Multi Platform Elden Ring

سازنده
FromSoftware
تاریخ انتشار
Feb 25, 2022
ناشر
Bandai Namco
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
n963053_.gif

بازی Elden Ring توسط شرکت FromSoftware ، اثری از هیدتاکا میازاکی ، سازنده‌ بازی‌های تحسین‌ شده ای همچون Bloodborne و Dark Souls ، با همکاری نویسنده معروف (Game of Thrones) جرج آر. آر. مارتین در دست ساخت است و بر روی کنسول‌های PlayStation 4 ، همچنین XONE و PC منتشر خواهد شد.e
t05882_.png
e680636_.png

• ساخت بازي بعد از دی ال سی DS3 شروع شد .
  • بازي سوم شخص و اکشن آر پي جي خواهد بود .
  • تنوع نقش آفرینی در بازي از سري دارک سولز بيشتر خواهد بود .
  • چالش برانگيز
  • قابلیت سفارشی سازی کارکترها .
  • مارتين دنيا و افسانه های بازی را نوشت .
  • جهان باز (Open World) خواهد بود .
  • تم آن در مورد اراده بشر است .
r638585_.png

@A7A

108994
شایعات پیش تر گفته بودند که بازی یک تجربه OPEN WORLD خواهد بود ، که در آن قلمرو های پادشاهی گوناگونی را خواهید دید و با کشتن پادشاهان آن مناطق و فتح قلمرو ها ، به قدرت های جادویی یا ماورایی جدیدی دسترسی پیدا خواهید کرد .
عکس بالا ، به این فرضیه ما را نزدیک می کند که ، یک حلقه بزرگ نورانی ، چندین حلقه کوچک دیگر را در بر گرفته و مانند یک تاج حلقوی شکل می باشد که چندین تاج کوچک دیگر را در خود جای داده . بنظر میرسد یک منبع انرژی در بالای تصویر وجود دارد که همانند خط و قطره های آب ، به پایین و به حلقه بزرگ تر سرازیر میشود و گویا از حلقه های کوچک هم میگذرد و همراه با گذر کردن ، انرژی آنها را از آن خود می کند . ممکن است بازی روایت گر قهرمانی باشد که از مکانی نیرویی میگیرد و آن را تقویت میکند و در مسیری متفاوت از باقی حکمرانان ، از آن استفاده می کند . اگر چه این ها همه فرضیه است ، اما کاملا مطابق با داستان گویی استودیوی FROM SOFTWARE هستند ، و به ویژه بازی DARK SOULS 3 که در آن Lord Wolnir با گذر از هر پادشاهی و تبدیل آن به خاکستر ، قدرت های ویژه آنها را از خود می کرد .

Last edited by a moderator:

Ehsan95_76

Let The Dawn Of Love Survive
کاربر سایت
Jun 3, 2010
2,239
نام
احسان
دو تا موضوع رو امیدوارم روشن کنن، چون یه خورده استرس گرفتم.
یک اینکه، دنیا و لوری که مارتین نوشته روی ویژن و قصه گویی و کلا روند جهانسازی میازاکی تاثیر نذاره، مکمل هم باشه یعنی.
دومین نکته هم ادامه همین قبلی است، اونم اینه که بیان روشن کنن که این همکاری، در چه حدی بوده و هست؟ یعنی میازاکی و مارتین با هم دیدار داشتن و نشستن با هم حرف بزنن یا نه صرفا یع draftای گرفتن از مارتین و دادن دست میازاکی. (امیداورم ده ها ساعت با هم نشسته باشن و درباره داستان و شخصیت ها با هم حرف زده باشن)
اگه اینارو شفاف کنن، من دیگه هیچ مشکلی بابت کیفیت و بقیه جنبه های بازی ندارم واقعا

آخرین ویرایش:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
دو تا موضوع رو امیدوارم روشن کنن، چون یه خورده استرس گرفتم.
یک اینکه، دنیا و لوری که مارتین نوشته روی ویژن و قصه گویی و کلا روند جهانسازی میازاکی تاثیر نذاره، مکمل هم باشه یعنی.
دومین نکته هم ادامه همین قبلی است، اونم اینه که بیان روشن کنن که این همکاری، در چه حدی بوده و هست؟ یعنی میازاکی و مارتین با هم دیدار داشتن و نشستن با هم حرف بزننريال یا نه صرفا یع draftای گرفتن از مارتین و دادن دست میازاکی. (امیداورم ده ها ساعت با هم نشسته باشن و درباره داستان و شخصیت ها با هم حرف زده باشن)
اگه اینارو شفاف کنن، من دیگه هیچ مشکلی بابت کیفیت و بقیه جنبه های بازی ندارم واقعا
مورد اول رو نمیدونم. اما مورد دوم رو میازاکی گفته عاشق کارهای مارتین بوده (به خصوص Fevered Dream) و به همه اعضای استودیو گفته این کتاب رو بخونن و یکی از اعضای استودیو هم که وظیفه ارتباطات و اینا داشته، با مارتین تماس میگیره و در نهایت میازاکی و مارتین میشینن با هم صحبت میکنن:D ظاهرا میازاکی به مارتین گفته چی میخواییم و چی نمیخواییم و هدف چیه و ... و اونم بر همین اساس کار روی داستان و ستینگ بازی رو شروع کرده.
چیزی که مشخصه اینه که میازاکی که خودش عالیه و از اون طرف مارتین هم واقعا نویسنده توانایی هست توی خلق یه جهان فانتزی و شخصیت پردازی های به شدت خوب و این بازی هم از نظر مقیاسی خیلی بزرگ تر از ساخته های قبلیشون هست و خلاصه اینکه به شدت هایپم:D

Ehsan95_76

Let The Dawn Of Love Survive
کاربر سایت
Jun 3, 2010
2,239
نام
احسان
مورد اول رو نمیدونم. اما مورد دوم رو میازاکی گفته عاشق کارهای مارتین بوده (به خصوص Fevered Dream) و به همه اعضای استودیو گفته این کتاب رو بخونن و یکی از اعضای استودیو هم که وظیفه ارتباطات و اینا داشته، با مارتین تماس میگیره و در نهایت میازاکی و مارتین میشینن با هم صحبت میکنن:D ظاهرا میازاکی به مارتین گفته چی میخواییم و چی نمیخواییم و هدف چیه و ... و اونم بر همین اساس کار روی داستان و ستینگ بازی رو شروع کرده.
چیزی که مشخصه اینه که میازاکی که خودش عالیه و از اون طرف مارتین هم واقعا نویسنده توانایی هست توی خلق یه جهان فانتزی و شخصیت پردازی های به شدت خوب و این بازی هم از نظر مقیاسی خیلی بزرگ تر از ساخته های قبلیشون هست و خلاصه اینکه به شدت هایپم:D
خب مورد دوم رفع شد :D مرسی واقعا\m/:D
اولی هم حداقل تا اولین تریلر درست حسابی گیم پلی یا داستانی و حداکثر هم تا انتشار بازی باید وایسیم..

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
Wilkinson: Do you believe this title will turn out to be a very From-like and challenging game?

Miyazaki
: Yes, I do. The importance we place on the joy the player experiences through overcoming challenges will be the same as it is in our other titles. I believe it will prove to be a very satisfying experience.

من developer نیست و از وقتی که خودم رو شناختم گیم بازی کردم. این رو خیلی خوب میدونم منفجر شدن HP با یک یا دوتا hit اصلا ربطی به چالش و اینا نداره.
کاش نزدیک به bloodborne باشه تا سولز یا سکیرو.

آخرین ویرایش:

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
حواستون هست که Elden Ring پروژه حاصل همکاری مارتین و میازاکیه دیگه؟؟؟
تاحالا شبیه‌ش رو تو گیم نداشتیم و قطعاً به همین دلیل از مهم‌ترین بازی‌های تاریخه و قراره کف و خون قاطی کنیم

:D
108757

A7A

کاربر سایت
Nov 30, 2016
883
شباهت هایی میان elden ring و Darksouls
این همانندی ها،عجیب و غیر منتظره نیستند.بیشترین شباهت ها،میان این بازی و سری دارک سولز وجود دارد اگر چه با دیگر عناوین استودیوی from softwre هم شباهت هایی دارد.
یکی از اولین شخصیت هایی که در تریلر معرفی شد در حال حمله به elden ring بود تا ان را متلاشی کند.اگر چه حرکات وی تخریبی است،انیمیشن های وی دقیقا کپی npc های اهنگران blacksmith در سری Dark souls است.

108776
" من شک دارم تو حتی بتوانی تصور کنی،ان جادوگر به ستارگان دستور می دهد؛به زندگی درخشش ابدی اهدا میکند"این سخنان توسط روایت گر در تریلر بازی زده شد،که اشاره به الدن رینگ دارد که در بازی به عنوان یک نیروی بسیار قدرتمند ان جهانی،وجود دارد.این عناصر،بسیار شبیه به Dark soul است که در سری دارک سولز به عنوان جوهر یکی از پادشاهانی که عناصر نور،زندگی،تاریکی و مرگ را به دنیا اوردند،اعمال نقش میکند.
راوی اضافه می کند"الدن رینگ توسط فرد یا افرادی تکه تکه شده"همانند این،در دارک سولز،Dark soul توسط futive pigmy ( کوتوله مرموز ) تکه پاره شده،شخصیتی که البته تا کنون نیز تا حد زیادی هویت وی ناشناخته باقی مانده.به احتمال زیاد elden ring هم به دلایل مشابه به این سرنوشت دچار شده،توسط شخص مرموزی دیگری.
108762

در هنگامی که روایت پیش میرود،تریلر اثر اهنگر را در نور درخشانی نمایان میکند،که در تضاد با تاریکی اطراف انان،پیام هایی در پی دارد.تضاد همیشگی میان تاریکی و نور،درونمایه سری دارک سولز است.سپس در تریلر ما ناگهان به شخصی با زره طلاپوش شده برخورد می کنیم که سپری در دست دارد. زمانی که تماما زره پوش و مجهز باشد،شبیه Orstein اژدها کش در سری دارک سولز میشود.
1560164998795.png

"به من نگو نمی بینی او را " روایت گر در تریلر ادامه میدهد.به اسمان ها نگاه کن،او می سوزاند."در سری دارک سولز به ویژه دارک سولز سه ،اسمان به عنوان ایینه ای که ذات جهان را نشان میدهد وجود دارد.اما bloodborne هم کاری مشابه کرد و به نظر میرسد الدن رینگ هم پیروی این الگو باشد.در این قسمت تریلر،شخصی به زمین می افتد که احتمالا در حال مرگ است.روح وی،گویی از جسمش بیرون میزند همانند انرژی درخشنده ای که مسیری برای ابراز می یابد.شاید متوجه شده باشید که دشمنان هم دقیقا در دارک سولز اینگونه می میرند.
دو شباهت دیگر میان الدن رینگ و یکی از ساخته های دیگر from software وجود دارد.اما این عنوان نه دارک سولز؛که sekiro shadow die twice هستند.شخص که زانو زده و خم شده در ابتدای تریلر،توسط دستانی محاصره شده که صورتش را گرفته اند دقیقا همانند ضد قهرمان antagonist بازی سکیرو،Genichiro زمانی که وی را تقریبا کشته اید.دست راست قهرمان orstein شکل ما، مصنوعی است و شکل و حرکتش همانند دست راست چوبی Wolf بازی سکیرو می باشد.اگری جنگجوی orstein شکل ما،شخصیت اصلی protagonist باشد،به نظر میرسد مکانیک های گیمپلی این دست مصنوعی،همانند سکیرو در این بازی نیز وجود داشته باشند.
108760
شما چه ارتباطات دیگری در این بازی می بینید؟ نظر خود را بگویید .الدن رینگ برای pc,x1,ps4 منتشر خواهد شد
E3 2019: From Software's Elden Ring Sure Seems To Have A Lot In Common With Dark Souls

آخرین ویرایش:

Capitan_shepard

کاربر سایت
Jul 9, 2017
1,133
نام
امیر
از اونجايي ك من سولز ها رو بهترين بازياي ميازاكي ميدونم (خيلي بهتر از بلادبورن و سكيرو :Dكه البته يه چيز شخصيه نزنين:D) ميتونم تريلر بازيو با "عشق در نگاه اول" يا "ديدار با عشق قديمي" توصيف كنم :x
بشدت سنگين و خفن و بشدت دارك سولزي بود تريلر ^:)^=P~

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,481
پست اول بروز شد .

اول قصدم این نبود :D ، ولی هر چی به شات نگاه کردم گفتم ارزش این عکس بالاتر از یه کار ثابت گرافیکیه ، داینامیکش کردم و تا جایی که کیفیتشو از دس نده فشردش کردم .

قسمت بعدی مربوط به مقاله کاربرانه ، قصدم اینه توی تاپیکهای دیگه پررنگش کنم و بیشتر تعامل داشته باشیم با پستهایی که ارزشمندن . توی تاپیکهای دیگه هم انجامش دادم ولی تا الان بصورت جدی این مسئله رو دنبال نکردم . فکر کنم حرکت خوبی باشه برای جمع بندی مطالب مفید و همچنین پاسخیه به زحمات ارزشمند کاربران .

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,822
نام
بردیا دلوشی
به به...
دیگه چی شود...

مرسی از زننده ی تاپیک...
"هرچه از استاد میازاکی رسد نکوست" - من به این جمله شدیدا اعتقاد دارم :D

@Safety & Peace
علی صلح و صفا...
تا ریلیز شدن این مسترپیس باس چه کار کنیم ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر