Multi Platform Elden Ring

سازنده
FromSoftware
تاریخ انتشار
Feb 25, 2022
ناشر
Bandai Namco
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
n963053_.gif

بازی Elden Ring توسط شرکت FromSoftware ، اثری از هیدتاکا میازاکی ، سازنده‌ بازی‌های تحسین‌ شده ای همچون Bloodborne و Dark Souls ، با همکاری نویسنده معروف (Game of Thrones) جرج آر. آر. مارتین در دست ساخت است و بر روی کنسول‌های PlayStation 4 ، همچنین XONE و PC منتشر خواهد شد.e
t05882_.png
e680636_.png

• ساخت بازي بعد از دی ال سی DS3 شروع شد .
  • بازي سوم شخص و اکشن آر پي جي خواهد بود .
  • تنوع نقش آفرینی در بازي از سري دارک سولز بيشتر خواهد بود .
  • چالش برانگيز
  • قابلیت سفارشی سازی کارکترها .
  • مارتين دنيا و افسانه های بازی را نوشت .
  • جهان باز (Open World) خواهد بود .
  • تم آن در مورد اراده بشر است .
r638585_.png

@A7A

108994
شایعات پیش تر گفته بودند که بازی یک تجربه OPEN WORLD خواهد بود ، که در آن قلمرو های پادشاهی گوناگونی را خواهید دید و با کشتن پادشاهان آن مناطق و فتح قلمرو ها ، به قدرت های جادویی یا ماورایی جدیدی دسترسی پیدا خواهید کرد .
عکس بالا ، به این فرضیه ما را نزدیک می کند که ، یک حلقه بزرگ نورانی ، چندین حلقه کوچک دیگر را در بر گرفته و مانند یک تاج حلقوی شکل می باشد که چندین تاج کوچک دیگر را در خود جای داده . بنظر میرسد یک منبع انرژی در بالای تصویر وجود دارد که همانند خط و قطره های آب ، به پایین و به حلقه بزرگ تر سرازیر میشود و گویا از حلقه های کوچک هم میگذرد و همراه با گذر کردن ، انرژی آنها را از آن خود می کند . ممکن است بازی روایت گر قهرمانی باشد که از مکانی نیرویی میگیرد و آن را تقویت میکند و در مسیری متفاوت از باقی حکمرانان ، از آن استفاده می کند . اگر چه این ها همه فرضیه است ، اما کاملا مطابق با داستان گویی استودیوی FROM SOFTWARE هستند ، و به ویژه بازی DARK SOULS 3 که در آن Lord Wolnir با گذر از هر پادشاهی و تبدیل آن به خاکستر ، قدرت های ویژه آنها را از خود می کرد .

Last edited by a moderator:

godofwar3

کاربر سایت
Jul 10, 2008
694
نام
حسین
لوکیشن میدی تو مپ، یا اسم سپر
اسم سپر را الان دسترسی به بازی ندارم ولی داخل پایتخت یه چاه داره فقط معلومه البته مسیر رسیدن به سپر یه ذره پیچ و خم داره و قبلش باید با یه باس خیلی سخت مبارزه کنی که من به با بدبختی اینقدر مبارزه کردم باهاش که بالاخره حرکاتش را حفظ شدم و ذره ذره جونش را بردم البته سلاح من ضعیف بود بعد حتما باید مسیرش را از یوتوب ببینی

DoReMi

کاربر سایت
Feb 24, 2022
300
سلام من اینجا تلپورت شدم، حالا چطور برم منطقه بزرگ وسطیView attachment 249757

اون وسط گردباده کلا. هدفت اون نقطه قرمز سمت راست. از طریق تلپورتی که در منطقه ی Four Belfries هست رسیدی اونجا. اون جا فقط یکی دوتا آیتم میشه برداشت. جلوتر بعدن میرسی بهش

خدا رحم کنه پیشاپیش. :D

آخرین ویرایش:

DoReMi

کاربر سایت
Feb 24, 2022
300
باس اخر بازی این منطقه نیست؟

فرستاده شده از Mi 9Tِ من با Tapatalk

نه. به موقعیت جغرافیاییش دقت کنین. یه باس تبعید شده اونجاست تا مرگ از سرزمین میانه به دور باشه. حضور ما در اونجا، پیش نیاز زدن باس نهایی هست چون یک تکه از حلقه ی الدن رینگ وظیفه کنترل مرگ رو برعهده داشته و برای ترمیم حلقه به نیروی همه ی قطعات احتیاجه

• Like
Reactions: Syamak88088

Syamak88088

کاربر سایت
Oct 15, 2020
158
احضار کردن بقیه ربطی به لول داره ؟
من الان 198 شدم اصلا دیگه کسی نیست برام که بشه احضارش کرد
برو تو انجمن ردیت ثبت نام کن یه تاپیک به اسم beyondthefog هست .پر از پلیر های کنسولی و پی سی این بازی هست.اگه پسورد بزاری میشه کمکت کرد هر لولی باشی.پسورد بزار اونجا تقاضای کمک کن.

فرستاده شده از Mi 9Tِ من با Tapatalk

raminxxx

کاربر سایت
May 29, 2007
594
نام
Ramin
دوستان بعد از رسیدن به پایتخت داخل شهر یه چاه وجود داره انتهای چاه که برسین میتونین به یه سپر خفن دسترسی پیدا کنین که فکر کنم قویترین سپر بازی باشه قویترین که چه عرض کنم یعنی کلا ضد ضربه میشین بعد گرفتن تا بالای 20 بار ارتقاش بدین تا خودتون را کامل بیمه کنین من با این سپر جلوی ژنرال رادان و چند باس خیلی سخت حتی یه دونه جان استفاده نکردم کلا بازی با این سپر یه حال دیگه ای داره یه جور احساس قدرت کامل بهتون دست میده بعد دوستان برای استفاده از لباس کامل فوق سنگین و سلاح فوق سنگین و این سپر همزمان یابد استامینا را خیلی ارتقا بدین بعد بعضی از دوستان میگن استامینا را زیاد ارتقا ندین حداقل باید 70 باشه تا سبک و پفکی باشین با این همه وزن
یه عکس بده ببینم کدومو میگی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر