Multi Platform Elden Ring

سازنده
FromSoftware
تاریخ انتشار
Feb 25, 2022
ناشر
Bandai Namco
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
n963053_.gif

بازی Elden Ring توسط شرکت FromSoftware ، اثری از هیدتاکا میازاکی ، سازنده‌ بازی‌های تحسین‌ شده ای همچون Bloodborne و Dark Souls ، با همکاری نویسنده معروف (Game of Thrones) جرج آر. آر. مارتین در دست ساخت است و بر روی کنسول‌های PlayStation 4 ، همچنین XONE و PC منتشر خواهد شد.e
t05882_.png
e680636_.png

• ساخت بازي بعد از دی ال سی DS3 شروع شد .
  • بازي سوم شخص و اکشن آر پي جي خواهد بود .
  • تنوع نقش آفرینی در بازي از سري دارک سولز بيشتر خواهد بود .
  • چالش برانگيز
  • قابلیت سفارشی سازی کارکترها .
  • مارتين دنيا و افسانه های بازی را نوشت .
  • جهان باز (Open World) خواهد بود .
  • تم آن در مورد اراده بشر است .
r638585_.png

@A7A

108994
شایعات پیش تر گفته بودند که بازی یک تجربه OPEN WORLD خواهد بود ، که در آن قلمرو های پادشاهی گوناگونی را خواهید دید و با کشتن پادشاهان آن مناطق و فتح قلمرو ها ، به قدرت های جادویی یا ماورایی جدیدی دسترسی پیدا خواهید کرد .
عکس بالا ، به این فرضیه ما را نزدیک می کند که ، یک حلقه بزرگ نورانی ، چندین حلقه کوچک دیگر را در بر گرفته و مانند یک تاج حلقوی شکل می باشد که چندین تاج کوچک دیگر را در خود جای داده . بنظر میرسد یک منبع انرژی در بالای تصویر وجود دارد که همانند خط و قطره های آب ، به پایین و به حلقه بزرگ تر سرازیر میشود و گویا از حلقه های کوچک هم میگذرد و همراه با گذر کردن ، انرژی آنها را از آن خود می کند . ممکن است بازی روایت گر قهرمانی باشد که از مکانی نیرویی میگیرد و آن را تقویت میکند و در مسیری متفاوت از باقی حکمرانان ، از آن استفاده می کند . اگر چه این ها همه فرضیه است ، اما کاملا مطابق با داستان گویی استودیوی FROM SOFTWARE هستند ، و به ویژه بازی DARK SOULS 3 که در آن Lord Wolnir با گذر از هر پادشاهی و تبدیل آن به خاکستر ، قدرت های ویژه آنها را از خود می کرد .

Last edited by a moderator:
بچه ها با توجه به اینکه روز عرضه نزدیکه (بخونید دورررررررر :D ) الان من با خوندن این پست های اخیر یه دغدغه ای برام شکل گرفت و اونم اینکه من بازی هایی که خیلی دوسِشون دارمو به صورت فیزیکی میخرم. برای PS5 هم که انگار Region All هرگز نمیاد تو ایران. و اصولا هم بازی های FromSoftware و این آقاهه، میازاکی، DLC دارن بیشتریاشون! الان شماها همه، بازی رو دیجیتالی میخرید؟ کسی نیست اینجا بدونه که چجوری میشه Diskeـه Region All تهیه کرد!؟
نسل قبل که من همه بازیامو دیجیتالی گرفتم فقط چون GOW رو خیلی دوست داشتم فیزیکیش هم گرفتم گذاشتم تو ویترین :D
این نسل هم همین مسیر ادامه می دم، البته رجین آل هم میاد ولی کم یابه برای همین گرونتر میدن ی فروشنده رو توی پیوی بهت معرفی می کنم البته احتمالا بشناسیش اون سفارشی هم هر بازی بخوای میاره

نسل قبل که من همه بازیامو دیجیتالی گرفتم فقط چون GOW رو خیلی دوست داشتم فیزیکیش هم گرفتم گذاشتم تو ویترین :D
این نسل هم همین مسیر ادامه می دم، البته رجین آل هم میاد ولی کم یابه برای همین گرونتر میدن ی فروشنده رو توی پیوی بهت معرفی می کنم البته احتمالا بشناسیش اون سفارشی هم هر بازی بخوای میاره
خیلی ممنون میشم اگه این کارو بکنی! شاید خیلیا این obsession رو بی مورد بدونن ولی من دوست دارم بازی های مورد علاقه مو به صورت فیزیکی آرشیو داشته باشم :D

سلام دوست عزیز لطف میکنی فروشنده رو به منم معرفی کنی میخوام ریجن آل بخرم دمت گرم

همه کلاساش خوبن چه از نظر ظاهری چه کاربردی اما همچنان نمیتونم تصور کنم با کسی غیر از بلادی ولف برم :D مخصوصا بعد از اینکه تو نیم ساعت آخر بتا یه آرمور ست و سورد خرکی پیدا کردم کلا سیستم گیم‌پلی عوض شد. فقط امیدوارم از همون لحظه‌ی لانچ بازی از نظر پرفورمنس کاملا اوکی باشه و ۶۰فریم ثابت بدون افت لذتشو ببریم.

همه کلاساش خوبن چه از نظر ظاهری چه کاربردی اما همچنان نمیتونم تصور کنم با کسی غیر از بلادی ولف برم :D مخصوصا بعد از اینکه تو نیم ساعت آخر بتا یه آرمور ست و سورد خرکی پیدا کردم کلا سیستم گیم‌پلی عوض شد. فقط امیدوارم از همون لحظه‌ی لانچ بازی از نظر پرفورمنس کاملا اوکی باشه و ۶۰فریم ثابت بدون افت لذتشو ببریم.
آقا بلادی ولف خیلی خفنه ها، شکی توش نیست. :D اما اگه همین گیمپلی های کوتاه گیم اینفورمر رو دیده باشید، یه قسمت هایی در حد چند ثانیه کلاس
سامورایی
رو هم نشون دادن که رقابت برای انتخاب کلاس رو سخت میکنه بنظرم. :D اگه هم گیمپلی هارو نگاه نکردید که اسپویلر رو باز نکنید تا خودتون سورپرایز شید!

موضوع پرفورمنس که اشاره کردید هم اتفاقا خیلی مهمه، اما این چند ماه اخیر همش تو هایپ بودیم که بین کامیونیتی هم بحثش نسبتا کمرنگ بود. تجربه نشون داده که ممکنه فریم ریت اینم مشکل ساز بشه سر لانچ. قابلیت Pause کردن بازی هم امیدوار بودم اضافه کنن که خب توی نتورک تست یه بیلاخ گنده بهمون نشون دادن. :D یعنی من اگه با عجیب ترین تصمیم ها هم کنار بیام، این یکی رو درک نمیکنم. مگه سکیرو چش بود که میتونستیم عین آدم بازی رو نگه داریم؟ درسته که اون حالت آنلاین نداشت، اما خب اینجا هم بالاخره راحت میشه از همون اول حالت آفلاین رو انتخاب کرد تا از این جهت مشکلی پیش نیاد. یادمه موقع نتورک تست داشتم سخت ترین باسش رو میزدم که تو منطقه ما یکی از شدیدترین زلزله های چند سال اخیر زمین رو لرزوند، حالا از شانس ما همه چی به خیر گذشت و باس رو همون دور بدون تلاش مجدد زدیم. ولی واقعا این رسمش نیست جناب میازاکی. :D

ادیت: حالا که تا اینجا اومدم یه آپدیتی هم در مورد حجم بازی بدم، ظاهرا حجم بازی روی باکس های تبلیغاتی نسخه PS4 و PS5 تو فروشگاه های ژاپن، به ترتیب 60 و 80 گیگابایت لیست شده. این رقم از اون چیزی که قبلا دیتابیس استور پلی استیشن لو داده بود تقریبا دو برابر بیشتره.

آخرین ویرایش:
آقا بلادی ولف خیلی خفنه ها، شکی توش نیست. :D اما اگه همین گیمپلی های کوتاه گیم اینفورمر رو دیده باشید، یه قسمت هایی در حد چند ثانیه کلاس
سامورایی
رو هم نشون دادن که رقابت برای انتخاب کلاس رو سخت میکنه بنظرم. :D اگه هم گیمپلی هارو نگاه نکردید که اسپویلر رو باز نکنید تا خودتون سورپرایز شید!

موضوع پرفورمنس که اشاره کردید هم اتفاقا خیلی مهمه، اما این چند ماه اخیر همش تو هایپ بودیم که بین کامیونیتی هم بحثش نسبتا کمرنگ بود. تجربه نشون داده که ممکنه فریم ریت اینم مشکل ساز بشه سر لانچ. قابلیت Pause کردن بازی هم امیدوار بودم اضافه کنن که خب توی نتورک تست یه بیلاخ گنده بهمون نشون دادن. :D یعنی من اگه با عجیب ترین تصمیم ها هم کنار بیام، این یکی رو درک نمیکنم. مگه سکیرو چش بود که میتونستیم عین آدم بازی رو نگه داریم؟ درسته که اون حالت آنلاین نداشت، اما خب اینجا هم بالاخره راحت میشه از همون اول حالت آفلاین رو انتخاب کرد تا از این جهت مشکلی پیش نیاد. یادمه موقع نتورک تست داشتم سخت ترین باسش رو میزدم که تو منطقه ما یکی از شدیدترین زلزله های چند سال اخیر زمین رو لرزوند، حالا از شانس ما همه چی به خیر گذشت و باس رو همون دور بدون تلاش مجدد زدیم. ولی واقعا این رسمش نیست جناب میازاکی. :D
بلادی ولف کجاش خفنه!😅

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or