Multi Platform Elden Ring

سازنده
FromSoftware
تاریخ انتشار
Feb 25, 2022
ناشر
Bandai Namco
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
n963053_.gif

بازی Elden Ring توسط شرکت FromSoftware ، اثری از هیدتاکا میازاکی ، سازنده‌ بازی‌های تحسین‌ شده ای همچون Bloodborne و Dark Souls ، با همکاری نویسنده معروف (Game of Thrones) جرج آر. آر. مارتین در دست ساخت است و بر روی کنسول‌های PlayStation 4 ، همچنین XONE و PC منتشر خواهد شد.e
t05882_.png
e680636_.png

• ساخت بازي بعد از دی ال سی DS3 شروع شد .
  • بازي سوم شخص و اکشن آر پي جي خواهد بود .
  • تنوع نقش آفرینی در بازي از سري دارک سولز بيشتر خواهد بود .
  • چالش برانگيز
  • قابلیت سفارشی سازی کارکترها .
  • مارتين دنيا و افسانه های بازی را نوشت .
  • جهان باز (Open World) خواهد بود .
  • تم آن در مورد اراده بشر است .
r638585_.png

@A7A

108994
شایعات پیش تر گفته بودند که بازی یک تجربه OPEN WORLD خواهد بود ، که در آن قلمرو های پادشاهی گوناگونی را خواهید دید و با کشتن پادشاهان آن مناطق و فتح قلمرو ها ، به قدرت های جادویی یا ماورایی جدیدی دسترسی پیدا خواهید کرد .
عکس بالا ، به این فرضیه ما را نزدیک می کند که ، یک حلقه بزرگ نورانی ، چندین حلقه کوچک دیگر را در بر گرفته و مانند یک تاج حلقوی شکل می باشد که چندین تاج کوچک دیگر را در خود جای داده . بنظر میرسد یک منبع انرژی در بالای تصویر وجود دارد که همانند خط و قطره های آب ، به پایین و به حلقه بزرگ تر سرازیر میشود و گویا از حلقه های کوچک هم میگذرد و همراه با گذر کردن ، انرژی آنها را از آن خود می کند . ممکن است بازی روایت گر قهرمانی باشد که از مکانی نیرویی میگیرد و آن را تقویت میکند و در مسیری متفاوت از باقی حکمرانان ، از آن استفاده می کند . اگر چه این ها همه فرضیه است ، اما کاملا مطابق با داستان گویی استودیوی FROM SOFTWARE هستند ، و به ویژه بازی DARK SOULS 3 که در آن Lord Wolnir با گذر از هر پادشاهی و تبدیل آن به خاکستر ، قدرت های ویژه آنها را از خود می کرد .

Last edited by a moderator:

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
بعد دو روز سر و کله زدن بالاخره یه چیزایی یاد گرفتم :D
یه گوشه از مپو شکل مربع در نظر میگیرم شروع میکنم گشتن و لوت کردن سر راه روینم جمع میکنم اول از همه هم استرنج و میدم بالا قدرت شمشیرش قشنگ میترکونه:D
حتما بازی و با هدفون بازی کنید اسپیکر حروم میکنه موزیک رو8-|
عیدمو داره میسازه قشنگ

اصلا قشنگیه بازی به همینه ، باید کلشو بگردی :D من هر منطقه رو کامل خودم میگردم ، وقتی تمام شد ، توی الدن رینگ مپ فقط میرم ببینم کجاهارو نگشتم اونجاهرو میرم میگردم.الان مپ من این شکلیه

تازه بعده 132 ساعت رسیدم به منطقه بالایی ، اکسپلور کردن محیط خیلی لذت بخشه.

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
بازی خیلی خیلی وسیع تر از اون چیزیه که من فکرشو میکردم ! به اندازه دنیای وسیع زیر خورشید بازی ! یه دنیای وسیع و پر از باس فایت و ساید میشن داخل زیر زمین بازی نهفته !
ترکیب اسب و کامبت سیستم بازی فراتر از توان قلم منه که بخوام وصفش کنم . در یک کلام واقعا گیم بی نظیریه !
قطعا پخته ترین اثر استاد میازاکی که تا ابد تو ذهن من میمونه و همیشه میازاکی به عنوان یه مولف بی نظیر در تاریخ این صنعت مثل یه گوهر ناب میدرخشه .

آخرین ویرایش:

a2010

کاربر سایت
Jul 26, 2012
756
نام
علی
این نصب آپدیت ها اعصابمون رو خرد کرد
هی ارور میده آپدیت 1.3 که فایل data.0 رو نمیتونه پچ کنه
اولش قبل آپدیت ها یه بار اجرا کردم میرفت تو بازی
الان با اینکه فولدر های patch و new files رو پاک کردم white screen میده!!
خلاصه آنیستال کردم از اول زدم نصب شه
قلقی چیزی داره چرا اینطوری میکنه؟!

• Like
Reactions: RohFa

XMohsen

کاربر سایت
Feb 4, 2010
1,082
نام
Mohsen
اپدیت ها رو باید به ترتیب و بدون ارور نصب کنید ینی توی 4 تا اپدیت اگر گزینه y/n اومد بدونید اشتب کردید
اگر درست یادم باشه yes رو هم بزنید درست میکنه ولی در کل آره، این پیام رو بگیرید یعنی جایی رو اشتباه کردید.

هی ارور میده آپدیت 1.3 که فایل data.0 رو نمیتونه پچ کنه
اولش قبل آپدیت ها یه بار اجرا کردم میرفت تو بازی
الان با اینکه فولدر های patch و new files رو پاک کردم white screen میده!!
خلاصه آنیستال کردم از اول زدم نصب شه
قلقی چیزی داره چرا اینطوری میکنه

پست بالایی دوستمون کامل توضیح داده، اون نکته ریزی که پدر من رو در می آورد run as admin نکردن آپدیت ها بود.
شما هم احتمالا یا این کار رو نکردی یا آنتی ویروست خاموش نبوده ! فایل کرک رو هم که بریز. (محل نصب پچ ها رو هم که رعایت میکنی حتما) اگر بازم نشد فایل آپدیت رو میخوای از جای دیگه بگیر تست کن

اگر صفحه سفید میگیری تو نصب آپدیت ها یه اشتباهی کردی و از اونجایی که قبلی ها درست کار کرده تو 1.3 اشتباه کردی.
منظورت از فولدر patch و new files چیه ؟

با Uninstall درست نمیشه، برو فولدر بازی رو هم کامل پاک کن چون یه سری فایل ها باز باقی میمونه دوباره که نصب کنی مشکل درست میکنه.

• Like
Reactions: a2010 and RohFa

a2010

کاربر سایت
Jul 26, 2012
756
نام
علی
اگر درست یادم باشه yes رو هم بزنید درست میکنه ولی در کل آره، این پیام رو بگیرید یعنی جایی رو اشتباه کردید.

پست بالایی دوستمون کامل توضیح داده، اون نکته ریزی که پدر من رو در می آورد run as admin نکردن آپدیت ها بود.
شما هم احتمالا یا این کار رو نکردی یا آنتی ویروست خاموش نبوده ! فایل کرک رو هم که بریز. (محل نصب پچ ها رو هم که رعایت میکنی حتما) اگر بازم نشد فایل آپدیت رو میخوای از جای دیگه بگیر تست کن

اگر صفحه سفید میگیری تو نصب آپدیت ها یه اشتباهی کردی و از اونجایی که قبلی ها درست کار کرده تو 1.3 اشتباه کردی.
منظورت از فولدر patch و new files چیه ؟

با Uninstall درست نمیشه، برو فولدر بازی رو هم کامل پاک کن چون یه سری فایل ها باز باقی میمونه دوباره که نصب کنی مشکل درست میکنه.
فولدر بازی رو هم کامل پاک کردم
run as admin هم نمیکنم
میخوام آپدیت کنم اون دو تا فولدری که گفتم رو خودش ایجاد میکنه تو فولدر بازی
قبلش فقط فولدر های redist- ، Game، AdvGuide و artbookOST توی محل نصب هستن
---
الان چک کردم مجدد اوکیه میره تو بازی
میترسم دست بزنم به آپدیت ها :D

آخرین ویرایش:

XMohsen

کاربر سایت
Feb 4, 2010
1,082
نام
Mohsen
فولدر بازی رو هم کامل پاک کردم
run as admin هم نمیکنم
میخوام آپدیت کنم اون دو تا فولدری که گفتم رو خودش ایجاد میکنه تو فولدر بازی
قبلش فقط فولدر های redist- ، Game، AdvGuide و artbookOST توی محل نصب هستن
---
الان چک کردم مجدد اوکیه میره تو بازی
میترسم دست بزنم به آپدیت ها :D
باید Run as admin کنی دیگه چرا نمیزنی ؟ :D
همین هیچ فولدری نباید باشه ! برای من هم همینطوری بود دوتا فولدر ایجاد شده بود ولی الان که درسته هیچ فولدری ندارم یه جا رو اشتباه میری.
خب محل نصب درست هست. از آنتی ویروست مطمئنی ؟ بعد extract حجم فایل درسته ؟

درک میکنم :D
منم چندبار نصب کردم تا درست شد.
اینا رو امتحان کن احتمال میدم مشکلت حل بشه

• Like
Reactions: Taha75 and a2010

a2010

کاربر سایت
Jul 26, 2012
756
نام
علی
باید Run as admin کنی دیگه چرا نمیزنی ؟ :D
همین هیچ فولدری نباید باشه ! برای من هم همینطوری بود دوتا فولدر ایجاد شده بود ولی الان که درسته هیچ فولدری ندارم یه جا رو اشتباه میری.
خب محل نصب درست هست. از آنتی ویروست مطمئنی ؟ بعد extract حجم فایل درسته ؟

درک میکنم :D
منم چندبار نصب کردم تا درست شد.
اینا رو امتحان کن احتمال میدم مشکلت حل بشه
من اول فکر کردم run as admin میگی نکنم:D
آنتی ویروس رو کلا بستم از بیخ:D
دانلود ها تو کامتاش یکی نوشته بود run as admin کنید حسین گفته بود نمیخواد ولی من با این حال run as admin هم امتحان کردم نشد:/

آخرین ویرایش:

XMohsen

کاربر سایت
Feb 4, 2010
1,082
نام
Mohsen
من اول فکر کردم run as admin میگی نکنم:D
آنتی ویروس رو کلا بستم از بیخ:D
دانلود ها تو کامتاش یکی نوشته بود run as admin کنید حسین گفته بود نمیخواد ولی من با این حال run as admin هم امتحان کردم نشد:/

آهان همینه بذار بمونه. داره نصب میشه چند دقیقه همینطوری هست بعد پیام میده موفقیت آمیز بود.
حدس زدم بد منظورم رو رسوندم. حسین کیه ؟ :D حالا اون بنده خدا هم که گفته شاید جواب گرفته :-? ولی تنها چیزی که مشکل من رو حل کرد همین بود.

فکر کنم دیگه مشکلی نباشه ولی اگر بازم نشد قبل اینکه پاک کنی بگو یک راه دیگه مونده :D

------
البته الان که چک کردم این 1.2.2 هست ولی 1.3 هم همینطوری باید نصب بشه.

• Like
Reactions: a2010

a2010

کاربر سایت
Jul 26, 2012
756
نام
علی
آهان همینه بذار بمونه. داره نصب میشه چند دقیقه همینطوری هست بعد پیام میده موفقیت آمیز بود.
حدس زدم بد منظورم رو رسوندم. حسین کیه ؟ :D حالا اون بنده خدا هم که گفته شاید جواب گرفته :-? ولی تنها چیزی که مشکل من رو حل کرد همین بود.

فکر کنم دیگه مشکلی نباشه ولی اگر بازم نشد قبل اینکه پاک کنی بگو یک راه دیگه مونده :D

------
البته الان که چک کردم این 1.2.2 هست ولی 1.3 هم همینطوری باید نصب بشه.
اوکیه دمت گرم
این شبیه هر چی هست جز در حال نصب
پس میذارم یه کم بمونه ببینم چی میشه
حسین ادمین بخش گیم دانلودهاست:D
---
آپدیتش اوکی شد
اگر برای کسی شبیه عکسیه که گذاشتم صرفا صبر کنید اوکی میشه
بازم ممنون

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: XMohsen

hossein gamer

کاربر سایت
Jan 30, 2012
260
نام
حسین
احساس میکنم بازی اصلا بهینه نیست من با کارت 1070 و سیپیو 10100 با رم 16 افت فریم دارم حتی رزولوشن رو روی 800*600 میزارم و همه تنظیمات رو روی low میزارم بازم فریم زیر 60 میاد
دسته xone s کامل کار میکنه ولی دسته ps4 با ds4 دوربینش میچرخه با input هم دوربینش smooth نیست و لگ داره امیدوارم زودتر مشکلاتش حل بشه تا منم بتونم شروعش کنم این بازی نیاز داره حتما 60 فریم ثابت باشه

godofwar3

کاربر سایت
Jul 10, 2008
694
نام
حسین
دوستان بعد از رسیدن به پایتخت داخل شهر یه چاه وجود داره انتهای چاه که برسین میتونین به یه سپر خفن دسترسی پیدا کنین که فکر کنم قویترین سپر بازی باشه قویترین که چه عرض کنم یعنی کلا ضد ضربه میشین بعد گرفتن تا بالای 20 بار ارتقاش بدین تا خودتون را کامل بیمه کنین من با این سپر جلوی ژنرال رادان و چند باس خیلی سخت حتی یه دونه جان استفاده نکردم کلا بازی با این سپر یه حال دیگه ای داره یه جور احساس قدرت کامل بهتون دست میده بعد دوستان برای استفاده از لباس کامل فوق سنگین و سلاح فوق سنگین و این سپر همزمان یابد استامینا را خیلی ارتقا بدین بعد بعضی از دوستان میگن استامینا را زیاد ارتقا ندین حداقل باید 70 باشه تا سبک و پفکی باشین با این همه وزن

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,948
نام
امین پاشاپور
دوستان بعد از رسیدن به پایتخت داخل شهر یه چاه وجود داره انتهای چاه که برسین میتونین به یه سپر خفن دسترسی پیدا کنین که فکر کنم قویترین سپر بازی باشه قویترین که چه عرض کنم یعنی کلا ضد ضربه میشین بعد گرفتن تا بالای 20 بار ارتقاش بدین تا خودتون را کامل بیمه کنین من با این سپر جلوی ژنرال رادان و چند باس خیلی سخت حتی یه دونه جان استفاده نکردم کلا بازی با این سپر یه حال دیگه ای داره یه جور احساس قدرت کامل بهتون دست میده بعد دوستان برای استفاده از لباس کامل فوق سنگین و سلاح فوق سنگین و این سپر همزمان یابد استامینا را خیلی ارتقا بدین بعد بعضی از دوستان میگن استامینا را زیاد ارتقا ندین حداقل باید 70 باشه تا سبک و پفکی باشین با این همه وزن
لوکیشن میدی تو مپ، یا اسم سپر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر