Multi Platform Elden Ring

سازنده
FromSoftware
تاریخ انتشار
Feb 25, 2022
ناشر
Bandai Namco
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
n963053_.gif

بازی Elden Ring توسط شرکت FromSoftware ، اثری از هیدتاکا میازاکی ، سازنده‌ بازی‌های تحسین‌ شده ای همچون Bloodborne و Dark Souls ، با همکاری نویسنده معروف (Game of Thrones) جرج آر. آر. مارتین در دست ساخت است و بر روی کنسول‌های PlayStation 4 ، همچنین XONE و PC منتشر خواهد شد.e
t05882_.png
e680636_.png

• ساخت بازي بعد از دی ال سی DS3 شروع شد .
  • بازي سوم شخص و اکشن آر پي جي خواهد بود .
  • تنوع نقش آفرینی در بازي از سري دارک سولز بيشتر خواهد بود .
  • چالش برانگيز
  • قابلیت سفارشی سازی کارکترها .
  • مارتين دنيا و افسانه های بازی را نوشت .
  • جهان باز (Open World) خواهد بود .
  • تم آن در مورد اراده بشر است .
r638585_.png

@A7A

108994
شایعات پیش تر گفته بودند که بازی یک تجربه OPEN WORLD خواهد بود ، که در آن قلمرو های پادشاهی گوناگونی را خواهید دید و با کشتن پادشاهان آن مناطق و فتح قلمرو ها ، به قدرت های جادویی یا ماورایی جدیدی دسترسی پیدا خواهید کرد .
عکس بالا ، به این فرضیه ما را نزدیک می کند که ، یک حلقه بزرگ نورانی ، چندین حلقه کوچک دیگر را در بر گرفته و مانند یک تاج حلقوی شکل می باشد که چندین تاج کوچک دیگر را در خود جای داده . بنظر میرسد یک منبع انرژی در بالای تصویر وجود دارد که همانند خط و قطره های آب ، به پایین و به حلقه بزرگ تر سرازیر میشود و گویا از حلقه های کوچک هم میگذرد و همراه با گذر کردن ، انرژی آنها را از آن خود می کند . ممکن است بازی روایت گر قهرمانی باشد که از مکانی نیرویی میگیرد و آن را تقویت میکند و در مسیری متفاوت از باقی حکمرانان ، از آن استفاده می کند . اگر چه این ها همه فرضیه است ، اما کاملا مطابق با داستان گویی استودیوی FROM SOFTWARE هستند ، و به ویژه بازی DARK SOULS 3 که در آن Lord Wolnir با گذر از هر پادشاهی و تبدیل آن به خاکستر ، قدرت های ویژه آنها را از خود می کرد .

Last edited by a moderator:

Starless

کاربر سایت
Jan 25, 2022
1,495
نام
عرفان
خب با آپدیت جدید، ریورز او بلاد عجب غولی شد :D باس آخر رو راحت زدم،. البته کلا سخت نیست ولی امان از مالنیا اصلا یک لیگ دیگست ، بعد آپدیت هنوز سراغش نرفتم ولی خوب بلاد خورش ملسه

• Like
Reactions: R O N I N

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
من پریشب SoNaF رو عوض کردم و کلا ریسکپ کردم روی Moonveil که خوب جفتشون نرف شدن :D البته Moonveil مثله اینکه shadow nerf شده و دمیج Poise که میدادی کمتر کردن + یکمی هم FP بیشتری میخواد.

AminMoradiX

کاربر سایت
Nov 24, 2017
846
-من به زور این میرفتم:((
radhan و BLACK BLADE KINDRED راحت زدم باهاش . البته BLACK KNIFE ASSASSINS رنده ام کرد.

- این قسمت رو متوجه نشدم
Blaidd ]چرا به ما حمله کرد؟
blaidd از اول مامور شده بود دست و پای ranni رو جمع کنه ولی بهش وفادار شد و شد مامور ویژه ش
ولی نمیدونم چرا دیوونه شد ولی تو دیوونگی هم باز وفادار بود. این چیزی بود که iji میگفت

• Like
Reactions: Natural Killer

AminMoradiX

کاربر سایت
Nov 24, 2017
846
خب با آپدیت جدید، ریورز او بلاد عجب غولی شد :D باس آخر رو راحت زدم،. البته کلا سخت نیست ولی امان از مالنیا اصلا یک لیگ دیگست ، بعد آپدیت هنوز سراغش نرفتم ولی خوب بلاد خورش ملسه
بیلدت چیه واسه ریورز؟ میشه دقیق لولت و استت هاتو بگی
واسه غول آخر اون
elden beast
نمیدونم چجوری باید زدش خیلی راحت میکشه منو

Starless

کاربر سایت
Jan 25, 2022
1,495
نام
عرفان
خب ، مالنیا رو هم راحت زدم . این باگ ریورز درست شد، کار خیلی ساده شد. فکر کنم اپدیت بعدی ریورز رو نرف کنن :D دیروز با همین ریورز کلی کلنجار اخرش نشد فاز دومش دیوانه کننده بود، ولی الان ماست شد:))
بیلدت چیه واسه ریورز؟ میشه دقیق لولت و استت هاتو بگی
واسه غول آخر اون
elden beast
نمیدونم چجوری باید زدش خیلی راحت میکشه منو
من بیلدم رو دکس بستم ، خیلی راضی بودممم
لول ۱۳۴ ،
vigor 46
Endurance 35
str 18
Dex 60
Arcane 25
بقیه هیچی
البته ۲،۳ بار مجبور شدم وسط بازی بیلدمو از اول بسازم به خاطر سلاح ها از بس تنوع داره!
واسه غول آخربه نظرم خیلی مهمه از دور حرکاتش رو ببینی و بفهمی چیکار میکنه بعد نزدیکش بشی و ضربه بزنی ، نباید همینجوری رفت زیر شکمش ضربه زد، این برا اژدها جوابه ولی الدن بیست نه، بیشتر از ضربه زدن باید مراقب ضربه نخوردن بود. حرکاتش سادست و داج دادنش راحت.
دکس خیلی خوب بود ، اصولا خیلی چالش نداشتم. سخت ترین باس برای من رادان بود .

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,975
نام
مجتبی
Night And Flame تنها جاهایی جواب میده که زمین صاف باشه. دشمنت تو شیب باشه و اینا بدبختی.

الان من سر Fire Giant موندم چون زمین صاف نیست.

سر همین قضیه Mimic Tear امم کاری نمیتونه بکنه =((

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
این قسمت رو متوجه نشدم
undefined
از اول مامور شده بود دست و پای ranni رو جمع کنه ولی بهش وفادار شد و شد مامور ویژه ش
ولی نمیدونم چرا دیوونه شد ولی تو دیوونگی هم باز وفادار بود. این چیزی بود که iji میگفت
این رفیقمون Blaidd برای این دیوانه شد که کلا قرار بود Ranni رو همراهی کنه و اصلا هدف خلقتش همین بود، اما Ranni خودش رو از مسیر تبدیل شدن به جانشین ماریکا جدا کرد و فکر میکنم این وسط Blaidd توی یک دیوانگی رها شد. یه جورایی Greater will داره سعی میکنه با وجود همه این اتفاقات کنترلش کنه تا به هدفش برسه، اما اون همچنان به Ranni وفاداره و برای همین تهش به یک جنون ویران کننده میرسه. :(

AminMoradiX

کاربر سایت
Nov 24, 2017
846
دوستان، من هرکاری میکنم تو منوی بازی نمیتونم آنلاین شم و از قابلیت های مولتی استفاده کنم. خواستم یه تست بزنم ببینم چطوره. همه ش ارور میده یه بار که parental guide رو اکسپت نکردی، اکسپت میکنم، یه ارور جدید میده که پلاس نداری و فلان. حتما پلاس لازمه؟ کسی راهنمایی داره؟ خواستم طبق یوتوب پیش برم ولی اول باید آنلاین بشه وضعیت بازی که نمیشه
منظورت چیه پلاس لازمه؟ پلاس لازمه دیگه واسه آنلاین

majidharami

کاربر سایت
Jun 10, 2011
308

pedram_dadgar

کاربر سایت
Aug 24, 2006
385
نام
پدرام
دوستان با اپدیت جدید باز هم میشه تو اون منطقه place approach mohgwyn با اون پرنده ریون جمع کرد؟

فرستاده شده از Mi 9Tِ من با Tapatalk
آره هنوز میشه. تازه بعد از آپدیت اون سریعتر میپره توی دره. بعد از آپدیت همیشه به دره میپره که قبلش بعضی مواقع اون توی دره نمیفتاد.

Khashayar91

کاربر سایت
Sep 21, 2012
325
من که هنوز تازه استورم‌ویل کسل رو تموم کردم و گادریک رو زدم، به نظرم اضافه کردن مکان npc‌ها از اون به‌روزرسانی‌های خوب QoL هست.
به اون شمشیرها و اسپل‌هایی که نرف شدن هم نرسیدم اصلا، همین کلیمور عشق همیشگی رو تا آخر میرم باهاش :D

• Like
Reactions: Taha75

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر