Multi Platform Elden Ring

سازنده
FromSoftware
تاریخ انتشار
Feb 25, 2022
ناشر
Bandai Namco
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
n963053_.gif

بازی Elden Ring توسط شرکت FromSoftware ، اثری از هیدتاکا میازاکی ، سازنده‌ بازی‌های تحسین‌ شده ای همچون Bloodborne و Dark Souls ، با همکاری نویسنده معروف (Game of Thrones) جرج آر. آر. مارتین در دست ساخت است و بر روی کنسول‌های PlayStation 4 ، همچنین XONE و PC منتشر خواهد شد.e
t05882_.png
e680636_.png

• ساخت بازي بعد از دی ال سی DS3 شروع شد .
  • بازي سوم شخص و اکشن آر پي جي خواهد بود .
  • تنوع نقش آفرینی در بازي از سري دارک سولز بيشتر خواهد بود .
  • چالش برانگيز
  • قابلیت سفارشی سازی کارکترها .
  • مارتين دنيا و افسانه های بازی را نوشت .
  • جهان باز (Open World) خواهد بود .
  • تم آن در مورد اراده بشر است .
r638585_.png

@A7A

108994
شایعات پیش تر گفته بودند که بازی یک تجربه OPEN WORLD خواهد بود ، که در آن قلمرو های پادشاهی گوناگونی را خواهید دید و با کشتن پادشاهان آن مناطق و فتح قلمرو ها ، به قدرت های جادویی یا ماورایی جدیدی دسترسی پیدا خواهید کرد .
عکس بالا ، به این فرضیه ما را نزدیک می کند که ، یک حلقه بزرگ نورانی ، چندین حلقه کوچک دیگر را در بر گرفته و مانند یک تاج حلقوی شکل می باشد که چندین تاج کوچک دیگر را در خود جای داده . بنظر میرسد یک منبع انرژی در بالای تصویر وجود دارد که همانند خط و قطره های آب ، به پایین و به حلقه بزرگ تر سرازیر میشود و گویا از حلقه های کوچک هم میگذرد و همراه با گذر کردن ، انرژی آنها را از آن خود می کند . ممکن است بازی روایت گر قهرمانی باشد که از مکانی نیرویی میگیرد و آن را تقویت میکند و در مسیری متفاوت از باقی حکمرانان ، از آن استفاده می کند . اگر چه این ها همه فرضیه است ، اما کاملا مطابق با داستان گویی استودیوی FROM SOFTWARE هستند ، و به ویژه بازی DARK SOULS 3 که در آن Lord Wolnir با گذر از هر پادشاهی و تبدیل آن به خاکستر ، قدرت های ویژه آنها را از خود می کرد .

Last edited by a moderator:

Starless

کاربر سایت
Jan 25, 2022
1,552
نام
عرفان
@Tatsumaru @Starless

تمام کوئست های سکنداری رو برین ، کوئست رانی رو که رفتین برای یکی از پایان هاست (یکی از اچیومنت ها) کوئست میلیسنت رو هم برین ، بعد برین برای پایان کی آس و گرفتن اچیومنت مخصوص اون پایان ، با آیتمی که از پایان کوئست میلیسنت گرفتین ، حتما سیو رو بیارین قبل پایان بازی و اونو استفاده کنین و به ترتیب بقیه پایان هارو بیارین ! اینطوری اچیومنت همه پایان هارو میگیرین.چون وقتی که برین برای پایان کی آس دیگه نمی تونین بقیه پایان هارو انجام بدین مگر اینکه اینکه همون آیتمی که گفتم رو استفاده کنین تا بتونین بقیه پایان هارو هم برین ولی پایان کی آس رو نمی تونین (که قبلش میرین بعد سیو قبلی رو میارین بعد استفادش می کنین)
البته اون پایان رو میشه اول باس آخر رو زد بکاپ سیو کرد بعد رفت سراغش . یک site of grace چسبیده بهش هست. نیازی به آیتم خاصی هم نیست

• Like
Reactions: Tatsumaru

Tatsumaru

Searching For Light
Gold User
Mar 31, 2013
1,051
نام
Ahmad
با سلام دوستان من تازه بازی رو شروع کردم اسب رو چطور میشه صدا کرد و مسیر بازی رو باید چطور برم ؟
سوال شما خیلی کلیه.اسب رو با یه آیتمی که خیلی زود در مسیر بازی میگیری صدا میکنی.بازی اوپن وورده و دستت خیلی بازه.نور Grace ها راهنمای خوبیه که چه سمتی بری.ولی بهتره خیلی پراکنده بازی نکنی و یه منطقه رو خوب بگردی و باتمرکز بازی کنی.اگر با سری سولز آشنا نیستی حتما چند تا ویدئو تو یوتیوب ببین.این بازی سیگنال های خوبی داره تو خودش که متوجه میکنه شمارو که آیا برای یه محیط یا باس لول مناسبی داری یا نه.

• Like
Reactions: pourya.x

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,361
نام
Ǝـــحـــســـان
@Tatsumaru @Starless

تمام کوئست های سکنداری رو برین ، کوئست رانی رو که رفتین برای یکی از پایان هاست (یکی از اچیومنت ها) کوئست میلیسنت رو هم برین ، بعد برین برای پایان کی آس و گرفتن اچیومنت مخصوص اون پایان ، با آیتمی که از پایان کوئست میلیسنت گرفتین ، حتما سیو رو بیارین قبل پایان بازی و اونو استفاده کنین و به ترتیب بقیه پایان هارو بیارین ! اینطوری اچیومنت همه پایان هارو میگیرین.چون وقتی که برین برای پایان کی آس دیگه نمی تونین بقیه پایان هارو انجام بدین مگر اینکه اینکه همون آیتمی که گفتم رو استفاده کنین تا بتونین بقیه پایان هارو هم برین ولی پایان کی آس رو نمی تونین (که قبلش میرین بعد سیو قبلی رو میارین بعد استفادش می کنین)
برای هیچکدوم از تروفیا نیازی نیست تا ساید کوئست‌ها - به جز رانی/رنا - رو رفت :D کلا برای پلات بازی باید سه‌تا اندینگ رو ببینی:
Elden Lord - که پایان اصلی بازیه
Age of The Stars - که با کامل کردن کوئست رانی آزاد میشه
Lord of Frenzied Flame - که با کشتن یه باس Sewers کپیتال میتونی دسترسی بش داشته باشی.

کلا نمیخواد این کوئست‌هایی که گفت رو انجام داد :D تنها چیزی که باید حواستون بش باشه، اسلحه لجندری Capitalعه. جادوهای لجندری رو که خیلی زود میتونید بگیرید. سعی کنید قبل از زدن باس Maliketh همه سلاح‌های لجندری رو بگیرید. بعدشم برید سراغ تلیسمن‌های لجندری.

• Like
Reactions: just_p30

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
برای هیچکدوم از تروفیا نیازی نیست تا ساید کوئست‌ها - به جز رانی/رنا - رو رفت :D کلا برای پلات بازی باید سه‌تا اندینگ رو ببینی:
Elden Lord - که پایان اصلی بازیه
Age of The Stars - که با کامل کردن کوئست رانی آزاد میشه
Lord of Frenzied Flame - که با کشتن یه باس Sewers کپیتال میتونی دسترسی بش داشته باشی.

کلا نمیخواد این کوئست‌هایی که گفت رو انجام داد :D تنها چیزی که باید حواستون بش باشه، اسلحه لجندری Capitalعه. جادوهای لجندری رو که خیلی زود میتونید بگیرید. سعی کنید قبل از زدن باس Maliketh همه سلاح‌های لجندری رو بگیرید. بعدشم برید سراغ تلیسمن‌های لجندری.

درسته ، ولی مسئله اینکه برای پایان سومی که فرمودین اگر قبل از انجام دادن دوتا پایان دیگه بری سراغش چون میاد و بدنت رو کاملا کراپتد می کنه (توی قسمت Sewers که باید برهنه برین پیشش) دیگه نمی تونی بقیه پایان هارو بری :D در نتیجه این آیتم رو می خوای

که اخر کوئست میلیسنت میگیری ، ولی بازم کامل نیست ، میری ادامه کوئست هارو این بالایی میشه این پایینی

که تویضحیاتو نوشته ، می تونی استفاده کنی تا پاک کنی کراپتد رو از روی خودت ، فقط هم برای یکبار اونم توی جایی که نوشته

در نتیجه اگر می خوای راحت ترین حالت بری و البته می خوای همه کوئست هارو هم بری که کامل بازی رو ببینی ، بهترین راه اینکه اول رسیدی به پایان بازی ، سیو کنی ، بعد این پایان رو بری
Lord of Frenzied Flame
بعد باز از سیو بیاری ، ایتم بالارو استفاده کنی ، و یکی از دوتا پایان دیگه که فرمودین بری ، و بعدشم باز از سیو بیاری و باز ایتم بالارو یوز کنی و پایان آخری رو برای اچیومنت بری.

اینم آموزش کاملش

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,359
نام
مهدی
بعد از انجام کوئست رانی به اونجا میرسید.
این اینسل ریور قسمتهایی که خط مشکی دورش هست رو رفتم ولی هیچ راهی به قسمتهای بعدی نداره
از اینجا هیچ راهی هم به قسمتی که دورش خط قرمز هست هم نداره
اگه رفتی میشه بگی راهی از اینجا داره یا باید از ی جای دیگه به اینجا برسم
Untitled.jpg

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,961
نام
امین پاشاپور
این اینسل ریور قسمتهایی که خط مشکی دورش هست رو رفتم ولی هیچ راهی به قسمتهای بعدی نداره
View attachment 249533
نه هیچ راهی نداره، بعدا تو مناطق جلوتر، با یه اسانسور به قسمت های دیگه دسترسی خواهی داشت

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

• Like
Reactions: db07

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,497
نام
مسلم
View attachment 249533
این قسمت هم بعد از کوئست رانی یه برجی کنار برج رانی هست که دربش قفل بوده ولی بعد باز میشه و از اونجا تلپورت میکنی به بخش بالایی

• Like
Reactions: db07

DoReMi

کاربر سایت
Feb 24, 2022
302
سلام ودرود
این قسمت از مپ رو چطور برم
هیچ راهی پیدا نکردم براش
View attachment 249531
البته یه بخشش قابل دسترس هست بدون کوئست شخصی که گفتن. دهکده ی Albinaurics راه داره ولی خب جایی که خط کشیدین از طریق Norkon و اتمام کوئستی که گفتن راه داره.

• Like
Reactions: AMIN-PASHA

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,961
نام
امین پاشاپور
البته یه بخشش قابل دسترس هست بدون کوئست شخصی که گفتن. دهکده ی Albinaurics راه داره ولی خب جایی که خط کشیدین از طریق Norkon و اتمام کوئستی که گفتن راه داره.
کوئست رو رفتم بزار برم ببینم از کجا میشه رفت

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

• Like
Reactions: just_p30 and DoReMi

omiid72

کاربر سایت
Oct 1, 2017
795
بعد دو روز سر و کله زدن بالاخره یه چیزایی یاد گرفتم :D
یه گوشه از مپو شکل مربع در نظر میگیرم شروع میکنم گشتن و لوت کردن سر راه روینم جمع میکنم اول از همه هم استرنج و میدم بالا قدرت شمشیرش قشنگ میترکونه:D
حتما بازی و با هدفون بازی کنید اسپیکر حروم میکنه موزیک رو8-|
عیدمو داره میسازه قشنگ

• Like
Reactions: just_p30 and DoReMi

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر