Multi Platform Elden Ring

سازنده
FromSoftware
تاریخ انتشار
Feb 25, 2022
ناشر
Bandai Namco
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
n963053_.gif

بازی Elden Ring توسط شرکت FromSoftware ، اثری از هیدتاکا میازاکی ، سازنده‌ بازی‌های تحسین‌ شده ای همچون Bloodborne و Dark Souls ، با همکاری نویسنده معروف (Game of Thrones) جرج آر. آر. مارتین در دست ساخت است و بر روی کنسول‌های PlayStation 4 ، همچنین XONE و PC منتشر خواهد شد.e
t05882_.png
e680636_.png

• ساخت بازي بعد از دی ال سی DS3 شروع شد .
  • بازي سوم شخص و اکشن آر پي جي خواهد بود .
  • تنوع نقش آفرینی در بازي از سري دارک سولز بيشتر خواهد بود .
  • چالش برانگيز
  • قابلیت سفارشی سازی کارکترها .
  • مارتين دنيا و افسانه های بازی را نوشت .
  • جهان باز (Open World) خواهد بود .
  • تم آن در مورد اراده بشر است .
r638585_.png

@A7A

108994
شایعات پیش تر گفته بودند که بازی یک تجربه OPEN WORLD خواهد بود ، که در آن قلمرو های پادشاهی گوناگونی را خواهید دید و با کشتن پادشاهان آن مناطق و فتح قلمرو ها ، به قدرت های جادویی یا ماورایی جدیدی دسترسی پیدا خواهید کرد .
عکس بالا ، به این فرضیه ما را نزدیک می کند که ، یک حلقه بزرگ نورانی ، چندین حلقه کوچک دیگر را در بر گرفته و مانند یک تاج حلقوی شکل می باشد که چندین تاج کوچک دیگر را در خود جای داده . بنظر میرسد یک منبع انرژی در بالای تصویر وجود دارد که همانند خط و قطره های آب ، به پایین و به حلقه بزرگ تر سرازیر میشود و گویا از حلقه های کوچک هم میگذرد و همراه با گذر کردن ، انرژی آنها را از آن خود می کند . ممکن است بازی روایت گر قهرمانی باشد که از مکانی نیرویی میگیرد و آن را تقویت میکند و در مسیری متفاوت از باقی حکمرانان ، از آن استفاده می کند . اگر چه این ها همه فرضیه است ، اما کاملا مطابق با داستان گویی استودیوی FROM SOFTWARE هستند ، و به ویژه بازی DARK SOULS 3 که در آن Lord Wolnir با گذر از هر پادشاهی و تبدیل آن به خاکستر ، قدرت های ویژه آنها را از خود می کرد .

Last edited by a moderator:

( Layken )

عضو تحریریه
Nov 29, 2009
3,130
نام
حامد
رفقا منم یک راهنمایی بکنید لطفا
در پازلی که در منطقه Chelona's Rise باید سه تا لاکپشت بزرگ رو پیدا کنیم، من 2 تاشو پیدا کردم ولی سومی وجود نداره.

elden-ring-chelonas-rise-seek-3-great-wise-beasts-tower-seal-unlock.jpg

Untitled.jpg

تو نقشه که علامت گزینه سوم زده شده- همین تصویر بالایی که میرم هیچ لاکپشتی وجود نداره و جاش خالیه، حس میکنم به باگ خوردم و به فنا رفتم. :(

saeedonly

کاربر سایت
Nov 22, 2012
1,074
ممنون که بلاخره یه نفر پیدا شد راهنمایی کرد
تشکر بسیار از شما
فقط بگید بیلد یعنی چی؟ کجا میتونم بیلد رو ببینم؟ مگه الان بیلد من Bandit نیست؟!
این Respec یعنی چی؟ چکار میکنه؟
من دوست دارم چوب دستی جادویی داشته باشم که ازش اشعه های سبز رنگ پرتاب میشن
حجم اطلاعات یعنی؟
ممنون میشم بقیه موارد رو هم بهم بگید :Rose:
فک کنم بدونی که کلا موقعی که rune یا همون روح دشمنا بعد کشتنشون رو جمع میکنی میتونی یکی از گزینه های مثلا int وarcaneو str وdex و ... رو بالا ببری. حالا اول بازی مثلا اینا رو بازی خودش اتومات تا یه جایی بالا برده واسه هر بیلدی.مثل bandit که مثلا dex بالایی داره بین اون گزینه ها. بعد شروع بازی شما کلا میتونی طبق اون مقیاس اولیه اون گزینه ها لول اپ نکنی و بیلدتو عوض کنی. مثلا dexرو میتونی دیگه دست نزنی و str رو خیلی بالا ببری. این طوری دیگه طبق بیلد اولیت نرفتی و ممکنه سخت تر بشه بازی، چون بیلد bandit واسه سلاح های سریع که نیاز به dex داره ساخته شده. حالا اگر شما میخوای چوب دستی جادویی داشته باشی باید اول یه چوب دستی پیدا کنین تو دنیای بازی و اونی که پیدا کردین به int که اول بازی واسه bandit 9 بوده و شما لول اپش کردین بخوره، چون همونطور که سلاح های سریع dex بالایی میخوان چوب دستی هام int بالا میخوان. بعد جادوی مورد نظرم باید بازم تو دنیای بازی از جایی بخری یا پیدا کنی و اونم باید به int شما بخوره تا بتونی استفاده کنی.respec هم یه چیزی هست که بعد شکست باس اون مدرسه جادوگری اوایل بازی که تو دریاچس میتونی انجام بدی و تمام اون گزینه های که لول اپ میکنی رو دوباره میتونی تنظیم کنی.

DoReMi

کاربر سایت
Feb 24, 2022
300
در پازلی که در منطقه Chelona's Rise باید سه تا لاکپشت بزرگ رو پیدا کنیم، من 2 تاشو پیدا کردم ولی سومی وجود نداره.

View attachment 269765

View attachment 269766

تو نقشه که علامت گزینه سوم زده شده- همین تصویر بالایی که میرم هیچ لاکپشتی وجود نداره و جاش خالیه، حس میکنم به باگ خوردم و به فنا رفتم. :(
اگر با fast travel بری سمتش محو میشه. از ابتدا که پازل فعال میشه تا پیدا کردن هر سه تا نباید از فست ترول استفاده کنی.

jdepp

کاربر سایت
May 29, 2021
821

View attachment 269765

View attachment 269766

اگه اشتباه نکنم و همون لاک پشت باشه این احتمالا چسبیده به بغل صخره. یعنی باید بری لبه ی همینجا و پایین دور تا دور صخره رو نگاه کنی احتمالا اونجا باشه.

• Like
Reactions: ( Layken )

( Layken )

عضو تحریریه
Nov 29, 2009
3,130
نام
حامد
اگه اشتباه نکنم و همون لاک پشت باشه این احتمالا چسبیده به بغل صخره. یعنی باید بری لبه ی همینجا و پایین دور تا دور صخره رو نگاه کنی احتمالا اونجا باشه.
نه اون چسبیده رو دیدم اون نیست ولی همون طور که دوستمون گفت گویا نباید فست تراول کنم. شب تست میکنم

• Like
Reactions: jdepp

Homi-Fatal

کاربر سایت
Jun 18, 2009
679
نه اون چسبیده رو دیدم اون نیست ولی همون طور که دوستمون گفت گویا نباید فست تراول کنم. شب تست میکنم
تا اونجا که یادمه لاکپشت سوم روی هوا بود و باید با تورنت می‌پریدی تو هوا تا ظاهر بشه.

آخرین ویرایش:

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
درود دوستان تازه این بازی رو تهیه کردم و می خوام شروع کنم ( چون یک سری گلیچ داره هنوز روی نسخه 1.06 که اگر فیکس بشه بدبخت میشم ) می خواستم فیلم آموزشی مراحل رو در یوتیوب ببینم و طبق اون جلو برم که به مشکل نخورم
بهترین لینک مراحلی رو که در یوتیوب میشناسید میشه معرفی کنید که از اول بازی تا انتها به طور تقریبا کامل پیش رفته باشه ( فارسی باشه بهتره)

ممنونم

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
درود دوستان تازه این بازی رو تهیه کردم و می خوام شروع کنم ( چون یک سری گلیچ داره هنوز روی نسخه 1.06 که اگر فیکس بشه بدبخت میشم ) می خواستم فیلم آموزشی مراحل رو در یوتیوب ببینم و طبق اون جلو برم که به مشکل نخورم
بهترین لینک مراحلی رو که در یوتیوب میشناسید میشه معرفی کنید که از اول بازی تا انتها به طور تقریبا کامل پیش رفته باشه ( فارسی باشه بهتره)

ممنونم

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
بسیار ممنونم از لطفتون
اما فیلم کاملتر می خوام که مراحل جمع کردن همه چیز از جمله شمشیر ها و جادو ها و ماموریت های جانبی و گلیچ ها و مراحل باز کردن کل نقشه و جای غول های فرعی بازی ( که فکر کنم بالای 200 تا باید باشن ) رو نشون بده و راهنمایی کنه
تعداد فیلم هاش و حجم شونم مهم نیست فقط کامل باشه ( بازم میگم فارسی باشه چه بهتر )

• Like
Reactions: RED_BEARD39

winsent2

کاربر سایت
Sep 16, 2009
76
نام
امیر قاضی زاده
فک کنم بدونی که کلا موقعی که rune یا همون روح دشمنا بعد کشتنشون رو جمع میکنی میتونی یکی از گزینه های مثلا int وarcaneو str وdex و ... رو بالا ببری. حالا اول بازی مثلا اینا رو بازی خودش اتومات تا یه جایی بالا برده واسه هر بیلدی.مثل bandit که مثلا dex بالایی داره بین اون گزینه ها. بعد شروع بازی شما کلا میتونی طبق اون مقیاس اولیه اون گزینه ها لول اپ نکنی و بیلدتو عوض کنی. مثلا dexرو میتونی دیگه دست نزنی و str رو خیلی بالا ببری. این طوری دیگه طبق بیلد اولیت نرفتی و ممکنه سخت تر بشه بازی، چون بیلد bandit واسه سلاح های سریع که نیاز به dex داره ساخته شده. حالا اگر شما میخوای چوب دستی جادویی داشته باشی باید اول یه چوب دستی پیدا کنین تو دنیای بازی و اونی که پیدا کردین به int که اول بازی واسه bandit 9 بوده و شما لول اپش کردین بخوره، چون همونطور که سلاح های سریع dex بالایی میخوان چوب دستی هام int بالا میخوان. بعد جادوی مورد نظرم باید بازم تو دنیای بازی از جایی بخری یا پیدا کنی و اونم باید به int شما بخوره تا بتونی استفاده کنی.respec هم یه چیزی هست که بعد شکست باس اون مدرسه جادوگری اوایل بازی که تو دریاچس میتونی انجام بدی و تمام اون گزینه های که لول اپ میکنی رو دوباره میتونی تنظیم کنی.
تصویر شماره 6 کار اون گزینه ها چیه؟

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,766
نام
Masoud

ممنونم
من خودم الان دارم بازی رو میرم و از این ویدیو استفاده میکنم (البته تو 9 تا ویدیو تقریبا 30 دقیقه ای کل بازی رو توضیح میده ، من الان پارت 7 هستم):
این ویدیو نحوه پیش بردن بازی ، داستان ، ایتم های مهم (سلاح ها و آیتم های لجندری) ، باسهای مهم و ... توضیح میده ، نه هر باس کچلی تو یه دانجن باشه :D ، چون اونجوری ویدیوش میشه 1000 ساعت.
بسیار ممنونم از لطفتون
اما فیلم کاملتر می خوام که مراحل جمع کردن همه چیز از جمله شمشیر ها و جادو ها و ماموریت های جانبی و گلیچ ها و مراحل باز کردن کل نقشه و جای غول های فرعی بازی ( که فکر کنم بالای 200 تا باید باشن ) رو نشون بده و راهنمایی کنه
تعداد فیلم هاش و حجم شونم مهم نیست فقط کامل باشه ( بازم میگم فارسی باشه چه بهتر )
برا این که کل ریزه کاری های بازی و آیتم و باس های غیر مهم هم بهش پرداخته بشه باید از سایت زیر استفاده کنی:
Elden Ring Wiki
---
و از اینم برای مپ بازی:
https://mapgenie.io/elden-ring/maps/the-lands-between

با اینا دیگه نباید هیچ مشکلی پیش بیاد :D

jdepp

کاربر سایت
May 29, 2021
821
تصویر شماره 6 کار اون گزینه ها چیه؟
ببین مثل فلاسک پر کردن نوار سلامتی و یا فلاسک پر کردن نوار جادو (نوار آبی رنگ) یه فلاسک دیگه هم تو بازی هست که با مصرف اون، یه سری قابلیت ها برای مدت محدودی بهت اضافه می شه. بهش می گن Wondrous Physick Mix که می شه همین تصویر شماره 6.
بعد مصرفش وقتی بشینی توی site of grace ( همون جاهایی که لول آپ می کنی) دوباره پر می شه و می تونی ازش استفاده کنی.
این فلاسک با دو تا ماده ساخته می شه که لیست این مواد رو تو همین تصویر 6 که خودت فرستادی می تونی ببینی. مثلا الان تو 3 تا ازشون داری که هر کدوم اینا یه کاری رو انجام می دن مثل پر کردن نوار سلامتی، دمیج بیشتر، پر کردن نوار جادو و الی آخر. فقط می تونی دو تاشون رو انتخاب کنی (با توجه به نیازت) و فلاسکی که گفتم رو بسازی و ازش استفاده کنی و وقتی هم که ازش استفاده کنی این دو تا قابلیتی که انتخاب کردی رو بهت اضافه می کنه.
برای اینکه مواد این فلاسک که زیاد هم هستن رو پیدا کنی باید باس های Erdtree avatar که پای درخت های کوچک Erdtree روی مپ (همون minor erdtree) هستن رو شکست بدی.

Arios 22

کاربر سایت
May 6, 2014
622
نام
Ali
دوستان این بازی هم وقتی بمیری مثل bloodborne میای کلی از عقبتر؟اگه اونجوریه اصلا بازیو شروع نکنم اعصاب ندارم :D
😐😐
هر بازی بمیری میای عقب تر خوب 🤣
این بازی هم سبک سولزبورن بمیری امتیازت همون جا میوفته میری از آخرین Grace شروع میکنی (یجورایی همون چک پوینت)
این بازی ها اصطلاحا هاردکور اگه قبلی اذیتت کرد نرو سراغش
ولی بازیش حرف نداره فقط باید تلاش کنی و صبور باشی یکم

• Like
Reactions: crashh

jdepp

کاربر سایت
May 29, 2021
821
دوستان این بازی هم وقتی بمیری مثل bloodborne میای کلی از عقبتر؟اگه اونجوریه اصلا بازیو شروع نکنم اعصاب ندارم :D
نسبت به بلادبورن خیلی بیشتر چک پوینت داره و اینکه چون جهان باز هست می تونی بین چک پوینت ها فست تراول کنی.

• Like
Reactions: crashh

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر