از اونور خیلی زیاد تعریف شنیدم از این بازیها حالا چه سری سولز یا بلادبورن یا همین الدن رینگ در این حد که اغلب شاهکار خطاب میشن واسه همین خیلی دوست دارم تجربه کنم.
حالا بنظر شما با وجود اعصاب ضعیف و ترس از بازیهای سخت برم اینا رو تجربه کنم یا نه؟

• Like
Reactions: Justiciar

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
من تا حالا هیچکدوم از بازیهای فرام سافتور رو بازی نکردم:|
دلیلش اینه کلا اعصابم ضعیفه و سن رفته بالا و میترسم برم سراغ بازیهای سخت یجورایی استرس زیاد میگیرم از سختی بالای یه بازی:D ولی از اونور خیلی زیاد تعریف شنیدم از این بازیها حالا چه سری سولز یا بلادبورن یا همین الدن رینگ در این حد که اغلب شاهکار خطاب میشن واسه همین خیلی دوست دارم تجربه کنم.
حالا بنظر شما با وجود اعصاب ضعیف و ترس از بازیهای سخت برم اینا رو تجربه کنم یا نه؟
نظر شاید نامحبوبی باشه ولی بازی‌های فرام‌سافت همون قدر سخت‌ان که بازی‌ای مثل سه‌گانه Prince of Persia یا Ocarina of Time سخت بود.

همه بازی‌هاشون صدها راه مختلف بهت میدن که از سختی‌ها عبور کنی. تو یک منطقه گیر افتادی؟ فارم کن اول و level up کن، از صدها آیتمی که پیدا می‌کنی و میتونی بخری استفاده کن، summon کن، به محیط اطرافت توجه کن ببین جایی هست بتونی از دور از تیرکمان یا جادو استفاده کنی و…

بازی‌های فرام‌سافت دست بازیکن رو نمی‌گیرن که دونه دونه همه چی رو بهت توضیح بدن و مردن هم بخشی از تجربه «یادگیری» بازیه. طراحی بازی‌های فرام‌سافت هم خیلی مبتنی بر درک ذاتی بازیکنه، مسلما بعد از منطقه توتوریال، اونجایی که کلی غول چماق‌دار دارن راه میرن، اون غار زیرزمینی که روح‌هاش با دو ضربه می‌کشنت، جای درستی نیست. کلا هر وقت بازی از چالش برانگیز براتون به مرحله غیرممکن میرسه باید بدونی داری یه کار اشتباهی انجام میدی، یا جای اشتباهی هستی، یا داری یک درسی تو سیستم مبارزه یا آیتم‌ها یا لول‌اپ که بازی میخواد یاد بگیری رو بی‌توجهی میکنی.

الدن رینگ رو من به دو دلیل بعنوان بازی اول توصیه نمی‌کنم، یکی اینکه خیلی بزرگه و دو اینکه بخش بخش الدن‌رینگ ورژن تکامل یافته یچیزی از بازی‌های قبلیه و برگشتن به قبلی‌ها رو سخت می‌کنه. شما برو Dark Souls 1 رو امتحان کن پشیمون نمیشی :D >:D<

Frozen Flame

کاربر سایت
Dec 26, 2014
795
نام
دانیال
چطوری میتونم Save بازیم رو بریزم روی فلش؟
اگه روی PS5 بازی میکنی و ورژن بازیت هم برای PS5‌هه، نمیتونی اینکارو بکنی. فقط میتونی آپلود کنی روی cloud (در صورت داشتن PS plus البته). فقط save بازی‌های PS4 رو میتونی کپی کنی توی فلش!

• Wow
Reactions: winsent2

winsent2

کاربر سایت
Sep 16, 2009
76
نام
امیر قاضی زاده
اگه روی PS5 بازی میکنی و ورژن بازیت هم برای PS5‌هه، نمیتونی اینکارو بکنی. فقط میتونی آپلود کنی روی cloud (در صورت داشتن PS plus البته). فقط save بازی‌های PS4 رو میتونی کپی کنی توی فلش!
خب آمدیم و به هر دلیل سیو بازی خراب شد؛ باید چکار کنیم؟؟؟

paybrig23

کاربر سایت
Jul 1, 2009
172
من بعد از گذشت 80 ساعت و جارو کردن اکثر مناطق جنوب و غرب نقشه الان رسیدم به Lyndell, Royal Capital و حقیقتا کرک و پری برام نمونده با وارد شدن به این منطقه بازی
از اون موسیقی گرفته تا طراحی محیط و عظمتی که فقط میتونستم توی یه قاب نقاشی تصورش کنم!
اینکه میتونم یه بازی medieval رو با همچین اتمسفر و عظمتی تجربه کنم واقعا مثال خوش شانسیه برای من.
میازاکی و تیمش قبلا توی بلادبورن و دارک سولز خودشون رو ثابت کرده بودن، اما این همکاری با مارتین و خلق چنین دنیایی.... اصلا نمیدونم چجوری توصیفش کنم

از اونجایی که آدمی نیستم یه بازی اوپن ورد رو واسه بار دوم تجربه کنم، سعی میکنم تا آخرین ساعت بازی مو به مو محیط رو بگردم و لذت ببرم ازش و خطاب به هرگیمری که تابحال موفق به تجربه این بازی نشده هم باید بگم واقعا عمرتون به فناست اگه تجربه اش نکنید
سلام . به عنوان کسی که بازی رو دوبار همون پارسال که رلیز شد تموم کرده بهت پیشنهاد میدم دانجن های بازی رو هم از دست ندی . بخش زیادی از معما ها و سکرت های جذاب بازی تو پیدا کردن دانجن ها و سپس کشتن باساشون هست که هر کدوم یه ریوارد یونیک بهت میده . یه چیز دیگه رو هم دقت کن دوست عزیز اگه زیاد خودتو لول آپ کنی وقتی میرسی به باسهای انتهایی بازی نمیتونی هیچ پلیری رو برای کمک به کشتن باس ها سامون کنی . هر ریجنی تو این بازی یه رنج لولی حداقل و حداکثر داره که اگه ازونا عبور کنی سیستم آنلاین بازی دیگه پلیری رو برات پیدا نمی کنه .

• Like
Reactions: mostafaskip

rasool66

کاربر سایت
Apr 3, 2019
40
نام
rasool
دوستان من نسخه dodi ورژن 1.02.1 رو دانلود کردم ولی موقع اپدیت 1.05.0 ارور میده و اپدیت نمیشه و فقط تا اپدیت 1.03.2 تونستم انجام بدم...کسی میدونه مشکل کجاس؟(اپدیتهارو هم به ترتیب انجام دادم)

• Sad
Reactions: Taha75

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر