Multi Platform Elden Ring

سازنده
FromSoftware
تاریخ انتشار
Feb 25, 2022
ناشر
Bandai Namco
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
n963053_.gif

بازی Elden Ring توسط شرکت FromSoftware ، اثری از هیدتاکا میازاکی ، سازنده‌ بازی‌های تحسین‌ شده ای همچون Bloodborne و Dark Souls ، با همکاری نویسنده معروف (Game of Thrones) جرج آر. آر. مارتین در دست ساخت است و بر روی کنسول‌های PlayStation 4 ، همچنین XONE و PC منتشر خواهد شد.e
t05882_.png
e680636_.png

• ساخت بازي بعد از دی ال سی DS3 شروع شد .
  • بازي سوم شخص و اکشن آر پي جي خواهد بود .
  • تنوع نقش آفرینی در بازي از سري دارک سولز بيشتر خواهد بود .
  • چالش برانگيز
  • قابلیت سفارشی سازی کارکترها .
  • مارتين دنيا و افسانه های بازی را نوشت .
  • جهان باز (Open World) خواهد بود .
  • تم آن در مورد اراده بشر است .
r638585_.png

@A7A

108994
شایعات پیش تر گفته بودند که بازی یک تجربه OPEN WORLD خواهد بود ، که در آن قلمرو های پادشاهی گوناگونی را خواهید دید و با کشتن پادشاهان آن مناطق و فتح قلمرو ها ، به قدرت های جادویی یا ماورایی جدیدی دسترسی پیدا خواهید کرد .
عکس بالا ، به این فرضیه ما را نزدیک می کند که ، یک حلقه بزرگ نورانی ، چندین حلقه کوچک دیگر را در بر گرفته و مانند یک تاج حلقوی شکل می باشد که چندین تاج کوچک دیگر را در خود جای داده . بنظر میرسد یک منبع انرژی در بالای تصویر وجود دارد که همانند خط و قطره های آب ، به پایین و به حلقه بزرگ تر سرازیر میشود و گویا از حلقه های کوچک هم میگذرد و همراه با گذر کردن ، انرژی آنها را از آن خود می کند . ممکن است بازی روایت گر قهرمانی باشد که از مکانی نیرویی میگیرد و آن را تقویت میکند و در مسیری متفاوت از باقی حکمرانان ، از آن استفاده می کند . اگر چه این ها همه فرضیه است ، اما کاملا مطابق با داستان گویی استودیوی FROM SOFTWARE هستند ، و به ویژه بازی DARK SOULS 3 که در آن Lord Wolnir با گذر از هر پادشاهی و تبدیل آن به خاکستر ، قدرت های ویژه آنها را از خود می کرد .

Last edited by a moderator:

DoReMi

کاربر سایت
Feb 24, 2022
300
من با سامورایی شروع کردم و الان مدام به این فکر میکنم برم از اول بازی رو شروع کنم و با شوالیه بیام چون واقعا کمبود یه سپر درست و حسابی رو احساس میکنم :D
منم فکر میکردم سپر درست حسابی زود گیر نمیاد ولی اجسام از آنچه فکر میکردم نزدیکتر بودند :D ینی یه جا یه سپر صد در صد دمج گیرم اومد که فکرشو نمیکردم :))

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,948
نام
امین پاشاپور
سلام ، برای کسی که تجربه کاملی از سری سولز نداره ، الدن رینگ چجوری از اب درمیاد ؟ من مشکلی با سختی زیاد ندارم و از طرفی شدیدا سبک آر پی جی‌ رو دوست دارم ، بازی تا چه حد از نظر آر پی جی به اسکایریم شباهت داره ؟ سیستم لول بندی و آپگرید و ... چجوریه ؟ نقشه بازی چقدر بزرگه ؟ و اینکه بازی ای که به نظر بزرگ و پرجزئیات میاد نباید یه تاپیک داشته باشه که یکم از امکانات بازی توضیح بده ؟؟! واقعا کمبود همچین چیزی تو سایت حسس میشه .

سلام و درود
واقعا سوال خیلی سختی پرسیدی،
نمیدونم تاحالا بازی سولزلایک بازی کردی یا نه
بازی نسبت به بازی های دیگه ی همسبکش سخت تره، حالا بزار ببینم چطوری میتونم با اسکایریم مقایسش کنم،
اول این که بزرگترین شباهتش با اسکایریم اینه که: اون حس اکتشاف و ماجراجویی که تو اسکایریم بود تو این خیلی بیشتر هست، کلا دنیای بازی جادوت میکنه
لول آپ کردن کاملا با اسکایریم فرق داره، اینجا اسکسل پوینت نمیده که پرک یا اسکیل بخری، اینجا با کشتن انمی ها روین میگیری و برا ابدیت روین ها رو تو یکی از پارامتر های کاراکتر خرج میکنی، مثلا یک لول Strength رو بالا میبری، و با عث میشه همه سلاح هایی که وابسته به قدرت هستن دمیجشون بره بالا و...... تو این بازی فقط قدرت هات زیاد میشه و خودت ( خودت ها نه کاراکتر بازیت) بیشتر لول اپ میشی و اسکیل های تازه یاد میگیری، بازی بیشتر مهارت محوره
خوبیش نسبت به اسکایریم اینه که کلی npc وجود نداره و اصلا تو بازی انگار تنهای تنها هستی و تا ساعت ها هیچ دیالوگی نمیبینی

این ها رو هم حتما میدونی که با ریست کردن تو گریس ها یا مردنت همه دشمنایی که کشتی دوباره اسپون میشن، یا با مردنت همه روین های که داری دراپ میشه و باید قبل از مردنت دوباره بری و برشون داری،
ولی قطعا که خوشت میاد از بازی، تنها دلیلی که خیلیا از بازی خوششون نمیاد، همین سختی بازی هست، وگرنه مابقی چیزها رو فکر نکنم هیچ بنی بشری خوشش نیاد

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,948
نام
امین پاشاپور
دوستان چرا نمی‌ذاره سلاح ها رو بیشتر از لول ۳ آپگرید کرد باید چیکار کرد برای ادامه اپگرید
برا بعد لول 3 باید پیش اهنگری بری که تو هاب اصلی بازیه، Roundtable Hold
نقشه رو زوم اوت کن و برو سمت چپ و پایین، البته باید یه بار اتوماتیک بعد مردن تو باس اصلی تلپورت بشی اونجا بعد از اون میتونی تراول کنی

hp3in_pro

کاربر سایت
Mar 16, 2010
311
نام
حسین
سلام دوستان من یه مشکلی دارم که خیلی اذیت میکنه اینه که وقتی رو یه دشمن لاک میکنم خودش اتوماتیک لاک رو عوض میکنه خیلی رو اعصابه چیکار کنم راهی هست

• Like
Reactions: AMIN-PASHA

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,556
@

AMIN-PASHA

الان باید بری academy of raya lucaria که سمت چپ مپ تو دریاچه هستش . یه چندتا ساختمون خرابه و غرق شده هستش , تونا نه . یه ساختمو بزرگ گوتیک هستش که برای رسیدنش باید از تو شهر رد بشی . به درش که برسی نمیزاره وارد بشی . تو سمت چپ دریاچه 2 تا جزیره هستش که یه اژدها اونجاس ( تو جیزیره بالایی ) اژدها رو بکش و کلید رو از رو جنازه ای که سمت تخته سنگ هست بردار .
برگرد و در Academy باز میشه . تو خود آکادمی دگه مسیرت مشخصه .

• Like

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,948
نام
امین پاشاپور
@

AMIN-PASHA

الان باید بری academy of raya lucaria که سمت چپ مپ تو دریاچه هستش . یه چندتا ساختمون خرابه و غرق شده هستش , تونا نه . یه ساختمو بزرگ گوتیک هستش که برای رسیدنش باید از تو شهر رد بشی . به درش که برسی نمیزاره وارد بشی . تو سمت چپ دریاچه 2 تا جزیره هستش که یه اژدها اونجاس ( تو جیزیره بالایی ) اژدها رو بکش و کلید رو از رو جنازه ای که سمت تخته سنگ هست بردار .
برگرد و در Academy باز میشه . تو خود آکادمی دگه مسیرت مشخصه .
ممنون فدات

• Like
Reactions: Little John

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,948
نام
امین پاشاپور
سلام دوستان من یه مشکلی دارم که خیلی اذیت میکنه اینه که وقتی رو یه دشمن لاک میکنم خودش اتوماتیک لاک رو عوض میکنه خیلی رو اعصابه چیکار کنم راهی هست
داداش خودش که عوض نمیکنه باید با R3 خودت عوض کنی، حالا یا خودت R3 رو تکون میدی، یا دستت دریفت شدید داره
اگه خودت دستت رو R3 هست که، بردار دستت رو
اگه هم دریفت داری به تنظیمات نگاه کن ببین تو تنظیمات dead zone داره یا نه، اگه حست یکم حساسیتش رو کم کن
من خودمم مشکل اینو دارم که موقع اسب سواری و تو مبارزات چون فشار زیاده، هی L3 رو میزنم و از اسب میوفتم پایین

• Like
Reactions: hp3in_pro

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,556
ممنون فدات

راستی وارد Academy که شدی یه تلپورت هم داره به یه منطقه دیگه برو اونجا آتیشش رو روشن کن که بعدا بتونی بری اونجا . بعد دوباره برگرد تو Academy و راحت رو برو
یه جا هم میرسی که میبینی راهی نداری . یه پل هستش , بپر رو یکی از ستونهاش و برو رو پل . یه چیز باحال در انتظارته >:)

• Like

ALI_BABA

کاربر سایت
Feb 6, 2021
33
برا بعد لول 3 باید پیش اهنگری بری که تو هاب اصلی بازیه، Roundtable Hold
نقشه رو زوم اوت کن و برو سمت چپ و پایین، البته باید یه بار اتوماتیک بعد مردن تو باس اصلی تلپورت بشی اونجا بعد از اون میتونی تراول کنی

اونجا رو پیدا کردم اما نمیدونستم باید برای ادامه اپگرید برم اونجا دمت گرم

• Like

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,948
نام
امین پاشاپور
این سبک بازی ها دیالوگ های خاصی نداره خیلی . سوال اینجاس george martin دقیقا چه کرده که باعث شده این بازی متمایز باشه با سایر soulsborne ها؟
جرج آر آر مارتین وظیفه ساخت استوره شناسی و دنیای بازی رو داره،
این جهان میانی رو مارتین خلق کرده،

ShahryR

کاربر سایت
Sep 7, 2012
657
نام
شهریار
این سبک بازی ها دیالوگ های خاصی نداره خیلی . سوال اینجاس george martin دقیقا چه کرده که باعث شده این بازی متمایز باشه با سایر soulsborne ها؟
اتفاقا دیالوگای خیلی ظریف و هوشمندانه‌ای دارن. هر چند بعید می‌دونم مارتین روی دیالوگا کار کرده باشه.

hp3in_pro

کاربر سایت
Mar 16, 2010
311
نام
حسین
داداش خودش که عوض نمیکنه باید با R3 خودت عوض کنی، حالا یا خودت R3 رو تکون میدی، یا دستت دریفت شدید داره
اگه هم دریفت داری به تنظیمات نگاه کن ببین تو تنظیمات dead zone داره یا نه، اگه حست یکم حساسیتش رو کم کن
من خودمم مشکل اینو دارم که موقع اسب سواری و تو مبارزات چون فشار زیاده، هی L3 رو میزنم و از اسب میوفتم پایین

دسته که کمی دریفت داره
من الان مثلن رو یه دشمن قفل کردم همزمان که با شوک راست دوربین رو میچرخونم رو دشمن های دیگه لاک میکنه

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,556
دسته که کمی دریفت داره
من الان مثلن رو یه دشمن قفل کردم همزمان که با شوک راست دوربین رو میچرخونم رو دشمن های دیگه لاک میکنه
خب قفل کردی دیگه نباید بچرخونی . اگه بچرخونی میره رو دشمن دیگه ای

• Like
Reactions: hp3in_pro

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر