Multi Platform Elden Ring

سازنده
FromSoftware
تاریخ انتشار
Feb 25, 2022
ناشر
Bandai Namco
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
n963053_.gif

بازی Elden Ring توسط شرکت FromSoftware ، اثری از هیدتاکا میازاکی ، سازنده‌ بازی‌های تحسین‌ شده ای همچون Bloodborne و Dark Souls ، با همکاری نویسنده معروف (Game of Thrones) جرج آر. آر. مارتین در دست ساخت است و بر روی کنسول‌های PlayStation 4 ، همچنین XONE و PC منتشر خواهد شد.e
t05882_.png
e680636_.png

• ساخت بازي بعد از دی ال سی DS3 شروع شد .
  • بازي سوم شخص و اکشن آر پي جي خواهد بود .
  • تنوع نقش آفرینی در بازي از سري دارک سولز بيشتر خواهد بود .
  • چالش برانگيز
  • قابلیت سفارشی سازی کارکترها .
  • مارتين دنيا و افسانه های بازی را نوشت .
  • جهان باز (Open World) خواهد بود .
  • تم آن در مورد اراده بشر است .
r638585_.png

@A7A

108994
شایعات پیش تر گفته بودند که بازی یک تجربه OPEN WORLD خواهد بود ، که در آن قلمرو های پادشاهی گوناگونی را خواهید دید و با کشتن پادشاهان آن مناطق و فتح قلمرو ها ، به قدرت های جادویی یا ماورایی جدیدی دسترسی پیدا خواهید کرد .
عکس بالا ، به این فرضیه ما را نزدیک می کند که ، یک حلقه بزرگ نورانی ، چندین حلقه کوچک دیگر را در بر گرفته و مانند یک تاج حلقوی شکل می باشد که چندین تاج کوچک دیگر را در خود جای داده . بنظر میرسد یک منبع انرژی در بالای تصویر وجود دارد که همانند خط و قطره های آب ، به پایین و به حلقه بزرگ تر سرازیر میشود و گویا از حلقه های کوچک هم میگذرد و همراه با گذر کردن ، انرژی آنها را از آن خود می کند . ممکن است بازی روایت گر قهرمانی باشد که از مکانی نیرویی میگیرد و آن را تقویت میکند و در مسیری متفاوت از باقی حکمرانان ، از آن استفاده می کند . اگر چه این ها همه فرضیه است ، اما کاملا مطابق با داستان گویی استودیوی FROM SOFTWARE هستند ، و به ویژه بازی DARK SOULS 3 که در آن Lord Wolnir با گذر از هر پادشاهی و تبدیل آن به خاکستر ، قدرت های ویژه آنها را از خود می کرد .

Last edited by a moderator:

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,454
نام
Nimo
من متنفر بودم از این سبک. الدن رینگ رو زندگی کردم باهاش. بلافاصله رفتم سراغ سکیرو. اونم تموم کردم. الانم دارم ds3 رو میرم. یهویی شد بهترین سبکی که تا الان بازی کردم.
حتما Bloodborne رو بازی‌ کن.

saeedonly

کاربر سایت
Nov 22, 2012
1,073
دقیقا منم همین وضعیت بودم، یعنی همین پارسال ویدئوهای دارک سولز/دیمن سولزو میدیدم میگفتم واقعا چه بیکارن مردم شونصد بار تو یک مسیر شهید میشن اونم با این کامبت بی روح بعد الدن رینگ اومد بخاطر هایپ بالا بزور رفتم سمتش نه تنها دیدمو به کل سبک تغییر داد بلکه انتظاراتو اینقد برد بالا که دیگه تا یک مدت اصلا نزدیک هیچ اپن ورد دیگه ای نمیتونستم بشم :D این سبک یک جادویی داره که تا وقتی بازی نکنی از رو ویدئو نمیشه حسشو درک کرد، همین پریشبم جذاب ترین بازی گیمزکام واسم Lies of P بود.
یک چیزی که واسه خودم خیلی عجیب بود این بود که من کلا به باس فایت تو بازیا علاقه چندانی ندارم و معمولا دوس دارم سریع تموم بشه و بیوفتم تو خط داستان یکی از دلایلی که هیچوقت سمت سولزا نمیومدم همین بود اما به شکل عجیبی اینجا اصلا اون حسو ندارم، شونصد بار Radahn پارم کرد بازم هردفعه برمیگشتم اون حس Epic بودنشو داشت :D

---

الانم میخوام برگردم دارک سولزا رو برم فقط موندم از یک شروع کنم تو ذوق نمیزنه یا مستقیم برم سراغ 3؟ منظورم گرافیکش نیست چون ریمستر همراه با ماد تکسچراشو میدیدم خیلی خوب بنظر میرسید بیشتر از نظر کامبت و کلانکی بودن گیمپلی منظورم هست.
من سولز یک رو البته نسخه غیر ریمستر رو چند سال پیش رو pc بعد تموم کردن نسخه دوم زدم. حس کلانکی بودن که میداد مطمئنا ولی بازم اون جادوی خودش رو داره و اصلا واسه این کلانکی بودنم دلت تنگ میشه بعدا.من چنتا از بهترین تجربه های باس فایت هام از این نسخه یک بود. نسخه اول البته از نظر فاصله ی بین بون فایرها زبانزده و واقعا دهن ادمو سرویس میکنه. :D. در اخر پیشنهاد میکنم طبق سال ساخت بری جلو.

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
الانم میخوام برگردم دارک سولزا رو برم فقط موندم از یک شروع کنم تو ذوق نمیزنه یا مستقیم برم سراغ 3؟ منظورم گرافیکش نیست چون ریمستر همراه با ماد تکسچراشو میدیدم خیلی خوب بنظر میرسید بیشتر از نظر کامبت و کلانکی بودن گیمپلی منظورم هست.
برای PC که کلا یک نسخه الان در دسترس هست، اونم ورژن Remastered‍ئه، PtD دیگه برای فروش دیجیتال نیست و کمتر سایتی هم من دیدم برای دانلود هنوز داشته باشه و اصلا هم توصیه نمی‌کنم.

ولی برای بقیه سوالت، بستگی داره چی رو کلانکی بدونی. کامبت و گیم‌پلی دارک سولز ۱، ورژن یکم بهتر دیمنز سولز بود ولی اینقدر قوی ظاهر شد یازده سال پیش که هنوزم این فرنچایز باقیه. دارک سولز ۱ اینها رو نداره: Power stancing، Guard Break، راه رفتن حین Heal کردن، تنها آپشن «مخفی‌کاری» بازی اینه که دکمه قدم زدن رو نگه داری، اپن‌وورلد نیست، به قول اون دوستمون کُره الاغ نداره و… ولی اون چیزایی که داره، تمیز و مرتب کنار هم کارشون رو انجام میدن. چیزی که داره اتمسفره، با اختلاف بهترین لول‌دیزاین کل این فرنچایزه، Loreئه، NPC‍های یکی از یکی به‌یادموندنی‌تره، کلی رمز و راز هر گوشه‌س و…

اینه که حتما بنظرم بهش فرصت بده، فقط خب مد نظر داشته باش یک آدم ۴۰-۵۰ ساله نمیتونه مثل یک بچه ۱۰-۱۲ ساله پشتک وارو بزنه >:D<

پ.ن: یدونه بازی بیخود و black sheep تو کل این سری هست اونم DS2‍ئه، که کارگردانش یوئی تانیمورا در الدن‌رینگ هم co-director بودن، چون به‌اندازه کافی از هنر ایشون فیض نبرده بودیم سری قبل :D

پ.ن۲: همه چی رو گفتم، مهم‌ترین چیز یادم رفت؛ اگر میتونی کلا تریلوژی سولز رو روی کنسول بازی کن، از شانس ما PCپلیرها، بخش آنلاین هر ۳تا بازی بخاطر مسائل security بیشتر از یک ساله که از کار افتاده و هر دو سه ماه خبر میاد هفته دیگه فیکس میشه ولی هنوز که نشده. دارک سولزها هم بدون راهنمایی‌های بازیکنای دیگه مخصوصا برای Bonfire‍هایی که پشت illusory wall‍هان شدیداً عذاب‌آور میشن.

آخرین ویرایش:

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
دقیقا منم همین وضعیت بودم، یعنی همین پارسال ویدئوهای دارک سولز/دیمن سولزو میدیدم میگفتم واقعا چه بیکارن مردم شونصد بار تو یک مسیر شهید میشن اونم با این کامبت بی روح بعد الدن رینگ اومد بخاطر هایپ بالا بزور رفتم سمتش نه تنها دیدمو به کل سبک تغییر داد بلکه انتظاراتو اینقد برد بالا که دیگه تا یک مدت اصلا نزدیک هیچ اپن ورد دیگه ای نمیتونستم بشم :D این سبک یک جادویی داره که تا وقتی بازی نکنی از رو ویدئو نمیشه حسشو درک کرد، همین پریشبم جذاب ترین بازی گیمزکام واسم Lies of P بود.
یک چیزی که واسه خودم خیلی عجیب بود این بود که من کلا به باس فایت تو بازیا علاقه چندانی ندارم و معمولا دوس دارم سریع تموم بشه و بیوفتم تو خط داستان یکی از دلایلی که هیچوقت سمت سولزا نمیومدم همین بود اما به شکل عجیبی اینجا اصلا اون حسو ندارم، شونصد بار Radahn پارم کرد بازم هردفعه برمیگشتم اون حس Epic بودنشو داشت :D

---

من خودمم شک داشتم بین ds1 و ds3. اول ds1 رو شروع کردم ولی با اینکه نسخه ریمستر بود ولی گیم پلی واقعا خشکی داره. رفتم سه و خیلی بهتره. از لحاظ داستانی هم خیلی ربطی ندارن و دنباله هم نیستند. کلی ویدئو یوتوب هست که میتونی ds1 رو خلاصه شو بفهمی و مستقیم بری ds3. بعد اگه دیگه خیلی حال کردی بری سراغ ds1 :D من خودم همینکارو میکنم.

اون DS2 حس خوبی ندارم بهش.

• Like
Reactions: majidred2011

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
بهترین بازی میازاکی با اختلاف دارک سولز 1 هست اون لول دیزانی که دارک 1 داره رو دیگه هیچوقت میازاکی نتونست تکرار کنه اون پیوستگی دنیا و lore بی نظیر هیچ کدوم از بازی های میازاکی npc هایی به اندازه دارک 1 بیادموندنی و فراموش نشدنی نداشتن (حتی بلادبورن) واقعا کسی که این سبک رو تجربه کرده نباید دارک 1 رو از دست بده البته اینم بگم پیچیده ترین عنوان سری هم همین دارک سولز 1 هست

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
از لحاظ داستانی هم خیلی ربطی ندارن و دنباله هم نیستند.
بزرگوار قشنگ نصف مکان‌هایی که تو DS1 می‌بینی، کاراکترهای DS1 (فرزندانشون یا پیروانشون)، اختلافات و خط داستانی‌های حل‌نشده، موسیقی باس آخر حتی بین این دوتا عنوان تکرار میشن.

دارک سولز ۳ نه‌تنها دنباله مستقیم وقایعیه که تو دارک سولز ۱ شاهدشونیم، دارک سولز ۲ هم به دی‌ال‌سی دارک سولز ۱ ارتباط داره. اگر ربط نداشت سه‌گانه نمیشد.

winsent2

کاربر سایت
Sep 16, 2009
76
نام
امیر قاضی زاده
دوستان سلام
وقت بخیر
ممنون میشم راهنمائیم کنید آیتم هایی که در تصاویر 6 تا 1 با کادر قرمز مشخص کردم چی هستن و به چه دردم میخورن و کجا میتونم استفاده اشون کنم؟
با تشکر از همه

no1_r0sw.jpg

no2_qqnd.jpg

no3_k87x.jpg

no4_b4u6.jpg

no5_i2sf.jpg

no6_k0p6.jpg

Arios 22

کاربر سایت
May 6, 2014
611
نام
Ali
دوستان سلام
وقت بخیر
ممنون میشم راهنمائیم کنید آیتم هایی که در تصاویر 6 تا 1 با کادر قرمز مشخص کردم چی هستن و به چه دردم میخورن و کجا میتونم استفاده اشون کنم؟
با تشکر از همه

no1_r0sw.jpg

no2_qqnd.jpg

no3_k87x.jpg

no4_b4u6.jpg

no5_i2sf.jpg

no6_k0p6.jpg
یا خدا
خیلی کار داری رفیق تا به یه بیلد درست برسی الان اصلا معلوم نیست STR هستی MAGE هستی چی هستی:)خلاصه که بد لول آپ کردی یه respec بزن
یه سری جادو داری که مربوط به Intelligence یه سری هم مربوط به Faith تمرکز خودتو رو یکیش بزار به نظرم
الان که دارم نگاه میکنم یه Debuff هم داری فک کنم fia بغلت کرده الان یه آیتم داری به اسم the Baldachin's Blessing استفاده کن چون خونت الان 5درصد کمتر از چیزی که باید باشه
حجم اطلاعات بالاست خیلی هم بالاست برای شما پیشنهاد میکنم از سایت های راهنما الدن رینگ مثل fextralife استفاده کنی

winsent2

کاربر سایت
Sep 16, 2009
76
نام
امیر قاضی زاده
یا خدا
خیلی کار داری رفیق تا به یه بیلد درست برسی الان اصلا معلوم نیست STR هستی MAGE هستی چی هستی:)خلاصه که بد لول آپ کردی یه respec بزن
یه سری جادو داری که مربوط به Intelligence یه سری هم مربوط به Faith تمرکز خودتو رو یکیش بزار به نظرم
الان که دارم نگاه میکنم یه Debuff هم داری فک کنم fia بغلت کرده الان یه آیتم داری به اسم the Baldachin's Blessing استفاده کن چون خونت الان 5درصد کمتر از چیزی که باید باشه
حجم اطلاعات بالاست خیلی هم بالاست برای شما پیشنهاد میکنم از سایت های راهنما الدن رینگ مثل fextralife استفاده کنی
ممنون که بلاخره یه نفر پیدا شد راهنمایی کرد
تشکر بسیار از شما
فقط بگید بیلد یعنی چی؟ کجا میتونم بیلد رو ببینم؟ مگه الان بیلد من Bandit نیست؟!
این Respec یعنی چی؟ چکار میکنه؟
من دوست دارم چوب دستی جادویی داشته باشم که ازش اشعه های سبز رنگ پرتاب میشن
حجم اطلاعات یعنی؟
ممنون میشم بقیه موارد رو هم بهم بگید :Rose:

• Like
Reactions: ( Layken )

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
ممنون که بلاخره یه نفر پیدا شد راهنمایی کرد
تشکر بسیار از شما
فقط بگید بیلد یعنی چی؟ کجا میتونم بیلد رو ببینم؟ مگه الان بیلد من Bandit نیست؟!
این Respec یعنی چی؟ چکار میکنه؟
من دوست دارم چوب دستی جادویی داشته باشم که ازش اشعه های سبز رنگ پرتاب میشن
حجم اطلاعات یعنی؟
ممنون میشم بقیه موارد رو هم بهم بگید :Rose:
ببین سوالاتی که تو این چند صفحه پرسیدی خیلی کلی هست، یعنی اگه کسی بخواد کامل واست توضیح بده اینارو قشنگ دو سه صفحه باید تایپ کنه :D
اگه انگلیسیت اوکیه که Wiki ـه الدن رینگ که صفحه پیش گذاشتن واسه همینه هزار جور ویدئو یوتیوب هم هست از 0 تا 100 ـشو توضیح میدن اگه هم فارسی میخوای تو یوتیوب سرچ کن مثلا "بیلد جادو الدن رینگ" ویدئو زیاد هست توضیح میده چجوری بسازی و چه آیتماییو بهتر بگیری که مناسب باشه واسه اون بیلد.
ویدئو های این دختره هم معمولا در مورد بیلد جادو هست میتونی ببینی:

( Layken )

عضو تحریریه
Nov 29, 2009
3,049
نام
حامد
دوستان سلام
وقت بخیر
با تشکر از همه
یا علی
برای شروع کار بازی سختی رو انتخاب کردی :D

• Smile
Reactions: winsent2

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر